|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergija na polen
7.5.2014 9:00:46   
salmy

IZVORNA PORUKA: bebaa

ma ovo je strašno,nisam do sada imala ovako jaku reakciju....pričam kao da sam u buretu....sve mi grebe niz grlo.....evo popih kalcijum,odo na posao pa preživit ću valjda....user posted image

Vjeruj da je mm nedavno na injekcijama zavrsio..Fkt nikad nije bila ovako jaka..Piju obojica imunoglukan
Sretno na poslu i nosi suncane naocale obevezno..
Kad setamo ako prodjemo pored onih sto kose travu to je uzas....a meni bas godi onaj miris

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Alergija na polen
16.5.2015 6:57:07   
Edita1989
Dobro jutro :)...

Da pitam ove sto imaju alergiju,kako ide..Ja se mucim,ovo je uzas..Oci su mi vise natecene,nos curi,da Bog sacuva..Pijem nekakve lijekove i kalcij+C vitamin...Pomaze li vama ista,kako se borite...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Alergija na polen
16.5.2015 13:20:39   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Dobro jutro :)...

Da pitam ove sto imaju alergiju,kako ide..Ja se mucim,ovo je uzas..Oci su mi vise natecene,nos curi,da Bog sacuva..Pijem nekakve lijekove i kalcij+C vitamin...Pomaze li vama ista,kako se borite...




za ove tegobe ima extra lijek.
sprej za nos Avamys,,,,moj S.ga trosi.
e sad....ne znam dali taj lijek postoji kod vas u prodaji ali ima nesto slicno ili pod drugim nazivom sigurno.pa se raspitajuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Alergija na polen
16.5.2015 13:54:27   
Edita1989
Hvala Koko,raspitat cu se,imam neki sprej,ali mi izgleda ne odgovara....

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Setnja sa porodicom
teacher75

Voli li vas muz set_ati sa vama i bebom? Moj bas ne voli, mrsko mu, vise voli odmarati kod kuce ili s nama sjediti u kaficu, a ja se bezveze osjecam kad sama set_am sa bebom i vidjam parove s bebom:(

Voli (75%)

Ne voli (25%)


Broj svih glasova: 135

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *