|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Apel za pomoc!!
7.5.2009 16:03:27   
Visnja RR
tuge majko mila...user posted image user posted image user posted image user posted image
pa imaju li dusu neki ljudi???

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Apel za pomoc!!
7.5.2009 16:11:01   
veeseelaa
i koliko se novca prikupilo?! dal se uopšte šta prikupilo? ne bi ja reklauser posted image , tužno zaista, kad treba bezveze lamparat svi smo tu a za ovakav slučaj par komentara a uplata ni na mapi, koliko nas ima samo da svaki uplati po 10 KM ženi bi se pomoglo al haj

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Apel za pomoc!!
7.5.2009 16:23:07   
Pankica
A gdje Hafa sad živi, u kojem kantonu? Žao mi je te žene i to nije jedini slučaj, nažalost, ima takvih i sličnih slučajeva i onih kojima je pomoć potrebna, koliko hoćeš. Ovo je fin gest i treba pomoći drugome ukoliko možemo.I ja se priključujem ovoj humanitarnoj akciji.S moje strane, bit će uplaćeno na račun te žene.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Apel za pomoc!!
7.5.2009 16:32:32   
emsica
Dobra vijest - nedavno je objavljen novi zakon na nivou federacije kojim se pod osnovnom zdravstvenom zastitom smatra i porod i njega majke do 6 mjeseci nakon poroda cak i kad nema zdravstveno. Tim zakonom je propisana i osnovna zdravstvena zastita za djecu bez obzira sto im roditelji nemaju zdravstveno. Potrazit cu tacan datum objave zakona pa cu staviti. Do sada je sigurno stupio na snagu

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Apel za pomoc!!
7.5.2009 16:50:45   
emsica
Pogresno sam rekla nije zakon nego "Odluka o utvrdjivanju osnovnog paketa zdravstvenih prava" Sl. nov. FBiH 21/09 cl. 11. stavak b) za neosigurane osobe iznad 18 godina.....- zdravstvena zastita tijekom trudnoce i poroda te puerperija i postporodjajnih komplikacija do 6 mjeseci nakon poroda.
U clanku 18. pise da pocetak primjene ovisi o kantonima i opcinama i da oni imaju 120 dana da usaglase svoje propise s ovom odlukom (koja je objeavljena 01.04.09. i stupa na snagu 8 dana od dana objavljivanja).

(odgovor članu emsica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Apel za pomoc!!
7.5.2009 16:57:30   
veeseelaa
Emsice svaka čast za informacijuuser posted image  ja mislim da bi se ona trebala javiti u kantonalno Ministartsvo za zdravstvo i tražiti realizaciju navedene uredbe. E da je sad registrirano Udruženje RR oni bi to sve završili, ovako žena nema pojma ni gdje je Ministarstvo

(odgovor članu emsica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Apel za pomoc!!
8.5.2009 14:27:35   
TuzanTata
Andddy, jel imas informaciju koliko se skupilo novaca. Ja sam voljan da uplatim 200 KM ukoliko akcija i dalje ide.

Zaista je tuzno kada se dodje u takvu situaciju.

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Apel za pomoc!!
8.5.2009 14:38:25   
lavica2008
Ja odoh sad da uplatim, a ukoliko se skuplja i odjeća javite mi molim vas!

_____________________________

lutkica 29.07.2008.

(odgovor članu TuzanTata)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Apel za pomoc!!
9.5.2009 18:36:36   
andddy
Ma neznam ja ljudi samo sam uzela od zene broj racuna ona je otvorila i nit imam punomoc nit je zovem da pitam kolko je uplaceno ona ima 3 mjeseca jos do poroda pa nek provjeri za jedno mjesec dok se ne skupi 300 400 kolko joj treba da se odradi to ... imam i ja malu bebu kod kuce pa tak da nemogu sve odradjivat ... Ljudi nek uplati ko moze nemojte se opterecivat koliko je skupljeno sigurno nije puno jer danas je malo ljudi koji imaju osjecaja svi grabe samo sebi ... humanosti je sve manje svak je na svakog ljubomoran .
Bogami je ovo ziva istina nebi se ja prosipala dzaba mogu vam dat broj telefona ko ne vjeru neka nazove i ode ljudima licno na vrata pa neka vidi situaciju cjelu !!!

(odgovor članu lavica2008)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Apel za pomoc!!
12.5.2009 10:11:54   
Anoniman
Andddy evo mi žene smo se angažovale koliko koja može a ti molim te vidi sa tom ženom da ti kaže koliko se novca skupilo pa da nam javiš.

(odgovor članu andddy)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 14:55:44   
andddy
ivany da ti javim 12 km se do sad skupilo .....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 14:58:06   
teta berta
12?????????????

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 15:01:07   
M kao Mama

Žene, neka neko provejri je li sve ok sa borojem žiro računa, pa ne mogu vjerovati u ovu cifru,

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 15:02:02   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 15:13:46   
lely
E ovako ja sam neki dan uplatila na ime Zaric Hafa,racun KM  3386102522646369,racun je u Unicredit banci i uplatila sam 15 km.
Valjda je to taj racunuser posted image

< Poruku je uredio lely -- 14.5.2009 15:14:40 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 15:30:00   
dzeni_nl
Ja bih rado pomogla, al na zalost nisam tamo, da kako mogu odavdje da pomognem, rado bih?!

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 16:14:56   
tea lana
ja tek sad vidjeh za ovu temu,kako nisam bila u tom periodu kuci nisam ni gledala teme koje su tad pokrenute.Ja cu sutra otici da uplatim,jer sam se vec dogovorila sa prijateljicom da mi dodje,tako da necu izlaziti sad.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Apel za pomoc!!
14.5.2009 23:07:47   
Visnja RR
hoce li neko napisati tacan broj ZR... zelim uplattii ovih daana...
da li se zna hoce li roditi curicu ili djecaka...imam dosta roze odjece za novorodjencad pa bih rado ti poslala...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Apel za pomoc!!
15.5.2009 11:55:59   
emsica
ja sam jutros uplatila 20 KM na broj koji je naveden prije

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Apel za pomoc!!
15.5.2009 17:14:54   
andddy
jeste tacan je racun i jeste u unikredit banci je otvoren ... Neznam meni je tako zena rekla isla da provjeri i tako je stanje ...

(odgovor članu emsica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Apel za pomoc!!
18.5.2009 16:16:15   
juni
Evo clanak u kojem se spominje da ce biti svakoj majci i djetetu do 1 godine osigurana zdravstvena zastita, i da je izdvojen novac za porodiljske naknade.
http://www.sarajevo-x.com/clanak/090518074


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Apel za pomoc!!
18.5.2009 20:29:10   
leli§
ma znate sta... koliko mi je zao ove jadne zenice, ne mogu vam opisati.ali, toliko sam ljuta na njenu cjelokupnu situaciju...na muskarce opcenito(ne znam sto bas na sve muskarce u ovom momentuuser posted image ) a na tog njenog hairliju posebno... ja sam u BiH krajem juna pa cu uplatiti ako Bog da. nije bitno koliko se novca prikupi i bolje da se prikupi sto vsie...ali kada bi nas obavjestavali onako sa vremena na vrijeme ne mora biti bas tacan iznos ali striktno da znamo da "guramo" ljude da i dalje uplacuju...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Apel za pomoc!!
12.6.2009 21:49:53   
leli§
ima li neki update za ovaj slucaj???

< Poruku je uredio leli§ -- 12.6.2009 21:51:00 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Apel za pomoc!!
18.7.2009 21:40:00   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: leli§

ima li neki update za ovaj slucaj???


user posted image  ima li ikakvih vjesti...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Apel za pomoc!!
18.7.2009 21:47:57   
Lulu_
ja sam imala firmu i kada sam htjela izaci u susret prijateljici u 6 mjesecu trudnoce dobila sam odgovor da je ne mogu prijaviti jer je navrsila 6 mjesec...ili nece imati pravo na porodiljsko ne znam tacno
uglavnom znam da je bilo zeznuto
a tko ce je prijaviti kada svako treba da placa osiguranje za nju, a na ovom vremenu ljudi i sami teskom mukom  opstaju.ja znam da je to humano djelo...ali tako je kako je
a gdje joj je muzuser posted image
zasto se on ne prijavi pa preko njega da se i ona prijavi

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *