|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 14:22:14   
Daliyah92
user posted image Cestitke Amani na bebici.. da vam bude ziva i zdrava.. a tebi brz oporavak zelim user posted image

Mom2B, nadam se da ces i ti danas user posted image Ako nisi vec.. nesto si mirna na temi user posted image

Cauchy, bas mi je drago da je sve dobro sad user posted image Bas sto kaze Sanjalica, svasta si prosla i ne ponovilo se draga user posted image

Sanalice, i ja sam jos kupovala stvarcica. Nisam ja mislila ali me muz nagovorio user posted image Zagledao se u roze kompletice, i morao kupiti user posted image
Jos bi on sve uzeo sad, a meni nekako bas rano. Sta cu kasnije raditi kad sve kupim, a imam ja jos vremena user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 14:26:02   
mom2B
Evo meneeee user posted image user posted image

Amani draga od srca ti cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Neka ste zivi i zdravi puno puno godina user posted image user posted image user posted image



Ja se vratila sa GAKa, CTG u redu ali mali ni makac user posted image user posted image U srijedu novi CTG... E sad je utrka izmedju ayle i mene user posted image user posted image user posted image


Sanjalice moja draga vala neka si odmor iskoristila u ljepsoj klimi user posted image user posted image Vjerujem da si napunila baterije user posted image I super za nalaze, sad ti je kamen pao sa srca user posted image
Hej mozda se sretnemo u srijedu gore user posted image user posted image
Eeee moja draga, sad cekamo novu berbu jabuka, ove su istrule od stajanja user posted image user posted image Sveki je zapikala taj 4.2. pa ako mali ne dodje do tada onda nastupa panika jer se remete planovi za kuhanje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 17:58:10   
škorpija
Drage žene kad ono treba krenuti na CTG, gledam na ovoj aplikaciji, kaže da sam ušla u 36 sedmicu, jel sad trebam nekad krenuti i kako se naručuje u vojnoj bolnici, dasad sam isla kod Mašića privatno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 18:24:07   
mala_sa
Mahanje i od nas user posted image

Kod nas lud period u zadnja 3 dana, Alina mi dobila upalu uha, tako da noc cetvrtka na petak nismo niko oka sklopili, petak takodjer, tek se u subotu smirila kad je antibiotik poceo djelovati. Pored toga mm u cetvrtak umrla tetka, pa nas je i to dodatno poremetilo, tako da evo 4 dana ne znam ni gdje samuser posted image user posted image .

Amani draga iskrene cestitke, eto tebi stize hB tvoj mirisni zamotuljak, jos da stignete kucici velikom braci, i sve je potaman user posted image user posted image

Mom2be, Ayla drage moje sad vas cekamo, hairli pa kad god da krene aBd user posted image user posted image user posted image

Ljubim vas punoooo pa se javim kasnije malo detaljnije user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 19:06:53   
Isha

IZVORNA PORUKA: škorpija

Drage žene kad ono treba krenuti na CTG, gledam na ovoj aplikaciji, kaže da sam ušla u 36 sedmicu, jel sad trebam nekad krenuti i kako se naručuje u vojnoj bolnici, dasad sam isla kod Mašića privatno


Meni je dr rekao da cu na prvi ctg sa 38 sedmica. Idem na GAK.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 20:11:33   
ney75
Skorpija, ja sam u utorak in shaa Allah punih 36 sedmica, u srijedu idem na prvi ctg, tako mi je i dr Aida rekla. I ja sam u vojnoj, za ctg se ne narucuje, nego sa uputnicom dodje kad hoces, radi se od 8-10 sati ujutro..

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 20:15:38   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ney75

Skorpija, ja sam u utorak in shaa Allah punih 36 sedmica, u srijedu idem na prvi ctg, tako mi je i dr Aida rekla. I ja sam u vojnoj, za ctg se ne narucuje, nego sa uputnicom dodje kad hoces, radi se od 8-10 sati ujutro..

A jel treba neka uputnica i može li mi je dati ljekar porodične medicine

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 20:16:40   
ney75
Moze dr porodicne medicine, ja sam i dosad sa tom išla :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 20:54:31   
mom2B
IZVORNA PORUKA: škorpija

Drage žene kad ono treba krenuti na CTG, gledam na ovoj aplikaciji, kaže da sam ušla u 36 sedmicu, jel sad trebam nekad krenuti i kako se naručuje u vojnoj bolnici, dasad sam isla kod Mašića privatno


Meni je dr rekla da ulaskom u 9 mjesec (tj sa 36 sedmicom) krenem na CTG. Ako uzmes onu veliku uputnicu neces morati svake sedmice ici u svoj DZ po novu malu uputnicu. Veliku ti vracaju na ginekologiji. Samo provjeri gdje ces uzeti tu veliku uputnicu. U DZ Saraj polje se uzima na ginekologiji, u drugim DZ kod ljekara opce prakse. Ne narucujes se na CTG vec samo pitas kad dodjes koja je zadnja trudnica dosla i onda cekas da udjes poslije nje. Eto draga i sretno ti user posted image


< Poruku je uredio mom2B -- 31.1.2016 20:55:53 >


_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 20:59:22   
ney75
Ja mislim da u Vojnoj vise ne moze na veliku uputnicu nego svaki put nova, ja sam uzela odmah 4.. ali pitacu u srijedu kad budem isla, pa cu ti javiti Skorpija

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 21:57:05   
ney75
Zene, moze li mi neka reci jel se ne smije jesti i prati zubi prije uzimanja brisa grla? Na netu pise da ne bi trebalo nista jesti, piti, niti prati zube ili zvakati zvaku, pa ako neka zna da me uputi :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 22:40:52   
*andjela*
Skorpija ja radila prosle sedmice prvi ctg,kao taman ulazila u deveti...al ja to sve kod svoje doktorice,nakon pregleda ,me poslala u sobu za CTG i pogledala ga na kraju

Ja jos malo na spavanje...sutra na uzv,pa da vidimo kako cura.....

Mom2B znala sam ja da cs ti nama pripomoci u februaru user posted image user posted image
javlja li se ayla
Pa vas dve kad se porodite,onda sam ja iduca na listi ,nemogu da vjerujuem user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 23:32:28   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ney75

Ja mislim da u Vojnoj vise ne moze na veliku uputnicu nego svaki put nova, ja sam uzela odmah 4.. ali pitacu u srijedu kad budem isla, pa cu ti javiti Skorpija

Važi draga, pitaj i od koliko do koliko sati se može doći na crtg i kojim danima, rade li subotom i nedjeljom 😊

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 23:45:09   
Isha
Vecer zene, spavate li?

Andjela, sad cemo u nas mjesec, mada ja lahko mogu u mart uci, s tim da ovih dana bas jak pritisak dole osjetim, ne mogu ni da sjedim kako treba, moram se nagnuti nazad u polulezeci polozaj.

Mom2b, je li zgaravica popustila? Mene upravo muci, bas je nezgodno, a to bude uvijek kada jedem hljeb, neko tijesto... Neka sveki pravi jabukovacu kada odes u porodiliste, taman ce upiti agdu user posted image . Pored mene ti kolaci mogu godinama stajati, nisam ljubitelj user posted image . Volim cokoladne i kremaste.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2016 23:47:02   
Isha
Je li se javljala ZaraHamza, na listi je u januaru, valjda se porodila do sada?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.2.2016 6:45:06   
Logica
Jutro zenice :)

Od sinoc mi curi nos i evo jutros osjecam grlo pa ajde pisite mi neke prirodne recepte

Ugodan dan zelim i sto laksi mjesec :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.2.2016 8:09:26   
minie
Jutric,

Evo nova radna sedmica krenula, lagano user posted image

kako ste mi sve? Djecica dobro? Vidim januarske terminuse nista, samo Amani nije izradila user posted image

Ja trebam naredne sedmcie na kontrolu, ali cu izgleda ranije, mozda u srijedu, bas mi se pojavilo neko pojacano bijelo pranje, bas me nervira. Cini mi se da je od hulahopki, u kancelariji toplo pa se sve potpari user posted image
Ovaj put trebam samo zeljelo izvaditi, proslli put nije bilo reagensa. Da ili se moze iz prsta ili mora iz vene? I urin.

Ljubim vas sve i uzivajte u danasnjem danu

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.2.2016 8:53:33   
Sanjalica 85
Jutric zenice user posted image , evo ja nakon dva i po mjeseca ponovo na posao user posted image user posted image user posted image , vec mi je muka, ali eto moram se malo provrtiti.
Beba se vec pita, sta si ti ovako uranila, zar nam nije spavanje do 12...opet nocas oka nisam sklopila, isijas me bas uhvatio, ne mogu nikako da se namjestim user posted image

Minie u Prolabu ti je zeljezo 5 KM, ja sam ga skoro radila. Pa ako ne bude opet reagenasa otidji dole, da ti se ne bi kakva anemija podvukla. Nislim da moze i iz prsta, jer je meni OGTT u subotu radio iz prsta, posto su mi jako slabe vene.

Mom2B necemo se nazalost sresti, ja sam jos uvijek privatno, tek od 36 sedmice krecem gore user posted image ...do sada ste vec mogli jednu jabukovacu pojesti user posted image , a drugu lagano pripremati user posted image

Logica meni je pomogao med sa limunom, propolis sprej za grlo i caj od djumbira, meda i limuna...sve su vitaminske bombe pa ne moze skoditi. A ako ti se bas upali grlo ispiraj ga rastvorom morske soli i cajem od zalfije naizmjenicno.

Gdje nam je Cauchy?

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.2.2016 9:12:27   
cauchy
Sanjalice draga, tu sam ja.
Jutros sam morala baš rano ustati, išla vaditi nalaze, krvnu sliku, urin, UK...
Sad ću ostatak dana da preležim, šta ću, mora se.

A jedva čekam kontrolu, da vidim je li sve ok. I dalje imam iscjedak ali osjetim bebu non stop, pa me to uvijek utješi.
Pozdravčić

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.2.2016 9:28:14   
Sanjalica 85
Cauchy ne upratih da si se javljala pa se zabrinuh. Samo polako, bitno je da on lupka, zna on da to mamu obraduje user posted image user posted image user posted image . Sada fino poravni i odmaraj, pjevaj mu i pricaj, i ako mozes jedan spavanjac baci i za mene. Javi kakvi su ti nalazi. Ja evo vec mjesec dana pijem Feroglobin ali mi se eritrociti ne popravljaju. Hemoglobin se malo povecao, ali oni nista. Mene taj iscjedak smori od pocetka trudnoce, jako puno ga imam. a vise mi je zlo od onih zutih vaginaleta user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.2.2016 9:29:49   
Isha
Imamo novu temu za februar user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
22.2.2016 18:01:30   
Enisa1989
Dobro veče trudnice,
ja sam danas tačno 22 sedmica trudnoće i osjećam se fenomenalno. Termin poroda je 19.06.2016. i u pitanju je djevojčica user posted image user posted image .
Nova sam i prijavila sam se ovdje jer sam nekad davno gledala emisiju "Zabranjeni forum" gdje je jedna od moderatorica pozvala sve djevojke/žene koje žele malu porodicu na druženje. Želim da naučim dosta toga prije nego na svijet donesem svoju malu pišuljicu.
Kako ste mi Vi? Nadam se da ćemo se svi fino družiti

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 822
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *