|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 1:04:42   
Nunichi
E Ringeraja,ja danas citam tvoj post kako si zabrinuta,da bi popodne i mene isto zadesilo.
Mojoj puslici stolica zelena... user posted image
Dusica moja,bas sam se zabrinula da li je gladna... user posted image user posted image Zadnja dva dana kratko skroz doji.user posted image
A sto se kupanja tice...mi smo nju kupali svaki dan od rodjenja,a 11. dan je spao pupcic...sad je pupamo svaki ili svaki drugi dan,mm i ja u tandemu. user posted image user posted image
A u vezi tempetrature me pokolebala patronazna sestra...ona nam je rekla da nam treba 24-25,a ja sam isto citala 21-22... user posted image
Mi sad ganjamo zlatnu sredinu 23-24 stepena. user posted image
Puse bebicama i mamicama... user posted image

(odgovor članu babymia)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 10:19:45   
Anoniman
jutrica, zna li neko ima li pravila kad je rijec o postporodjajnom krvarenju, mislim kad je vama prestalo, meni trajalo nekih 11 dana, pa ne znam hoce li se vratiti user posted image
jutros sam bas nesto iscrpljena, mislim spavala sam ali ovo vrijeme mi se ne svidja, hladno je kao zimi

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 10:48:10   
Anoniman
krvarim,krvarim,ne krvarim, ne krvarim, krvarim,krvarim,krvarim,ne krvarim,krvarim...jesam ti pomoglauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 10:52:42   
Anoniman
tako sam i mislila user posted image , uzassss

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 11:05:19   
Anoniman
Meni evo upala seta...prvo kada sam tek rodila nakon par dana upalio mi se mjehur, pa nakon toga grlo, pa zub evo sad mi se ukocio vrat...dodje mi fino da se ubijemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 11:59:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Meni evo upala seta...prvo kada sam tek rodila nakon par dana upalio mi se mjehur, pa nakon toga grlo, pa zub evo sad mi se ukocio vrat...dodje mi fino da se ubijemuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , izvini ali moram, ja evo napokon nadoknadila ono sna sto mi je falilo, principesa spava pa pustila i meneuser posted image
e vala, sta se zena mora predeverati, ja se odrekla svega stetnoga u trudnoci, pa sad i dojenje, patronazna odmah prvi dan upozorila sta se smije jesti sta ne smije, a mm nakupovao stvari koje volimo oboje, a ja samo gledamuser posted image

cim prestanem dojiti, odoh na neki koncert i cijelu noc da se oduzmem user posted image user posted image

< Poruku je uredio sahara -- 19.4.2009 12:00:16 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 12:09:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: dadada

Meni evo upala seta...prvo kada sam tek rodila nakon par dana upalio mi se mjehur, pa nakon toga grlo, pa zub evo sad mi se ukocio vrat...dodje mi fino da se ubijemuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , izvini ali moram, ja evo napokon nadoknadila ono sna sto mi je falilo, principesa spava pa pustila i meneuser posted image
e vala, sta se zena mora predeverati, ja se odrekla svega stetnoga u trudnoci, pa sad i dojenje, patronazna odmah prvi dan upozorila sta se smije jesti sta ne smije, a mm nakupovao stvari koje volimo oboje, a ja samo gledamuser posted image

cim prestanem dojiti, odoh na neki koncert i cijelu noc da se oduzmem user posted image user posted image


jooooooooooj gdje me nadjeeeee...kako bi se ja rado oduzelauser posted image i zapalila i to odmah steku ispusila...a planiram majkemi otici u banjaluku na kravitza... a user posted image nek' se nana s  nanomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 12:12:58   
Anoniman
ma jasta, ja samo cekam da uvedemo neku zamjenu z mane, mislim pokretnu mljekaru, pa onda da malo imam slobode, pritom napominjem da je ne bih mijenjala ni za sta na svijetu, ali me sve snadje ko u bunilu nekom, nikako skontati da se to meni desilouser posted image
jbg, draga izdrzacemo, i ja sam prestala pusiti, ali manje vise, da je malo martinijauser posted image user posted image user posted image ili piva user posted image user posted image user posted image , sve ubjedjujem mm da je piva dobra za mlijeko, ali nista user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 12:23:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

ma jasta, ja samo cekam da uvedemo neku zamjenu z mane, mislim pokretnu mljekaru, pa onda da malo imam slobode, pritom napominjem da je ne bih mijenjala ni za sta na svijetu, ali me sve snadje ko u bunilu nekom, nikako skontati da se to meni desilouser posted image
jbg, draga izdrzacemo, i ja sam prestala pusiti, ali manje vise, da je malo martinijauser posted image user posted image user posted image ili piva user posted image user posted image user posted image , sve ubjedjujem mm da je piva dobra za mlijeko, ali nista user posted image




reci ti njemu da je dadada potvrdila da je pivo dobrouser posted image ...naravno mala casica...ne da se olesisuser posted image ...
ja nazalost ne dojimuser posted image ali zato mogu na koncertuser posted image ...a sto se tice oduzimanja...ma morat cemo pricekati da krenu na fakultet...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 12:29:38   
Anoniman
daj, nemoj me strasiti, ima dva roditelja, pa mogu i ja dobiti dan - dva slobodno (ko ovo bude citao, mislice da me neko natjerao da radjam user posted image user posted image user posted image ), ali bole mene...
kad je koncert u banjoj luci?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 12:34:36   
Anoniman
9.juna u 8.00 pmuser posted image   http://www.lennykravitz.com/

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 12:43:28   
idana_85
Joj kad vas citam ko da sebe slusam prije par mjeseci. Ja kontala da su bebe 2008 kad ono 2009. Sve ce proci. Pa cete ovako uzivati. Beba papa supice,kasice...bez sise i moze....moci cete ici gdje hocete, naravno ako nadjete nekoga da cuva.

sto se tice tog kupanja nunichy, ja to nikada nisam mjerlia niti se sekirala, moja patronazna kaze to netreba, kako su prije zene kupale djecu. ja samo fino vode pospem po unutrasnjoj strani lakta i ako mi prija dobra je. a mom smrdi da je ledena, sve moze,samo neka je voda....

ljubim vas


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 14:03:12   
neki
Ringeraja,ako je beba mirna,ne place i fino spava,onda nemoj jos uvoditi dohranu...Moj je dojio i po petnaest minuta na jednoj,pa onda 15min na drugoj,pa sve manje i manje...Sad je svega po 3-4min na jednoj dojci,pa na drugoj 3-4min.user posted image I bas vidim da mu nije dovoljno,pa sam uvela dohranu,i super smo...I njemu je nekad stolica bila zelenkasta,pa nekad ko kašica,pa opet zlatno zuta sa bobicama ili bez njih,helem meni je najbitnije da je on raspolozen,ne boli ga nista i supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer spavauser posted image user posted image user posted image Ne sekiraj se i samo polakouser posted image A mi cemo uskoro da se pripremamo za sunet,pa ja malo strahujem,ali s Bozijom pomoci cemo i to rijesitiuser posted image Svim mamama i bebama veeeeeeeeeeeeeeeeelika pusa od mene i mog Saidauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 14:09:11   
babymia
joooj i ja  bih na Lennyja!!!!al nece ici....ma nema veze bice koncerata valjda i kad prestanem dojiti.....a i rado bih se najela svega,a da ne mislim kako se moram cuvati.....
a sahara,ja isto krvarila 11 dana i prestalo,ali od tad imam one lohije,kao neka vodica mi ide.....mada se i to smanjilo,sad jedva da ga ima.....sutra 40 dana,pa vidjecemo do kad ce trajati....


_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 14:16:02   
babymia
neki,meni je patronazna rekla da za jedan obrok dajem jednu dojku,a za drugi drugu....naizmjenicno....i da ne mijenjam tokom jednog podoja osim ako vidim da se ispraznila,a beba se nije najela.....jer je na pocetku mlijeko vodenasto,nesto kao supica,onda kako beba dalje doji postaje gusce i masnije,a na kraju je gusto i slatko....pa kontam da tvom malom nije bilo dovoljno jer je za tih par minuta uspio popiti samo to razrijedjeno.....

_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu babymia)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 16:08:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: babymia

neki,meni je patronazna rekla da za jedan obrok dajem jednu dojku,a za drugi drugu....naizmjenicno....i da ne mijenjam tokom jednog podoja osim ako vidim da se ispraznila,a beba se nije najela.....jer je na pocetku mlijeko vodenasto,nesto kao supica,onda kako beba dalje doji postaje gusce i masnije,a na kraju je gusto i slatko....pa kontam da tvom malom nije bilo dovoljno jer je za tih par minuta uspio popiti samo to razrijedjeno.....



potpisujem

ma danas opet krvarim, toliko o prestanku, dobro tek je 13 dana

(odgovor članu babymia)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 17:38:16   
ringeraja
IZVORNA PORUKA: Nunichi

E Ringeraja,ja danas citam tvoj post kako si zabrinuta,da bi popodne i mene isto zadesilo.
Mojoj puslici stolica zelena... user posted image
Dusica moja,bas sam se zabrinula da li je gladna... user posted image user posted image Zadnja dva dana kratko skroz doji.user posted image
A sto se kupanja tice...mi smo nju kupali svaki dan od rodjenja,a 11. dan je spao pupcic...sad je pupamo svaki ili svaki drugi dan,mm i ja u tandemu. user posted image user posted image
A u vezi tempetrature me pokolebala patronazna sestra...ona nam je rekla da nam treba 24-25,a ja sam isto citala 21-22... user posted image
Mi sad ganjamo zlatnu sredinu 23-24 stepena. user posted image
Puse bebicama i mamicama... user posted image


Danas sam primetila da joj je stolica ne zelena, vec skoro maslinasto-zelena i bas sam na kraju strpljenja. Ali opet, sacekacu do sutra ako Bog da, pa cim zora svane, telefon u ruke i babicu zovem.
Mada sam juce i danas pila tu neko pice kao sto je dobro za stomak, ima neke korisne bakterije, pa joj je verovatno od toga i tamnija, jer je taj sok od borovnice...user posted image
Ne mogu vise ni da mislim. MM mi kaze da mi se svet okrece oko dojenja i gledanja u pelenuuser posted image . Pocinjem da mu verujemuser posted image .
@Nunichi, kako je tvoja bebica danas? Sta si joj radila u vezi sa stolicom?
Ma ja sam ubedjena da mi bebica nije gladna, jer imam dovoljno mleka hB, a i ona sama kad je sita izbaci i odguruje se od mene. Tako radi od rodjenja i ja joj uhvatila reda po tome...
 

_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 17:42:12   
ringeraja
IZVORNA PORUKA: neki

Ringeraja,ako je beba mirna,ne place i fino spava,onda nemoj jos uvoditi dohranu...Moj je dojio i po petnaest minuta na jednoj,pa onda 15min na drugoj,pa sve manje i manje...Sad je svega po 3-4min na jednoj dojci,pa na drugoj 3-4min.user posted image I bas vidim da mu nije dovoljno,pa sam uvela dohranu,i super smo...I njemu je nekad stolica bila zelenkasta,pa nekad ko kašica,pa opet zlatno zuta sa bobicama ili bez njih,helem meni je najbitnije da je on raspolozen,ne boli ga nista i supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer spavauser posted image user posted image user posted image Ne sekiraj se i samo polakouser posted image A mi cemo uskoro da se pripremamo za sunet,pa ja malo strahujem,ali s Bozijom pomoci cemo i to rijesitiuser posted image Svim mamama i bebama veeeeeeeeeeeeeeeeelika pusa od mene i mog Saidauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ˇ
Sve je ovo OK hvala Bogu, samo me malo brine sto vec nedelju dana ima tu zelenkastu stolicu, ali bice dobro insallah. Ona je meni na jednoj dojci tokom celog podoja, a onda za drugi podoj na drugoj. Sacekacu do sutra, bicu strpljiva...
Neka je sa hairom sunet, da brzo i lako prodje i on, a i ti da ne brines puno. Bolje to zavrsiti sto pre, bar je moje misljenjeuser posted image . Poljubac za malog sunetlijuuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 17:45:00   
ringeraja
@Sahara, meni je krvarenje posle porodjaja trajalo otprilike 40-ak dana, dan-dva mozda duze. Ali nije bilo bukvalno krvarenje, vec neka glupa braonkasta boja i koje nema puno, ali znas da je jos to - to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebe 2009
19.4.2009 23:12:50   
Anoniman
ma danas me ulovila neka slabost, cijeli dan imam temperaturu, a slabo sam sta poduzela, i veceras kad je mm dosao s posla odmah mi naribao krompir i stavila sam na noge, i da otisao po paracetamol, to valjda nije stetno za bebu, jer dojim, uh bas ne volim kad sam slaba, eto pa se javim sutra, cuvajte mi fige da me brzo prodje user posted image

(odgovor članu ringeraja)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebe 2009
20.4.2009 0:22:39   
neki
Hvala Ringerajauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebe 2009
20.4.2009 0:49:16   
mudrost
sahara* kako si?
i ja cijeli dan se borim sa temperaturom,pila sam i ja paracetamol..imam temp 39.. curica mi nervozna,nece da jedeuser posted image  dok je stavim da jede,odmah u placuser posted image  ispumpam mlijeko i nekako je prevarimo pa je jela malo. sreca pa mi mm nije radio danas, ne znam kako bih sama..

_____________________________

nasa dusa Šejma 22.2.2009

...za cim moja dusa zudi,u Dzennetu Tvome ima...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebe 2009
20.4.2009 0:51:39   
mudrost
neki* nek je s hajrom sunecenje malog.. pusa velika za vas od nas dvijeuser posted image

_____________________________

nasa dusa Šejma 22.2.2009

...za cim moja dusa zudi,u Dzennetu Tvome ima...

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebe 2009
20.4.2009 1:24:03   
neki
Hvala punouser posted image Ma za koji dan cemo,ma sva se ja tresem na samu pomisao,ali bolje sad nego kasnijeuser posted image Pusa

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebe 2009
20.4.2009 9:30:17   
Anoniman
ej, jutrica, ma dobro sam hB, pomogao mi je paracetamol, malo me glava boli ali valjda ce i to proci, moja user posted image me trenirala cijelu noc, mislim standardno, ali mene valjda neka groznica tresla pa mi je bilo tako mrsko izvuci se iz kreveta da je hranimuser posted image
sad spava i pitam se dokad, jucer je cijeli dan spavala, samo se budila da jede, nadam se da ce i danas user posted image

(odgovor članu mudrost)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *