|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:32:28   
mom2B
user posted image user posted image user posted image user posted image ovo oko keksa sve individualno user posted image user posted image user posted image
nekim se libido pojaca a kod nekih splasne...

Meni najvise smeta tromost... dok promijenim pozu prodje pola noci user posted image user posted image user posted image isto nilski konj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:35:05   
ziel
IZVORNA PORUKA: mom2B

user posted image user posted image user posted image user posted image ovo oko keksa sve individualno user posted image user posted image user posted image
nekim se libido pojaca a kod nekih splasne...

Meni najvise smeta tromost... dok promijenim pozu prodje pola noci user posted image user posted image user posted image isto nilski konj user posted image user posted image user posted image

user posted image joj tacno si to napisala, kad krenemo keksirati prvo dugo traje skidanje, u pauzama, uspusem se sva user posted image pa poza svaka smeta zbog pupe user posted image
i onda prodje te i volja , samo bi nastavila lezati na krevetu user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:35:12   
mom2B

IZVORNA PORUKA: sunce mojee

sve ste onda vidili po tickeru :)
a kako se osjecam ne znam ni ja....
sretno i zbunjeno,drugi put cu vam svoju pricu pricat,sad reko samo da se puspasim.....user posted image


jupi, evo jos januarkih mama user posted image
dobro dosla draga user posted image user posted image
neka sa srecom do kraja izneses trudnocu user posted image

(odgovor članu sunce mojee)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:37:29   
mom2B

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: mom2B

user posted image user posted image user posted image user posted image ovo oko keksa sve individualno user posted image user posted image user posted image
nekim se libido pojaca a kod nekih splasne...

Meni najvise smeta tromost... dok promijenim pozu prodje pola noci user posted image user posted image user posted image isto nilski konj user posted image user posted image user posted image

user posted image joj tacno si to napisala, kad krenemo keksirati prvo dugo traje skidanje, u pauzama, uspusem se sva user posted image pa poza svaka smeta zbog pupe user posted image
i onda prodje te i volja , samo bi nastavila lezati na krevetu user posted image


ma i ovim nasim muzevima nije lako user posted image user posted image user posted image
sreca oni imaju pipu za odusak user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:37:34   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

SEPTEMBAR

12.09. Araj user posted image PORODILA 01.09.user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image PORODILA SE 18.09.user posted image
23.09. Ninuska user posted image PORODILA SE 10.09. user posted image
23.09. Hexe user posted image PORODILA SE 09.09 user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. Mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

04.03. Škorpija

APRIL 2016.

08.04. Suncica15
11.04. Arya

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:40:02   
ziel
IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: mom2B

user posted image user posted image user posted image user posted image ovo oko keksa sve individualno user posted image user posted image user posted image
nekim se libido pojaca a kod nekih splasne...

Meni najvise smeta tromost... dok promijenim pozu prodje pola noci user posted image user posted image user posted image isto nilski konj user posted image user posted image user posted image

user posted image joj tacno si to napisala, kad krenemo keksirati prvo dugo traje skidanje, u pauzama, uspusem se sva user posted image pa poza svaka smeta zbog pupe user posted image
i onda prodje te i volja , samo bi nastavila lezati na krevetu user posted image


ma i ovim nasim muzevima nije lako user posted image user posted image user posted image
sreca oni imaju pipu za odusak user posted image user posted image user posted image user posted image

Hej u svemu im Bog olaksao , a vidi nas sa pupama, sve mi majice oskoce, pupak mi se vidi, ne daj Boze da ko bahne u kucu nenajavljen user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 28.9.2015 14:41:04 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:40:41   
blue moon

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: mom2B

user posted image user posted image user posted image user posted image ovo oko keksa sve individualno user posted image user posted image user posted image
nekim se libido pojaca a kod nekih splasne...

Meni najvise smeta tromost... dok promijenim pozu prodje pola noci user posted image user posted image user posted image isto nilski konj user posted image user posted image user posted image

user posted image joj tacno si to napisala, kad krenemo keksirati prvo dugo traje skidanje, u pauzama, uspusem se sva user posted image pa poza svaka smeta zbog pupe user posted image
i onda prodje te i volja , samo bi nastavila lezati na krevetu user posted image


hahaha i ja sam ista ovakva...dzaba sto bi mozda i htjela al fizička izvedba mi nikako ne ide user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:46:17   
mom2B

IZVORNA PORUKA: ziel

Hej u svemu im Bog olaksao , a vidi nas sa pupama, sve mi majice oskoce, pupak mi se vidi, ne daj Boze da ko bahne u kucu nenajavljen user posted image


user posted image user posted image ti mene uvijek nasmijes user posted image user posted image a ja mastovita, kakva jesam, vec sam te zamislila kako si se opisala user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:48:36   
mom2B

IZVORNA PORUKA: blue moon


hahaha i ja sam ista ovakva...dzaba sto bi mozda i htjela al fizička izvedba mi nikako ne ide user posted image


vama koje ste pred kraj je jos teze... za sada jos drzimo tempo od jednom sedmicno... vidjecemo do kada ce to trajati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 14:52:45   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

SEPTEMBAR

12.09. Araj user posted image PORODILA 01.09.user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image PORODILA SE 18.09.user posted image
23.09. Ninuska user posted image PORODILA SE 10.09. user posted image
23.09. Hexe user posted image PORODILA SE 09.09 user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. Mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

04.03. Škorpija

APRIL 2016.

08.04. Suncica15
11.04. Arya



Najvise terminusa u novembru. Pa vi sad se probajte opravdati da niste gledale Greya user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:00:03   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: blue moon


hahaha i ja sam ista ovakva...dzaba sto bi mozda i htjela al fizička izvedba mi nikako ne ide user posted image


vama koje ste pred kraj je jos teze... za sada jos drzimo tempo od jednom sedmicno... vidjecemo do kada ce to trajati user posted image user posted image user posted image


Dobra si. Kod mene ovaj mjesec teza susa. Samo dva puta u mjeec dana. Uvece nestane vode pa mi se mrsko nakaniti. Ne mogu ja zaspati ako se poslije ne istusiram. A zadnji put me poslije pocelo boljeti ispod stomaka i u donjem dijelu ledja. Na svakih petnaest minuta. Ja se spremila da idem u bolnicu kad ono prestade. Bili laznjaci. Kako sam se obradovala cijelo vrijeme sam kukala kako cu doktorima u oci pogledati. Znat ce sta sam radila user posted image Od tad mm mi vise i ne prilazi. Sta ce jadnicak presjedne mu svaki put user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:07:37   
mom2B

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: blue moon


hahaha i ja sam ista ovakva...dzaba sto bi mozda i htjela al fizička izvedba mi nikako ne ide user posted image


vama koje ste pred kraj je jos teze... za sada jos drzimo tempo od jednom sedmicno... vidjecemo do kada ce to trajati user posted image user posted image user posted image


Dobra si. Kod mene ovaj mjesec teza susa. Samo dva puta u mjeec dana. Uvece nestane vode pa mi se mrsko nakaniti. Ne mogu ja zaspati ako se poslije ne istusiram. A zadnji put me poslije pocelo boljeti ispod stomaka i u donjem dijelu ledja. Na svakih petnaest minuta. Ja se spremila da idem u bolnicu kad ono prestade. Bili laznjaci. Kako sam se obradovala cijelo vrijeme sam kukala kako cu doktorima u oci pogledati. Znat ce sta sam radila user posted image Od tad mm mi vise i ne prilazi. Sta ce jadnicak presjedne mu svaki put user posted image



Ako ces da ti kazem iskreno, mm ima veci strah od mene... zato smo skontali znakovni jezik da se moze orijentisati da li da nastavi ili da stane, da li da mijenja tempo ili ne user posted image user posted image user posted image Prije toga, svako malo stane i pita jel boli, jel boli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:13:53   
blue moon

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Najvise terminusa u novembru. Pa vi sad se probajte opravdati da niste gledale Greya user posted image user posted image



Hajde nije bitno šta smo gledale, bitne su dvije crtice user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:19:23   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Najvise terminusa u novembru. Pa vi sad se probajte opravdati da niste gledale Greya user posted image user posted image



Hajde nije bitno šta smo gledale, bitne su dvije crtice user posted image


Ja kad sam saznala da sam trudna svi se raduju a ja ono ko zabrinuto govorim. Sta cu reci narodu. Svi ce znati sta sam u kinu gledala user posted image
Kako cu se opravdati user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:24:05   
mom2B

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Najvise terminusa u novembru. Pa vi sad se probajte opravdati da niste gledale Greya user posted image user posted image



Hajde nije bitno šta smo gledale, bitne su dvije crtice user posted image


Ja kad sam saznala da sam trudna svi se raduju a ja ono ko zabrinuto govorim. Sta cu reci narodu. Svi ce znati sta sam u kinu gledala user posted image
Kako cu se opravdati user posted image


user posted image user posted image slusam jednu djevojku kako govori: kako cu ljudima i svojima reci da sam trudna... svi ce znati sta sam radila...
Eto drugima roda donijela bebu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:26:40   
LieToMe RR
Helou zene, sta ima, kakve ste? Kako pupe slusaju?
Mi smo imali dinamican vikend, u subotu smo se svi okupili kod sveki, mi preuzeli L. Ona naravno i juce i prekjuce a boga mi i danas poremetila ritam. Kako je valjda pozelila i nas i seku i igracke...sve... tako da ne spava po danu pa sam danas slomljena jer smo same.
Mm je danas zavrsavao papirologiju. Nora je konacno dobila maticni broj i rodni list user posted image uspio je i zavrsiti zdravstvenu. Koji su ovo kreteni gdje god da dodjes. Nama socijalno prvi komsija, i zavrsio covjek rodni list i taj famozni maticni i svrati u socijalno da zavrsi zdravstvenu
kad oni: zao nam je nemamo zdravstvenih moracete na Skenderiju user posted image tako da je jadnicak klapnuo do Skenderije, zavrsio zdravstvenu ali tamo nisu imali bar kodova da nalijepe user posted image pa je onda klapnuo do posla u kadrovsku...
ma nahodao se pravo. sutra ce cips i poreznu i da meni preda za porodiljsku ako stigne. u srijedu smo planirali aBd Noru voditi na vakcinu.
on otisao na posao ja raskrcila po kuci, sudje od rucka, nekih letecih stvari pospremila... u dnevnoj lom user posted image L je sve svoje igracke istresla pa malo legne malo tablet malo lego, malo druge igracke... N spava od 1 ali je partijala do 1 od 9. ona noc spava super ali je po danu kriza.
ja malo slomljena od ovog vremena ai sinoc smo sjelili gledali filmove. cure zaspale. veca oko 8 i nesto manja oko pola 10 pa nas dvoje pristavili filmove...odgledah i Magic Mike-a user posted image (onaj sa striperima ako koga zanima - nije los)

ovdje se vidim nije nista mijenjala od kad nisam navracale, trudne su i dalje trudne...vidim ima i novih clanica (dobrodoslicu im zelim)...sve standardno...i vidim prica o sexu...standardno user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:28:24   
LieToMe RR
user posted image
IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Najvise terminusa u novembru. Pa vi sad se probajte opravdati da niste gledale Greya user posted image user posted image



Hajde nije bitno šta smo gledale, bitne su dvije crtice user posted image


Ja kad sam saznala da sam trudna svi se raduju a ja ono ko zabrinuto govorim. Sta cu reci narodu. Svi ce znati sta sam u kinu gledala user posted image
Kako cu se opravdati user posted image


user posted image user posted image slusam jednu djevojku kako govori: kako cu ljudima i svojima reci da sam trudna... svi ce znati sta sam radila...
Eto drugima roda donijela bebu user posted image user posted image user posted image user posted image

vjerovala ili ne ja sam to prije 3-4 godine dozivjela od drugarice, kad je ostala trudna i rekla mi kaze ofirno mi sad sa roditeljima...reko sto (ja ko blecak) pa kaze eto sad ce svi znati da sam se sexala...jok reko eto drzis se za ruke sa muzem a roda ce bebu donijeti user posted image
ne kontam ja to nikako

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 15:35:02   
ziel
IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Najvise terminusa u novembru. Pa vi sad se probajte opravdati da niste gledale Greya user posted image user posted image



Hajde nije bitno šta smo gledale, bitne su dvije crtice user posted image


Ja kad sam saznala da sam trudna svi se raduju a ja ono ko zabrinuto govorim. Sta cu reci narodu. Svi ce znati sta sam u kinu gledala user posted image
Kako cu se opravdati user posted image


user posted image user posted image slusam jednu djevojku kako govori: kako cu ljudima i svojima reci da sam trudna... svi ce znati sta sam radila...
Eto drugima roda donijela bebu user posted image user posted image user posted image user posted image

Haha bas je smjesna
A mi novembarske terminuse smo uhvatile pravo vrijeme za igru-februar tad se i macke keksiraju user posted image

Joj zene pa ja jedva drzim laptop, sve me nesto steze, zateze, ne mogu da se namjestim, pa mi stol nizak, pa mi secija visoka, nemam radnog stola, on bi mi odgovarao vjerovatno...
Ja ispratila mm-a na posao, prije toga rucali, ja mu spakovala nesto i za ponijeti , hrana im na poslu bezveze, pa imam nekog sudja da operem, iz masine da izvadim cisto, pa cu onda da legnem vala, oci mi se sklapaju

< Poruku je uredio ziel -- 28.9.2015 15:39:06 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:01:58   
mom2B
svakakvih ljudi ima.. stid ih svakavih, normalnih stvari user posted image user posted image user posted image

LTM pa stvarno nisu normalni sa tom papirologijom... bgm kao da usvajate dijete, a ne da prijavljujete svoje user posted image

ziel batali laptop, odmori se user posted image

P.S. moram reci da se divim svim zenama koje su u poodmakloj trudnoci, a uspiju same odrezati nokte na nogama... ja sam nesto jedva to sinoc uradila... sve i nekako ali mali i domali prst su me napatili... ako mm mi to ne mogne uraditi idem pedikeru user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:12:24   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: mom2B

svakakvih ljudi ima.. stid ih svakavih, normalnih stvari user posted image user posted image user posted image

LTM pa stvarno nisu normalni sa tom papirologijom... bgm kao da usvajate dijete, a ne da prijavljujete svoje user posted image

ziel batali laptop, odmori se user posted image

P.S. moram reci da se divim svim zenama koje su u poodmakloj trudnoci, a uspiju same odrezati nokte na nogama... ja sam nesto jedva to sinoc uradila... sve i nekako ali mali i domali prst su me napatili... ako mm mi to ne mogne uraditi idem pedikeru user posted image user posted image user posted image


Ja sebi i rezem nokte i lakieam i nosim obucu koja ima pertle. Jest da se razlijepim na sred hodnika ko fleka kad oblacim obucu pa mi se smiju ali jos uvijek ja to sama i ne dam drugima da mi pomazu. Ja sam inace malo cudna. Ne volim da se oko mene igra i titra. Nisam naucila da mi se ugadja user posted image Jedino mi je ruzno kad se tusiram i kupam. Kod mene kada s onim odignutim dijelom da se moze sjesti. E yu ne mogu nikako da se namjestim user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:27:34   
mom2B

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sebi i rezem nokte i lakieam i nosim obucu koja ima pertle. Jest da se razlijepim na sred hodnika ko fleka kad oblacim obucu pa mi se smiju ali jos uvijek ja to sama i ne dam drugima da mi pomazu. Ja sam inace malo cudna. Ne volim da se oko mene igra i titra. Nisam naucila da mi se ugadja user posted image Jedino mi je ruzno kad se tusiram i kupam. Kod mene kada s onim odignutim dijelom da se moze sjesti. E yu ne mogu nikako da se namjestim user posted image



oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja uvijek gledam da sebi olaksam... ako ja ne mogu nesto da uradim nije mi problem da trazim od nekoga da to uradi za mene... Vidjela sam koliko se moja mama patila, sve je htjela sama, nije htjela da trazi pomoc od drugih i sad nema snage za osnovne dnevne stvari... izgleda da je pregorila user posted image
S druge strane, i ja cu pomoci kome god treba i kad god treba... Nakon laparotomije mm me kupao sve dok nisam mogla sama dohvatiti sve dijelove tijela, plus pomagao mi je da izadjem iz kade... Suma sumarum, treba se pripaziti user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:29:51   
Elastigirl
Ja sam sinoc bas imala problem sa kupanjem, jedva sam se ubacila u kadu, kako me bole i kosti karlice to je bilo kao nilski konj da pokusava uci user posted image

Nokte sama jos uvijek sijecem, jedino sto ne mogu jeste depilirati dolje jer ne vidim nista pa to sa ogledalom. Veceras sam sa mm dogovorila dam i uradi none sa oni braun depilatorom pa da oept budem jedan period rahat i tako.

A sto se tice keksa...i mi smo jos uvijek na jednom sedmicno user posted image pa vidjet cemo sta ce biti do kraja, mada sto kaze ziel ja dok se namjestim nije mi vise ni do cega user posted image

jos malo i kraj radnog vremena, imam kuci spremljenu veceru tako da cu samo ugrijati a veceras moram malo i peglati user posted image


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:41:03   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sebi i rezem nokte i lakieam i nosim obucu koja ima pertle. Jest da se razlijepim na sred hodnika ko fleka kad oblacim obucu pa mi se smiju ali jos uvijek ja to sama i ne dam drugima da mi pomazu. Ja sam inace malo cudna. Ne volim da se oko mene igra i titra. Nisam naucila da mi se ugadja user posted image Jedino mi je ruzno kad se tusiram i kupam. Kod mene kada s onim odignutim dijelom da se moze sjesti. E yu ne mogu nikako da se namjestim user posted image



oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja uvijek gledam da sebi olaksam... ako ja ne mogu nesto da uradim nije mi problem da trazim od nekoga da to uradi za mene... Vidjela sam koliko se moja mama patila, sve je htjela sama, nije htjela da trazi pomoc od drugih i sad nema snage za osnovne dnevne stvari... izgleda da je pregorila user posted image
S druge strane, i ja cu pomoci kome god treba i kad god treba... Nakon laparotomije mm me kupao sve dok nisam mogla sama dohvatiti sve dijelove tijela, plus pomagao mi je da izadjem iz kade... Suma sumarum, treba se pripaziti user posted image



Ja sam naopaka, ja to priznam. Imam oko sebe uvijek nekog da uleti da mi pomogne. Ali ja sve moram da imam pod kontrolom. Drugima cu uvijek pomoci, ali rijetko cu zatraziti da neko nesto ucini za mene. Nekad me bude strah da cu se probuditi jedno jutro i necu moci ustati iz kreveta. Ali takva sam. Mijenjam se ali polahko, sto bi rekli mravljim korakom. Mozda se sad promijenim kad dodje beba pa obaveze i neke poslove prebacim na druge user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:43:16   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Elastigirl

Ja sam sinoc bas imala problem sa kupanjem, jedva sam se ubacila u kadu, kako me bole i kosti karlice to je bilo kao nilski konj da pokusava uci user posted image

Nokte sama jos uvijek sijecem, jedino sto ne mogu jeste depilirati dolje jer ne vidim nista pa to sa ogledalom. Veceras sam sa mm dogovorila dam i uradi none sa oni braun depilatorom pa da oept budem jedan period rahat i tako.

A sto se tice keksa...i mi smo jos uvijek na jednom sedmicno user posted image pa vidjet cemo sta ce biti do kraja, mada sto kaze ziel ja dok se namjestim nije mi vise ni do cega user posted image

jos malo i kraj radnog vremena, imam kuci spremljenu veceru tako da cu samo ugrijati a veceras moram malo i peglati user posted image



Mi lagano prelazimo na vuciji stil. Ja legnem na bok a mm moze pored mene samo da zavija user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Elastigirl)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2015 16:44:30   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: mom2B

svakakvih ljudi ima.. stid ih svakavih, normalnih stvari user posted image user posted image user posted image

LTM pa stvarno nisu normalni sa tom papirologijom... bgm kao da usvajate dijete, a ne da prijavljujete svoje user posted image

ziel batali laptop, odmori se user posted image

P.S. moram reci da se divim svim zenama koje su u poodmakloj trudnoci, a uspiju same odrezati nokte na nogama... ja sam nesto jedva to sinoc uradila... sve i nekako ali mali i domali prst su me napatili... ako mm mi to ne mogne uraditi idem pedikeru user posted image user posted image user posted image


kod nas je papirologija inace uzas...za sve za sta uhvatis.
sreca pa smo eto zavrsili donekle. nek je tu zdravstvenu sredio.mada ima i sutra da se nahoda. doki meni za porodiljsku preda. dok ode u cips, pa u poreznu... ma cirkus stvarno. tacno covjek treba da casti ako nesto zavrsi od prve.

moje obje spavaju...i ja malo zakunjala...na foxu mi ide omiljena serija Lie to me user posted image

ja sam sama sebi sve radila do zadnjeg dana, i gospodjicu sredila (ono sto se nije mogla depilacijom pocupati) i nokte rezala, lakirala...peglala...joj imam peglati. juce sam oprala ves od curica...puna masina sitne robice...treba to kasnije peglati a mrsko mi.



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Musko Ime
Lejla21

Muz i ja nemozemo se odluciti od ova dva imena molim vas za POMOC

Benjamin (48%)

Adrian (52%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *