|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 16:57:11   
ziel
Ninuska mozda je bolje rucno da operem, da se nece izlomiti ona spuzvica pa promijeniti oblik pa ode sve u vraga. Mislila sam za 2 sedmice oprati al kao sto kazes da iskoristim ovo malo sunca sto je ostalo, vjerovatno cu sutra oprati...

Pcelice mogu praviti, nije mi problem, ja to na radnom stolu od kuhinje a inace sam niska pa mi taman radni stol, nije nizak, nije previsok user posted image

Leptirice gledala sam i ja te skupe posteljine pa opet skontala cemu da dajem jos dodatno 15-20 KM kad i ova sluzi isto user posted image a gledala sam i onaj hepek za kupanje, onu nekakvu plastikicu i onu zicu sto je kao peskiric zakacen, a ima jos nesto trece, ako si vidjela pjenasto nesto kao spuzva al mekano skroz ne upija vodu, stavi se u kadu al mi prenisko, nisam bas zamisljala da bebu stavljam u kadu, nego malo dignutu iznad da mu mogu vode nasuti pa da ga brckam user posted image i na kraju nisam to ni jedno uzela, ne znam ima i igdje u Tz mrezica da se kupi user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 17:23:33   
Farah 00
Ziel ja sam bas danas oprala posteljinicu, i to u masini na 30 stepeni, i jasucice sam ubacila i ogradicu, tako da mi se oblik nije promjenio, mada sam i ja bila sumnjicava. Iskoristila sam ovaj suncan dan, a i naredne dane cu iskoristiti za pranje ako bude lijepog vremena. Oprala sam i svoje spavacice za porodilisteuser posted image Jest da je mozda rano, ali eto ja bi voljela da mi to sve bude spremno, oprano i opeglano do 26.10 kada ulazim u 9 mjesecuser posted image MM se cudi i kaze gdje ces tako rano prati, usmrdit ce seuser posted image user posted image user posted image A fino cu kad se osusi, opeglat i lijepo staviti u neku kesu pa u ormar.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 17:23:51   
*pcelica*
I ja na radnom stolu i onda prebacim na trpezarijski stol. Ali ako se nagnem preko odmah nogicama me gura u rebra da se ispravim user posted image . Tako i kad sjedim ako se nagnem naprijed da nesto dohvatim sa stola opet gura. On iznutra ja s vana se naguravamo user posted image I ja sam sinoc gledala te plasticne podloge za kupanje. Ali nisam kupila. Moze to i mm. Bilo mi mrsko da hodamo po Grandu sinoc i da nosamo

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 17:33:54   
ziel
IZVORNA PORUKA: Farah 00

Ziel ja sam bas danas oprala posteljinicu, i to u masini na 30 stepeni, i jasucice sam ubacila i ogradicu, tako da mi se oblik nije promjenio, mada sam i ja bila sumnjicava. Iskoristila sam ovaj suncan dan, a i naredne dane cu iskoristiti za pranje ako bude lijepog vremena. Oprala sam i svoje spavacice za porodilisteuser posted image Jest da je mozda rano, ali eto ja bi voljela da mi to sve bude spremno, oprano i opeglano do 26.10 kada ulazim u 9 mjesecuser posted image MM se cudi i kaze gdje ces tako rano prati, usmrdit ce seuser posted image user posted image user posted image A fino cu kad se osusi, opeglat i lijepo staviti u neku kesu pa u ormar.

Iste smo user posted image i ja hocu sve da pripremim do 9. mjeseca, a mm mi se smije i danas ga pitam sto mi se smije , kaze NEKAD PRICAS BUDALASTINJE ALI ETO VIDIM DA TI CINI ZADOVOLJSTVO PA NECU DA TI TO KVARIM. TI PRIPREMAS SVE, KAO DJEVOJCICE ZA LUTKICE, PA CESLJIC PA OVO PA ONO. user posted image Ja jesam uzbudjena pozitivno i zelim sve da imam za dijete, a njemu smijesno user posted image

Pcelice dijete hoce iz pupe da te kontrolise user posted image nema maci nigdje ako njemu ne godi user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 2.10.2015 17:35:38 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 18:08:18   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Ziel ja sam bas danas oprala posteljinicu, i to u masini na 30 stepeni, i jasucice sam ubacila i ogradicu, tako da mi se oblik nije promjenio, mada sam i ja bila sumnjicava. Iskoristila sam ovaj suncan dan, a i naredne dane cu iskoristiti za pranje ako bude lijepog vremena. Oprala sam i svoje spavacice za porodilisteuser posted image Jest da je mozda rano, ali eto ja bi voljela da mi to sve bude spremno, oprano i opeglano do 26.10 kada ulazim u 9 mjesecuser posted image MM se cudi i kaze gdje ces tako rano prati, usmrdit ce seuser posted image user posted image user posted image A fino cu kad se osusi, opeglat i lijepo staviti u neku kesu pa u ormar.

Iste smo user posted image i ja hocu sve da pripremim do 9. mjeseca, a mm mi se smije i danas ga pitam sto mi se smije , kaze NEKAD PRICAS BUDALASTINJE ALI ETO VIDIM DA TI CINI ZADOVOLJSTVO PA NECU DA TI TO KVARIM. TI PRIPREMAS SVE, KAO DJEVOJCICE ZA LUTKICE, PA CESLJIC PA OVO PA ONO. user posted image Ja jesam uzbudjena pozitivno i zelim sve da imam za dijete, a njemu smijesno user posted image

Pcelice dijete hoce iz pupe da te kontrolise user posted image nema maci nigdje ako njemu ne godi user posted image


Ma pravi mali general. Bilo u gostima da sjedimo ili kod kuce moraju sve sa stola da mi dodaju jer ne mogu da se naginjem. Sve se zezamo da sam ko sultanija user posted image A ja nisam naucila da neko oko mene skakuce ali me zaboli kad me podkoci. Imam osjecaj da glavicom upre u grlic a mogama u rebra. Ne mogu da udahnem


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 18:26:31   
Leptiri
Evo mene, kao sto rekoh ja cu u skitnju danas iskoristiti danuser posted image
UmmuHamza hvala ti za info, svaka mi je dobrodoslauser posted image
Isha hvala ti mila, docekao i Lepirko svog malog leptirica u pupi, i moram ti reci pravi je leptiric stalno nesto mrda...user posted image user posted image user posted image rijeko kad miruje...ista mama user posted image user posted image user posted image
Farah draga ti se bas bacila u posao, gdje rece da si kupila te oneksivaceuser posted image . Ja sam sve svoje kroice za bebu smjestila kod sestara tako da ce one to prati i peglati, al eto ipak mogla bih bar kupiti te omekisave. Vidi se da sam najmladja sestrauser posted image i da koristim to maximalnouser posted image user posted image .
Zielmi se svi kolektivno ponasamo djetinjasto, krenuvsi od mene i mm sto dodje ko i normalno, pa onda i moje sestre i njihovi muzevi isto...svi samo kupujemo bebi i gledamo stvari za bebuuser posted image do termina imacemo i skladiste stvari kako je krenulouser posted image


_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 19:28:07   
*nur*
Eh sto se tice pite,ne sjecam se kada sam je razvijala,ali tu je hB mama koja uvijek zove kad pravi pitu,jos plus mi i jednu zaledi user posted image

I ja sam pravo djetinjasta a i muz me prati user posted image .Svaki dan nesto novo nadjemo sta trebamo kupiti.
Ja nisam jos nista prala,neka jos malo a i ja sam kontala prati sve u masini.

Meni moj dr.nikada nista nije govorio za grlic,niti me pregleda vaginalno.

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 20:59:17   
Farah 00
Leptiri Omeksivac sam kupila u gradu, ne znam kako se zove radnja, kod mc donaldsa je, tu je nekad bila radnja turbo limac, vidjet ces radnja sa igrackama, a na drugom spratu je odjeca, kolica i taj chicco omeksivac, pravo lijepo mirise.

nur ma i ne treba niko da te gleda vaginalno u ovom periodu. Mene je dr pregledao vaginalno iz razloga sto je htio provjeriti stanje grlica, zbog toga sto se na UZ vidi da je bebina glavica bas nisko, tako da je od stidne kosti ne moze bas dobro vidjeti na UZ, pa obzirom na pritisak bebe, pregledao me je i vaginalno.

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 21:51:42   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Leptiri Omeksivac sam kupila u gradu, ne znam kako se zove radnja, kod mc donaldsa je, tu je nekad bila radnja turbo limac, vidjet ces radnja sa igrackama, a na drugom spratu je odjeca, kolica i taj chicco omeksivac, pravo lijepo mirise.

nur ma i ne treba niko da te gleda vaginalno u ovom periodu. Mene je dr pregledao vaginalno iz razloga sto je htio provjeriti stanje grlica, zbog toga sto se na UZ vidi da je bebina glavica bas nisko, tako da je od stidne kosti ne moze bas dobro vidjeti na UZ, pa obzirom na pritisak bebe, pregledao me je i vaginalno.


Radnja se zove Master kid :). Ja nikad ne kupih taj omeksivac. I jos bila u toj radnji :)


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 23:12:20   
Leena
Samo da mahnemuser posted image
Mi danas cijeli dan bile vani, pa se ne stigoh javiti. Ljubac za vas i bebarice

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 0:19:45   
*andjela*
I JA SAMO DA MAHNEMuser posted image ...CITAV DAN BILA U NEKIM OBAVEZAMA,EVO SAD ODOH NA SPAVANJE....user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 8:31:42   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Leena

Samo da mahnemuser posted image
Mi danas cijeli dan bile vani, pa se ne stigoh javiti. Ljubac za vas i bebarice

Sto ti je ovo trebalo user posted image ..otkad nisam izasla..bilo bas lose vrijeme..al zato odosmo danas aBd..jedva cekam user posted image .
Samo uzivajte user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 3.10.2015 8:32:21 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 10:32:03   
Leena

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Leena

Samo da mahnemuser posted image
Mi danas cijeli dan bile vani, pa se ne stigoh javiti. Ljubac za vas i bebarice

Sto ti je ovo trebalo user posted image ..otkad nisam izasla..bilo bas lose vrijeme..al zato odosmo danas aBd..jedva cekam user posted image .
Samo uzivajte user posted image


Ma i ovdje je grozno vrijeme fakatuser posted image Meni mama kaze da je u Sa suncano, ovdje je tmurno uzas od kako smo dosli. Sutra cemo kuci aBd. Neko skita, nego se vec porodio, ja bih se mijenjala sad user posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 10:45:36   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Leena

Samo da mahnemuser posted image
Mi danas cijeli dan bile vani, pa se ne stigoh javiti. Ljubac za vas i bebarice

Sto ti je ovo trebalo user posted image ..otkad nisam izasla..bilo bas lose vrijeme..al zato odosmo danas aBd..jedva cekam user posted image .
Samo uzivajte user posted image


Ma i ovdje je grozno vrijeme fakatuser posted image Meni mama kaze da je u Sa suncano, ovdje je tmurno uzas od kako smo dosli. Sutra cemo kuci aBd. Neko skita, nego se vec porodio, ja bih se mijenjala sad user posted image


Ja ne mogu ni da skitam puno zbog preporucenog mirovanja, a nisam se ni porodila, tako da bi se ja s vama dvije mijenjalauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 12:30:28   
*pcelica*
Dobar dan. I ja bih sad skitala, ali mi zao da idem sama a djecu da ostavim. Da ih vodim nesto me strah Atija sinoc zavrsila s inhalacijama. Pa neka je koji dan da malo ojaca. VAljda ce i sljedece sedmice biti lijepih dana.
Ima li sta novo kod vas? Kod mene sve standardno. Rucak se polahko kuha. Ja okupana jos da se nakanim da se ispeglam. Veceras imamo jedan rodjendan pa da se makar malo uljudim user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 13:33:00   
Isha
Ziel, kako je prijateljicina beba?

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 14:06:06   
Farah 00
Danas pusto na rr, zene skitaju,i ja bi radouser posted image

Uspjela sam danas ispeglati bebi posteljinu i dekice, kao i svoje spavacice i ogrtac, tako da je jedna mala tura zavrsenauser posted image

Veceras idemo na babine kod mm rodice, tako da se bas radujemuser posted image

MM malo prilegao, ako ne odspava dugo mozda montiramo i krevetacuser posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 15:16:51   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Danas pusto na rr, zene skitaju,i ja bi radouser posted image

Uspjela sam danas ispeglati bebi posteljinu i dekice, kao i svoje spavacice i ogrtac, tako da je jedna mala tura zavrsenauser posted image

Veceras idemo na babine kod mm rodice, tako da se bas radujemuser posted image

MM malo prilegao, ako ne odspava dugo mozda montiramo i krevetacuser posted image


Ti bas vrijedna. Ja bebine stvari jos nisam oprala. Morat cu ovih dana. Ni krevetac nismo kupili user posted image Ja opustena ko da imam ne znam ti koliko vremena. Sta me briga. Mm zna koji hocu moze i on sam otici po njega. Svakako svaki dan prolazi pored radnje. Meni samo da je da ga nahvatam kad bude imao vremena da odemo jos na babine kod njegovog rodjaka. Sve mi stoji spremno ali kad on nema vremena ili mu rodjak radi nikako da se uklopimo


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 15:52:13   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Danas pusto na rr, zene skitaju,i ja bi radouser posted image

Uspjela sam danas ispeglati bebi posteljinu i dekice, kao i svoje spavacice i ogrtac, tako da je jedna mala tura zavrsenauser posted image

Veceras idemo na babine kod mm rodice, tako da se bas radujemuser posted image

MM malo prilegao, ako ne odspava dugo mozda montiramo i krevetacuser posted image


Ti bas vrijedna. Ja bebine stvari jos nisam oprala. Morat cu ovih dana. Ni krevetac nismo kupili user posted image Ja opustena ko da imam ne znam ti koliko vremena. Sta me briga. Mm zna koji hocu moze i on sam otici po njega. Svakako svaki dan prolazi pored radnje. Meni samo da je da ga nahvatam kad bude imao vremena da odemo jos na babine kod njegovog rodjaka. Sve mi stoji spremno ali kad on nema vremena ili mu rodjak radi nikako da se uklopimo



Ma sigurno to sve ide opustenije sa drugim i trecim djetetomuser posted image
Ma nesto mi se uvukla sumnja da bi zbog nisko nosene trudnoce i skracivanja grlica mogla da se porodim koju sedmicu prije termina... Hajde bar da doguram do 37 nedjeljeuser posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 17:48:40   
ziel
Dobar dan zene ja s razlogom citav dan odsutna s RR, citav dan u poslu, ustala jutros u pola 6, pa s mm-om sjela on na posao a ja kod svojih, oni klali i cistili pilice i to citavih 107 pilica, bila je i sestra s muzem i curicom, ima masina za pilice ali se ipak mora rucno dovrsiti ono sto masina promasi, svi smo crkli... jos se u 14:00 tetka najavi da mami dodje oko 16:30 u goste, pa onda prebacili u petu brzinu da se to sve zavrsi, spakuje, pospremi po kuci, napravi vecera za goste...moje mi pete trne... mm me pokupio kad je zavrsio posao oko 16:15 i evo me legla i pisem vam, nezz kako cu ustati da napravim kahvu i da poguram svoje pilice u zamrzivac... mrtva sam doslovno, beba se ne mice, uspavan, haman mu godi kad sam u pokretu da ga ljuljam u pupi..user posted image .

Isha pitala za drugaricu, hvala Bogu treba beba da izadje iz bolnice za 3-4 dana, oporavlja se brzo, odlicno reagovao na operaciju i lijekove a drugarica muci muku sa ranom od epiziotomije, upalilo se bilo pa pije antibiotike i koristi obloge od Rivanola.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
3.10.2015 19:53:21   
mom2B
Samo da pozdravim user posted image i mame user posted image

Danas se maksimalno iskoristio lijep dan za setnju... zato sad pravo u horizontalu user posted image

Ovdje je vidim sve po starom... Vrijednice su i dalje vrijedne user posted image
Drage trudnice koje ste pred terminom samo hrabro, bez treme user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 0:27:54   
Isha
Ziel, drago mi je za bebicuvi mamu, valjda ce seczena moci malo opustiti kada budu kuci zajedno.
Zar te nisu mogli postediti tih poslova sada? Nerviraju me i gosti koji se najave kao-eto nas, ma kome user posted image
Meni se moraju najaviti minimalno dan ranije, mozda planiram nesto, pa ce me poremetiti user posted image

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 6:43:25   
ziel

IZVORNA PORUKA: Isha

Ziel, drago mi je za bebicuvi mamu, valjda ce seczena moci malo opustiti kada budu kuci zajedno.
Zar te nisu mogli postediti tih poslova sada? Nerviraju me i gosti koji se najave kao-eto nas, ma kome user posted image
Meni se moraju najaviti minimalno dan ranije, mozda planiram nesto, pa ce me poremetiti user posted image

Ma zao mi bilo jer su previse posla imali, nisam morala ici ali eto htjela sam bar u necemu olaksati, mada nisam mogla onoliko koliko su oni, saginjati se itd. Ali sam im opet dosta pomogla s obzirom na drugo stanje user posted image Sinoc se komirala kad sam legla, rano legla oko 19:00 pa se budila u wc 3x i opet se vracala u krevet, do jutros, ispratila mm-a na posao. Danas nam htjela njegova tetka doci s muzem, zvala na fiksni pa se sveki javila, ali kad je cula da mm-a nema kuci do pola 5 odustali su, kaze ne moze tetak voziti po mraku, slab mu vid, a nama drago user posted image jer nisam bas ni odmorna ni raspolozena za primanje gostiju, tako da ce doci vjerovatno u petak po danu...

Kako mi se beba bila umirila jucer, samo sam ga ujutro osjetila i tek nekad sinoc kasno 2 pokreta, bila sam se nesto zabrinula. A evo sad kako sam se probudila gura se nogicama user posted image Skuhala sam tijesto za lepinice taman ce nadoci dok ja opet ustanem, sad cu se vratiti u krevet jos malo. Nisam stigl ajucer ni posteljinu za krevetic oprati, a vidim sad neko vrijeme tmurno pa i ako operem necu iznositi vani, pokupice dim iz zraka, nego u kuci na gvozdeni strik.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 7:42:53   
mojbebac
Jutro drage moje,nadam se da ste svi dobro i zdravo.... ja sam ok,fino spavala,mm dosao iz kafane kasno,moram ga buditi da ide po dijete kod sveki,idu na neki izlet....bas mi je dragouser posted image user posted image
Sinoc sam legla u 22.30 i bebac se nije probudio do 6.30,nisam ga cula,sad je vidim oran za igranku....
Ja od danas moram na dijetu, dr mi rekao,samo jogurt i pura,i neki prasak da ne moram u utorak na klistir.... primaklo se i moje,od sinoc sam bas nesto mirna..... danas sam sama kuci,necu nigdje ici,tako da mogu da uzivaam i da se pripremim..... pozzzz svima

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 8:57:29   
ziel
IZVORNA PORUKA: mojbebac

Jutro drage moje,nadam se da ste svi dobro i zdravo.... ja sam ok,fino spavala,mm dosao iz kafane kasno,moram ga buditi da ide po dijete kod sveki,idu na neki izlet....bas mi je dragouser posted image user posted image
Sinoc sam legla u 22.30 i bebac se nije probudio do 6.30,nisam ga cula,sad je vidim oran za igranku....
Ja od danas moram na dijetu, dr mi rekao,samo jogurt i pura,i neki prasak da ne moram u utorak na klistir.... primaklo se i moje,od sinoc sam bas nesto mirna..... danas sam sama kuci,necu nigdje ici,tako da mogu da uzivaam i da se pripremim..... pozzzz svima

Ej draga blago tebi , gotov si docekala svoju bebu, da je meni malo da ubrzam svoje vrijeme, cak pocinjem sama sebe uvjeravati da cu roditi prije termina a ko ce to znati user posted image Tebi neka je sretno, da se to sve brzo zavrsi bez problema user posted image user posted image

Ja nisam ni odspavala kako sam kontala user posted image Napravila hurmasice, evo peku se, nista ne mirise ljepse nego hurmasice kad se peku user posted image I oprala sudje neko sto je bilo, evo sad mijesam agdu da se istopi secer i pijem cokoladno mlijeko pa cu onda dorucak user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 4.10.2015 9:04:06 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *