|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 20:34:47   
NandaT
Osim toga nemam nikakvih drugih promjena, ne boli me nista i mogla bih ovako jos 2-3 mjeseca user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1351
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 20:46:46   
ziel

IZVORNA PORUKA: NandaT

Osim toga nemam nikakvih drugih promjena, ne boli me nista i mogla bih ovako jos 2-3 mjeseca user posted image user posted image

Kud ces toliko draga user posted image ja ne bih mogla Bgm
Ne znam koliko prodje vremena nakon ispadanja sluznog cepa da se pojave ostali znaci pocetka poroda?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1352
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:00:16   
NandaT
Ne znam ni ja koliko prodje dok ne krene porod. Zato se nadam da ce nam objasniti neka od zena koje imaju iskustva s tim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1353
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:05:33   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: NandaT

Osim toga nemam nikakvih drugih promjena, ne boli me nista i mogla bih ovako jos 2-3 mjeseca user posted image user posted image


Ima li tragova krvi? Sluzni cep bude krvav ili budu krvave niti. Uglavnom ne bude bijel

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1354
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:05:46   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image porodila se 07.10.user posted image
09.10. Mojbebac user posted image porodila se 07.10.user posted image
23.10. Banancica user posted image porodila se 23.10.user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image
15.12. Demira user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
25.01. Amani12 user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Škorpija user posted image

APRIL 2016.

06.04. Arya
08.04. Suncica15
18.04. Maya25

MAJ 2016.

07.05 Tajra26
10.05. Minie

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1355
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:13:40   
NandaT

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: NandaT

Osim toga nemam nikakvih drugih promjena, ne boli me nista i mogla bih ovako jos 2-3 mjeseca user posted image user posted image


Ima li tragova krvi? Sluzni cep bude krvav ili budu krvave niti. Uglavnom ne bude bijel

Pcelice nema krvi ni u tragovima. Samo ta sluz

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1356
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:27:44   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: NandaT

Ne znam ni ja koliko prodje dok ne krene porod. Zato se nadam da ce nam objasniti neka od zena koje imaju iskustva s tim

ja u prvoj trudnoci nisam upratila sluzni cep. moguce da je poslije vodenjaka izasao ili nekad prije...uglavnom nisam ga upratila
u drugoj trudnoci u petak me dr pregledao vaginalno, bila 4 prsta otvorena, pokrenuo se sluzni cep u ponedjeljak se prodila. ali sve je to relativno moj ajnstajne posto se ja pravo brzo I bezbolno otvaram zbog onog mog grlica.
ja sam od petka do ponedjeljka sa 4 prsta dosla na porod maximalno otvorena. vjerovatno da to moze potrajati I par dana duze...zavisi sve od grlica, tezine bebe...kontrakcija. mislim da tu nema pravila

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1357
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:41:57   
NandaT
Hvala LTM. Ja bih u cetvrtak trebala na kontrolu pa vidjecemo hocu li izdrzati do tad ili ce se nesto pokrenuti

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1358
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 21:59:48   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: NandaT

Hvala LTM. Ja bih u cetvrtak trebala na kontrolu pa vidjecemo hocu li izdrzati do tad ili ce se nesto pokrenuti

ma nema na cemu. nema pravila. nisam upratila jesil bila na pregledu, jesi li otvorena...nemas razloga za strah I brigu, samo opusteno. drzim fige vama novembarskim terminusama. vidim tebi je termin na rodjendan moje mame user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1359
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 22:25:17   
Amani12
Vecer trudnjace. Kako ste mi?

Mi bili jutros na kontroli. Bolovi i mirovanje su se isplatili, bebac se iz poprecnog okrenuo u polozaj koji smo prizeljkivali. Sad dubi na glavici.Stomacic se fino ispupcio i konacno se primjecuje. user posted image

Sto se tice sluznog cepa, ja sam se porodila 48h od ispadanja.
I bio je sluzav za tragovima krvi.
Drzim fige za sve novembarske terminuse,primaklo se bas. user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1360
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 22:29:38   
Farah 00
Evo i mene, bila na pregledu, pa poslije otisli da jedemo, prohodali, svratili kod svekrve, sad usli u kucu.
Na pregledu sve ok, beba ima oko 2.450 gr, glavica i dalje duboko, pa da koliko toliko mirujem dok ne napunim 37 nedjelja. Rekao mi je da mu sljedeci utorak posaljem sms da se dogovorimo kada cu doci na ctg i pregled kod njega gore na Jezeru.

Banancice zelim ti brz oporavak a bebici dug i sretan zivot, kad budes mogla pricaj nam detalje.

Nanda imas na google slike kako bi trebao izgledati sluzni cep😊

LTM ti si bas jedna sretna mama, ne mogu da vjerujem da je N spavala 9h u komadu☺

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1361
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 22:43:54   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Evo i mene, bila na pregledu, pa poslije otisli da jedemo, prohodali, svratili kod svekrve, sad usli u kucu.
Na pregledu sve ok, beba ima oko 2.450 gr, glavica i dalje duboko, pa da koliko toliko mirujem dok ne napunim 37 nedjelja. Rekao mi je da mu sljedeci utorak posaljem sms da se dogovorimo kada cu doci na ctg i pregled kod njega gore na Jezeru.

Banancice zelim ti brz oporavak a bebici dug i sretan zivot, kad budes mogla pricaj nam detalje.

Nanda imas na google slike kako bi trebao izgledati sluzni cep😊

LTM ti si bas jedna sretna mama, ne mogu da vjerujem da je N spavala 9h u komadu☺

user posted image za pregled
sto se tice ovog spavanja user posted image obje su izgleda na tatu (hvala dragom Bogu pa nisu u tome na mene user posted image ) bas mogu spavati
drugarica mi neki dan poslala moj status sa fejsa od prije 2 godine, bas ovako nekad u oktobru kad sam odbrojavala Leonino spavanje, znalo dijete u komadu sastaviti po 12-13 sati ali ono ko od sale user posted image
a Nora je bas ubrzala sve, ona mi je sad kao L sa 5-6 mjeseci, ne urekla se


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1362
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
26.10.2015 23:15:06   
Isha

IZVORNA PORUKA: Amani12

Vecer trudnjace. Kako ste mi?

Mi bili jutros na kontroli. Bolovi i mirovanje su se isplatili, bebac se iz poprecnog okrenuo u polozaj koji smo prizeljkivali. Sad dubi na glavici.Stomacic se fino ispupcio i konacno se primjecuje. user posted image

Sto se tice sluznog cepa, ja sam se porodila 48h od ispadanja.
I bio je sluzav za tragovima krvi.

Drzim fige za sve novembarske terminuse,primaklo se bas. user posted image


I ja ovako, s prvimuser posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 1363
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 0:02:05   
*andjela*
Vece zenice,ja bila danas na kontroli,sve ok sto se tice trudnoce,23 nedelja..podignem nalaz od papa testa a on 3a,tako mi bio prije dva mjeseca i doktorica mi radila kolposkopiju,i iskljucila da je nesto ozbiljnije,jer sve bilo ok,kao vjerovatno upala jaca il bakterije i dala mi vaginalete.sad kad sam ponovila opet isti,i dala mi uputnicu da odradim kolposkopiju gore u bolnici da pogleda drugi doktor pa da vidi njegovo misljenje.Grozan mi je taj pregled,al mislim da je on ok,jer ga sad samo ponavljam,a ako su upitanju bakterije ili neka upala,imali neko iskustva sa tim...kako se leci i imali neki uticaj na trudnocuuser posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1364
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 0:15:22   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Evo i mene, bila na pregledu, pa poslije otisli da jedemo, prohodali, svratili kod svekrve, sad usli u kucu.
Na pregledu sve ok, beba ima oko 2.450 gr, glavica i dalje duboko, pa da koliko toliko mirujem dok ne napunim 37 nedjelja. Rekao mi je da mu sljedeci utorak posaljem sms da se dogovorimo kada cu doci na ctg i pregled kod njega gore na Jezeru.

Banancice zelim ti brz oporavak a bebici dug i sretan zivot, kad budes mogla pricaj nam detalje.

Nanda imas na google slike kako bi trebao izgledati sluzni cep😊

LTM ti si bas jedna sretna mama, ne mogu da vjerujem da je N spavala 9h u komadu☺

user posted image za pregled
sto se tice ovog spavanja user posted image obje su izgleda na tatu (hvala dragom Bogu pa nisu u tome na mene user posted image ) bas mogu spavati
drugarica mi neki dan poslala moj status sa fejsa od prije 2 godine, bas ovako nekad u oktobru kad sam odbrojavala Leonino spavanje, znalo dijete u komadu sastaviti po 12-13 sati ali ono ko od sale user posted image
a Nora je bas ubrzala sve, ona mi je sad kao L sa 5-6 mjeseci, ne urekla se





evo ova moja sikila, presvucena i vracena u krevet...uspavljuje se...nastavlja svoje cjelodnevno odmaranje...negdje naletih da to ima veze sa skokom u razvoju..ne znam jel bila budna 3 sata danas...sutra ce derneciti user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1365
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 6:23:30   
Leptirica87
Jutro,da se ja prva javim
Ja odavno na nogama...danas kontrola poslije 3sedmice pa me fata neka nervoza sta ce reci dokle sam dosla sa svojim grlicem,a i beba zadnjih dana toliko gura rasteze se il sta vec da me zna zabolit samo tako...sve me bude strah da se sta nije okrenula kako ne treba sad kad ne treba iako je od kad okrenuta na glavicu..
Uglavnom danas cu znati vise detalja,cuvajte mi fige...i moram vidjeti hocel mi dat uputnicu za porodjaj da imam a i za onaj CTG i to mi treba uputnica za UKC.
Zelim vam lijep danuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1366
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 7:06:13   
NandaT

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: NandaT

Hvala LTM. Ja bih u cetvrtak trebala na kontrolu pa vidjecemo hocu li izdrzati do tad ili ce se nesto pokrenuti

ma nema na cemu. nema pravila. nisam upratila jesil bila na pregledu, jesi li otvorena...nemas razloga za strah I brigu, samo opusteno. drzim fige vama novembarskim terminusama. vidim tebi je termin na rodjendan moje mame user posted image

Ovo kako se primice termin idem svake sedmice. Stanje je vec gotovo dva mjeseca isto: grlic skracen, omeksan i otvorena za jedan prst. Vidjecemo sta ce dr da kaze u cetvrtak.
Leptirice vjerovatno ces dobiti uputnicu za UKC ako porod ne daj Boze krene ranije. Ne stave datum tako da ti nece isteci. Za ctg ti ne znam. Sretno danas na kontroli i javi nam stanje.
Dobro jutro i ostalim trudnicama i mamicama. Opet neka magla al ce zato sigurno biti lijep i suncan dan user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1367
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 7:46:31   
*pcelica*
Dobro jutro i od mene
Nama sinoc dolazila zubic vila. Ustvari doslo je do zabune pa su dosle dvije user posted image
Ja sam zaapala oko deset i komirala se. Probudila se oko tri. Obavila sto sam trebala u vc. I opet do pola sedam. Bas sam se idmorila i naspavala ko sto nisam odavno. Sad sam spremna za nove radne pobjede. Da poradim po kuci. Masinu sam vec ukljucila i da im se malo potrudim oko rucka user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1368
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 7:48:27   
Travelove
Jutrenko, kako ste drage trudnice i mame?
Meni riknuo tablet, pa se nisam ni javljala, mrzi me da tipkam preko mobitela, ali eto, sto se mora...Treba suprug odnjeti pa da vidimo moze li se spasiti.
Kod mene sve isto. Prije par dana uslanu 9-i, i puklo me za vikend ludo stanje, mislila sam pred porod, hodala citav dan, cak sjela i vozila auto, ma hej, ko stara ja. A zato navece oka ne mogu sklopiti.
Pcelice i Nanda imate li tremu, ja kad se vidim na onom spisku, tacno mi lose bude.
Ja isla da kupim neke cizmice, kao kratke vezu se, a broj 41 hahaha, a inace sam 38-39, al vjerujem da je do modela. Ili sam jesnostavno postala bigfoot.

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1369
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 7:56:21   
Travelove
Jedno pitanje za mamice. Kada ste prvi put putovali sa vasom bebicom? Koliko daleko je bilo to putovanje? Mi jednostavno volimo putovanja, a sad na fb nas bombarduju egzoticnim ponudamauser posted image , i svakojakim destinacijama. Na jako dalekim putovanjima smo susretali parove sa bebicama, koje imaju i po 5 mjeseci. Ni sama ne znam da li bih se usudila, ali hajde da cujem vasa iskustva.
Obzirom da cu biti na porodiljskom voljela bih ga pametno iskoristiti.

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1370
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 8:09:22   
NandaT

IZVORNA PORUKA: Travelove

Jutrenko, kako ste drage trudnice i mame?
Meni riknuo tablet, pa se nisam ni javljala, mrzi me da tipkam preko mobitela, ali eto, sto se mora...Treba suprug odnjeti pa da vidimo moze li se spasiti.
Kod mene sve isto. Prije par dana uslanu 9-i, i puklo me za vikend ludo stanje, mislila sam pred porod, hodala citav dan, cak sjela i vozila auto, ma hej, ko stara ja. A zato navece oka ne mogu sklopiti.
Pcelice i Nanda imate li tremu, ja kad se vidim na onom spisku, tacno mi lose bude.
Ja isla da kupim neke cizmice, kao kratke vezu se, a broj 41 hahaha, a inace sam 38-39, al vjerujem da je do modela. Ili sam jesnostavno postala bigfoot.

Kod mene ti je to s tremom vrlo promjenjivo. Budem smirena i pricam sama sebi kako ja to mogu, da se opustim itd a cim me nesto zaboli uhvati me panika i kontam: evo ga, sta cu sad??user posted image user posted image
Od obuce nisam nista novo htjela kupovati. imam jedne jesenske cizme koje mi mogu i samo njih nosim. Inace sam 37-38 br a sad sam garant 40. Ionako ne hodam puno pa mi zao bacat pare. Sve kontam bolje da kupim nesto za bebu user posted image user posted image

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1371
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 8:17:36   
Travelove
Hhaha ja sam ista takva. Kad sam dobro, kao hrabra sam. Jel me malo zaziga u ledjima, ja kontam pocelo. I samo kontam sta cu prije, kesa jos nije spremna, nekako bojim se cim spremim, mislim da ce poceti, dalbda se depiliram, tusiram ili perem kosu. Onda se pitam hocu li imati snage za bilo sta....i u medjuvremenu ziganje prestane.
Meni je samo da ne placem, posto zbog sitnice oplacem. Sve me pogadja lijepo i ruzno. Ludi hormoni.

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1372
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 8:59:06   
ziel
Cao user posted image i mame
Ja sam ustala prije sat vremena, pa napravila kriglu caja i popila vec, ubacujem brusnicu, malinu i caj za dojilje vec nekoliko dana i med, ma prava bomba caj bas mi se svidja user posted image pa se dopisivala sa sestrom malo oko ucenja beba u krevetic, da ne spavaju na spavacoj pored roditelja, njena curica spavala u besici dok je mogla u nju stati pa onda u krevetic, dobila je na lafinu, kao doci ce ciko neki pa ce joj ukrasti krevetic ako nece u njemu da spava user posted image i upalilo je, curica spava na svom mjestu, nije nikad s njima na spavacoj spavala...

Kod mene sincic pravo aktivan, posto ja ne mogu da spavam od trnjenja, onda stavim ruku na pupu i igram se s njim, bas mi je dusa puna kad ga osjetim pod rukom user posted image Danas cu kupiti opet one sumece MG 375, ovaj u kesicama mi je ostalo jos 5 komada pa cu na drugi dan i to iskoristiti, trnjenje ne prestaje, bas je neprijatan osjecaj a i stomak mi napuhan nesto, da izvinete gasovi... nije mi to bilo do prije 20-ak dana...

Travelove , necemo se mi prvorotke bas tako lako poroditi, mora ono dobro i dugo da izboli pa da krene beba napolje, bas mi drugarica prica, pukao joj vodenjak, a onda lijepo fino izdepilira se, sredi, kaki, nasminka, vecera pa onda u bolnicu user posted image legenda, bila je kuci nekih 2 sata nakon pucanja vodenjaka i opet se nije proodila do sutradan navecer... A sto se tice brojeva, ja sam uvjerena da cu nositi br.veci nakon poroda, sad samo patike nosim zbog otoka, kasnije sigurno moram mijenjati obucu svu...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1373
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 9:10:35   
Elastigirl
Jutro zenice,

Kako vi spavaste sinoc? Ja kad sam dosla sa posla vecerala i oko 7 se onesvijestila negdje do 11:30. Ustanem, slozim sudje u masinu malo caskala sa suprugom jos nesto uradim i legnem oko 2:00, zaspala tek oko četri pa sam jutros na poslu malo u zombi stilu, ali Bože moj user posted image user posted image user posted image

I ja imam problem sa obucom, inace nosim 38 br, imam dvoje čizme 39 i njih nosim ali bas jutros govorim mm cini mi se da cu morati kupiti jos nesto 40 br ako ovako nastave noge da mi se pusu. Inace imam bas usko stopalo a sad ko medine stope, svaki prst se zabucio hehe user posted image

Ruke i dalje trne i bole, mada pijem mg. Ali kako vidim da i vas terminuse isto muci kontam to je to, na dobrom sam putu uglavnom user posted image

Ja cu danas na vjezbice po prvi put u Saraj polje, ima li neka od vas da ce ici? user posted image

Zelim vam lijep dan user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1374
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
27.10.2015 9:17:11   
Travelove
Ja zelim da vjerujem da cu to brzo obaviti. Samo ne bih voljela da se uspanicim, inace nisam panicar, al eto posto je moje d*pe u pitanju, mislim da cu biti panicar na kvadrat.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *