|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:39:06   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

selmana moja starija kćer je sada IV razred i zaista već se tu ''izbistrilo'' imaš stalno dolazeće roditelje i stalno ne dolazeće ...
obično oni koji su problematični neće ni doći...ta ne rbiga roditelja za njihovom djecom je strašna i meni nejasna ali kažem ti mi kroz vijeća roditelja djelujemo na način da se ne priča smoa o porblematičnim kojih nema nego da se rpiča i pažnja podari djeci koja nisu problem aovi da se rješavaju kroz intitucionalčno djelovanje,...
mi zaista imamao sreću za sada da mendžament nije gluh na sve naše zahtjeve u ovom smilu...


Meni nikada nece biti jasno kako to roditelji ne dolaze na sastanke, hajde jedan se propusti, iskrsne covjeku nesto, a posebno ako se zna npr da mi je dijeto problematicno, da stizu primjedbe, ja to nikako ne kontam...
Ne shvatam te roditelje...
Ja bih bila sretna da mi se nista u vezi mog djeteta ne presuti, pa da na vrijeme uspijem rijesiti user posted image


moj Medic pa to je uvjek bilo...na žalost...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:39:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

selmana moja starija kćer je sada IV razred i zaista već se tu ''izbistrilo'' imaš stalno dolazeće roditelje i stalno ne dolazeće ...
obično oni koji su problematični neće ni doći...ta ne rbiga roditelja za njihovom djecom je strašna i meni nejasna ali kažem ti mi kroz vijeća roditelja djelujemo na način da se ne priča smoa o porblematičnim kojih nema nego da se rpiča i pažnja podari djeci koja nisu problem aovi da se rješavaju kroz intitucionalčno djelovanje,...
mi zaista imamao sreću za sada da mendžament nije gluh na sve naše zahtjeve u ovom smilu...


Meni nikada nece biti jasno kako to roditelji ne dolaze na sastanke, hajde jedan se propusti, iskrsne covjeku nesto, a posebno ako se zna npr da mi je dijeto problematicno, da stizu primjedbe, ja to nikako ne kontam...
Ne shvatam te roditelje...
Ja bih bila sretna da mi se nista u vezi mog djeteta ne presuti, pa da na vrijeme uspijem rijesiti user posted image


moj Medic pa to je uvjek bilo...na žalost...



Da.
No tek sada kako imam skolarca razmisljam trezvenije o svemu....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:42:28   
Hanady RR
u pravu je višnja...toga je uvijek bilo...i biće...

dobar dio onih koji su roditelji daju školi djecu jednostavno ih prepustesistemu...koji je kod nas ovakav kakav je...pa ja mogu reći slobodno nikakav...
neke se škole zabrinu neke durgoj porblem prebace i tako...


e sad...
u toku su izmjene zakona o odnovnom obrazvanju ja se iskreno nadam da će u djelu sankcija novčanih pa i obraćanja putem socijnih službu domovima za nezbrinutu djecu naći se roditelji koji s eogluše na sve i jedna oridteljski sastanak ...
al to je sve na dugom štapu iako relano ne dolazaka na roditeljske sastanke i u školu svoga djeteta je jedna velika nebriga za dijete to od strane roditelja/staratelja

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:43:42   
salmana
Hanady, kod nas je nacin na koji je izabran predstavnik u vijece roditelja presmijesan (zapravo uzasno neozbiljan i pretuzan). Prvi dan polaska u skolu, prvacice dopratili roditelji, odrzava se prvi roditeljski sastanak i uciteljica pita ko ce biti predstavniku vijecu roditelja user posted image javlja se mlada nadobudna mama samu sebe da predlozi i od tog momenta mi imamo predstavnika, ali potpuno nedostupnog ostalima, niti prenosi informacije od nas prema skoli niti obrnuto, i to sam pitanje potegla na roditelsjkom, nista nisam postigla.

Znaci Vijece roditelja - nula bodova u svakom smislu, a tako skoli i odgovara,

Dalje, guranje roditelja od skole i skrivanje informacija je definitivno sistematicno i vrlo smisljeno, i ako pokusate *petljati im se u posao* dobicete po usima, dok roditelji ovih sto su djecu tamo upisali i ostavili ih skoli full time da o njima brinu kakvi god bili, nece dobiti po usima, da nista zato jer znaju s kim imaju posla, a i uredno placaju skolarine.

Pa i ja placam skolarinu, ali da budem mirna, a ne da mi dijete svako malo prezivljava sokove dok se malci tuku i sutaju nogama po razredu!

Skola je elmanar. Strasno sam razocarana. Na ovo sve ide jako lose ucenje, mozda se sjecate da sam se zalila kako mi dijete jedva cita!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:47:14   
Visnja RR
Salmana to je jako neozbiljno od vaseg predstavnika...hanady ce ti to bolje pojasniti
Vi MORATE imati kontakt s njim tj njen s vama ...

Mi to drugacije radimo...
Imamo našu FB grupu... admin te grupe je nas predstavnik....sve rjesimo putem FB ...onda ona prenosi dalje ili ona nas tu obavjestava o onom sto je aktuleno na satancima vijeca roditelja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:48:47   
salmana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

u pravu je višnja...toga je uvijek bilo...i biće...

dobar dio onih koji su roditelji daju školi djecu jednostavno ih prepustesistemu...koji je kod nas ovakav kakav je...pa ja mogu reći slobodno nikakav...
neke se škole zabrinu neke durgoj porblem prebace i tako...


e sad...
u toku su izmjene zakona o odnovnom obrazvanju ja se iskreno nadam da će u djelu sankcija novčanih pa i obraćanja putem socijnih službu domovima za nezbrinutu djecu naći se roditelji koji s eogluše na sve i jedna oridteljski sastanak ...
al to je sve na dugom štapu iako relano ne dolazaka na roditeljske sastanke i u školu svoga djeteta je jedna velika nebriga za dijete to od strane roditelja/staratelja



Da, prepuste ih skoli, jos ako placaju privatnu skolu, pa ima skola o svemu da brine (u njihovim pomjerenim psihama ne smiju da ih zamaraju problemima, a kamoli zivkaju cuj). Svi smo culi kako je to zavrsilo u medjunarodnoj skoli!

Da, roditelji bi trebalo da se kazne ako ne vode racuna o djeci, socijalna sluzba treba da reaguje.

S druge strane, ako takvo jedno dijete naudi mom djetetu u bilo kojem smislu, ko odgovara? Niko. E to je sad goruci problem naseg obrazovnog sistema, vidjeli smo sta se sve u skolama desava, a skole ne snose nikakvu odgovornost!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:50:49   
salmana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Salmana to je jako neozbiljno od vaseg predstavnika...hanady ce ti to bolje pojasniti
Vi MORATE imati kontakt s njim tj njen s vama ...

Mi to drugacije radimo...
Imamo našu FB grupu... admin te grupe je nas predstavnik....sve rjesimo putem FB ...onda ona prenosi dalje ili ona nas tu obavjestava o onom sto je aktuleno na satancima vijeca roditelja


Ja sam sa uciteljicom na roditeljskom potegla zvanicno ovo pitanje, i nista! A FB je jedan neformalan put komunikacije koji niko od roditelja nije predlozio. Ugl su roditelji moram priznati jako inertni i nezainteresovani, mozda zato sto je to njihov pojam privatne skole - upisi dijete i prst u uho.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:52:58   
Hanady RR
O baš neozbiljno draga...
istina na prvom roditeljskom bira se predtsavnika al i to d ačujem da neko sebe predloži :(
Promjeniti ga možete naravno no u ostalim dojeljenjima ko su predtsavnici ko je predjednik vijeća komletne škole...
ja sam podobrano upućena u rad vijeća osnovnih is rednjih škola kantona sarajevo doduše državnih...privatne nisu obuhvaćene ni u kantonalnom vijeću neke čak i nemaju kontituisano vijeće ...

Baš mi je žao d aimaš tako loše iskustvo...
ne znam draga...al eto ovako kako si napisala kontam se...pa nije Bogom dano da u tu ići mora..mjenjaj školu...evo ima i drugih privatnih u kojima to mnogo bolje štima, bar po pričama poznanika i prijatelja iz njihvoga isksutva...


user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:53:41   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmana

Hanady, kod nas je nacin na koji je izabran predstavnik u vijece roditelja presmijesan (zapravo uzasno neozbiljan i pretuzan). Prvi dan polaska u skolu, prvacice dopratili roditelji, odrzava se prvi roditeljski sastanak i uciteljica pita ko ce biti predstavniku vijecu roditelja user posted image javlja se mlada nadobudna mama samu sebe da predlozi i od tog momenta mi imamo predstavnika, ali potpuno nedostupnog ostalima, niti prenosi informacije od nas prema skoli niti obrnuto, i to sam pitanje potegla na roditelsjkom, nista nisam postigla.

Znaci Vijece roditelja - nula bodova u svakom smislu, a tako skoli i odgovara,

Dalje, guranje roditelja od skole i skrivanje informacija je definitivno sistematicno i vrlo smisljeno, i ako pokusate *petljati im se u posao* dobicete po usima, dok roditelji ovih sto su djecu tamo upisali i ostavili ih skoli full time da o njima brinu kakvi god bili, nece dobiti po usima, da nista zato jer znaju s kim imaju posla, a i uredno placaju skolarine.

Pa i ja placam skolarinu, ali da budem mirna, a ne da mi dijete svako malo prezivljava sokove dok se malci tuku i sutaju nogama po razredu!

Skola je elmanar. Strasno sam razocarana. Na ovo sve ide jako lose ucenje, mozda se sjecate da sam se zalila kako mi dijete jedva cita!


Jel ovo na na Ilidzi negdje ?

Sad ce ti Hanady ipak bolje objasniti.

Ono sto ti ja mogu reci iskreno od srca a kako bih ja....sutra da primjetim da mi se tako sta desava oko mog djeteta, tudjeg nebitno, u nasoj skoli ne bih mogla mirna spavati. Fino ces otici i traziti sastanak. Povezi se sa roditeljima. Mi svi emdjusobno imamo brojeve telefona, vidjamo s ei privatno. I na zajednickim nekim kafama. Nema tih para na svijetu niti bilo cega vaznijeg od zdravlja nase djece, sve mi to znamo. Zato treba odmah ustati i rjesavati to. Preko uciteljice, razredne, nastavnika, direktora...Pa ako tu ne pije vode ides dalje....Sad ce ti iskusnije mame reci ipak.
To je zaista strasno. Ti svom djetetu placas skolarinu a ne da ti dijete prozivljeva svakakve gluposti user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:55:37   
Medić*
IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Salmana to je jako neozbiljno od vaseg predstavnika...hanady ce ti to bolje pojasniti
Vi MORATE imati kontakt s njim tj njen s vama ...

Mi to drugacije radimo...
Imamo našu FB grupu... admin te grupe je nas predstavnik....sve rjesimo putem FB ...onda ona prenosi dalje ili ona nas tu obavjestava o onom sto je aktuleno na satancima vijeca roditelja


Ja sam sa uciteljicom na roditeljskom potegla zvanicno ovo pitanje, i nista! A FB je jedan neformalan put komunikacije koji niko od roditelja nije predlozio. Ugl su roditelji moram priznati jako inertni i nezainteresovani, mozda zato sto je to njihov pojam privatne skole - upisi dijete i prst u uho.


I mi imamo FB grupu. I privatne kafe s nekima, druzenja, upoznavanja, roditeljski, i pricamo o svemu, za sada je dobro.
Cak nam je i moja kolegica jedna psihologinja predstavnik roditelja. Ona nas na zajednickim sastancima obavjestava.



< Poruku je uredio Medić* -- 17.1.2016 15:56:33 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:58:12   
salmana
Sa ovim iskustvom, u privatnu ne bih vise pa da oni mnei placaju user posted image

Sve je krenulo sa losim radom sa djecom, jako losom uciteljicom koja se jako lose snalazi sa djecom generalno, a sa brdom problematicne djece koja su joj se zadesila u odjeljenju, nikako. Na to mi se jos dodatno slozila prica o stalnim tucama, odlascima pedagogu isl koje moje dijete svakodnevno gleda i jos bude naposlijetku kaznjeno ni krivo ni duzno (cijelo odjeljenje se kazni zbog ovih problematicnih)...e pa stvarno!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 15:59:34   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

O baš neozbiljno draga...
istina na prvom roditeljskom bira se predtsavnika al i to d ačujem da neko sebe predloži :(
Promjeniti ga možete naravno no u ostalim dojeljenjima ko su predtsavnici ko je predjednik vijeća komletne škole...
ja sam podobrano upućena u rad vijeća osnovnih is rednjih škola kantona sarajevo doduše državnih...privatne nisu obuhvaćene ni u kantonalnom vijeću neke čak i nemaju kontituisano vijeće ...

Baš mi je žao d aimaš tako loše iskustvo...
ne znam draga...al eto ovako kako si napisala kontam se...pa nije Bogom dano da u tu ići mora..mjenjaj školu...evo ima i drugih privatnih u kojima to mnogo bolje štima, bar po pričama poznanika i prijatelja iz njihvoga isksutva...


user posted image


Da. Ma ne mora biti privatna. Svejedno. Bitno da ides odatle gdje ne stima onako kako ocekujes.
Mnogo je skola drugih. Ne prepustaj nista slucaju.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:01:41   
Hanady RR
salmana nisma sklona generalizaciji ali eto dole to ne fercera baš :(
čini mi se a nisma sada 100% uvjerena da je na korodinaciju vijeća roditelja ilidža uključne prije dva mkjeseca dodouše tek roditelj privatne škole sa ilidže...dal je to te škole ili ove u koju je i maleni mahir išao nisam sada sigurna...raspust je pa pitata ću to kasnije...

no to što pišeše nije baš pozitivno...
juser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:02:08   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmana

Sa ovim iskustvom, u privatnu ne bih vise pa da oni mnei placaju user posted image

Sve je krenulo sa losim radom sa djecom, jako losom uciteljicom koja se jako lose snalazi sa djecom generalno, a sa brdom problematicne djece koja su joj se zadesila u odjeljenju, nikako. Na to mi se jos dodatno slozila prica o stalnim tucama, odlascima pedagogu isl koje moje dijete svakodnevno gleda i jos bude naposlijetku kaznjeno ni krivo ni duzno (cijelo odjeljenje se kazni zbog ovih problematicnih)...e pa stvarno!


Onda prebaci dijete. Imas javne skole.
Mi smo isto u privatnoj. Ja kada bih primjetila da nesto ne stima, ne bih ja to prepustila slucaju. Orilo bi. Meni je moje dijete najvaznije na svijetu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:02:23   
salmana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ja sam podobrano upućena u rad vijeća osnovnih is rednjih škola kantona sarajevo doduše državnih...privatne nisu obuhvaćene ni u kantonalnom vijeću neke čak i nemaju kontituisano vijeće ...


user posted image



Hanady, ovo MNOGO govori o privatnim skolama, slazes li se? Zasto nisu zakonom obavezni biti ukljuceni u rad Vijeca na kantonalnom nivou?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:05:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ja sam podobrano upućena u rad vijeća osnovnih is rednjih škola kantona sarajevo doduše državnih...privatne nisu obuhvaćene ni u kantonalnom vijeću neke čak i nemaju kontituisano vijeće ...


user posted image



Hanady, ovo MNOGO govori o privatnim skolama, slazes li se? Zasto nisu zakonom obavezni biti ukljuceni u rad Vijeca na kantonalnom nivou?


da...slažem se...

nisam htjela sada povlačiti to pitanje ovdje no na jednoj od narednih sjednica sma kao član upravnog odbora kantonalnog vijeća roditelja već aplicirala ovo pitanje...
kantonalno vijeće bi trebalo uputiti dopis da se uključe u rad...
o tome i odgovorima na isto mogu tek nakon što dobijem neke dogovore...
ali s eu generalnom slažem sa tobom...al sma i sama počela razmišljati nakon ovog nemilog događaja


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:05:40   
salmana

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: salmana

Sa ovim iskustvom, u privatnu ne bih vise pa da oni mnei placaju user posted image

Sve je krenulo sa losim radom sa djecom, jako losom uciteljicom koja se jako lose snalazi sa djecom generalno, a sa brdom problematicne djece koja su joj se zadesila u odjeljenju, nikako. Na to mi se jos dodatno slozila prica o stalnim tucama, odlascima pedagogu isl koje moje dijete svakodnevno gleda i jos bude naposlijetku kaznjeno ni krivo ni duzno (cijelo odjeljenje se kazni zbog ovih problematicnih)...e pa stvarno!


Onda prebaci dijete. Imas javne skole.
Mi smo isto u privatnoj. Ja kada bih primjetila da nesto ne stima, ne bih ja to prepustila slucaju. Orilo bi. Meni je moje dijete najvaznije na svijetu.


Ne bi orilo medic, a znas li zasto? Zato sto vec sutra saljes dijete uciteljici koja (jer je ljuta na tebe) to istresa na dijete. E zato nema huke i halabuke kad se rjesavaju te stvari. A meni je uciteljica po djetetu ionako vec mnogo toga porucila, vjeruj mi! To je vrlo konkretan pritsak!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:11:46   
Medić*
Briga mene za učiteljicu i skolu. Jer ja ako vidim da mi ta skola ne odgovara. Neće moje dijete tu ni krociti više.

Od kada ste u toj školi?
Koliko dugo to traje?

< Poruku je uredio Medić* -- 17.1.2016 16:12:49 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:13:54   
Hanady RR
uh salmana...
ja bi još juče odatle otišlauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:16:15   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

uh salmana...
ja bi još juče odatle otišlauser posted image


Tako je.
Jedna naša forumasrca ima dijete tamo....znate je.
Ona ima pozitivna iskustva.

Ja sam se neki dan na BS zaprepastila kad sam čula šta prvačići u jednoj školi rade...slusale su žene tu. Da ne mislim sta ce biti u veim razredima...i kako se roditelji ponaaju i uitelji. ..

Ti salmana to rjesavaju na vrijeme.


< Poruku je uredio Medić* -- 17.1.2016 16:17:07 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:22:01   
koka i po
salmana jesi li mozda razgovarala sa djetetom kako se ono osjeca u takvoj sredini?
po nekoj logici privatne skole (kao i sav privatni sektor) nebi smjele imati propuste pogotovo sto se tice kadra...jer ti to exstra obrazovanje vjerovatno debelo i placas.
kakvo je misljenje ostalih roditelja?


izvini....ali da je moje dijete u pitanju ja nebih tako olako prelazila preko nekih stvari.....
vjerovatno se i ono ne osjeca ugodno .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:27:51   
Medić*

IZVORNA PORUKA: koka i po

salmana jesi li mozda razgovarala sa djetetom kako se ono osjeca u takvoj sredini?
po nekoj logici privatne skole (kao i sav privatni sektor) nebi smjele imati propuste pogotovo sto se tice kadra...jer ti to exstra obrazovanje vjerovatno debelo i placas.
kakvo je misljenje ostalih roditelja?


izvini....ali da je moje dijete u pitanju ja nebih tako olako prelazila preko nekih stvari.....
vjerovatno se i ono ne osjeca ugodno .


Ma danas ima svugdje propusta.
Nema generalizacijie.
Tu se ne čeka. Tu se odmah djeluje.
Ne može se nijedno dobro osjecati.
Škola na svakom koraku. Raspitaj se. Prebaci dijete ako vidiš da to nije to.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 16:45:44   
Medić*
Naravno koko da se plaća. Ja ne znam kako je kod njih.
No ja sutra ne mogu reći slabo mi dijete uci. Kriva je škola. Možda moje dijete ne može da prati nešto. Nisu sva djeca ista. No to nije tema svakako. Svi mi našoj djeci želimo najbolje. No nije sramota promijeniti skolu. Jedna, druga...peta...sve dok mom djetetu nije dobro i prijatno.
A ovo sto Salmana ree to je bez veze zaista. Ima pravo ena ustati i reagovati. I mnogo prije...



< Poruku je uredio Medić* -- 17.1.2016 16:47:06 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 17:48:51   
koka i po
u pravu si.
ja sam se vodila ovim sto zena pise.
ali isto tako ima ucitelja koji ne znaju prenijeti znanje.
teorija je jedno a praksa je drugo.
naravno postoji metodologija po kojoj se radi ali ako ucitelj ne zna motivisati dijete i ukljuciti ga u obrazovni proces to je nesto sasvim drugo.
svako dijete je individua...nekom treba manje a nekome vise da bi usvojio ono sto se od njega trazi ali taj isti ucitelj mora naci nacin da priblizi djeci gradivo i ucini ga razumljivijim.
isto tako postoje odgojne mjere srazmjerne prekrsaju koje bi se trebale postovati medjutim pojedini ucitelji na "sebi laksi nacin" rjesavaju probleme.
sve to zavisi od iskustva i i od sposobnosti istih.
diplomu moze imati svako ali ono nesto sto ga cini prosvjetnim radnikom po meni je vaznije od obicnog papira.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Skolarci od 2. do 5. razreda
17.1.2016 19:10:25   
Medić*
Sve se slažem Koko.
Po djetetu možemo dosta vidjeti. Dokle je. Kako je. Saradnja nasa , njihova, s kola. Roditelji. Odnos neki korektan.
A za taj sistem koji Salmana navodi kod njih ma ne bih ja tu čekala ni sekunde...Meni je moje dijete najprece. Mnogo drugih skola hBg.

< Poruku je uredio Medić* -- 17.1.2016 19:15:29 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *