|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 12:10:44   
Anoniman
ola, kako su mame i bebe danas?
ja napokon izasla, mislim je malo crnjek isli smo kod dr. ali sta cu, meni je i to promjenauser posted image
inace moja princeza je dobila kapi za oci preventivno, univerzalne user posted image , jer smo bris danas radili pa tek u ponedjeljak gotovo, a kaze teta dr. da ne zeli pustiti user posted image toliko bez lijekova, pa kao bez brige te kapi su prve na listi mogucih lijekova, malo smo se i vagali i svasta nesto, tako sam odusevljena osobljem da ne smijem ni pricati da se ne urekne, rijec je o kumrovcu i domu zdravlja ilidza gdje smo radili bris, majke mi ko da smo imali neku vip iskaznicu tako sam se osjecala, na oba mjesta smo odmah bili primljeni i sve to sa takvom paznjom da je prava milina bilo to dozivjeti, nadam se da ce tako i ostati user posted image user posted image user posted image user posted image , otvorili smo joj kartoncic za lijecenje, dr. nam odmah dala uputnicu za snimanje kukova, jer se to narucuje pa da odmah  i to rijesimo, zatim knjizicu za vakcinaciju i termin kad cemo ici i takouser posted image
jedino sto je mami rekla da moram dijete hraniti cesce tj. svaka 2 sata, a ja jedva docekam kad spava da ne moram da je hranim, dijete znalo spavati i po 6 satiuser posted image user posted image , ccc kakva sam ja majkauser posted image , sve u svemu danas sam se bas lijepo osjecala, bas onako kako treba da se osjeca majka - pazeno, mazeno i dragocjeno, i da prosle smo ispit za hodanje, principesi pravo godi voznja- ljubi je majkauser posted image

pozdrav

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 12:15:23   
Anoniman
bjavooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image ...a sad kada citam crnjak me fataaaaaa jer moram i ja sve to odraditiiiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 12:18:06   
Anoniman
ma otidji majke mi da otvoris karton i da pokupis ove uputnice, ma cas posla ti je to, a moze i suprug ako ti je mrsko, kukovi se snimaju u vrazovoj pa gore treba otici da se naruci termin, eto ako sta zatreba - pitaj


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 15:25:39   
Anoniman
e ludog dana user posted image , maloprije dodje patronazna i kao hajde da kupamo bebu, pa kontam je li moguce, i okupa je ko lutku user posted image user posted image user posted image user posted image (ako se miljacka zamuti veceras da znate sta jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ), iznenadjenjima nikad kraja, uh odoh nesto da jedem dok nisam unesvijest pala, ja i rece mi da beba ima grceve(ja nisam skontala) pa mi dala neke kapi da kupim, eto 

< Poruku je uredio sahara -- 22.4.2009 15:26:10 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 15:28:55   
Anoniman
odosmo mi saduser posted image u DZ (napisala ja prije satuser posted image ...)
Vratili se miuser posted image ...dobijo je bocuuser posted image pa smo plakali..i ja i onuser posted image on sto ga boli, ja sto njega boli..elem sve super...dobili smo i mi uputnicu...a sljedece vakcine za mjesec user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 15:49:27   
Anoniman
jojuser posted image user posted image user posted image user posted image , ja ne znam kako cu, ma i ja cu ko i ti da se blamiram i da placem user posted image
super da ste se rijesili, mi imamo jos do toga, pusica za maminog hrabrog djecakauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 17:41:55   
babymia
ja sam isto plakala na vakcini katastrofa.....i jos kad je Mia pocela da place kaze ona sestra al je mama razmazila.... mislim se u sebi dok joj nisi zabila tu igletinu u nozicu ziva se nije cula....e svasta....a kako je dusa moja vrisnula, fino mi suze krenuse....user posted image user posted image

_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 17:44:28   
babymia
zaboravih....kukovi se,pored vrazove,mogu snimati i u vojnoj i na kosevu,pa da znate...mi se danas narucili na kosevu i dobili termin tek 15.maja..

_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu babymia)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:08:58   
Anoniman
ola, ko je koristio kapi protiv grceva po imenu espumisan L, ja pocela danas davati malenoj pa rekoh da cujem iskustva
pozdravcek user posted image

(odgovor članu babymia)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:17:36   
Nunichi
Mi ih koristimo sahara i pomazu nam i to jako brzo.
Ja ih Zari dajem kad bas vidim da se puno grci,kad masaza stomacica, ninanje i sika ne pomaze. To uglavnom bude u toku noci,a ponekad i po danu. Nisam nikad vise od 2 puta u 24h dala.
Dok moja prijateljica po preporuci patronazne daje nakon svakog dojenja... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:24:31   
Anoniman
pa meni patronazna rece da dajem 3-5 puta dnevno prije podoja i to 20 kapi svaki put, a tako pise i u uputstvu, mada ne vjerujem ni ja da cu toliko, mozda ujuto i navecer, a ne znas koliko dugo treba davati, jednu bocicu ili duze

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:26:17   
Anoniman
Mom Alimu nisu pomogle te kapi, njega je samo dojenje smirivalo. Sve je individualno... 

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:26:57   
Anoniman
i ja ih dajem prema potrebi...mozes prije a mozes i poslije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:28:04   
magde
neznam dali s te culi za sirup nurs harvejs protiv grceve bas je ok

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:30:01   
NANICA
Mi se "zaljevamo" SAB SIMPLEX kapima jos uvijek. Istina, malo manje nego u pocetku ali su i one jako dobre (iako sve ipak zavisi od bebice do bebice) a izlucuju se kroz stolicu u neizmjenjenom obliku. Uzimamo ih prije svakog hranjenjapo 15 kapi.

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:30:58   
NANICA
IZVORNA PORUKA: magde

neznam dali s te culi za sirup nurs harvejs protiv grceve bas je ok


On je extra. Imaju vjetrove od njega kao ludi user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:31:21   
noaa
ja sam davala kapi poslije svakog podoja i sad skoro da nemamo grceve nikako,Noa ih pravo voli licka praznu kasiku user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:34:46   
magde
ja sam bar sa taj sirup nurs super prosla zasto i njega ima i kim a on je za grceve extra tako da i vrijen kim je super

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:35:31   
magde
vrijena-kljucajuca tako mislim da jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:36:35   
NANICA
Ne znam da li mamice iz postova iznad doje bebe ali ja sam iskuhavala kim (uz kapi i sirup) i od te vode pravila sebi caj za dojilje. Tako da smo imali grceve ali zaista smo dobro prosli kako se bebice pate

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:38:17   
magde
da NANICA super si radila to je to ali znam da ne smete kupus da jedete i med kad dojite

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:39:24   
magde
ima i extra caj id hipp za dojenje povecava mleko i ima kim i mislim da ima komoraca sta za beba je super

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:42:48   
Nunichi
Vidis ja sam kupila taj hipp caj cim sam se porodila,a jos ga nisam ni jednom popila. user posted image
Malo zaboravila,hvala magde sto me napomenu. user posted image

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:44:06   
Anoniman
caj hipp od komoraca ja svom andreju dajem...mada mislim da je sahari jos prerano da uvede caj, barem je tako moja patronazna rekla..posto im to daje samo osjecaj sitosti a od caja nemaju nista pa se valjda preporucuje tek kada beba malo ojaca

(odgovor članu magde)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Bebe 2009
22.4.2009 22:45:30   
magde
 cuj dadada meni pedijatar mi je dozvolio caj od 4 meseci i to samo hip i to malo a mozes i bekutan neznam kolika ti je beba.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

smrtna kazna!!?
tajra26

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/spanija-novorodjence-spaseno-iz-odvodne-cijevi-nakon-40-sati/130624002

DA (79%)

NE (21%)


Broj svih glasova: 102

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *