|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 15:37:16   
mom2B
Samo da mahnem user posted image

Sinoc opet nismo spavali... ugusi me zgaravica... sve je OK dok sjedim, kad legnem onda Bogu dusu, Bog je nece user posted image Zato sam presjedila vecinu noci user posted image
Ja govorim kako se mali od pocetka nije okrenuo nijednom... E danas je sve nadoknadio user posted image user posted image Eve vec pola dana kao da mu osjetim nogu u svom grlu user posted image user posted image

Leptiri vrijeme je da neko pocne otvarati sezonu januarskih terminusa user posted image user posted image Zato u petak ocekujemo ekspresan porodjaj user posted image

Sanjalice cestitamo tebi i curetku tvome user posted image user posted image Samo neka slusa mamu svoju user posted image user posted image

(odgovor članu dinaina)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 15:53:16   
minie
I ja samo da vam mahnem, prije spremanja za odlazak kuci.

Jaculi neizmjerno mi je zao, ali ne daj se. Imas utjehu veliku u svom sincicu i za par mjeseci opet u akciju aBd user posted image

Sanjalica
i ja sam 22+1, ali po terminu nije jos zvanicno zapoceo 6. mjesec. Meni stomak manji nego u prethodnoj trudnoci, mislim da sam se udebljala do sada 3-4 kg user posted image Sutra idem na kontrolu, a sad po nalaze krvne slike.



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 17:00:56   
Sanjalica 85
Hvala puno svima, ljubimo vas curetak i ja user posted image user posted image user posted image

Ja sam evo guglala i odlucila se za Prolab jer mi je najblizi. 25 KM je analiza, ali mislim da je i na ostalim mjestima ta cijena. Stvarno nam u ovim stanjima nije pametno sjediti u Domu zdravlja 2 sata. Svi smrcavi, hunjavi, bolje ih je izbjeci, nego se poslije boriti sa prehladom. U Vrazovoj inace izvade krv, pa ti daju da popijes solju rastvorene glukoze (bljaaak) , onda opet vadjenje krvi za sat i jos jednom za sljedeci sat. Nalaz bude sutradan.

Mene su ledja bas pocela da zezaju, isijas me rastura...ne smijem cak ni otici da se kupam kad sam sama kuci, jedva zakoracim preko kade...al eto navikla sam, s tim se borim vec dvije godine, pa izgutar cu jos do maja...nek je curetk dobro, ostalo ce proci user posted image

Mom2B, sitno brojis, eto malog sunasca uskoro user posted image . Sretno, cuvam ti fige da sve prodje kako treba.




_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 17:01:29   
cauchy
I ja sam 22+2 i mislim da još nije počeo 6.mjesec, ili ja to pogrešno računam? Mislim, termin je 10.5, pa ja svakog 10. brojim mjesec, što bi značilo da ću u šesti ući 10.januara? Možda griješim...neiskusna sam trudnica...A što se stomaka tiče, prilično je primijetan, a do sad sam dobila oko 4-5 kg. Ali to i nije bitno, samo nek su naši bebači dobro user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 17:04:00   
Sanjalica 85
Mom2B zaboravih ti napisati, probaj pred spavanje da popijes kasicicu sirove rize, sa malo vode, isprobano kupi kiselinu. Valjda ce ti malo olaksati user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 17:06:16   
cauchy
Sanjalice, i mene leđa ubiše, doslovno. Valjda je išijas, ne mogu podići lijevu nogu da obučem čizmu, ne mogu se saginjati, i to što kažeš za kupanje, tačno jedva zakoračim u kadu user posted image .
Ali pošto nisam jedina eto s tim problemom, znači normalno je valjda u trudnoći, nadam se... ali baš je nezgodno user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 17:39:38   
Sanjalica 85
Jeste Chauchy, normalna pojava. Mene je spas onaj veliki trudnicki jastuk, lijepo se uvalim u njega, stavim ga izmedju koljena i fino mi opusti misice. Doktor mi je savjetovao da nabavim i pojas, pa kada pupa jos naraste pocnem da ga nosim, jer mi je diskushernija bas na nezgodnom mjestu, pa ce biti veliko opterecenje na kicmu. Sreca pa mi se posteljica pomjerila sa grlica pa sada smijem i na plivanje. Ono je najbolji lijek za ledja i isijas. Ti posto moras mirovati, probaj sa laganom masazom. Lezi na bok, pa nek te M malo izmasira, nece mu biti mrsko user posted image

Ja negdje nadjoh tabelu sedmica i mjeseci trudnoce, pa po njoj i racunam. 6 mjesec je po njoj od 22-26 sedmice.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 18:34:42   
Leptiri
Dinaina ja nisam iz Sa Kantona tako da ne znam gdje tacno to vade, ali koliko me sjecanje sluzi u nadleznom Dom Zdravlja su zenice vadile. Mada i ja sve sto moram privatno radim u Prolabu, volim taj sistem dolaska rezultata na mail, tj.da ne moram ici po nalaz.

Mom2B meni je bas usitnilouser posted image sve osluskujem ne bil sta zabolilo al slabo, evo jedem hurme i ananas, to mi je jucer dr.rekla da navalim user posted image user posted image user posted image da pomognem otvoaranje, pa vidjecemo koliko ce pomoci.

Sanjalice ja sam racunala po ovoj [img]http://www4.slikomat.com/13/0105/1t6-image..jpe[/img]

< Poruku je uredio Leptiri -- 5.1.2016 18:36:15 >


_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 19:39:58   
škorpija
Sanjalice gdje ideš u Sarajevu na plivanje, ja bih tako voljela ali ginekolog smatra da u sa nema bazena dovpljno sigurnog i čistog za trudnice. Inače ja sam 33 sedmica, stomak mi je ogroman, ali jos mi ne pravi prevelike probleme, ko leptirić sam 😊. Sjećam se u prosloj trudnoći sam u 39 sedmici tek postala sama sebi teška

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 20:20:34   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Sanjalica 85

Mom2B zaboravih ti napisati, probaj pred spavanje da popijes kasicicu sirove rize, sa malo vode, isprobano kupi kiselinu. Valjda ce ti malo olaksati user posted image


Vjerujes li da mi je to jedino pomagalo, ali sinoc nije... uzimala sm 2 puta, ali nista... Plus popila sam i Apaurin, ali oci kao jumbo solje user posted image user posted image user posted image
Uspjela sm danas odspavati 10 min i to je to... Danas je tako nemiran da se bojim da ce me i veceras cekati ista sudbina...

Kad god me ovako muci ja se sjetim Leene i njene muke sa zuci user posted image user posted image

Ali izdrzacu ja... ostalo je jos 25 dana... brzo ce on van user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 20:24:35   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Leptiri
Mom2B meni je bas usitnilouser posted image sve osluskujem ne bil sta zabolilo al slabo, evo jedem hurme i ananas, to mi je jucer dr.rekla da navalim user posted image user posted image user posted image da pomognem otvoaranje, pa vidjecemo koliko ce pomoci.


Joj blago tebi... ja ne mogu da iscekam... I ja sam navalila na hurme iako moja dr kaze da nije utvrdjeno da su zaista djelotvorne... No u svakom slucaju ne mogu naskoditi user posted image user posted image Ja sam ih povremeno jela i prije devetog mjeseca, pa onda zaboravila neko vrijeme na njih, kad neki dan ostalo u frizideru samo par komada... sveki svako malo kad otvori frizider mazne pokoju user posted image user posted image user posted image a seceras je user posted image user posted image user posted image

moram ici u nabavku novih user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 21:11:56   
Leena
Mom2b i Leptiri, kupite i caj od lista maline, 2 soljice svaki dan do poroda pijte, provjereno lakse otvaranje, ja sam se i sa L i sada otvorila brz bolova jakih i brzo, a sa E patnja ziva bila

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 22:29:57   
Sanjalica 85
IZVORNA PORUKA: škorpija

Sanjalice gdje ideš u Sarajevu na plivanje, ja bih tako voljela ali ginekolog smatra da u sa nema bazena dovpljno sigurnog i čistog za trudnice. Inače ja sam 33 sedmica, stomak mi je ogroman, ali jos mi ne pravi prevelike probleme, ko leptirić sam 😊. Sjećam se u prosloj trudnoći sam u 39 sedmici tek postala sama sebi teška

Ja sam par puta isla na Terme, prije trudnoce, poslije nisam, zbog problema sa posteljicom, ali sad namjeravam poceti u Radon Plazu (jedna trudnica mi rece da su higijenski ok), a vjerovatno cu isprobati i onaj u Hotelu Pino, na Trebevicu. Fin je dubok, a ima i duzine za plivati.
Blago tebi, mene vec lagano sve boli, imam osjecaj da cu do 9-og biti ko pingvin,iako nisam kila puno nabacila, ledja vec odradjuju svoje :(

< Poruku je uredio Sanjalica 85 -- 5.1.2016 22:33:24 >


_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 22:37:25   
Leptiri
Jedem ja hurme sad, bas navalila 😂ali i ujutro popijem kasiku maslinovog ulja, a taj caj od lista maline sam trazila i prije trudnoce, al ga nisam nasla 😐tako da ne znam gdje sa ga potrazim. Moja dr mi jucer kaze sto vise ananasa i hurmi tako da ja to naizmjenicno 😂

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 22:44:05   
škorpija
Sanjalice mozda da probas i specijalne masaže za trudnice, znam da ih je salom Maab imao u ponudi. I mene interesira gdje se mote kupiti taj caj od malinovog lista, ali i onaj od piskavice, kažu da je odličan za dojilje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 23:50:05   
Leena
Ima u apotekama Sarajevo caj od lista maline, ja sam kupila u onom Galas kod katedrale. Vjerovatno i u ostalim apotekama ima. 3-4KM kosta.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 23:53:16   
*andjela*
vece zenice...
ja se spremam na spavanje,mene nesto ima 3 dana boli desna prepona,vise kost,mozda beba vrsi pritisak,sve am sebi nesto veca i teza pa mi se nista i ne da...
citam danas kao konzum poklanja za sve bebe rodjene 1.januara u nekoliko gradova...godisnju zalihu pelena,gdje to bilo pre 2 godine ,kad s emoj V. rodio 1. 1.user posted image
leptiri sve cekamo tebe da otvoris sezonu user posted image user posted image user posted image

malopre se cujem sa drugaricom ,njoj termin 17 marta,ostala u bolnici ima jaku upalu zuci,cak razmisljali i da je porode,al su pokusali sa antibioticima

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
5.1.2016 23:56:32   
*andjela*

Spisak aktivnih trudnica u 2016

JANUAR 2016

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Rimljankaa user posted image
17.01. Sunce mojeeuser posted image
25.01. Amani12 user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2Buser posted image


FEBRUAR 2016

05.02. _ayla_ user posted image
25.02. Andjela user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logicauser posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
25.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

24.06 felixuser posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333
02.07. mala_sa




_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 0:33:20   
Leena
Andjela, bas mi je zao drugarice, znam kako boli, a njoj je sigurno i gore nego sto je meni bilo, cim
Je u bolnici... Drzim fige da pomognu antibiotici

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 1:05:25   
mala_sa
Ja uletih samo da se javim sa friskim vijestima pa na spavanjac 😀
Hvala Bogu kontrola super prisla, sve uredno kako i treba da bude, kaze doktor da misli da je user posted image , al nije bas najbolje vidio jer nece maca da rasiri nogice user posted image user posted image . Danas tokom uz jednom je bas jako udarila dok je on malo pritiskao onim aparatom po stomi, tako da vec mogu racunati na prave udarce aBd user posted image user posted image

Januarsim terminusama da pozelim brze i lahke porode, i zive i zdrave bebice aBd user posted image

Javim se opet user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 9:25:21   
mom2B
Dobro jutro drage moje user posted image

Spavanje opet 0 bodova user posted image user posted image ali izdrzacu...

Leena hvala ti za preporuku za caj od maline... ja se sjecam da je svojevremeno ziel spominjala da pije taj caj, ali u tom trenutku mi nije trebala ta informacija pa se nisam ni raspitivala previse user posted image Bas sam maloprije citala o dobrobiti caja od lista maline na nekoj stranici koj se bavi bas biljem i ostala sam prijatno iznenadjena koliko e taj caj dobar, ne samo za trudnice vec i porodilje... MM je dobio istrukcije sta treba da kupi i posto radi u gradu usput mu je i ova Galasova apoteka user posted image user posted image

mala_sa cestitam za urednu kontrolu user posted image user posted image user posted image A vidi ti bebice to vas zeza i sto se stidi user posted image user posted image Neka je ziva i zdrava user posted image

Zene moje da vas pitam vezano za briseve... Termin je za 25 dana, a dr mi jos nije spominjala da trebam uraditi bilo kakve briseve. Ako mi i ne spomene ja bih uradila to onako za sebe.. E mene zanima koji brisevi se rade... Jel samo vaginalni ili ima jos neki? Gdje ste radile te briseve?

< Poruku je uredio mom2B -- 6.1.2016 9:28:11 >

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 11:09:54   
*andjela*
Dan zeniCe,i ja sam planirala poceti piti maslinovo ulje al kad udjem u deveti,a zanima me za taj caj od lIsta maline,moja sveki je brala,pa Susila,pa dal je isti efekat
Ja planiram iduce sedmice,da pokupujem uloske,pelene,kremice i te osnovne Stvari,da mogu pripremit torbu do 9 meseca,StO je sigurno.I polako cu odvojit od veljkini stvarcica sta odg.da operem i opeglam..sad Se vec polako priblizava


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 11:56:57   
Leptiri
Evo i mene user posted image jos uvijek 2u1 user posted image
Leena hvala za info, vidjecu tamo onda, da ne lutam.
Meni sutra termin, a mene nista jos ne boli user posted image jedino sto imam u subotu i sinoc sam isto imala iscjedak sa nekim koncicima braon boje, valjda cep izlazi, obzirom da nemam vise grlica, on je iscezao.
Nadam se da cu uskoro za porodiliste, stvarno je vrijeme bilo user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 12:22:34   
Sanjalica 85
Pozdravcic zenice user posted image

Leptiri sretno, eto bebice uskoro, zelim ti lak i brz porod, da sto prije zagrlis svoju bebicu user posted image

Ja opet po citavu noc ne spavam, pa onda pred zoru nekako zaspim, i onda do 12 user posted image user posted image . Nikako ne mogu da se namjestim, a na boku ne mogu zaspati, nema sanse. Sinoc sam onaj jastuk smotala tako da ima rupu, uvalila pupu i nju i napokon se malo potrbuske pruzila. Mislim da sam mogla tako noc prespavati. Noga sve jace i jace boli. Evo se pokusavam na silu nakaniti da malo prosetam, mozda se zivac i misici malo razdrmaju.

Skorpija hvala za info, ja sam bas pokusavala da nadjem radi li iko tu vrstu masaze, ali mi Maab ne pade na pamet.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
6.1.2016 12:58:08   
Leptiri

IZVORNA PORUKA: Sanjalica 85

Pozdravcic zenice user posted image

Leptiri sretno, eto bebice uskoro, zelim ti lak i brz porod, da sto prije zagrlis svoju bebicu user posted image

Ja opet po citavu noc ne spavam, pa onda pred zoru nekako zaspim, i onda do 12 user posted image user posted image . Nikako ne mogu da se namjestim, a na boku ne mogu zaspati, nema sanse. Sinoc sam onaj jastuk smotala tako da ima rupu, uvalila pupu i nju i napokon se malo potrbuske pruzila. Mislim da sam mogla tako noc prespavati. Noga sve jace i jace boli. Evo se pokusavam na silu nakaniti da malo prosetam, mozda se zivac i misici malo razdrmaju.

Skorpija hvala za info, ja sam bas pokusavala da nadjem radi li iko tu vrstu masaze, ali mi Maab ne pade na pamet.

Hvala dragauser posted image nadam se porodu sto prije user posted image
Sto se tice spavanja, nocima ne spavam kako treba iz istih razloga, moja bebica gura petom u rebro i onda nikako da se nastimam, ali uglavnom spavam na boku, mada prvo predjem kilometre i kilometre po kuci...dok se ona umiri...i taman tako kao i ti zaspim pred zoru, ali ja ne mogu da spavam dugo tako da svejedno opet sam na nogama 7-8h ujutro. Jedino sam prekjucer spavala doslovno od 21h do 9h ujutro user posted image kad sam se probudila mislila sam evo sacu se poroditi, mora da je neki znak. Al sipak, to me samo umor savladao.user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *