|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt mame i bebe
6.5.2009 13:47:40   
emma.L
Ja sam zaplakala, jednako kao i kad mi je doktor rekao da sam trudna user posted image user posted image user posted image user posted image .
A na porodu i sve vrijeme trudova mi na pament nije palo da plačem, da ona zaboga ne bi ostala bez kisika ako ne budem fino disala user posted image  (o budale žene!).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kontakt mame i bebe
8.5.2009 17:17:49   
neki
Meni su mog Saida odmah dali,tj. stavili na grudi,pa su ga tek onda kupali i povili.Opsta bolnicauser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kontakt mame i bebe
6.6.2009 16:36:13   
Anoniman
Ja stalno plačem al od sreće naravno kako sam rodila, kad se ovaj moj mali nasmije,guče,kad me gleda, kad doji. Zaista biti majka je osjećaj koji se ne može opisat riječima. 

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kontakt mame i bebe
6.6.2009 16:45:11   
nikita
Nisam rodila aBd za 5 mj cu... kako me je beba pocela udarati, uveliko smo se sprijateljili pravi smo drugovi postaliuser posted image i kako mene fata nesanica, muz zaspe a ja ostanem blejit u plafon i gledam ono mjesto izmedu nas i zamisljam kako je tu maleno bice, nas sin  i kako me okicama gleda i same suze naviru, svaku vece tako zaplacem zamisljajuci to. A mogu tek misliti kako je kada rodis i u prvih par mjeseci dok se jos ne naviknes.........jooooooooooj jedva cekam user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kontakt mame i bebe
6.6.2009 18:41:18   
Saraya
Meni su, svaki put, odmah dali bebu, cak prije nego su presjekli pupcanicu (GAK). Poslije je uslijedilo vaganje, kupanje, grijanje...
Eh kasnije bebe uglavnom spavaju, ne smetaju im, pa kad se sjte donesu. Ja sam uvijek isla da intervenisem, da pozure s tim...

IZVORNA PORUKA: cija

jel ijedna od vas zaplakala od sreće kadsu joj tako odmah donijeli bebu?


Ama plakala sam svaki put, od srece, naravno, cak se i muz nije mogao suzdrzati, stvarno prelijep osjecaj... user posted image

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kontakt mame i bebe
6.6.2009 18:45:59   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: cija

jel ijedna od vas zaplakala od sreće kadsu joj tako odmah donijeli bebu?


Ja sam toliko drhtala, kada su je stavili na mene i.... da...bas sam rasplakala...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kontakt mame i bebe
7.6.2009 17:36:46   
delly
nisam jos rodila ali uskoro cu i jedva cekam da vidim ovu malu lopuzu sto mi hoce da izbije sve organe od lupkanjauser posted image

ovdje inace odma daju bebu samo je obrisu i stave na prsa majci i u meduvremenu otac odreze vrpcu pupcanu(ako zeli) moj oce user posted image i ta 2 do 3 sata beba samo lezi sa mamom i nakon toga kad doktori pregledaju mamu dali je spremna za kupanje onda uzmu bebu i okupaju..vazu ,pregled dok se mama tusira,i onda poslije presele nas u sobu i beba bude cijelo vrijeme ta 3 dana sa nama user posted image ovdje im je jako vazan taj kontakt prvi i sa majkom i sa ocem...zato te stave u svoju sobu i sami user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kontakt mame i bebe
7.6.2009 22:47:56   
dana3
delilah-ne znam u kojoj si skandinavskoj zemlji ali ovde ne kupaju bebe.
rodila sam  na carski tako da je muz bio kod mene u operacijskoj sali a kad se beba rodila umotali su je i dali ga MM.ja sma ga kratko vidjela a onda su me suili i odvezli u sobu za oporavak.nakon 6 sati vratili su me u sobu sa bebom u muzem.tad su mi rekli da uzmem bebiu i pokusam da dojim i samo drzim na grudima.to sma radila tako i do treceg mjeseca jer s eposlije bunio,nije htio da lezi.'

kupala sam bebu prvi put dan prije napustanja bolnice nakon 6 dana.eto.
lijepo je sto po porodu-normalnom ostave bebu sa majkom ,samo se pupcana vrpce prereze.
meni je cak u papiru pisalo koliko vremena sam provela drzeci bebu na grudima.nisam samo kad sam isla iu wc hahahah.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kontakt mame i bebe
8.6.2009 2:27:24   
Ella_H
Joj dana3 jesi me nasmijala dobra si nisi samo kad si isla u wc hehe...
Nadam se da ce i kod mene ovaj put tako prosli put su me malo nervirali ali sta ces...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kontakt mame i bebe
8.6.2009 10:35:48   
Sonja
IZVORNA PORUKA: manuela

Ja sam rodila u Tz rodilištu i nisu mi ga odmah stavili na grudi nego su ga oprali i očistili i onda mi je donijeli na trenutak samo da ga vidim i to je to.
Pet sati poslije poroda moj bebac je bio sa mnom.
Tako da što se tiče našeg prvog kontakta i nije bio nekiuser posted image



potpuno ista situacija

samo sto sam ja lezala na hodniku od 8h do 12h a oko pola 2 su mi ga donijeli...eh onda ga nisam nikako ni ispustala iz ruku...skoro cijelo vrijeme je bio kod mene u krevetu..samo kad dok. treba doci ja ga stavim u krevetacuser posted image



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *