|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 15:37:19   
manka
Ja ovako racunam:

1-4 nedelja = 1. mesec
5-8 nedelja = 2. mesec
9-13 nedelja = 3. mesec
14-17 nedelja = 4. mesec
18-22 nedelja = 5. mesec
23-27 nedelja = 6. mesec
28-31 nedelja = 7. mesec
32-35 nedelja = 8. mesec
36-40 nedelja = 9. mesec

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 15:43:24   
mom2B
Juhu evo i mene sa kontrole... CTG uredan, mali skace kao na trampolini user posted image user posted image user posted image UZ isto uredan, sad mali ima 3000g ali ide sedmicu iza mene user posted image Sve do devetog mjeseca je isao 2 sedmice ispred mene, na pocetku devetog smo se izjednacili da bi sad ostaio iza mene... Izgleda da cu ja ipak biti februarska terminusa user posted image user posted image user posted image Ono sto je jos super je to sto cu se ipak poradjati prirodno user posted image user posted image

ayla uspijem se malo naspavati... upratila sam da se budim svakih pola sata do 45 min... jedino kad popijem Apaurin mogu odspavati 1,5 do 2 sata u komadu... Ali hb u zadnje vrijeme ipak se ne osjecam kao zombi user posted image user posted image Ti si bas vrijednica... Ja sam svoju masinu odmah prenijela, cim sam se udala i svako malo nesto sijem i prekrajam user posted image

cauchy vala neka si se naspavala... ja te najbolje razumijem user posted image user posted image

pufnice moja probala sam ti ja i tost i pratila sam sta svaki dan jedem ali meni je problem sto malecki ne mice nogu sa zeludca i sto god ja pojedem on vraca nazad user posted image user posted image

Leptiri samo polako, uz tebe smo i s nestrpljenjem cekamo svaku vijest user posted image user posted image

Nadam se da ce ova poruka proci jer mi se pokvario laptop (citaj: prolila vodu sinoc po njemu user posted image user posted image user posted image ) pa sad nabadam nekako na tel user posted image user posted image

< Poruku je uredio mom2B -- 12.1.2016 15:44:11 >

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 15:43:57   
_ayla_
dančić moje drage

danas opet malo puse, bili smo trun vani, pa malo odspavali, sad evo brzinski bolonjez sa makaroncici pa cemo na peglu. ostalo jos tetri za popeglati. zene ja ne mogu lezati nikako, 3-5 minuta i treba mi kran da me podigne user posted image rastavljam se od bola, prepone, zdjelica, repnjaca, krsta... i kako da odmaram kad samo se posla nadjem!?

Leena moja dobro sam, eto samo to sto mi se kosti pripremaju za porod i nedaju odmarati vec gonim ko luda, poslije me kontrakcije pucaju ko lude user posted image
kako nam je drug E, pomazu li seke oko njega? kako si ti, jeste li vec bili vani?

nudžejma meni su do 20 i koje sedmice kontrole tako sporo dolazile, a sada se ni ne okrenem vec nova kontrola user posted image

cauchy user posted image za spavanje i rjesenje zgaravice, da aBd do kraja djeluje pa da nam se ne patis
cauchy ja racunam po sedmicama, ima tabela negdje, ali sam je sebi prepisala da mi je stalno na oku user posted image
ugl prvo tromjesecje svaki mjesec po 4 sedmice, drugo t. svaki mjesec 5 sedmica, a trece opet svaki mjesec 4 sedmice... nadam se da nisam bezveze objasnila...

leptiri draga brzo ce to, kad se najmanje nadas eto poroda aBd... user posted image bitno je da je sve u redu!

mom pufnica dobro kaze, ja sam isto primjetila za luk u hrani da smeta zeludcu, ja ga stavim ali veeeoma malo ili nikako..

andjela draga sto ti nebi vjerovala tako sam i ja prije neki dan bila totalno nespremna, sve nesto imam u glavi isplanirano sta cu kako cu, ali nikako poceti. sad sam koliko toliko prikrajcila tako da ne sumnjam da ces i ti brzo to sve. V je divan hahha, pusti ga oprobava poslije ce ti pomagati kad dodje seka oko oblacenja user posted image

mala_sa
pa i ti gonis na sve strane, ne rece nam kako si? kako je bilo na godisnjem? polako draga


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 15:46:30   
mom2B
ayla nemam luk svaki dan u hrani, ali zgaravice su svaki dan tu... ali opet kazem... izdrzacu ja sve dok ima rize user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ayla_)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 15:48:35   
mom2B

IZVORNA PORUKA: manka

Ja ovako racunam:

1-4 nedelja = 1. mesec
5-8 nedelja = 2. mesec
9-13 nedelja = 3. mesec
14-17 nedelja = 4. mesec
18-22 nedelja = 5. mesec
23-27 nedelja = 6. mesec
28-31 nedelja = 7. mesec
32-35 nedelja = 8. mesec
36-40 nedelja = 9. mesec



Ovako je i meni doktorica rekla da se racunaju mjeseci, ali to je sve individualno od doktora i doktora...

(odgovor članu manka)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 16:08:53   
Pufnicaa

IZVORNA PORUKA: Sanjalica 85

user posted image Da se i ja tuspasim user posted image

Malo izasla da prosetam po ovom lijepom proljetnom danu user posted image . Ovo vrijeme me pravo zbunjuje, vise ne znam ni koje je godisnje doba, a iskreno me hvata mala panika da ne pocnu kakvi virusi i gripe da haraju, a ja bih kraje mjeseca trebala da se vratim na posao user posted image

Rimljanka cestitam na bebici, da je ziva i zdrava user posted image . Januar je zvanicno otvoren user posted image

Pufnica kolika je beba? I mene malo hvata panika od toga, kako cu, sta cu. Doktor vec sada kaze da je beba krupna i napredna, hvala Bogu, ali me strah kako ce to sve proteci jer imam i diskusherniju user posted image . A iskreno volila bih se poroditi prirodno.



Moj bebac sad ima oko 3.600kg ali nije to toliko u pitanju,napredniji je za dvije sedmice,ali BPD(oznaka po kojoj racunaju obim glavice) mu je naprednija za 5 i po sedmica znaci na zadnjem pregledu je bio 100 prije skoro 15 dana,a kazu da je sve preko 100 indikacija za carski,e sad koliko jos moze porastiuser posted image Meni je dokt.objasnila da to ne znaci da ce beba imati veliku glavu,nego da je glava okrugla samim time i precnik je veci,inace lakse prolaze bebe s oblom ili jajastom glavom kroz kanal,ali sve to nista ne mora da znaci..


Mom2B Drago mi je da je sve ok na kontroli,i moj skace stalno hehe..A ne mora znaciti nista sto je sad s tobom u toku sto se tice dobijanja na kilazi on je vec mashalla prava bebica napredna :D

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 16:52:04   
mala_sa
Ja evo cekam hljeb da se ispece, maloprije smo iske po bracu u skolu i pokisli svo troje ko misevi, jos oni u gumenjacima pa je svaka lokva bila njihova user posted image user posted image

Ayla tebi se bas tijelo priprema, ja se sjecam da sam ista bila u 9om sa Alinom, bukvalno nije bilo kosti a da me nije boljela kad legnem. Inace ja sam ok, mucnine se smanjile hB pa sam odmah se podigla, al eto sad osjetim kad se umorim, tijelo javlja user posted image user posted image . Na odmoru je bilo super, bas smo se nauzivali sa mojima, jedino sto meni sad rastanci jos teze padaju nego inace pa onda budem bas nikakva par dana poslije povratka, hormoni cine svoje user posted image .

Pufnice ako hoces da ja nadjem koliki je bio obim glavice kod mojih na dan rodjenja, ako ce ti ista znaciti???

Manka hvala za tabelu, po ovome ja u 5 mjesec ulazim iduce sedmice aBd user posted image

Mom2be user posted image za kontrolu, a taman je momak mashAllah user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 12.1.2016 16:53:01 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 17:05:15   
Pufnicaa
Mala_sa ako.imas bas bih voljela da znam..plaše me da je velika glavica a onda me ostave na.cijedilu sto se kaze.

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 17:11:57   
Leptiri
Hvala vam drage moje zenice, zaista mi mnogo znaci user posted image
Nestrpljivo cekam bolove, osluskujem stalno tijelo, pokusavam da ostanem mirna, bez panike, i nadam se ipak najboljem.
Svaki dan mi sve manje uspjeva, stalno nesto motam po glavi, sabiram misli, al jos uvijek mogu reci da sam dobro psihicki dok traje ova faza iscekivanja.

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 21:37:17   
mala_sa
Pufnice eco nasla sam, zadnji ultra zvuk se kod nas radi u 32+5 i mjere su:

Djecak (prva beba): BIP=83,5mm PC(obim glave)=297,6mm
Rodjen u 41 sedmici, 5min nakon rodjenja PC=340mm

Djevojcica (druga beba): BIP= 87,05mm PC=308,46mm
Rodjena u 40 sedmici, 5min po rodjenju PC=350mm

Nadam se da ce ti bar malo pomoci


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 22:00:57   
*andjela*
evo i mene ,susim kosu ...danas nista ne uradi..mislila bar torbu ,upola pripremiti user posted image user posted image user posted image
dosla zaova sa djecom i citav dan bili sa nama ,jer je Sveki lutala po gradu ...tako da se nisam mrdnula...sad su dole kod nje ,spavace,djeca na raspustu pa ce sigurno i ostati koji dan...

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 22:11:48   
nudzejma
Pufnice da te utjesim i mom sinu je BPD bio uvijek par sedmica napredniji.Evo bas sam sad provjerila u 33 sedmici bio 93 u 35-oj 97,5.Nas je doktorica zive isprepadala s tim kao ima veliku glavu,velik promjer ja mislila kakva ce to glava biti kad se rodiuser posted image Kad ono najljepsa i najnormalnija na svijetu hvala Boguuser posted image Eh jest da je prirodni porod bio jako tezak jer je bio krupan 3900g i 57 cm i krenuo potiljkom pa je to sve islo malo teze.Ali eto prezivjeli smouser posted image .Nemoj se brinuti te mjere su samo okvirne.Sretnooo

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 22:22:20   
mom2B
Evo mene opet... kupi mi MM novi laptop user posted image user posted image user posted image

Pufnice meni je danas, u 37+4 BDP bio 92 ali on sad kaska 1 sedmicu za mnom... Kako god, ako porod krene ti ces ponijeti sve nalaze i napomenuti da se radi o visokom BDPu... Dok ne krene porodjaj ne sekiraj se previse... Ja sam vjecni opetimista i sve mislim da ti uopste neces imati problema kako ti mozda sad izgleda user posted image

ayla ja nemam aba bas nikakvih naznaka da bi se mogla poroditi u neko skorije vrijeme user posted image user posted image Niti me bole ledja, ni prepone, ni stidna kost... niti se tesko ustajem... jedino ne mogu duze lezati na jednoj strani, utrnem sva, ali to i nije neki simptom...

< Poruku je uredio mom2B -- 12.1.2016 22:26:17 >

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 22:47:49   
Rimljankaa
Pozdrav drage trudnice...

Hvala svima od srca na lijepim zeljama. Od srca vam svima zelim lagane porode i da rodite zive i zdrave bebice.
Ja sam se jucer porodila u 00.20h i jucer sam i izasla kuci.
Porod je bio brz i trajao je svega 17minuta.
Bebica dobra, polako se navikavamo na dojenje.
Poljupci od nas

< Poruku je uredio Rimljankaa -- 12.1.2016 22:50:33 >


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
12.1.2016 23:16:51   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Pozdrav drage trudnice...

Hvala svima od srca na lijepim zeljama. Od srca vam svima zelim lagane porode i da rodite zive i zdrave bebice.
Ja sam se jucer porodila u 00.20h i jucer sam i izasla kuci.
Porod je bio brz i trajao je svega 17minuta.
Bebica dobra, polako se navikavamo na dojenje.
Poljupci od nas


Ama ti si zena ZMAJ user posted image user posted image user posted image
jos jednom cestitam ti i sad uzivaj sa svojom bebicom user posted image user posted image

Uzvracam poljupce user posted image user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 8:47:24   
anandi
Jutrooo trudnjace moje, evo mene opet malo.
Vidim da mi moja saborka Leptiri jos uvijek 2u1, samo opusteno mila, uzivaj jos malo dok si bebelaa...sad ce aBd tvoj smotuljak pravit probleme i nece dati spavat user posted image

Ja Vam se nisam javljala od kako sam ugledala user posted image , dr me narucila na uz sad aBd u petak. Ali moram vam reci da je doslo do hajmo reci problema, prije dva dana mi se pojavio tamnosmedi iscjedak...odmah sam nazvala doktoricu i rekla je da ne brinem jer nije cista krv i nemam bolova, da je moguce da se maternica cisti jer prethodnih mjeseci sam inace dobijala oko 11-12, da je hematom ili pucanje kapilara. Kad sumiram u ova dva dana je iscurilo toliko da moze natopiti pola dnevnog uloska...sory na opisu user posted image
Betu nisam htjela ici ponavljat, izlezavam se po cijeli dan...jutros sam ponovila jos jedan test i to onaj najobicniji i druga linija se odmah pojavila skoro identicne boje kao i kontrolna sto mi sugerise da je beta jos uvijek visoka.
Ja sam mirna, bit ce sta je sudeno, ako treba da bude spontani bit ce i ja tu ne mogu nista uciniti...zasad se drzim misli da je to neko ciscenje dok dr aBd u petak ne potvrdi suprotno
user posted image user posted image sve

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 9:03:18   
škorpija

IZVORNA PORUKA: anandi

Jutrooo trudnjace moje, evo mene opet malo.
Vidim da mi moja saborka Leptiri jos uvijek 2u1, samo opusteno mila, uzivaj jos malo dok si bebelaa...sad ce aBd tvoj smotuljak pravit probleme i nece dati spavat user posted image

Ja Vam se nisam javljala od kako sam ugledala user posted image , dr me narucila na uz sad aBd u petak. Ali moram vam reci da je doslo do hajmo reci problema, prije dva dana mi se pojavio tamnosmedi iscjedak...odmah sam nazvala doktoricu i rekla je da ne brinem jer nije cista krv i nemam bolova, da je moguce da se maternica cisti jer prethodnih mjeseci sam inace dobijala oko 11-12, da je hematom ili pucanje kapilara. Kad sumiram u ova dva dana je iscurilo toliko da moze natopiti pola dnevnog uloska...sory na opisu user posted image
Betu nisam htjela ici ponavljat, izlezavam se po cijeli dan...jutros sam ponovila jos jedan test i to onaj najobicniji i druga linija se odmah pojavila skoro identicne boje kao i kontrolna sto mi sugerise da je beta jos uvijek visoka.
Ja sam mirna, bit ce sta je sudeno, ako treba da bude spontani bit ce i ja tu ne mogu nista uciniti...zasad se drzim misli da je to neko ciscenje dok dr aBd u petak ne potvrdi suprotno
user posted image user posted image sve

Samo pozitivno draga, jel ti dr dala neku terapiju oiheš li dabroston-duphaston ili tako nešto, to nam često daju od početka trudnoće za očuvanje, bit će sve ok aBd to uopšte nije puno krvavog iscjedka, obavezno nam javi sta je bilo ubpetak. Sretnooooo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 9:58:21   
anandi
skorpija ma naravno, pozitiva je glavna user posted image
Sto se tice terapije odmah poslije punkcije mi je ukljucen utrogestan 3x2 vaginalno, samo sam ova dva dana a evo i danas pila ih...ne bih sad dole cackala.
folnu pijem vec 4 godine, aspirin sam pila do skora dok mi nije utvrdena trombofilija na PAI I MITHF genu pa sam od transfera na celxanu, i od aprila prosle godine sam na sioforu 2x1 500mg zbog iri. Zato i jesam opustena i smirena, gdje su bili problemi oko zaceca rijeseno je terpijom, eto hvala Bogu i uspjelo je od prvi put a sad ako se plod ne nastavi razvijat kako treba nije ni do mene a ni do dr...to je sad vise sila.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 10:37:49   
cauchy
Anandi, sve dok nije čista krv to nije opasno. Vjerovatno je taj iscjedak od implementacije (usađivanja) ploda, i ja sam to imala i pila duphaston 2x1.
Mislim da veliki broj žena to ima na početku. Tako da ne brini, odmaraj što više dok ne odeš doktoru. Stres i nervoza mogu negativno uticati na plod više od bilo kojeg drugog faktora, vjeruj govorim iz iskustva.

Rimljanka čestitke na bebi i tako lijepom i brzom porodu user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 11:23:16   
minie
Dancek,

Ja sam bas pravi padobranac, jednom u 100 godina se javim, ali sve neka trka frka, poslije posla s malenim i tako, bas ne stignem.

Cestitke novim mamama i trudnicama user posted image

Ja sam u 6. mjesecu i po terminu i sedmicama, nekako mi bas brzo prolaze dani. Nadam se da ce i porod biti takav user posted image

Puse za sve pa pisem opet sutra, nadam se user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 12:57:08   
Leptiri
Evo mene sa ctg.a jos nisam rodilauser posted image user posted image user posted image
Ctg uredan hvala Bogu, ovaj put zabiljezene i kontrakcijeuser posted image , dr.se nada uskoro i jacim bolovima. Idem sad da se odmorim, mozda mi bude trebalo snage uskorouser posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 15:58:15   
mom2B

IZVORNA PORUKA: anandi

Jutrooo trudnjace moje, evo mene opet malo.
Vidim da mi moja saborka Leptiri jos uvijek 2u1, samo opusteno mila, uzivaj jos malo dok si bebelaa...sad ce aBd tvoj smotuljak pravit probleme i nece dati spavat user posted image

Ja Vam se nisam javljala od kako sam ugledala user posted image , dr me narucila na uz sad aBd u petak. Ali moram vam reci da je doslo do hajmo reci problema, prije dva dana mi se pojavio tamnosmedi iscjedak...odmah sam nazvala doktoricu i rekla je da ne brinem jer nije cista krv i nemam bolova, da je moguce da se maternica cisti jer prethodnih mjeseci sam inace dobijala oko 11-12, da je hematom ili pucanje kapilara. Kad sumiram u ova dva dana je iscurilo toliko da moze natopiti pola dnevnog uloska...sory na opisu user posted image
Betu nisam htjela ici ponavljat, izlezavam se po cijeli dan...jutros sam ponovila jos jedan test i to onaj najobicniji i druga linija se odmah pojavila skoro identicne boje kao i kontrolna sto mi sugerise da je beta jos uvijek visoka.
Ja sam mirna, bit ce sta je sudeno, ako treba da bude spontani bit ce i ja tu ne mogu nista uciniti...zasad se drzim misli da je to neko ciscenje dok dr aBd u petak ne potvrdi suprotno
user posted image user posted image sve


user posted image user posted image user posted image user posted image
svidja mi se tvoj nacin razmisljanja i opustenost... samo naprijed draga anandi user posted image user posted image

S nestrpljenjem cekamo rezultate pregleda user posted image

I ja sam na pocetku imala to smedjkasto ali isto mi je dr rekla... i kad sam usla u deveti imala sam par kapi krvi, ali prave krvi, ne sukrvice, pa mi je dr rekla da ni to nije nista strasno... sve dok nema malo vece kolicine krvi nema prostora za brigu...


minie bujrum malo cesce navrati user posted image

Leptiri samo polako... vjerujem da ti se oteglo, ali sad je stvarno pred kraj user posted image


Ja jutros radila vaginalni bris i cekam ponedjeljak i rezultate... Vjerujem da ce sve biti OK, ali dok ne vidim svojim ocima nije covjek miran 100%

Zene imate mahanje od mene user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 16:00:10   
ney75
Mom2b gdje si radila bris?

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 17:32:38   
anandi
Drage moje meni se danas pojavi i neka sukrvica i zvala dr da mi pomjeri pregled s petka na danas
Dr je na uz potvrdila trudnocu, vidi se GV i zumancava, kaze lijepo izgleda i na dobrom je mjestu. E sad ono sto je lose dok me pregledala pocela sam krvarit, ubjeduje me da nije puno i da samo imam osjecaj...Odakle ta krv ne zna ni ona, nema ni hematoma a ni cisti, unutra je sve po ps-u naravno osim te krvi. Dobila sam injekciju progesterona da to malo smiri i naravno lezanje.
Mogu vam reci da sam se smirila kad sam ugledala onu tackicu na monitoru, sad sam opet na cekanju i nadat mi se da ce mi se mrvica izborit aBd

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
13.1.2016 18:13:31   
mom2B

IZVORNA PORUKA: ney75

Mom2b gdje si radila bris?


Uradila u svom DZ... BBas sam se sokirala kad su mi rekli da nemaju sterilnih briseva vec moras kupiti i ponijeti svoj... cccc... onda ga je sveki odnijela na Ilidzu, pa ce u ponedjeljak otici po nalaze user posted image

anandi zaista mi je drago za potvrdu trudnoce user posted image user posted image user posted image Sad polako do kraja da lijepo izneses trudnocu i rodis zdravu i slatku bebicu user posted image

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Sunecenje
Galicia

Da li je vas muz osunecen?

Da (81%)

Ne (19%)


Broj svih glasova: 101

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *