|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najomiljenija poza u sexu
22.11.2008 22:38:40   
maslačak82
Felix mala vragolanka!

volim i ja tu pozu, onda ja glavna


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: najomiljenija poza u sexu
22.11.2008 22:40:09   
emy
licno i meni najdraza poza, nema mu mrdanja
tu je - gdje je

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: najomiljenija poza u sexu
22.11.2008 22:44:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image tako,je najbolje je gore user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emy)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.11.2008 16:45:59   
ameba
Ja volim gore,a ako je predigra bila vrela onda uzivam na sve moguce nacine........

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.11.2008 16:51:49   
mala curica
Ja volim svaku pozu jer mi uvijek bude super,ali jednu moram da izdvojim -kada je m na koljenima a ja ga zagrlim nogama oko strukauser posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ameba)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: najomiljenija poza u sexu
28.11.2008 19:41:22   
mynxlee
kad sam ja gore. onda sam sebicna i mislim samo na sebe user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 16:16:29   
nikita
Nema poze koju ja ne volim!!!!

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 17:23:13   
dina_89
bas u svakoj uzivam ali jako je vazno kako se partner ponasa volim ono sto mm kaze "ne volim  sex, volim da vodimo ljubav"user posted image user posted image user posted image  i ja to volim ali isto tako volim biti malo pervezna volim da mi ga da zguza a uz to da dira klitoris, da me cupa za kosu(to prosto obozavam ),volim da me ljubi u uho, po ledjima i guzi

a sto se mene tice ja bi volila da ga cijelog mogu primiti i usta ali nemoze stati a naravno on ga ne gura na silu pa koliko mozeuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 19:27:51   
mamy Sabina
Eee,golemo!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 19:28:49   
treselle
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  baš golemo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 19:33:56   
Romali
Halo vas dvije, ko vam je kriv što vama nije ovako dobrouser posted image user posted image user posted image
( p.s. da neko ne bi shvatio ozbiljno pa nastavio diskusiju, mi smo dobre druge pa se šukiramo međusobnouser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 19:37:36   
treselle
ma mene stid pisati, volim ja i gore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Najdraže mi je kad mi u onom zanosu uhvati glavu pa je drmne od zid, uuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 19:40:32   
Romali
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , puknut ću  od smijeha, ludaaaaaaaaaaa ssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

< Poruku je uredio Romali -- 29.11.2008 19:53:44 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 19:44:47   
mnn
a joj...ja volim...uh uh...hormoni su mi proradiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 20:52:03   
Aquarius
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E lude ste mi skroz.

Evo me sama u sobi, a ne d'o Bog da sad neko uđe i čuje me koliko se glasno smijem. Rek'o bi pukla žena skroz.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: najomiljenija poza u sexu
29.11.2008 21:05:22   
RAJA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo je iskrena i zato

user posted image user posted image user posted image user posted image     ma sve mi volimo baš SVE načine

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: najomiljenija poza u sexu
14.12.2008 23:20:59   
ellma_keno
ma sve je meni super sem 69 to mi je najmrze kad pozeli da mu to radim a oni meni kada to radi sva se topim............hehehehehehhehehehe

(odgovor članu nivess)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: najomiljenija poza u sexu
15.12.2008 14:30:19   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Ja volim sve poze kao sto sam to i ranije rekao. Samo sto sad ima jedna novost. Kao sto znate, zena me je ostavila nedavno, ali upoznao sam novu osobu u svom zivotu. Sad sam sretan. Sa njom obozavam voditi ljubav tako da mi nije bitna poza. Mislio sam kad me je bivsa ostavila da je sve propalo, ali uvijek ima svjetla na kraju tunela. Cak sad mi je i drago sto me je bivsa ostavila, jer ne bi upoznao svoju trenutnu ljubav. Jos uvijek vas voli vas zaljubljeni
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu ellma_keno)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: najomiljenija poza u sexu
15.12.2008 14:40:03   
batterfly
Tita mi su mi ove Herke zakon!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lude ste mi skoz,....ja sto se nasmija ,eeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sejo,drago mi je sto si nasao novu ljubav,uzivajte!!!!!
U svim pozama!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.12.2008 17:29:04   
mamyca
Evo jos malo pozauser posted image user posted image .

http://www.zena.hr/clanak/sex/poze_poze_poze_4/1340.aspx


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.12.2008 17:32:16   
Emina*
user posted image  user posted image  user posted image   Stavi pravu stvar na pravo mjesto user posted image  user posted image  user posted image
Mamyce ti si ludaaaaaa user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.12.2008 17:35:43   
mamyca
user posted image user posted image user posted image Ma nisam,to ti se samo ciniuser posted image user posted image user posted image ,al su poze extrauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.12.2008 17:38:28   
mamyca
Evo jos user posted image http://www.zena.hr/clanak/sex/poze_poze_poze_3/1297.aspx
http://www.zena.hr/clanak/sex/poze_poze_poze_2/1249.aspx


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.12.2008 17:41:15   
bebana27
user posted image user posted image user posted image ja u svakoj pozi uzivamuser posted image user posted image user posted image
                  samo opusteno!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: najomiljenija poza u sexu
23.12.2008 17:42:45   
mamyca

IZVORNA PORUKA: bebana27

user posted image user posted image user posted image ja u svakoj pozi uzivamuser posted image user posted image user posted image
                 samo opusteno!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image samo pazite da vas misici ne zaboleuser posted image user posted image ,malo se razgibajte prijeuser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *