|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakve komsije imate?
4.6.2010 15:46:59   
acudesa
dobar, svi su mi isti, sviju poštujem, pozdravim, svi mene poštuju i pozdrave..nemam neke spec bliskosti sa njima, a pripomognemo jedni drugima ako treba..sve OK

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kakve komsije imate?
4.6.2010 15:49:09   
malena27 RR
vecina mojih komsija su super....ali imam jednu komsinicu koja je specificna, prava znahorka (mora sve vidjeti i znati) i pravo me nervira user posted image user posted image user posted image user posted image   jucer me je pitala jesam li ja to posadila cuvarkucu user posted image user posted image user posted image user posted image   a da bi je vidjela mora se popeti na 2. sprat kuce (iako zivi na 1.) pa da vidi sta mi ima u saksijama user posted image   bolesnica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 152
   [Obrisana poruka]
4.6.2010 15:50:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kakve komsije imate?
4.6.2010 15:51:01   
Hannica
Ja na svu srecu nemam bas nekih velikih problema sa komsijama.nekad dodje do nesporazuma,recimo kad komsija slozi svoja drva na vrata naseg podruma,ali on to fino skloni cim ga zovnemo,izgleda da mu bas nisu sve na broju.user posted image user posted image user posted image  Njegov sin je takodjer ponekad problem er je jako muzikalan pa odvije muziku do daske rano ujutro dok jos svi spavaju i tako do navece. (zbog njega mrzim Acu Lukas). Ali eto,nije ni to strasno.Meni licno je najgori nas prvi komsija ciji srtan je odmah preko puta,on ima 70-ak god i stalno ga vidjam.Nekako mi glupo da ga ne pozdravim ali imam osjecaj da on ne zeli biti pozdravljen,okrene glavu i jedva nam odgovori.Nek mu Bog pomogne,stvarno je cudan insan. Sve u svemu dobro je,bar niko ne piski pred vratima. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kakve komsije imate?
4.6.2010 15:51:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

znahorka
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kakve komsije imate?
4.6.2010 15:54:54   
malena27 RR
ma jasta je vec znahorka user posted image user posted image user posted image  
stalno pita ima li novine user posted image user posted image user posted image zadnji put sam joj rekla: ''kono kad bude, stavicu oglasnu plocu na kucu i obavijest za komsije da sam user posted image '' user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kakve komsije imate?
15.6.2010 17:39:34   
veda
Sto se mene tice imam srece da mi je zgrada tako napravljena da na svakom spratu ima samo po jedan stan.Pa nemam nikoga ni do sebe niti preko puta,a takvi su mi najgori koji vire kroz spijunku.Ali ima jedna gospodja iznad mene samo na drugoj strani,i takav je raspored da mi direktno gleda na balkon jer ostalo nemoze vidjeti.Pa stalno viri iza zavjese i gleda.Najgore je kada sjednem sa muzem i kada je lijepo vrijeme i  jedemo na balkonu.Tada bulji-da razabere sta se to jede.   Valjda zato sto je rodjena talijanka pa je hrana najvise zanimauser posted image . Ali nesmeta mi toliko,one alapace koje su na spijunki-te me nerviraju.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kakve komsije imate?
15.6.2010 17:53:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

znahorka
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ...ja procitala zoharkauser posted image user posted image

kod mene su stvarno "svi" user posted image ...mada ima svega...al' haj...ljudi smouser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kakve komsije imate?
15.6.2010 17:54:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veda

Sto se mene tice imam srece da mi je zgrada tako napravljena da na svakom spratu ima samo po jedan stan.Pa nemam nikoga ni do sebe niti preko puta,a takvi su mi najgori koji vire kroz spijunku.Ali ima jedna gospodja iznad mene samo na drugoj strani,i takav je raspored da mi direktno gleda na balkon jer ostalo nemoze vidjeti.Pa stalno viri iza zavjese i gleda.Najgore je kada sjednem sa muzem i kada je lijepo vrijeme i  jedemo na balkonu.Tada bulji-da razabere sta se to jede.   Valjda zato sto je rodjena talijanka pa je hrana najvise zanimauser posted image . Ali nesmeta mi toliko,one alapace koje su na spijunki-te me nerviraju.
mozda bi se druzila sa vamauser posted image

(odgovor članu veda)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kakve komsije imate?
15.6.2010 18:01:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

znahorka
user posted image user posted image user posted image user posted image
   user posted image user posted image user posted image ...ja procitala zoharkauser posted image user posted image

kod mene su stvarno "svi" user posted image ...mada ima svega...al' haj...ljudi smo user posted image user posted image user posted image


ja tvoju zoharka pročitala kao zagorkauser posted image  jojjj..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kakve komsije imate?
15.6.2010 18:05:30   
klemzi

(odgovor članu acudesa RR)
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

dobar, svi su mi isti, sviju poštujem, pozdravim, svi mene poštuju i pozdrave..nemam neke spec bliskosti sa njima, a pripomognemo jedni drugima ako treba..sve OK
Ah acudesa,kao da ja ovo napisahuser posted image user posted image  I kod mene isto..I lijepo mi i drago što je ovako.Imam li ja to previše veznika i u postuuser posted image user posted image  Mah,mah za sve cure!!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 11:42:34   
Anoniman
Samo da vam pohvalim moju komsinicu. Jucer mi je donijela tanjir pun kolacica kao znak dobrodoslice.
Iako sam se odmah sjetila kucanica i malikice se nasmijala...bilo mi je neopisivo drago.


(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 11:46:26   
emma.L
Jako lijep gest user posted image .
Na "problemi s komšijama" sam pisala da selimo uskoro i najradije bih cijeli svoj ulaz prevela na novu adresu user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 12:30:18   
veeseelaa
neznam kakve komšije imam user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 12:38:33   
mamine oci
niko me ne dira i nikog ne diram user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 12:39:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Samo da vam pohvalim moju komsinicu. Jucer mi je donijela tanjir pun kolacica kao znak dobrodoslice.
Iako sam se odmah sjetila kucanica i malikice se nasmijala...bilo mi je neopisivo drago.



jao baš slatko

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 12:40:47   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Samo da vam pohvalim moju komsinicu. Jucer mi je donijela tanjir pun kolacica kao znak dobrodoslice.
Iako sam se odmah sjetila kucanica i malikice se nasmijala...bilo mi je neopisivo drago.



volim kad cujem ovako nesto,lijep gestuser posted image , a zasigurno znam blago tvojim komsinicama sto imaju tebe za komsinicuuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 12:53:42   
ziki
Manje više komšije su mi super. Uglavnom smo svi kolege,mlađi, mala djeca ili na putu. Nema onog prepadanja po hodnicima, nema špijunki ni na jednim vratima. Eto malo se jedan pošto je skoro došo pa važan folira i ko smeta mu buka pa se nekad ne pozdravi kad preteramo hahaha nemam ja od njegovog pozdrava ništa. E ne leži vraže, imam jednu podosadnu komšinicu koja hvala Bogu nije često tu al mi ide na živce. meni je nju pravo žao pošto je po čitav dan sama al je prešla sve granice sa bezobrazlukom, moždanjoj to izgleda normalno al ja sam malo hladniji tip a i nemam ni vremena a ona to nikako da shvati, ko da pričam španski.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 12:57:47   
jasmin
I mi smo dobri elhamdulillah.Nismo pretjerano bliski,ali smo u dobrim odnosima.Kad nesto skuha ona,posalje meni i ja njoj isto.
Odemo nekad na druzenje,nekad na veceru.Ona pravi odlican hljeb i uvijek posalje,a njoj se svidja bosanska pita(iz Makedonije je ona inace).Kad nesto zatreba tu smo jedni za druge.Trudimo se da ne dolazi do neugodnih situacija,jer po nasem ucenju komsija ima veoma veliko mjesto u zivotu covjeka.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 13:38:50   
balasgirl
Meni prva komšinica moja svekrva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 13:40:21   
veeseelaa
aaaaaaa nije ti lako user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kakve komsije imate?
10.2.2011 13:44:15   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: veda
Valjda zato sto je rodjena talijanka pa je hrana najvise zanimauser posted image


znam ti ja ovu konu, mala, sitna, farba se u crno user posted image user posted image user posted image user posted image   


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 10:24:53   
dubravka01
Kod nas je do prije mjesec dana bila atmosfera za poželit,
Ulaz od 10 stanova sve ferceralo kako treba,komšijski se odnosili jedni prema drugima, ma idila...

Prije mjesec dana, usele se neki Turci kao postanari na treći sprat i od tad do danas svaku noć trauma, svi stanari čuju buku iz njihovog stana (ko zna sta rade) poslije 23h. E najgore mi je i kad ono malo zaspim između hranjenja svog user posted image probudi me djevojčica koja nije da zove već skiči "anjeeeeeeeeeeeeeee".
Opominjali ih neki, a oni rekli djeca tako naucila u Turskoj user posted image
Žao mi bgm djece do 01-02h poslije ponoci to je budno i stan im je igraona prava po tome koliku buku prave....ne znamo vise niko sta da radimo...?

Da su nasi drzavljani ja bi im zvala socijalnu sluzbu zbog te djece,pa djeca nikako n espavaju, plaču po sat-dva....strasno!

P.S:sinoc sam se toliko prepala od buke da sam skocila u krevetu prodrmala MM i rekla - pade snijeg sa zgradeuser posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 10:54:03   
muby
dubravka gdje si na ilidzi
ja sam na pejtonu
i kod nas ima 10 stanova u ulazu (prizemlje i 4 sprata)
ja sam zadovoljna komsilukom
nisam nesto ni muhanata po tom pitanju
kad momci iznad nas prave dernek nama bi trebalo najvise da smeta ali mi kuliramo
ali brzo im vec dvoje drugih komsija pozovu policiju

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 11:05:15   
dubravka01
Ja sam u Lužanima,

Ma ženo bilo je i kod nas derneka u ulazu od strane svih, niko nije protiv derneka, taman da svi prave noć za noć i to je 10 noći i gotovo, al ovi Turci su ne snošljivi majke mi... ne mogu ti opisat kad to lupi, jos je izmedu nas jedna kona pa mi kroz njen stan cujemo toliku buku...e moš onda mislit. Žena danima hoda s podočnjacima,kaze počela piti čaj za smirenje da bolje zaspi

Ne bi ni meni smetalo majke mi,eto nek sad rade sta hoće, nek štemaju zidove ja ću biti cool, al ovi to svoje lupanje,dozivanje i to deranje na turskom upraznjavaju tek poslije 22:00 pa tamo do 2-3h ujutro

Nemam riječi...

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *