|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 14:50:51   
tea lana
user posted image


Nemoj tako Misur vidi ga sto nam je sexyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 15:33:35   
mišur
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
luda si, stvarno!!!!
ne da sam se ismijala.....
razbiće nas moderatori!!!user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 15:48:37   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mišur

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
luda si, stvarno!!!!
ne da sam se ismijala.....
razbiće nas moderatori!!!user posted image


Ma joj nece,samo ce nam skinuti koju zvijezdicu,
Ne do dragi Bog da mi jos on u san dodje.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 15:53:20   
slono
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja jako puno sanjam...Čak i kad zaspim popodne pola sata, obavezno nešto sanjam...
Uglavnom nemam nekih noćnih mora, ali znam svakakve gluposti sanjati..
Prije par dana sam sanjala da sam organizator koncerta Nine Badrić, a konkurent mi je Modni Mačak(onaj stilista iz Hrvatske)user posted image Cijelo vrijeme se on i ja takmičimo ko će bolje organizovati njen koncertuser posted image user posted image user posted image Otkud meni te gluposti u glavi, ko zna...



Ista sam ti mišureeeeeeee!!!! Sanjam ko kreten, sve is svasta. Nema noci da nesto ne usnim.
Kad sam se nedavno navukla na RR, pa do neke dobi sijelila, sanjam citavu noc, postove, zadnjih pet tema kao da mi stoje tu negdje sa stane......user posted image user posted image user posted image

Kad sam se prvi put nakacila na fb pa tamo malo istrazivala, oka nisam sklopila a da mi nije stranica fb bila u glavi. Ma katastrofa!!!!

Nedavno sam , pod utiscima prica o Breninom konceru, slusala na red carpetu kako ce pjevati i u Zagrebu, sanjam njen koncert, tu ja nesto izigravam.....
Vidis da smo iste, pa kad bih samo pocela izvlaciti iz glave, ima snova kojih se bas sjecam....
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.6.2009 15:54:43   
slono
ccccccccccc

< Poruku je uredio slono -- 26.6.2009 15:57:35 >


_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: da li snovi djeluju na vas
28.6.2009 14:48:05   
dana3
Sinoc sanjam kako su mi oteli sina i cijelu noc ganjam te ljude i nikako da uzmem sina u narucje iako je na dohvat ruke.probudila sam se placuci.

a sve zbog sinosnjeg filmauser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: da li snovi djeluju na vas
29.6.2009 12:46:46   
mynxlee
Razmisljala sam da otvorim temu u vezi snova, pa sam otkrila ovu i odlucila da napisem svoj san koji je me bas uzdrmao i razmisljam dosta o njemu.

Prije par noci sanjala sam da je jesen 2012. godine, u stanu sam sama s Ivanom, a kroz prozor vidim da se niz zgradu spustaju crni oblaci, gusti kao blato. Znam da je dosao sudnji dan i kraj svijeta. Uzimam Ivana u narucje, mobilni telefon i svima saljem poruku ''Volim vas'', kao da nesto od mene ostane. Sklupcala se uz Ivana i cekam da nestanemo. Nisam se bojala.
Odjednom kao nismo nestali, ali klima se poremetila. Kad je ljeto tad je zima i obrnuto. Vrucine i hladnoce su ekstremne, duvaju jaki vjetrovi... San se zavrsio.

Pricam drugarici sta sam sanjala i kaze ona da pogledam u sanovniku tumacenje sna. Kad sam u Google ukucala ''sanovnik smak svijeta'' izbacilo mi da se Kalendar Maya zavrsava 2012. i da se ocekuje smak svijeta, tacnije 21.12.2012. godine, bas kad je mom Ivanu rodjendan. Moram naglasiti da prije sna nigdje nisam procitala, ni vidjela da se ocekuje taj smak svijeta. Iako odstupam od teme, ali ima veze sa mojim snom, u vezi navedenog smaka svijeta pise da nece nestati ljudi s lica zemlje tek tako, nego ce nastupiti klimatske promjene bas onako kako sam ja sanjala. I to sto sam sanjala da je jesen, 21.12.2012. je promjena godisnjih doba, jesen/zima.

Toliko. Morala sam podijeliti sa vama i nemojte se uznemiravati.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: da li snovi djeluju na vas
29.6.2009 12:51:00   
nikita
vjerujem da ce nastati klimatske promjene i da ce se otpiti ledenjaci ...ne mora znaciti da ce smak svijeta biti odjednom...
sorry na off topic


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: da li snovi djeluju na vas
29.6.2009 13:05:54   
mišur
mynxlee,
baš si imala čudan san...
A još čudnije je sve ovo što si napisala da si saznala nakon pretraživanja po Google...
Ne znam šta bih mislila o tome, ti si se vjerujem uznemirila, a i ja bih sigurno na tvom mjestu..

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: da li snovi djeluju na vas
29.6.2009 13:25:39   
mynxlee
Vise mi je cudno kako se to sve podudara, a posto u snu nisam bila uplasena, mislim da ne treba ni sad :) Iako mnogo mislim o tom snu.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:10:25   
dijana00
Evo da i ja u kratkim crtama prepricam svoj san. Kao radim u nekoj organizaciji koja pomaze djeci i zenama, odjednom zbrka po ulicama, plac djece, ... i izlazim iz guzve i pojavljuju se dva pileta koja neprestano idu uz mene,više kao da mene oni cuvaju nego ja njih, poletim,tj.lebdim i iznad njih, idem prema brdu, naroda puno, kao smirivam ih i pokazujem prema drvetu, tj.vocka jabuka, i ja tu stajem okrecem se prema dolje, odjednom ide brzo, ali nevjerovatno taj prizor nemogu opisati, vatra, samo prži, ma ni u filmovima nije tako, samo tren ma ni sekunda kojom brzinom ide, preko mene pređe, neosjetim bol ali vidim kako gorim, vidim ruke i sve ispred mene, i sjecam se da sam rekla Bože spasi svijet! Odmah sam se probudila. Neznam nisam osjetila niti strah niti bol u snu ali kad sam se probudila neznam nemogu to opisati, kao da sam se ponovno rodila.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:30:11   
leli§
ja cesto znam sanjati ljude koje uopste i ne poznajem i siti se mi ispricamo, i onda ujutro kontam je li stvarno znam tu osobu. cesto mi se zna desiti da nakon izvjesnog vremena budem ubjedjena u nesto i skontam kako to nema smisla i onda se pitam jesma li ja sanjala ili se to tvarno desilouser posted image

ali mi je najgore kada sanjam nesto o suprugu, ujutro se znam probuditi ljutauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu dijana00)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:33:55   
mynxlee

IZVORNA PORUKA: leli§

ja cesto znam sanjati ljude koje uopste i ne poznajem i siti se mi ispricamo, i onda ujutro kontam je li stvarno znam tu osobu. cesto mi se zna desiti da nakon izvjesnog vremena budem ubjedjena u nesto i skontam kako to nema smisla i onda se pitam jesma li ja sanjala ili se to tvarno desilouser posted image

ali mi je najgore kada sanjam nesto o suprugu, ujutro se znam probuditi ljutauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


haha... to mi je poznato! probudim se s osjecajem ljutnje kao da je sve bilo java, a ne san. zna me i napasti sta sve sanjam.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:45:54   
jasmin
Znam,brte,i ja svasta sanjati.Nekad mi se ostvari dio
sna.Vjerujem da svaki san ima nesto svoje.Srecom,
snovi imaju objasnjenje sa aspekta vjere(ne mislim
na razne knjige koji tumace snove),pa se dosta
smirim s tom cinjenicom.Lijep san ispricam dragoj
osobi da mi kaze nesto lijepo,a ruzno kad sanjam,
okrenem se na drugu stranu i proucim euzu i bismilu,
i nikome o ruznom snu ne pricam.Tako nas poducava
nasa vjera i mirna sam user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:47:06   
Chuchi
mynxlee narravno da tvoj san ima znacenje, a i tvoj sin ima super datum rodjenja, i ja bih ga htjela imati! 21.12.2012. nasa planeta prolazi kroz galakticki snop. Na Zemlji ce, prolazeci kroz galakticki snop, doci do akceleracije naprednih DNA zivotnih formi (recimo da i mi tu spadamo).
Ovo se desava svakih 26 hiljada godina, i zato trebamo sa iscekivanjem boljeg sutra docekati ovaj datum. Iskreno se nadam da ce nam biti bolje.

Sto se tice mojih snova, da- moji snovi da imam vilu, jahtu, par vikendica, nekoliko visemilionskih racuna na bankama sirom svijeta i jos puno toga, itekako uticu na mene user posted image Skoro sam proHlupala user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:54:20   
Hanady RR
JA BAŠ VJERUJEM DA SU MI SNOVI ODRĐENO PREDKAZANJE...MOŽDA GLUPO ALI EVO SITUACIJA IZ MOG SNA I ŽIVOTA. u RATU MJA 1993.GOIDNE SANJAM KAKO SE JA MAMA I SEKA KUPAMO U NEKOM MALOM JEZERU PUNOM RIBA BEZ GLAVA.
i nakon što sam se probudila pokgledam kroz prozor prizemlja u kom smo ja i seka spvale kad komšije idu kod mojih na sprat ja gore a tate nema. Uglavnom tata je umro. Kad sma gledla tumačenje ovakvog sna tačno je bilo da je briga -riba, bistra voda- tegoba neka, a nas tri tu kupamo se u toj kombinaciji -smrt bliže osobe. od tada kada god sanjam neki ružan san nikome ga ne govorim i samo šutim nekim se poslom zamajavam da na san nemislim. Baš ne volim snove od tada.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.8.2009 23:59:30   
veeseelaa
i ja vjerujem da su neki snovi predskazanje
Moj rahmetli brat prije nego će poginuti sanjao je par dan prije smrti da je vidio našeg tada rahmetli daidžu u masi nekog naroda i da su se izgrlili i izljubili.....
Moja je mama sanjala dan prije pogibije mog brata da hodža uči ezan ispred naše kuće...
Meni mama kad kaže da je sanjala ružan san, noge mi se oduzmu
Ja često sanjam rahmetli oca i jutro poslije sam nikakva, taj dan nisam u stanju da komuniciram s ljudima......
baš snove i ne volim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:00:03   
mynxlee
Ma, meni je cudno u vezi mog sna sto ja nemam pojma o tom smaku svijeta, to saznam kad sam googlala trazeci znacenje sna i to smak svijeta na rodjendan moga sina. Svasta!

E, a kakve sam snove imala u trudnoci. Oni vruci... user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:03:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni mama kad kaže da je sanjala ružan san, noge mi se oduzmu


Uh i kod mene je ovako user posted image user posted image
A snove...... ne volim ih nikako, mada se u lijepe itekako uživim pa mi bude krivo kad se probudim user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:05:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Ma, meni je cudno u vezi mog sna sto ja nemam pojma o tom smaku svijeta, to saznam kad sam googlala trazeci znacenje sna i to smak svijeta na rodjendan moga sina. Svasta!

E, a kakve sam snove imala u trudnoci. Oni vruci... user posted image


sad pročitah post u kojem opisuješ svoj san, strašno!!!
ok su mi bezvezni snovi al kad neko sanja nešto tako uznemirujuće...

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:06:35   
mynxlee
Veeseelaa, zao mi je zbog svega toga sto ti se desilo.

Za razliku od tebe, ja kad sanjam nekog bliskog, a ko je umro, bude mi drago. Svoju babu, koja je umrla, sad ce 3 godine, sanjam skoro svaku noc i drago mi je zbog toga, jer sam s njom bila bas povezana i njena smrt za mene je nenadoknadiv gubitak. U snu se znamo i izgrliti, izljubiti, ali u stvarnosti mi se ne desi nista lose.
Sjecam se da sam ju sanjala prije nego cu se poroditi. Kao lezim, tj. spavam, probudim se, a vidim ona u sobi stoji, nasmijana. Prolazi pored mene, prilazi ormaru i vadi neki dzemper, jer joj je pohladno. Kazem joj da sam se eto udala, da sam trudna i da nosim sina. Ona se nasmijala kao da mi tim osmijehom daje blagoslov. Rekla sam joj da ce se zvati Ivan. U tom se kao neko zacu u hodniku i ja joj govorim da ide, da ju ne bi ko vidio. Otisla je.
Kad sam se probudila imala sam osjecaj kao da se to stvarno desilo i bila sam ispunjena s pozitivnim osjecajem.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:09:30   
veeseelaa
snovi su čudu...
ja kad sanjam oca ne mogu sebi da dodjem, tako mi fali....
jednom sam sanjala da sam ga ugledala na stotinjak metara od mene i ja trčim sva sretna da ga zagrlim, kad mu priđem, pogledam čovjeka kad to nije moj otacuser posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:14:03   
jasmin
I mene zabrinu snovi o Smaku svijeta.Znam da ce
se desiti,ali znam isto da samo Bog zna kad i
odahnem kad se probudim.
veeseelaa user posted image .......
Kao sto i ti rece,ne podnosim kad mi pocnu pricati
ruzan san.........jos kad mi kaze da mi je i dijete
sanjalo,onda no comment.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 0:16:40   
Anoniman
ja obicno kada sanjam zube nesto se fakat ruzno desi...ili bolest, ili neko umre i sto kaze veselaa..ne volim nikako kada sanjam...rijetki su snovi iz kojih se ne zelim probuditi mada ima i takvihuser posted image

Sinoc sam recimo sanjala da citava moja porodica bjezi kroz nekakav klanac...kroz nekakvu rijeku koja je poprilicno plitka...a odozgo se strovaljuje ogromno stablo...ali nadnaravski ogromno...ma mislim nemoguce veliko i pada na nekakav most ispod koje mi trebamo da prodjemo koji naravno pod tezinom tog stabla puca...uh...vise se ne sjecam dal' smo ga prosli ili ne...toliko me taj san ostavio u soku...evo citav dan kontam sta jeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 10:43:06   
acudesa
ja sam čula da su snovi strah ili želja, a isto tako ako sanjaš o nečemu što si doživio tih dana ili o čemu si slušao tih dana-to je super kao podsvijest ti je rasterećena
a ako konstantno sanjaš iste ili slične snove to već veže neko opterećenje
ja sanjam često skoro isti san malo u drugoj formi i nikako da provalim poruku sve kontam da nije od rata-izbjeglištva
jer sanjam putovanje, stijene, more-ovo troje ali na različite načine svaki put
 
snovi su simbolični-ne doslovno prenosivi-recimo nož kod frojda predstavlja muški spolni organuser posted image
ne sanjam noževeuser posted image
ali mi se desi da sanjam takve grozote da kad se probudim kažem-hvala Bogu to je bio samo san

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *