|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 19:40:55   
Leena
Pufnice, cestitam, ljubi bebaca i brzo nam se oporavi!
Mam2b, desava li se nesto kod tebe?
Moja prijateljica upravo otisla u porodiliste, a prenijela je 13 dana, evo iscekujem lijepe vijesti i sva sam uzbudena user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 20:01:36   
mom2B
Oooo cauchy dan si mi popravila user posted image user posted image Tako mi je drago sto napokon i ti mozes da odahnes malo... Sad se opusti i u krugu porodice odmaraj i pokusaj da izbacis iz glave sve neugodnosti koje si dozivjela u posljednje vrijeme user posted image


Lejni moja je rodica imala isto iskustvo i nakon 7 dana doktorica joj je vidjela embrion... Samo opusteno user posted image


Leena draga kod mene sve po starom... sutra novi CTG, a ako bude kakvih naznaka da ce porod uskoro da se desi onda ce uraditi i UZ i ginekoloski me pregledati, a ako ne, onda u nedjelju na dan termina ce to sve odraditi user posted image
Joj vjerujem ti da si uzbudjena zbog prijateljice... I ja budem kao na iglama kad neko meni poznat ide na porod user posted image Zelim joj srecu i lak porod user posted image user posted image

Kako su tvoji andjeli?

< Poruku je uredio mom2B -- 28.1.2016 20:02:08 >


_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 21:03:37   
Vanja88

IZVORNA PORUKA: *andjela*

zenice kako ste,evo ja uhvatila malo vremena....
Pufnice user posted image user posted image cestitamo

Cauchy drago m ije da je sve pozitivno i ti se opusti makar malo da sto vise izgurate sad ce to proletiti

Ja danas sredila svu kucu...smorilas e,sutra slavimo ....mislim dole ispod nas kod sveki...al opet bice puna kuca,dosla i tetka od MM iz slovenije ona je kod nas u Veljkinoj sobi...mene sinoc kao malo zabolio stomak ...kao blagi neki grcevi ,alnakratko ,pravo me prepade...da bar prolete i ova 2/3 dana oko slave ...pa onda samo cekamo curuuu



Sretna Slava!
Udjem,citam povremeno al najvise zbog cauchy....zelim ti svu srecuuu mila moja, nedaj se...user posted image


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 21:07:04   
Lejni
Mom2B hvala sad sam se umirila

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 21:16:53   
ney75
Lejni, mozda je jos rano da se vidi, nekim zenama se vidi tek oko 7-8. sedmice, jer se ne zna tacan dan ovulacije, tako da nemoj se sekirati, nego navijamo da kad bude kontrola da se to fino in shaa Allah vidi :)

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 21:38:03   
Lejni
Hvala draga, nadam se da hoce. Najhore sto sam primila stopericu i O je bila 12-i dan pa zato mi cudno. Ali na meni je da cekam. Bice valjda ok.

Taman dok nam se ove zene porode sve ovih dana

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 21:49:41   
škorpija
Lejni ja sam s prvim bebcem otisla dr da potvrdi trudnoću, bila 6. sedmica kaze vidi se gestacijski mješak. Pa rekoh sta to znači, jesam li trudna, kaže ona e pa to ne mogu potvrditi, možda jesi možda nisi. Ja zbunjena totalno, test pozitivan, kaže dođi za 2 sedmice. Tako i bi, u 8. sedmici srce je kucalo ibtek tada mi je napisala na nalazu da sam trudna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 22:15:19   
mala_sa
Cauchy draga, hvala dragom Bogu user posted image user posted image , zaista sam se obradovala kad sam procitala post. Jako sam razocarana pristupon nasih doktora, i nikako to ne mogu da realizujem user posted image . Zelim ti da sto lakse i bez ijedne vise trzavice izgurate do karaja aBd, te da rodis zivo i zdravo najljepse bebce na svijetu. Cuvajte se user posted image

Andjela pripazi se malo narednih dana, ipak je to puno posla user posted image user posted image

Lejni ja sam sa Alinom otisla na uz kad je bilo 5 sedmica i par dana i takodjer je doktor rekao da vidi gestacijski, ali T nije potvrdio jer embriona jos nije bilo. Zatim sam otisla sa 8 sedmica i tad je vec cuo i otkucaje srca. Tako da smiri se i strpi se malo, bit ce sve uredu aBd. Sto se tice stoperice ja sam je primila sa Alinom i ostala T tek 10 dana nakon stoperice, tako da nisu ni one bas preciz'e koliko se cini user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 22:52:11   
_ayla_
vece user posted image

cauchy svima nam je pao kamen sa srca, a tebi tek onda mogu misliti. hvala Bogu sto je sve u redu!

pufnice cestitke i od nas, ljubi nam bebicu i brzo se oporavi!!

drage moje ja uz svoju L pokupi izgleda virus isto. grlo me uhvatilo i slinim po cjeloj kuci user posted image ... sutra sam narucena u 9 na ctg i vaginalni da vidimo kakvo je stanje sad u odnosu na prosli petak.

user posted image vas sviju!

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 23:22:54   
Vrtni patuljak
Cestitke mamama koje su se porodile!

Mene nije bilo nekoliko dana, bila sam bolesna, ali sad je bolje, jos uvijek nos curi, mada nije strasno.

Cauchy - sokirala sam se kad sam procitala sta ti se desava! Nadam se da ce sve biti dobro, drzim fige i mislim na tebe!

Rijesila sam nedoumice vezane za doktora u domu zdravlja - danas sam bila kod dr. Naime Lokmic - odusevljena sam njenom strucnoscu i pristupom.

Ona jos strozija od Begovica- on rekao da mirujem radi mioma na materici i dao mi Duphaston, ona kaze da ne smijem ni usisavati, puno kuhati niti prati ista preko kade! Nema mi druge nego se opustiti ko na slaufu i uzivati user posted image

I da- meni je termin 03.09. ako Bog da, pol jos ne znam, a kad pricam o bebi sve govorim on user posted image samo nek je zivo i zdravo, svejedno je jel decko ili djevojcica!

Lijep pozdrav za sve vas user posted image

(odgovor članu _ayla_)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
28.1.2016 23:38:47   
Isha
Spisak aktivnih trudnica u 2016

JANUAR 2016

07.01. Leptiri user posted image Porodila se 13.1. user posted image
17.01. Rimljankaa user posted image Porodila se 11.1. user posted image
19.01. tropic Porodila se 21.01. user posted image
23.01. ZaraHamza
25.01. Amani12 user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image Porodila se user posted image
31.01. Mom2Buser posted image


FEBRUAR 2016

05.02. _ayla_user posted image
25.02. Andjela user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logicauser posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

24.06 felixuser posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333
02.07. mala_sa

AVGUST 2016

03.08. nudzejma

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak
26.09. Lejni

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 6:07:24   
Isha
Ovaj mladji zaspao u pola 11 i ustao u 5. Pokusavala sam ga uspavati 45 minuta i ne ide, pitam ga hoces li spavati, a on glavom mase da nece user posted image user posted image . Bas sam se naspavalauser posted image .

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 6:19:03   
Isha
Evo jedna jutarnja user posted image .

Leena, ti i E.kao da ste se dogovorile, javila mi Radoznalica user posted image , velika beba. Kako tvoj E, jeste li ritam neki uspostavili.

Andjela, nemoj pretjerivati u poslu u kuci, a uzivaj koliko mozes user posted image .Ja svaki dan imam one pripremne kontrakcije.

Mom2b, serklaz mi je radjen sa 20 sedmica, skracivao se ubrzano. Trebala bi ga skinuti sa 38 sedmica aBd.

Ayla, sretno na ctg-u, javi se cesce.

Amani, ima li kod tebe sta novo?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 7:54:27   
minie
Jutric i od mene,

Ja na poslu, petak, pa sam nekako vesela user posted image Evo skuhala svoju "omiljenu" brusnicu i hocu da popijem.

Amani ima li sta novo?

Leena kao djecica slusaju?

Januarske terminuse sta cekate user posted image , jos dva dana, pozurite user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 8:37:54   
cauchy
Jutro od mene user posted image

Ja sam konačno lijepo odspavala, bez straha. Sad pijem kaficu sa mm.
Još uvijek imam povremeni roskasti iscjedak, ali budući da su nalazi svi ok, brisevi uredni, ja kontam da je i to i ono krvarenje posljedica amnioinfuzije, možda su onom iglom koju su mi u stomak zaboli oštetili kakav kapilarčić ili slično.

U ovim teškim danima zaista ste mi pomogle podrškom, od srca vam hvala.

Ljubim vas sve user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 9:47:56   
Lejni
Hvala puno drage moje, sigurno je rano. Ja sam zbog stoperice malo bila zabrinuta, i 12 dpo sam imala vec prvi pozitivan test. Ali nista ne mora da bude onako kako mislimo.
Zakazana kontrola za 7 dana, do sada me dva puta vec gledao na uz pa sad za 7 dana opet i ne vjerujem da ce se tada srce cuti, pa cu onda vjerovatno opet morati. Mozda da ipak sacekam pa da odem i ja u osmoj nedjelji?

Vrtni patuljak, pominjala si Begovica pa me zanima tvoje iskustvo sa njim. Ovako trenutno sam jos kod Godinjaka ali je skrt sa rijecima i ludnica je inace jer privatno radi samo 2 dana u nedjelji a bas mi je daleko do Termi pa sam kontala prebaciti se kod V.Begovica. On mi je bas blizu, prijateljica je kod njega i spasio joj je trudnocu koja je bila bas rizicna pa je ona zadovoljna sa njim. Ako imas iskustva sa njim pisi mi kakav je je li detaljan, je li voljan odgovarati na pitanja. Od ovoga izadjem zbunjena i puna pitanja i samo se sjekiram.

Terminuse ima li koja novosti?

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 9:49:43   
Lejni
Cauchy uzivaj mila i opusti se. Obradovala si nas, zalosno je sto se dr moraju parama kupiti i u takvim situacijama ali hvala Bogu pa je tako sve ispalo. Samo se cuvaj i uzivaj.

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 10:07:53   
Arijana2
Cauchy bit ce sve ako Bog da u reduuser posted image .Pozdrav svim mamama i buducim i sadasnjim :)


(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 13:52:49   
Leena
Cauchy, bas mi je drago da se bolje osjecasuser posted image

Mom2b, kako je prosla kontrola? hvala, bio je brz porod, kao moj, a curetak 4100g, 55cmuser posted image

Andjela, sretna ti slavauser posted image pazi s tim spremanjem da ne pretjeras

Isha, user posted image jesi vidjela, sto kazu mm i njen nas dvije sve k'o po dogovoruuser posted image Ista nas je i babica porodilauser posted image
E divna beba masallah, jede, pajki, kakiuser posted image uspostavili smo ritam s dojenjem, dobro ide za sada. Malko mu je nosic zacepljen, ali deveramo nekako

Ayla, sta kaze doktor? Hoce li uskoro?



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 14:13:43   
mom2B
evo meneee... CTG uredan, dr me pregledao i vaginalno i kaze da je rodni kanal 50% spreman za porodjaj ali nedovoljno da me zadrze u bolnici user posted image
U nedjelju, na dan termina opet CTG a vidjece sta ce jos raditi u zavisnosti od mojih simptoma user posted image

Pritisak mi je prije CTGa bio 95/60 sto mi je jako cudno jer ne osjetim da mi je tako mali user posted image user posted image

Uglavnom i dalje cekamo da ovaj nas malac dodje na svijet user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 14:17:23   
Lejni
Mom2B taman mozda do termina user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 14:29:18   
mama3333
dobar dan i od mene..
cestitam svim mamicama koje su se porodile a i ovim sto iscekuju ubrzo puno srece i sto laksi porod,
ja sam saznala preksinoc da je curica i masalla dobro je sve,fino napredujemo..
za sve vas redom veliki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 15:00:07   
Beba_Bu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cauchy divneee vijesti..Neka su ispale budale volim nego išta..Samo ba lovu čekale..user posted image Uhfh grr..

user posted image user posted image user posted image

Lejni meni nije vidjela ni gest.mješak ništa sa 6 sedmica..Samo rekla sumnja na trudnoću,doktorica u koju imam jaaako povjerenje..Tek sa 9 sedmica sam vidjela tačkicu malu :) Kad sam bila na drugom prelgedu..To je ok, sve od bebača do bebača i žene do ženee :) Uživaj , opusti se. Neka bude školska trudnoćaa user posted image


Ja sam jutros na moju žalost vjenčani prsten morala da presječem user posted image Ustala modar prst,svim i svačim sam probala da skinem prsten,i muž mi kliještima osječe..Natekla mi ruka užasno..Baš mi je bilo žao prstena,ali mm me utješi kaže,može se zavariti u zlatari ne paniči user posted image
Bebacha me udri u desna rebra, ja ovo nisam vidjela..Hodam nageta na lijevu stranu ko toranj u Pizi :D Pravim joj prostora za manifetluke njene. :D

Uhh..odbrojavanje,ne naspominj me :D hehe user posted image

_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 15:14:53   
Lejni
Mama user posted image za curicu i ovdje.

Beba_bu pa eto i ja se nadam da je rano jos, i da ce se naredni put vidjeti. Mojoj prijateljici u sestoj sedmici kaze isto kao kod mene. Sad je peti mjesec

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
29.1.2016 18:06:10   
Leena
Mom2b, super, vazno je da je crg dobar. Pritisak je i meni bio nizak, kad su jedan pregled rekli 120/80 znala sam da cu se poroditi uskoro (to je bilo 23.12.user posted image ), jer je meni taj "idealni" prisak bio samo pred porodeuser posted image

Minie, jos uvijek brusnica? Misa mu... Pa do kad moras? Djecica dobro hB, samo svo troje prehladeni, ali dok ture nema, ne zalim se

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *