|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 20:02:49   
Chuchi
ko da mi svi ne bismo voljeli da se nasa djeca igraju sa turbolimac igrackama.. ccccc
pa evo moj sin ima 8 god i svaki dan dodje iz skole hoce neku novu igracku iz turbolimaca, kaze vidio kod druga,
al kad bih ja sad sve njegove zelje ispunjavala, ne bih imala sta jest...
ali to ne znaci da nisam dobra osoba, da se ne znam druziti sa drugim ljudima, ili da sam
ne daj Boze glupa i neskolovana, jer nemam fakultet,,, poserem im se ja na njihov fakultet kad
one opet nemaju dvije ciste u glavi, ili su sirile noge da ga zavrse il im je bogati tata podmicivao profesore
pa nek zive eto same u tim stanovima kojih su vlasnice, i zahvale tatama sto ne moraju biti podstanarke...
i samo jos ovo: Nikad nisam bila siromasna, ali sam bila bez novca. Biti bez novca je prolazno stanje, biti
siromasan je stanje duha!!!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 20:09:09   
Chuchi
ja imam uzasan komsiluk, sve ludjaci i manijaci... u citavoj ulici imam dvije kone s kojima
bih mogla popiti kafu, ali nikako da vec jednom sjednemo pa je popijemo... user posted image user posted image
jedna je vazda ko na iglama, negdje zuri, druga mi je vjencana kuma, ali zbog moje i zbog njene svekrve koje
vazda turaju nos gdje im nije mjesto ni kod nje ni kod mene ne mozemo kafe popit... (svekrve bi da sjede s nama
da ih ne daj Boze ne bismo sta tracale, ko da ja samo o njoj mislim... cccc)
al imam internet, i kad mi ko kaze da ne valja po cijeli dan sjedit i buljit u monitor, ma jb ga on mi makar ne
vadi zivce, i ne zvoca mi za svaki klinac... i nece me poslije ici tracat okolo...

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 20:14:24   
andji
Kakav mi je komšiluk dovoljno će reći da smo danas ugradili kameru na ulazna vrata,znači fuj su(naravno uvijek pojedinci iskaču iz mase)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 20:30:54   
Dragička
uuuu andji u tebe taj komšiluk opasan

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 20:40:24   
andji
Dragička bar da su opasni,pa bih bila ponosna na njih..nego su seljački ludi,ako me razumiješ!

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 20:55:06   
mamine oci
vesella odgovorilča sam ti na temu nocne ptice al nisi procitala iz sandzaka sam a i na pp sam ti odgovorila.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 21:00:50   
mnn
moje komšije su super.moj susjed jasmin i njegova žena, divan susjed, onda moj susjed ginekolog ...da ne nabrajma dalje...odlični susjedi.da smo ja i muž poželjeli bolje ne bi dobili. svi su mladi naših godina i super su.user posted image user posted image

ali zato tamo gdje sam prije živjela...sve se uvijek znalo...samo su tračali...i gledali tko što radi....a kod muža u zgradi gdje je živio...o tamo se zna svaki pokret...sve se prati..kad odemo kod svekrve i svekra odmah svi pozdravljaju...ma sve se zna...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 21:15:42   
Anushka
kod mene komsije bile super, udala se za jednoguser posted image user posted image user posted image
sad su nam roditelji komsije ali se bas i ne pazeuser posted image  a mi smo preko rijeke i dovoljno daleko da nismo komsije, fino se pozdravimo sa svojim komsijama u ulazu, ponekad i prozborimo koju uljudnu, u zadnje vrijeme malo i oko djece prica, ali sve kulturno i povrsno i to je to. vrata su nam zakljucana i u ulazu i u kuci, nema ulazenja jedni drugima u stanove, zavirivanja isl. a u "starom" komsiluku se zna gdje se ispija kafa i koga gdje mozes naci i to nam je super, to staro drustvo je na okupu vec 15tak godina i sutra bas se nalazimo na starom mjestu i idemo na drugo staro mjesto za prvi maj.
PS
sjetila sam se komsija do nas, podstanari su bili i jadni koliko su primitivni, i mi smo postali jadni od njih! glasna muzika poznatog zanra, dernjava, lupanje, isl, ali najgore je bilo sto je cijelo ljeto drzala vrata otvorena, i namjesti se kona na trosjed i gleda ko prolazi ulazom, a vrata do vrata smo, i sve smo pokusali ne bi li oni zatvorili ta svoja vrata, i na kraju smo cak uspricali onog spreja za samoodbranu u ulaz i uspjelo je ali samo na kratko.. a jesmo se obradovali kad su odseliliuser posted image

< Poruku je uredio Anushka -- 30.4.2009 21:29:08 >

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 21:54:12   
Anoniman
moj komšiluk je divan zaista,kod mene u haustoru ima 6 stanova,ispod balkona imamo mali travnjak koji zajedno uređujemo,tu pijemo kafu sjedimo,roštiljamo,a komšije su krasni ljudi zaista,ja sam podstanar a gazdarica živi u stanu iznad mene,al toliko sam se zbližila sa njom da joj semogu obratiti u svako doba kao i ona meni naravno,kad je bio mojoj curici prvi rođendan čitav komšiluk mi je došao,kad mi je Asja bolesna svi je obiđu,kad je Bajram svi se skupimo dapopijemo kafu,ma zaista nisam se nadala da ima ovakvog komšiluka da postoji zaista je divan,i vjerujte kad akoBogda budemo kupili sebi stan biće mi jako žao rastati se sa njima jer su svi zaista dobri tako da se ja trudim i tražim stan u naselju u kojem sada živim.

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 22:38:24   
Ilhana RR
Sto se tice komsiluka neznam skoro nikoga, nedavno mi je doduse daidza doselio se u komsiluk a ostali su zdravo za zdravo sem ovi stari koji uvijek imaju 20 pitanja... ali nema veze ja vecinom dokona i nezurim nikad nigdje tako da uvijek mogu popricati malo sa njima jer znam da puno nekomuniciraju sa narodom jer svi ih inace ignorisu... nije to ko kod nas da se stari paze...

ALI imam jednu zenu sa dva sina sto zivi iznad nas, muz joj umro prije malo vise od godinu... ta porodica je bila u prvom kampu gdje smo cekali mi papire, niko ih nije volio... nemojte zamjeriti, hrvati su iz bosne ali su takvi debili da su slavili kad je mostarski most se srusio...

uglavnom sudbina nam je takva bila da se ponovo susretnemo sa tom zenom... i za 8 mart mi je pozvonila na vrata i pitala jesmo li mi udarili njihovo auto na parkingu, imamo parking do parkinga... i ja kontam primjetila bi da sam udarila i ona me natjera da odemo na parking da vidimo... ja tamo gledam kod mene nista kod nje ulupljeno pravo... a nisam udarila ja... ona tvrdi da sam ja udarila i meni svasta nagovorila... ja joj kazem neka zovne izvidjace ili kako se vec zovu i neka to izvide i kazu jel moje auto ili nije...

prodje dva dana i opet ona meni u vezi toga kako sam ja to uradila... da skratim malo hehe... javila je u firmu gdje je moje auto osigurano da sam ih udarila i tako to i kako sam ja njima javila da nije nista bilo da oni hoce samo da im ja platim radove ona je se najljutila i mjesec dana svako vece je iznad Lamijine sobe lupala cekicem od pod... i to uvijek nakon toga sto Lamija zaspi... a njen mladji sin svaki put bi hraknuo i pljuno na nas ulaz kad bi prolazio... dok meni nije prekipilo i otisla i prijavila ih... jedno vece, bas se sjecam pricala sam sa Emina*, do pola jedan su lupali toliko jako da Lamija je se probudila tri puta drhtajuci od straha... da su nastavili zvala bih policiju...

Znaci svi ostali su super ali nazalost takve sam srece bila da sam dobila tu kravu kao komsinicu koja zivi iznad nas...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 22:48:13   
adannn
Draga moja Ilhana,baš mi je žao.Uh ja bih je odrobijala da moje dijete budi i traumatizirauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 22:51:27   
Ilhana RR
ma haj dobro je kako sam ih prijavila... rekli im oni da su mi rekli da zovnem policiju sledeci put kad budu se culi posle 22 sata ;) tako da sada su mirni... a jedna ta posjeta, ja sam mislila da kosta 75 eura ali nije... poskupljali 170 eura kosta pa neka razmisle ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 22:55:32   
anitaMO
ma nije bitno ko su i odakle su.očito da nisu naučili kako se živi u stanovima.ali srećom ima ljek i za take.neka si ih prijavila trebala si i prije.
moje komšije su dobre .pola ih vani živi.ne hodamo po stanovima.
a Mara žena iznad mene ima 3 sina,koja imaju po dva motora.meni ne smetaju super su.vazda mi kolica iznesu.i povezu gdje trebam.user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 23:08:15   
leli§
kod nas je osam stanova u citavoj zgradi i ja znam samo jednu osobu:):):) sve su stariji poslovni ljudi, mirni...ponekad se ujutro smjeskaju kad krenem na posao (mi bili malo glasniuser posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 23:09:25   
camm
Samo cu reci dobri su dok ih niko ne dirauser posted image user posted image user posted image  a nedo Bog nekog belaja
odma policija ima posla...
 
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 23:12:39   
mamy Sabina
Kod mene starački dom u zgradiuser posted image user posted image
Ozbiljno,mi smo najmlađi u zgradi sa 19 stanova.user posted image
Mislim da je prosjek godina svih stanara u zgradi oko 70-ak godinauser posted image user posted image
Pozdravljamo se na stubištu i to je to.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 23:32:44   
mamine oci
ja sam vec pisala o mom komsiluku ali sam zaboravila reci da imam komsinicu Renatu sa kojom sam super i svako jutro pipijemo prvu jutarnju kafu popricamo malo o djeci i onda svaka na svoe dnevne obaveze bolje imati jednog komsiju da valja nego neznam ti koliko kad nije kako treba.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kakve komsije imate?
1.5.2009 9:55:48   
new mama
Sto se mojih komsija tice,nisu losi,jos povjerenik na mom spratu zivi,ali je okuser posted image ,sa svima dobar dan i to je to,imam jednu komsinicu,vrata do mojih,nekad popijemo kafu i to je to,ali nista specijalno,mada ja nisam u ovoj zgradi oko godinu i po,ali sreca u naselju nam zive prijatelji ,a i mm je tu odrastao,tako da znamo vecinu iz naselja,srecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Veselaa gdje si zivjela na C.Wili. jer sam ja zivjela prije udaje,hocu reci citav zivotuser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kakve komsije imate?
1.5.2009 12:12:03   
dana3
prvom moram da se ismijem samo kad se sjetim gdje sam pa onda ko su mi komsije.u svedskoj moze komsija, vrata uz vrata ,da umre pa dok ne pocne da smrdi niko ni ne primijeti.trac je glavni.svako sve zna ali glumi nezainteresiranost.na hodniku se pozdravimo i to je kratko"hej"to im je pozdrav.nista vise.ako se sretnemo u veseraju to je to.druzim se sa svojom djecom i muzem.imamo malo rodbine po koju stotinu kilometara daleko od nas i to je nas "lajf"u ovoj "gostoljubivoj","toploj" zemljiuser posted image user posted image user posted image .odoh sa se ismijem , ne mogu da pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kakve komsije imate?
1.5.2009 12:12:25   
dana3
user posted image user posted image user posted image  za temu-super je

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kakve komsije imate?
1.5.2009 13:59:10   
Crvena
Sa svojim komsijama se pozdravim, (upitam ih za zdravljeuser posted image ) i svako svojim putem. Nemam vremena za ispijanje kafe sa njima, a i velika je razlika u godinama (mogu mi biti roditeljiuser posted image )
U okolnim zgradama ima nekoliko zenica koje imaju djecu istog uzrasta pa sa njima povremeno idem u parkuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kakve komsije imate?
1.5.2009 20:03:03   
haidy
I ja sam zivjela na Cengic Vili prije udajeuser posted image i nikoga nisam znala iz zgrade, koja je vise licila na penzionerski dom.
a ni sad nisam na ti sa komsilukom, znam nekoliko zena sa bebama, kad izadjem napolje malo popricamo, ali mi se uopste ne svidjaju, tracaju puno, cudne su  i uvijek me poslije zaboli glava od njih. tako da vise volim sama piti kafu.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kakve komsije imate?
2.5.2009 17:49:01   
andji
smjeskaju kad krenem na posao (mi bili malo glasniuser posted image )


Ovo mi je poznatouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 13:21:02   
Blue rose RR
Prije udaje živjela sam u kući, i komšije su se smatrali kuća - dvije sa lijeve i desne strane, zdravo za zdravo i to je to. Moji roditelji nisu ispijali kahve, niti se nešto pretjerano družili sa njima, i ja sam tako naučila.

Sada živim u stanu, komšije su fini ljudi, ima i starih i novih stanara, svako živi svoj život. S obzirom da smo mi u stanu obično poslije 17,00 sati tako da i ne znam da li se neko od njih i obilazi, ali mi ne održavamo nikakve druge vidove komunikacije, sem uljudnog pozdrava na stepenicama.

A najbolji komšija je: ograda.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 14:11:54   
mišur
Kod mene u zgradi žive uglavnom mladi bračni parovi sa djecom, uz izuzetak ponekog starijeg para, ali su oni baš rijetkiuser posted image
Ali, eto svi imamo bebice otprilike istog uzrasta, i opet se ne družimo po stanovima...
Pozdravimo se u prolazu i to je to...
Ispred zgrade imamo igralište za djecu, pa tu malo popričamo kad se djeca igraju..Ništa posebno...
Neki dan je jedna komšinica nasmijala svojim komentarom, pa sam zaključila da je nekad i ovo druženje pred zgradom previše...
Kaže ona meni "Ja i muž se baš čudimo kako se ti i tvoj muž crni, a Luka vam tako plav"user posted image user posted image

Nema žena pametnijeg posla...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *