|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:41:31   
ninuska

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Joj, zene, iskocile mi vene na preponi. Ono sto sam.govorila da me boli. Sad je ko grozd user posted image . I cini mi se da ce se spustati niz nogu.
Bas me nesto strah jer je na nezgodnom mjestu. Kako porod u tom slucaju. Ipak je tu najveci pritisak..i kad tiskas user posted image



joj idi doktoru nije se igrati s venama ...posebno u trudnoci

Ma pitala sam je onda kad me boljelo. Prije mjesec i pol..i vise..kaze da su vene normalne u trudnoci. Jer sam pitala da idem specijalisti ili neku kremu da uzmem. Cisto da ublazim. Ali mi je tada bilo plavo..nije bilo bas ovako
od 1. Jula pocinje raditi, pa cu na kontrolu
Nego reko da pitam. Meni je ovo novo, a mozda neko iskustvo s venama

user posted image vene nisu normalne u trudnoci (mislim pojava problema s venama), to je jedna od posljedica (drugarica je u prvoj trudnoci navukla problem s venama, u drugoj je neke carape nosala, kuburila...sad ce vjerovatno morati na operaciju) ja bih da sam na tvom mjestu (sto rose rece) otisla doktoru niti je normalno niti se igrati s tim.


Ma da. I ona je rekla u tom smislu. Posljedica trudnoce. Ali mi nista nije prepirucila. A htjrla sam eto na vrijeme da reagujem. Jer sam znala da moze biti samo gore kako trudnoca odmice user posted image . U prvoj trudnoci me je ovo masilo hB..bas se nisam nadala.
odoh sad kod one nase dr user posted image . Pa cu joj traziti uputnicu za specijalistu..hmmm...valjda mogu

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2051
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:48:42   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Joj, zene, iskocile mi vene na preponi. Ono sto sam.govorila da me boli. Sad je ko grozd user posted image . I cini mi se da ce se spustati niz nogu.
Bas me nesto strah jer je na nezgodnom mjestu. Kako porod u tom slucaju. Ipak je tu najveci pritisak..i kad tiskas user posted image



joj idi doktoru nije se igrati s venama ...posebno u trudnoci

Ma pitala sam je onda kad me boljelo. Prije mjesec i pol..i vise..kaze da su vene normalne u trudnoci. Jer sam pitala da idem specijalisti ili neku kremu da uzmem. Cisto da ublazim. Ali mi je tada bilo plavo..nije bilo bas ovako
od 1. Jula pocinje raditi, pa cu na kontrolu
Nego reko da pitam. Meni je ovo novo, a mozda neko iskustvo s venama

user posted image vene nisu normalne u trudnoci (mislim pojava problema s venama), to je jedna od posljedica (drugarica je u prvoj trudnoci navukla problem s venama, u drugoj je neke carape nosala, kuburila...sad ce vjerovatno morati na operaciju) ja bih da sam na tvom mjestu (sto rose rece) otisla doktoru niti je normalno niti se igrati s tim.


Ma da. I ona je rekla u tom smislu. Posljedica trudnoce. Ali mi nista nije prepirucila. A htjrla sam eto na vrijeme da reagujem. Jer sam znala da moze biti samo gore kako trudnoca odmice user posted image . U prvoj trudnoci me je ovo masilo hB..bas se nisam nadala.
odoh sad kod one nase dr user posted image . Pa cu joj traziti uputnicu za specijalistu..hmmm...valjda mogu

ma samo ti specijalisti lijepo, da to pogleda... sta ja znam, ljudi i zbog manjeg idu doktoru a s venama se nije igrati. ma dace ti sto ne bi user posted image trudna si ima da ti da user posted image user posted image (meni uvijek bude presmjesna recenica sa "dati-da" ili "ga-njega" user posted image user posted image )

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2052
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:52:37   
lala88
ma vidi ti njih sto se rasisale o radu i pupku, niko i ne primjeti da ja imam kontrakcije user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2053
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:52:53   
rose

Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image


JUNI

Alman...29.06. user posted image
Mala curica...30.06. user posted image


JULI

Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image


AUGUST

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Putujuca....18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
MAM...28.8. user posted image


SEPTEMBAR

Novo Ime... 02.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image


OKTOBAR

Aidana ...06.10. user posted image


NOVEMBAR

Pcelica...02.11.
Blue moon ... 08. 11.
UmmuHamza2305 .... 12.11. user posted image
ziel ...19.11. user posted image
*nur* .... 22.11


DECEMBAR

Elastigirl ....07.12
Leena .....14.12. user posted image



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2054
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:54:39   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

ma vidi ti njih sto se rasisale o radu i pupku, niko i ne primjeti da ja imam kontrakcije user posted image



ma ne uzbudjujemo se..mogu biti lazne a mogu i prave..al u svakom slucaju najmanje 10 sati imas ako su prave user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2055
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:55:25   
rose

IZVORNA PORUKA: novo Ime

Dje ste loptice? kako kotrljate



javljaj se cesce...bila si brisana sad si vracena na spisak...nema zabusavanja user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu novo Ime)
Neposredna veza do poruke: 2056
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:55:36   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: lala88

ma vidi ti njih sto se rasisale o radu i pupku, niko i ne primjeti da ja imam kontrakcije user posted image

ja procitah ali i da si rekla da nisi otvorena user posted image
tako da neces ti jos nigdje ti si ovdje s nama user posted image

salim se, ne znaci da se neces otvarati ali sta te briga ti si svakako u 9tom, svejedno ti je kad ce krenuti user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2057
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 12:56:26   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: lala88

ma vidi ti njih sto se rasisale o radu i pupku, niko i ne primjeti da ja imam kontrakcije user posted image

ja procitah ali i da si rekla da nisi otvorena user posted image
tako da neces ti jos nigdje ti si ovdje s nama user posted image

salim se, ne znaci da se neces otvarati ali sta te briga ti si svakako u 9tom, svejedno ti je kad ce krenuti user posted image



pa da...kako rekoh...nije jos napeto user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2058
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:02:45   
lala88
kaze dr pripremne, je li to znaci da bi mogao nastupiti porod uskora, je li ko od vas imao te pripremne kontrakcije. Mene ne boli nista, ja ne osjetim kontrakcije, to mi je najcudnije.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2059
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:03:45   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

kaze dr pripremne, je li to znaci da bi mogao nastupiti porod uskora, je li ko od vas imao te pripremne kontrakcije. Mene ne boli nista, ja ne osjetim kontrakcije, to mi je najcudnije.



ma nece to jos...mozda su one tzv BH kontrakcije http://www.roda.hr/article/read/braxton-hicksove-kontrakacije-ili-sto-me-to-steze

ja se ne sjecam da sam to imala

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2060
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:07:29   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: lala88

kaze dr pripremne, je li to znaci da bi mogao nastupiti porod uskora, je li ko od vas imao te pripremne kontrakcije. Mene ne boli nista, ja ne osjetim kontrakcije, to mi je najcudnije.

te pripremne mogu i do mjesec ranije da se jave
ja ih nisam primjetila u prvoj (sto ne znaci da hocu u drugoj user posted image )

mati mi je imala te neke pripremne kontakcije. ja sam izgleda toliki debelokozac po pitanju bola da ni to nisam osjetila user posted image

znas kako kazu kad udjes u 9ti mozes svaki dan a i mozes prenjeti...niko to ne zna tacno. sta te briga, uzivaj i osluskuj...mene nije bolilo sve dok se beba nije pocela pripremati za pravi izlazak.
jel ti rekao sta za grlic? jel se skratio?

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2061
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:08:10   
*nur*
Ziel evo sam ti išla na pauzi to Beurera i nisu nimalo jeftini:

Evo ova košta 229,40KM

user posted image

A ovaj drugi 270,00KM

user posted image

Kažu da bi ti oni dostavili u Travnik o svom trošku. Eto da znaš cijene barem radi poređenja.

Ovaj prvi ide preko WI-FI koliko sam ja skontala i može se povezati sa mobitelom, tabletom , laptopom i sl., može se preko njega puštati video bebi, može se razgovarati i sl.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2062
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:10:58   
maksi
Ja imam vec nekoliko dana te pripremne,pogotovo kada pretjeram i umorim se,ne osjetim ih jako nego onako ko menstrualni bol koji brzo prodje
IZVORNA PORUKA: lala88

kaze dr pripremne, je li to znaci da bi mogao nastupiti porod uskora, je li ko od vas imao te pripremne kontrakcije. Mene ne boli nista, ja ne osjetim kontrakcije, to mi je najcudnije.



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2063
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:12:50   
ziel

IZVORNA PORUKA: *nur*

Ziel evo sam ti išla na pauzi to Beurera i nisu nimalo jeftini:

Evo ova košta 229,40KM

user posted image

A ovaj drugi 270,00KM

user posted image

Kažu da bi ti oni dostavili u Travnik o svom trošku. Eto da znaš cijene barem radi poređenja.

Ovaj prvi ide preko WI-FI koliko sam ja skontala i može se povezati sa mobitelom, tabletom , laptopom i sl., može se preko njega puštati video bebi, može se razgovarati i sl.

Uh paprene cijene user posted image Mislila sam halaliti do 180 KM.. Hvala sto si mi to provjerila user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2064
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:12:57   
LieToMe RR
Beurer nije ni sekunde jeftin ali eto kazu marka user posted image
ovo jos i nije skupo kad skontas sta dobijes
Nas onaj hepek za temepraturu je bio preko 100 Km (sreca pa smo ga na nekoj akciji kupili)

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2065
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:13:10   
rose
https://www.youtube.com/channel/UCtZAaljDNIsIAIhwYYzvEiw

placem od smijeha kako su ludi



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2066
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:13:48   
maksi
Lala mila ne sekiraj se znaces kada krenu prave kontrakcijeuser posted image ,i cisto sumljam da ces ranije ipak si prvorotka,bitno je da si u 9 mjesecu pa kada god krene
IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: lala88

kaze dr pripremne, je li to znaci da bi mogao nastupiti porod uskora, je li ko od vas imao te pripremne kontrakcije. Mene ne boli nista, ja ne osjetim kontrakcije, to mi je najcudnije.

te pripremne mogu i do mjesec ranije da se jave
ja ih nisam primjetila u prvoj (sto ne znaci da hocu u drugoj user posted image )

mati mi je imala te neke pripremne kontakcije. ja sam izgleda toliki debelokozac po pitanju bola da ni to nisam osjetila user posted image

znas kako kazu kad udjes u 9ti mozes svaki dan a i mozes prenjeti...niko to ne zna tacno. sta te briga, uzivaj i osluskuj...mene nije bolilo sve dok se beba nije pocela pripremati za pravi izlazak.
jel ti rekao sta za grlic? jel se skratio?



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2067
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:17:26   
lala88
dao mi je uputnicu za svaki slucaj da je imam kod sebe i rekao da ne idem u porodiliste odma, nego da dodjem da me pregleda i izmjeri kontrakcije, pa ce mi on reci da li trebam u porodiliste i da obavezno dodjem bez obzira ako pocne i kasno navece. Bilo mi cudno ni jedna ih nije imala osim mene, a bilo je 4 terminuse, cak jednoj prosao termin i linija joj ravna skroz, a moja sva krivudava. A i beba nije imala ziva mira, samo je gurala one aparate. Sve je spremno, sad cekam. Sta je vaznije za porod biti otvoren ili imati kontrakcije?

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2068
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:20:15   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

dao mi je uputnicu za svaki slucaj da je imam kod sebe i rekao da ne idem u porodiliste odma, nego da dodjem da me pregleda i izmjeri kontrakcije, pa ce mi on reci da li trebam u porodiliste i da obavezno dodjem bez obzira ako pocne i kasno navece. Bilo mi cudno ni jedna ih nije imala osim mene, a bilo je 4 terminuse, cak jednoj prosao termin i linija joj ravna skroz, a moja sva krivudava. A i beba nije imala ziva mira, samo je gurala one aparate. Sve je spremno, sad cekam. Sta je vaznije za porod biti otvoren ili imati kontrakcije?



kontrakcije te otvaraju user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2069
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:22:32   
*nur*

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: *nur*

Ziel evo sam ti išla na pauzi to Beurera i nisu nimalo jeftini:

Evo ova košta 229,40KM

user posted image

A ovaj drugi 270,00KM

user posted image

Kažu da bi ti oni dostavili u Travnik o svom trošku. Eto da znaš cijene barem radi poređenja.

Ovaj prvi ide preko WI-FI koliko sam ja skontala i može se povezati sa mobitelom, tabletom , laptopom i sl., može se preko njega puštati video bebi, može se razgovarati i sl.

Uh paprene cijene user posted image Mislila sam halaliti do 180 KM.. Hvala sto si mi to provjerila user posted image



Ma ništa draga, tu smo jedna za drugu.

LMT šta je to za mjerenje temperature hajd postavi slikicu ili malo pojasni.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2070
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:27:13   
LieToMe RR
Jedno bez drugog ne ide (mislim kontrakcijei otvorenost) mada je lakse realno ako se otvaras a nemas kontrakcije (jer ti lakse izazovu dripom kontrakcije) nego kad si zole zaptila a imas kontrakcije user posted image
mada bona sto se opterecujes, nisi jos mjerilo ni za sta...imas jos fore i da se otovoris i da ti krenu prave kontrakcije. tebi je koliko upratih 20.7 termin...to je tri hefte...znas koliko se moze promijeniti do tad po pitanju otvaranja i kontrakcija

Ti se opusti, to ti je najvaznije...da budes smirena i opustena


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2071
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:29:45   
novo Ime
Za ove "fonove" pogledajte imal vam ko s vana donijeti ili preko e-bay. budu dobra snizenja pa se moze naci i za 60 eur.

Lalo mislim da su to brax hicks..magnezija i odmaraj malo..

_____________________________

Endometrioza - 2007, 5x IUI, ICSI 3x, FET 1x
IDIOPAT
ICSI br.3 08.12.15 BINGO
"Kad pogodi te strijela sudbine, ti uzmi i poljubi je..."

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2072
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:30:47   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: *nur*


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: *nur*

Ziel evo sam ti išla na pauzi to Beurera i nisu nimalo jeftini:

Evo ova košta 229,40KM

user posted image

A ovaj drugi 270,00KM

user posted image

Kažu da bi ti oni dostavili u Travnik o svom trošku. Eto da znaš cijene barem radi poređenja.

Ovaj prvi ide preko WI-FI koliko sam ja skontala i može se povezati sa mobitelom, tabletom , laptopom i sl., može se preko njega puštati video bebi, može se razgovarati i sl.

Uh paprene cijene user posted image Mislila sam halaliti do 180 KM.. Hvala sto si mi to provjerila user posted image



Ma ništa draga, tu smo jedna za drugu.

LMT šta je to za mjerenje temperature hajd postavi slikicu ili malo pojasni.

ma digitalni toplomjer beurerov sto moze i za bebe i za odrasle...izmjeri u roku od par sekundi toplomjeru...e sad posto je digitalni ima neku memoriju pamti nesto puno zadnjih mjerenja

http://static4.ekupi.eu/ekupiba/248354.jpeg
evo slikica, ima i futrola sa rajfesluzom... ako nadjem gdje potpunu slikicu ful opreme postavim naknadno

http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/z/z-sAAMXQWzNSf4fR/$_72.JPG
evo nadjoh model je beurer jft 60 (u slucaju da koga zanima)
http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/z/Q54AAOxygj5Sf4fc/$_72.JPG

e da zaboravih reci da mjeri i temepraturu stvari (recimo caja, vode prisloni se flasici i registruje temepraturu) i moze i temepraturu prostorije da mjeri
mislim cool je djidja skroz

< Poruku je uredio LieToMe -- 30.6.2015 13:36:23 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2073
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:33:12   
pandica
user posted image user posted image Ovo me podsjeti... nedavno gledam na netu, čini mi se pik da je bio u pitanju ili mozda neka stranica za prodaju dječije opreme (bimaco ili sl) na fb, pita čovjek za cijenu baby monitora, i oni mi odgovorise 320KM, kad ispod ide post od tog istog zainteresovanog: Za te pare mogu čitavu kuću pod videonadzor staviti user posted image Ja oplakala
user posted image
IZVORNA PORUKA: *nur*

Ziel evo sam ti išla na pauzi to Beurera i nisu nimalo jeftini:

Evo ova košta 229,40KM

user posted image

A ovaj drugi 270,00KM

user posted image

Kažu da bi ti oni dostavili u Travnik o svom trošku. Eto da znaš cijene barem radi poređenja.

Ovaj prvi ide preko WI-FI koliko sam ja skontala i može se povezati sa mobitelom, tabletom , laptopom i sl., može se preko njega puštati video bebi, može se razgovarati i sl.



_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2074
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 13:36:50   
maksi
Zna li neko da li u gradu jos postoji ona cikova radnja,htjela bi uzeti njihov omeksivac,bila je u Merkatoru ali je zatvorena sada ne znam da li je i ona u gradu.

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *