|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 10:54:26   
hanabanana
Ne znam šta su snovi, ali znam da ima naučna definicija istih.
Ne bih se njome zamarala. Nekada imam ružne snove, nekada lijepe.
Uglavnom ne utiču puno na mene, ali nikada ne pričam san ako mi onaj kome želim reći o snu nije rekao: Bože na hajr i na dobro.....
Ko dijete sam čula ta se to mora reći.

Ono što znam jeste da ako sanjam oca rahmetli tih dana ću se obradovati, i sigurno dobiti neki novac. Nije bitno koliko, ali će biti nenadani novac.

Ne volim da sanjam snijeg....par puta sam sanjala, i par puta sam ostala bez ljudi meni jako dragih.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 10:58:59   
Latinka
Hanabanana, i ja isto, kad god sam sanjala snijeg ili izgubim nekog dragog ili se neko pravo razboli. I cim znam da je to tako, kad sanjam snijeg uvece, onda cijeli dan cekam to nesto ruzno.
I obicno ne pricam sta sanjam, pogotovo ako sam ruzno sanjala

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 11:02:08   
Suzana
IZVORNA PORUKA: mišur

Prije par dana sam sanjala da sam organizator koncerta Nine Badrić, a konkurent mi je Modni Mačak(onaj stilista iz Hrvatske)user posted image Cijelo vrijeme se on i ja takmičimo ko će bolje organizovati njen koncertuser posted image user posted image user posted image Otkud meni te gluposti u glavi, ko zna...


Jao ismijah se, otkud baš Modnog mačka da sanjaš user posted image , ali bolje i njega nego onog Emerika Gudelja jadna majko svoja... user posted image user posted image

Da odgovorim na temu... da djeluju, evo još se sjećam jednog ružnog sna, ne bih ga ni opisivala ovdje jer je tako uticao loše na mene da 3 dana nisam bila dobro...
A i lijepi snovi te ujutro čine raspoloženom!




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 11:06:18   
seli
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: mišur

Prije par dana sam sanjala da sam organizator koncerta Nine Badrić, a konkurent mi je Modni Mačak(onaj stilista iz Hrvatske)user posted image Cijelo vrijeme se on i ja takmičimo ko će bolje organizovati njen koncertuser posted image user posted image user posted image Otkud meni te gluposti u glavi, ko zna...



Garant si prije spavanja gledala Red Carpetuser posted image


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 11:13:46   
Latinka
E,da,ponekad mi se desi nesto sto sam sanjala prije dosta vremena. Npr. jos dok sam isla u srednju skolu sanjala sam da sam kupila stan i o tome raspravljam sa mamom o tome kako MM i ja trebamo kupiti zaluzine na balkon dok vozim auto. I prije nekih mjesec, poslije 10-tak godina tog sna, upravo mi se to desilo, i istog momenta sam se sjetila toga.
Ne razumijem snove, ali uvjerena sam da nam tako nasa podsvjest hoce nesto reci

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 11:21:10   
acudesa
a desi mi se ponekad tako težek san-da mi i dan bude takav, kao da sam u stvarnosti proživjela tako nešto
A, od moje kolegice muž sanja da ga je ona prevarila i kad se probudi napadne je kao da i stvarno jeste, mrtav ozbiljan, a nigdje vezeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 11:33:22   
dzeni_nl
Uhhh, ja u zadnje vrijeme sanjam sve i svasta. Cesto sanjam ruzne snove, na silu se probudim iz sna i budem sva mokra.

Ali sto je najgore ja vecinu svojih snova prisnijem, znaci sto sanjam i ostvari se. A najvise kada sanjam nesto lose.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: da li snovi djeluju na vas
7.8.2009 11:41:36   
Chuchi
Ja samo znam da kad sanjam izmet, ljudski, da bogme bude i neke nafake. Neku noc sam sanjala bebaca da se toliko ukakio
u pelene, da je kipilo, jedva sam ga ocistila, al hajd on nego i ja user posted image I da, kupili smo kola user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: da li snovi djeluju na vas
9.8.2009 14:09:03   
sarisari
Ja jako cesto sanjan u toku noci i po par snova na zalost vecinom sanjam ruzne i strasne stvari i jako, jako se prestrasim u snovima da mi se zna desiti da sam svjesna da sanjam i da molim Boga da se probudim, a ne mogu, takodjer znam sanjati isti san po par puta i cak se sjetiti da sam to nekada negdje vidjela, neki ljudi kazu da svaki san ima neko znacenje ili da je neko upozorenje, ali naravno trebalo bi znati to dobro protumaciti, ja se ni ne trudim da ih tumacim samo kazem "Na hajr i na doro" tako sam cula od starog svijeta da se kaze.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: da li snovi djeluju na vas
9.8.2009 14:37:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ne znam šta su snovi, ali znam da ima naučna definicija istih.
Ne bih se njome zamarala. Nekada imam ružne snove, nekada lijepe.
Uglavnom ne utiču puno na mene, ali nikada ne pričam san ako mi onaj kome želim reći o snu nije rekao: Bože na hajr i na dobro.....
Ko dijete sam čula ta se to mora reći.

Ono što znam jeste da ako sanjam oca rahmetli tih dana ću se obradovati, i sigurno dobiti neki novac. Nije bitno koliko, ali će biti nenadani novac.

Ne volim da sanjam snijeg....par puta sam sanjala, i par puta sam ostala bez ljudi meni jako dragih.



i ja očekujem da mi se kaže: na hajr i na dobro
a odgovor je: hajr ti Bog dao

čuj to za snijeg???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: da li snovi djeluju na vas
10.8.2009 0:04:01   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: sarisari

Ja jako cesto sanjan u toku noci i po par snova na zalost vecinom sanjam ruzne i strasne stvari i jako, jako se prestrasim u snovima da mi se zna desiti da sam svjesna da sanjam i da molim Boga da se probudim, a ne mogu, takodjer znam sanjati isti san po par puta i cak se sjetiti da sam to nekada negdje vidjela, neki ljudi kazu da svaki san ima neko znacenje ili da je neko upozorenje, ali naravno trebalo bi znati to dobro protumaciti, ja se ni ne trudim da ih tumacim samo kazem "Na hajr i na doro" tako sam cula od starog svijeta da se kaze.


Jao kod mene je nesto tako slicno: I ja cesto sanjam jedne te iste snove, i to u razmaku od po nekoliko godina! Cesto kad se prepadnem u snu pocnem da razmisljam kako je to samo san, i kako samo treba da se probudim i da ce ga nestati. Ili ako se u snu protiv necega ili nekoga borim, pomislim ma to je san, mogu ja njega lako savladati, sad ce on vidjetiuser posted image i hu-ha i zavrsim po kratkom postupku. Vecinom se u tim momentima i probudim!
Znalo mi se takodjer desiti da sanjam moju mamu (koja je umrla) i da mi san bude toliko stvaran, da zaista pomislim da je sve oprave! kad se probudim cijeli dan budem pod uticajem tog sna, zeleci da je san bio java. Nekoliko sam puta sanjala tako mamu, i svaki put lijepo, i svaki put me je u snu nesto ili mazila, ili nesto lijepo govorila, ili dosla od nekud a ja joj se obradovala! I to jos joj kazem u snu, nek si mi dosla znas li ti koliko te dugo nije bilo, i nemoj sad vise nigdje ici user posted image user posted image user posted image user posted image
Odoh spavati curke user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: da li snovi djeluju na vas
10.8.2009 10:54:22   
neki
Snovi uticu na mene,ali ne bas toliko...Npr. jedan duuuuuugi period sam sanjala oca(poginuo je u ratu),i to non stop jedan te isti san,kako me zove odnekud i govori mi kako je zivuser posted image user posted image user posted image Recimo kada sanjam zube,znam da cu cuti da je neko umrouser posted image user posted image user posted image A kada sanjam izmet ili crveno nesto,cvijece,krv,uopste crvenu boju znam da cu se nesto bas obradovati...Ili ako je izmet u pitanju,da cu dobiti neke pareuser posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: da li snovi djeluju na vas
12.8.2009 12:01:07   
Chuchi
Jos sam pod uticajem sna koji ne bih mogla okarakterisati niti lijepim, niti ruznim user posted image
Naime, nocas sanjam ja kako sam se nagovorila svekrvi, pa poslije kad se svekar umjesao nagovorim se i njemu user posted image user posted image
Tacno kao sto mi neko jednom rece da bi moj potpis trebao biti: svekar i svekrva mi ne daju ni spavati ni disati... hahah TACNO morali mi i u san doci... e sad pomislim, da je bogdom bila java, i da sam se na javi nagovorila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: da li snovi djeluju na vas
12.8.2009 12:13:22   
Nunichi
Ja sam ocigledno sanjala nesto uzasno...Ustala sam ljuta ko ris. user posted image
Ali ne sjecam se nicega...pih user posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.8.2009 11:32:14   
ivana st

Kod nas se kaže "što se babi tilo to se babi snilo" ali ja se ipak nadam da će se ostvarit moj san kojeg sam sanjala noćas. Sanjala sam da sam u 9 mj. trudnoće i da mi je termin za rodit, ne moram ni reć kako sam se sretna probudila, a onda razočarenje jer je sve samo san user posted image . I dobro je djelovao ovaj san na mene jer sam evo još tužna user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.8.2009 11:36:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ivana st


Kod nas se kaže "što se babi tilo to se babi snilo" ali ja se ipak nadam da će se ostvarit moj san kojeg sam sanjala noćas. Sanjala sam da sam u 9 mj. trudnoće i da mi je termin za rodit, ne moram ni reć kako sam se sretna probudila, a onda razočarenje jer je sve samo san user posted image . I dobro je djelovao ovaj san na mene jer sam evo još tužna user posted image



Kažu kad sanjaš da si trudna neka tegoba ti sa duše silazi...bolja je to nego što se babi snilo... i u skladu sa ovim.
Nemoj biti tužna mila...tvoja tegoba trenutna da imaš svoju  user posted image  sa duše silazi i želja će se ispuniti...samo hrabro.
user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvoj lijepi san koji će biti java siguro.
Ljubim te!

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.8.2009 11:40:02   
ivana st

Draga Hanady zaista se nadam da će biti kako si rekla i da će se ovaj san ispuniti!
Hvala ti na lijepim riječima user posted image user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: da li snovi djeluju na vas
26.8.2009 12:26:36   
Golubica
Vec neko vrijeme cesto sanjam da sam ili trudna ili da radjam musko dijete. Sinoc sam imala ponovo slican san, ali ovaj put je porod vec krenuo. Cak sam vidjela i krv kako iz mene izlazi i kao da cak kontrakcije imam i naravno opet musko dijete.

Jos sebi doci ne moguuser posted image


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: da li snovi djeluju na vas
13.9.2009 22:31:09   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamica

 Evo ja cu vam prva ispricati da sam sinoc sanjala nesto neobicno:
Naime, sanjala sam TeaLanu, nasu forumashicu koju upoce ne poznajem niti sam kad s njom privatno razgovarala, sanjala sam nju i njenu Lanu koja je u snu bila stvarno prelijepa, pretpostavljam da je takva i u stvarnosti, ne sjecam se detalja ali uglavnom sjedile smo skupa i cini mi se da je bilo jos nekih zena sa RR, eh sad dal je rijec o Visnji ili? stvarno ne znam... eto to mi je stvarno bilo u najmanju ruku neobicno iskustvo...
Ali to nije prvi put da sanjam nekoga koga ne znam sa RRuser posted image user posted image user posted image , mozda prije mjesec dana sanjala sam da sam u Sarajevu i tamo kao ne mogu da se  snadjem, trazim neki objekat kojeg moram pronaci i u jednoj trgovini mamaalma, prizvodi i prodaje mehleme, tu se s njom lijepo ispricam  i zaista se ne sjecam vise sta je jos bilo, kad ono neki dan ona postavila temu o mehlemima...hehehhehe.... bas mi je bilo simpaticno... ko da sam nesto presnilauser posted image user posted image user posted image ...
Sanjate li vi cesto?
ako imate neki "zgodan" san za siru javnost: BUJRUM!




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: da li snovi djeluju na vas
13.9.2009 22:34:14   
mamica
visnja hvala, sorry zbog greske!

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: da li snovi djeluju na vas
13.9.2009 22:34:35   
Lalana
Ja ovaj Ramazan sanjam sve i svasta. Nekada se probudim kao da me neko premlatio, a nekada mi bude dragoooo. Stvarno su mi snovi malkice dosadili jer nikada, cini mi se, nisam ovoliko sanjala kao sada.
Bilo kako bilo, lijepe snove ispricam osobama koje volim, ruzne nikome.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: da li snovi djeluju na vas
13.9.2009 22:39:17   
milenium
nisam ni znala da postoji ova tema,i baš sad kad sam preksinoć sanjala našu forumašicu nikitu,naletim na ovo.e pa ja sanjala da je nikita rodila ženskouser posted image  otkud meni to i oklen nikite u mojoj glavi evo sve...user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: da li snovi djeluju na vas
13.9.2009 22:46:03   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamica

 Evo ja cu vam prva ispricati da sam sinoc sanjala nesto neobicno:
Naime, sanjala sam TeaLanu, nasu forumashicu koju upoce ne poznajem niti sam kad s njom privatno razgovarala, sanjala sam nju i njenu Lanu koja je u snu bila stvarno prelijepa, pretpostavljam da je takva i u stvarnosti, ne sjecam se detalja ali uglavnom sjedile smo skupa i cini mi se da je bilo jos nekih zena sa RR, eh sad dal je rijec o Visnji ili? stvarno ne znam... eto to mi je stvarno bilo u najmanju ruku neobicno iskustvo...
Ali to nije prvi put da sanjam nekoga koga ne znam sa RRuser posted image user posted image user posted image , mozda prije mjesec dana sanjala sam da sam u Sarajevu i tamo kao ne mogu da se  snadjem, trazim neki objekat kojeg moram pronaci i u jednoj trgovini mamaalma, prizvodi i prodaje mehleme, tu se s njom lijepo ispricam  i zaista se ne sjecam vise sta je jos bilo, kad ono neki dan ona postavila temu o mehlemima...hehehhehe.... bas mi je bilo simpaticno... ko da sam nesto presnilauser posted image user posted image user posted image ...



I ja ponekad sanjam forumašice(a ni jednu ne poznajem).
Neko veče,sanjala sam da nam je Ilhana trudna,ali kao neće još da objavi na forumuuser posted image
Ilhana,ako si trudna,priznaj,nemoj da te bez razloga sanjamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: da li snovi djeluju na vas
13.9.2009 22:48:55   
Lalana
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.9.2009 18:32:12   
Soleil
Ja sam, prije nego što sam ostala trudna, sanjala da sam rodila ubavo djevojče sa puno crne crne crne kosice i čak sam sanjala ime. Ispričam tako san svojoj nani i ona mi kaže da trebam djetetu dati ime koje sam sanjala ako bude curica.

I stvarno više doktora mi potvrdi - ubavo djevojče user posted image A danas mi na pregledu kaže: "Pogledaj joj kosice!" Eeeeee, fakat, ja zinula od iznenađenja user posted image Kosica lahori u amnionskoj tečnosti i sve se vidi na UZV. Rekoh, pa ne mogu da vjerujem.

A prije par večeri, sanjam kupila ja sebi crvenu haljinu boooooooli glaaaaaaaaaaava! Kasnije čujem (što sam i pročitala na forumu) da crvena znači sreću, ljubav, radost.

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *