|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:33:57   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: salmana

Koliko roditeljskih sastanaka ste imali u prvom polugodistu?

2.I2 puta sam još mimo toga na informacije otišla

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:40:09   
Visnja RR
3 roditeljska
a informacije svake druge sedmice


kako nam kola poinje sutra najavljen nam je roditeljski krajem mjeseca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:43:09   
Medić*
Imali smo 3 roditeljska sastanka. Infvormacije svakih 15 dana.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:43:58   
Hanady RR
Mi smo imali dva roditeljka ...to dođe po tromesječju da se rade...
planom škole su tako roditeljski i koncipirani...još dva nas očekuju
osim kod prvačića što smo imali tri jer onaj prvi do0govor sa njima sjedimo pa dođe ko roditeljski za te prve informacije...
a svako 15 dana smo imali informacije...
i imali smo dosta opširnije i posjećenije informacije kada su djeca išla u pozorište, kino, ili tome slično...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:46:06   
salmana
I mi smo imali 2 a na informacije se ide po zelji i potrebi, uvijek u istom terminu.

Meni je ostao osjecaj da smo nekako bili zakinuti za informacije jer je zadnji roditeljski bio na krajy
Tromjesecja i nisu nas pozvali pred kraj polugodista, a bilo je puuuuno problema sa disciplinom.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:48:13   
salmana
Kod nas su informacije nasamo sa uciteljicom, strogo samo o ucenju i vladanju, je li i kod vas tako?

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:50:44   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmana

Kod nas su informacije nasamo sa uciteljicom, strogo samo o ucenju i vladanju, je li i kod vas tako?


Da.
Na zajednickim roditeljskim o svemu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:53:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

Kod nas su informacije nasamo sa uciteljicom, strogo samo o ucenju i vladanju, je li i kod vas tako?


ne...
mi se izajsnimo na početku gpodine...pitaju učiteljice i kažemo dal bi zajedno ili posebno...
mi u oba odjeljenaj moje djece su zajedno...ko želi posbeno ostaje kasnije...
ako ia potrebe pošalju nam poruke pa na tim ifnormacijama pričamo zajedno i opštirnije...
a inače učiteljica starijega djeetta nam na papairć piše ocjene iz predmeta...svake naredne nam mjenj boju za pisanje...
ide jedno po jedno kako sjedino i priča pojedinačno...
ko ne želi na zejdničkim dolazi aksnije...
od 5 do 7 su pa smo zajedno 5 do 6..ita toga ko želi pojedinačno ili koga je ona pozvala da dođe posbeno i tako...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:57:17   
Medić*
Kod nas informacije pocinju u 17h.
Pojedinacno se ulazi.
Pa dok se ne zavrsi. Neko to obavi brzo, neko vise ima razgovora, uglavnom nije ograniceno vrijeme za nikoga.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 14:57:21   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: salmana

Kod nas su informacije nasamo sa uciteljicom, strogo samo o ucenju i vladanju, je li i kod vas tako?

Da,tu govori o tvom djetetu samo,pročita ocjene i eto ako nešto primjeti u vladanju,priča-ne priča na času,odnos prema drugarima.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:04:26   
salmana
Hanady, bas sam ovako kako si napisala i ja ocekivala da u skoli diskutujemo i upoznamo se boje
svi medjusobno, ali izgleda da skola bas to i ne zeli...ja nakon 1.5 god jedva 2 mame znam, a hiljadu
problema u razredu, meni bi bilo ligicno da nas okupe nakon svakog incidenta da nam ispricaju sta se desilo, a ne
da od djeteta saznam, i nikom nista. Nazovemda pitam sta se desilo i odlihepe me samo tako, u stilu da oni rjesavaju sa roditeljima djece
koja su pravila probleme...pa valjda mi ostali imamo pravo da znamo ko i kakve probleme radi, moje dijete je tamo svki dan, cijeli dan user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:08:30   
Medić*
IZVORNA PORUKA: salmana

Hanady, bas sam ovako kako si napisala i ja ocekivala da u skoli diskutujemo i upoznamo se boje
svi medjusobno, ali izgleda da skola bas to i ne zeli...ja nakon 1.5 god jedva 2 mame znam, a hiljadu
problema u razredu, meni bi bilo ligicno da nas okupe nakon svakog incidenta da nam ispricaju sta se desilo, a ne
da od djeteta saznam, i nikom nista. Nazovemda pitam sta se desilo i odlihepe me samo tako, u stilu da oni rjesavaju sa roditeljima djece
koja su pravila probleme...pa valjda mi ostali imamo pravo da znamo ko i kakve probleme radi, moje dijete je tamo svki dan, cijeli dan user posted image


Zasto to ne pricate na zajednickim sastancima ?
Naravno da imas pravo...

< Poruku je uredio Medić* -- 17.1.2016 15:09:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:12:30   
Medić*
Ja tek sada vidim da sam na pogrwesnoj temi user posted image user posted image
Izvinjavam se zene, vidim ovo od 2 razreda pa nadalje .....

Hajde citat cu vas samo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:13:23   
salmana
Pa zato sto na zajednickim sastancima kao ni na informacijama nema prisutnih roditelja te djece, nama se stalno ponavlja kako imaju problem s tom djecom,kako
upozorenja ne daju rezultate i sl, a sta ja trebam da uradim kao roditelj primjernog djeteta? plus sva je prica uopstena, nema na roditeljskom nicijih imena da se
zaBoga imenuju i prozivaju, sve je apsurdno i kontradiktorno.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:15:03   
Medić*
IZVORNA PORUKA: salmana

Pa zato sto na zajednickim sastancima kao ni na informacijama nema prisutnih roditelja te djece, nama se stalno ponavlja kako imaju problem s tom djecom,kako
upozorenja ne daju rezultate i sl, a sta ja trebam da uradim kao roditelj primjernog djeteta? plus sva je prica uopstena, nema na roditeljskom nicijih imena da se
zaBoga imenuju i prozivaju, sve je apsurdno i kontradiktorno.

user posted image
Pobuni se draga. Zatrazi. Kod direktora ako treba.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:15:07   
Visnja RR
Po dogovoru roditelja s učiteljicom na informacijama su zajedno roditelji koji dođu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:16:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

Hanady, bas sam ovako kako si napisala i ja ocekivala da u skoli diskutujemo i upoznamo se boje
svi medjusobno, ali izgleda da skola bas to i ne zeli...ja nakon 1.5 god jedva 2 mame znam, a hiljadu
problema u razredu, meni bi bilo ligicno da nas okupe nakon svakog incidenta da nam ispricaju sta se desilo, a ne
da od djeteta saznam, i nikom nista. Nazovemda pitam sta se desilo i odlihepe me samo tako, u stilu da oni rjesavaju sa roditeljima djece
koja su pravila probleme...pa valjda mi ostali imamo pravo da znamo ko i kakve probleme radi, moje dijete je tamo svki dan, cijeli dan user posted image

Iskreno meni se to nedi dopadalo ako već imate određene rpobleme koje djeca prepričavaju...
Kod nas je zaista za sada durgačije i jako dobro...
ja sma upoznala dobar dio roditelja upravo na sastancima drugačije ne bih ni mogla...
i naša učiteljica ovo govorim za stariju je naprvila jedna tim od djece i roditelkja...
mlađa za sada pokazuje indicije da će isto biti.,...


dodouše ja sam i u vijeću roditelja se angažirala pa tako zaista i predtsvanivi vijeća roditelja imaju svoju funkciju i o ovalvom ja bih rekla propsuti govorilo bi se na vijeću...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:17:56   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Medić*

Ja tek sada vidim da sam na pogrwesnoj temi user posted image user posted image
Izvinjavam se zene, vidim ovo od 2 razreda pa nadalje .....

Hajde citat cu vas samo user posted image

O medic sta ima veze što je F prvak.a učite do stouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:19:04   
salmana
Medic, ne bih rekla da si na pogresnoj temi, svako misljenje i savjet mi je dobrodosao, mi smo u privatnoj skoli i
OTROVANA sam nakon sto me toliko toga iz Mahirove skole sada podsjeca na ovu nasu, zaista je metodoligija i pedagogija
nazalost puno drugacija u odnosu na drzavne skole, svjedok sam da se
upravo tako da se ne sankcionisu nasilnici, upravo odgajaju djeca -ucenici koji su vec ovolisni problematicni, akakvi ce tek da budu, strahme da pomislim!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:20:30   
Hanady RR
selmana moja starija kćer je sada IV razred i zaista već se tu ''izbistrilo'' imaš stalno dolazeće roditelje i stalno ne dolazeće ...
obično oni koji su problematični neće ni doći...ta ne rbiga roditelja za njihovom djecom je strašna i meni nejasna ali kažem ti mi kroz vijeća roditelja djelujemo na način da se ne priča smoa o porblematičnim kojih nema nego da se rpiča i pažnja podari djeci koja nisu problem aovi da se rješavaju kroz intitucionalčno djelovanje,...
mi zaista imamao sreću za sada da mendžament nije gluh na sve naše zahtjeve u ovom smilu...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:21:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Medić*

Ja tek sada vidim da sam na pogrwesnoj temi user posted image user posted image
Izvinjavam se zene, vidim ovo od 2 razreda pa nadalje .....

Hajde citat cu vas samo user posted image

ma ne beri brigu draga ovo je tema koju pišemo sad koja je univerzalnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:22:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmana

Medic, ne bih rekla da si na pogresnoj temi, svako misljenje i savjet mi je dobrodosao, mi smo u privatnoj skoli i
OTROVANA sam nakon sto me toliko toga iz Mahirove skole sada podsjeca na ovu nasu, zaista je metodoligija i pedagogija
nazalost puno drugacija u odnosu na drzavne skole, svjedok sam da se
upravo tako da se ne sankcionisu nasilnici, upravo odgajaju djeca -ucenici koji su vec ovolisni problematicni, akakvi ce tek da budu, strahme da pomislim!


Mi smo prvacici pa zato kazem da zalutah ali savjet je svaki dobrodosao. I meni, i svima, citam zato. Da vidim sa cim cemo se susretati. Sta nas ceka i od roditelja koji imaju iskustva da naucimo nesto.
O kojoj se skoli radi?


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:25:48   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medić*

Ja tek sada vidim da sam na pogrwesnoj temi user posted image user posted image
Izvinjavam se zene, vidim ovo od 2 razreda pa nadalje .....

Hajde citat cu vas samo user posted image

ma ne beri brigu draga ovo je tema koju pišemo sad koja je univerzalnauser posted image

Ma da, zaista trebamo razgovarati. Ja ne mogu poslije svega ovoga sto se desava ostati ravnodusna, moram citati kako je, sta je, sta da radimo, nikome nije sigurno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:27:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

Medic, ne bih rekla da si na pogresnoj temi, svako misljenje i savjet mi je dobrodosao, mi smo u privatnoj skoli i
OTROVANA sam nakon sto me toliko toga iz Mahirove skole sada podsjeca na ovu nasu, zaista je metodoligija i pedagogija
nazalost puno drugacija u odnosu na drzavne skole, svjedok sam da se
upravo tako da se ne sankcionisu nasilnici, upravo odgajaju djeca -ucenici koji su vec ovolisni problematicni, akakvi ce tek da budu, strahme da pomislim!

uh draga pa tebe sad malo i panika
user posted image
ima i državnih škola koje rade po tom nekom malo strožijem rpincipu koji se tiče pa recimo mješanja u druge i tuđe poslove i tako...
al eto ako si ih zvala...
pa ostali gluhi...ja bih pismeno s eobraćala onda...
mislim ako ne rješavaju neke rpobleme kojih ima a da ti za njih znaš...ja bi zahtjevala povratnu informaciju kako su ih rješiliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:37:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

selmana moja starija kćer je sada IV razred i zaista već se tu ''izbistrilo'' imaš stalno dolazeće roditelje i stalno ne dolazeće ...
obično oni koji su problematični neće ni doći...ta ne rbiga roditelja za njihovom djecom je strašna i meni nejasna ali kažem ti mi kroz vijeća roditelja djelujemo na način da se ne priča smoa o porblematičnim kojih nema nego da se rpiča i pažnja podari djeci koja nisu problem aovi da se rješavaju kroz intitucionalčno djelovanje,...
mi zaista imamao sreću za sada da mendžament nije gluh na sve naše zahtjeve u ovom smilu...


Meni nikada nece biti jasno kako to roditelji ne dolaze na sastanke, hajde jedan se propusti, iskrsne covjeku nesto, a posebno ako se zna npr da mi je dijeto problematicno, da stizu primjedbe, ja to nikako ne kontam...
Ne shvatam te roditelje...
Ja bih bila sretna da mi se nista u vezi mog djeteta ne presuti, pa da na vrijeme uspijem rijesiti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *