|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 13:17:40   
*andjela*
leena kako tvoji pilici ,jeste se uhodali,slusaju li seke bracu...eto i moj tiker broji jos malo 46 dana user posted image user posted image

Ove januarske terminuse nikako da otvore sezonu,dok je njih ,znam da imam jos vremena user posted image
Leptiri ja ocekujem da se ti javis prva sa user posted image svaki dan

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 13:19:46   
almac
ma i mene je samo strah da nije plodova voda da ne ide pomalo..jer bas stalno moram mijenjat uloške..a i sinoc sam imala malo jace kontrakcije..ali nisam bas ozbiljno shvatila jer od 5 mjeseca ih imam stalno..al valjda nije nista a moram cekat ponedjeljak da odem do doktora ova moja sto joj idem otisla gospoja na zimovanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 13:25:02   
*andjela*
almac prati stanje,ti sama znas najbolje,ako se pojaca,bolje da neko pgleda...neznam bas zbog te zelenkaste boje user posted image ....a ostalo sve normalno u devetom si mjesecu pa tako da mozes i svaki cas ocekivati

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 13:59:04   
Pufnicaa
Pa eto ja za 2dana punih 37 :)
Kako vam.izgleda taj sluzni cep,ja sam kontala da se to ne moze fuliti,da je bas kao sto mu ime kaze sluzavo i povece haha...a nisam znala da.moze biti u vidu pojacanog iscjedka?

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 14:25:26   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Leena

Mom2b, podrzavam tvoju sveki, i ja kazem: napokon user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja sam se do zadnjeg dana nadala da ćemo dobiti najmanju sobicu koja je do nase za malenoga, ali neeeee daaaaaaaaa sveki user posted image user posted image
Tu joj je frizerski salon i ne da ga ni za zivu glavu (a plus ako neko dodje neka ima gdje spavati user posted image )... Mislim u sebi, zeno 70 ti je godina, de nadji sebi neku drugu zanimaciju user posted image user posted image Zar 50 godina staza nije dovoljno user posted image

Helem smjestili smo krevetac u nasu sobu, morali smo izbaciti dio namjestaja i uglaviti ga na jedno mjesto... Jest da je tesko doci do ormara i uzeti stvari i bice teze svaki dan trosjed sklapati i rasklapati za spavanje, ali sta cu, moram se strpiti user posted image

Stvari su oprane, samo da se osuse, sutra cu da ih ispeglam, potrpam svoje stvari za bolnicu i ja gotova user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 14:31:29   
mom2B
Kad smo vec kod ovih tumbanja sa bolnicama svako ima razlicito iskustvo sa nekom njih... Ja npr imam samo rijeci hvale za doktore i sestre na Jezeru jer su me divno pimili, njegovali nakon operacije i sad dok gore vodim trudnocu opet imam samo pohvale...

S druge strane, ako Vojnu prebace na Kosevo, ja bih se istog trenutka prebacila na Jezero jer meni je Kosevo uvijek bilo ofucano i samo od sebe mi izgleda kao izvor zaraze... To je moje misljenje naravno, ali suma sumarum, tu ce pacijenti najgore proci...
Sve porodilje koje trebaju da zavrsavaju preglede u narednih mjesec dana ne bi trebale da se plase jer ce ginekologija i dalje biti u Vojnoj bar jos mjesec ili dva...

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 14:41:51   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Pa eto ja za 2dana punih 37 :)
Kako vam.izgleda taj sluzni cep,ja sam kontala da se to ne moze fuliti,da je bas kao sto mu ime kaze sluzavo i povece haha...a nisam znala da.moze biti u vidu pojacanog iscjedka?


Ti si vec napunila 37 sedmica i brojis 37+5... Za dva dana ces imati punih 38 sedmica i tako jos dvije sedmice pa ces pred porod imati 40 punih sedmica...
Ovo se racuna tako samo zato sto prva sedmica trudnoce se vodi kao nulta (0) i poslije nje racunas 1s+1d, a ti si u stvari napunila 1 sedmicu koja se zvala nulta user posted image

Nadam se da te nisam zbunila user posted image user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 14:42:31   
almac

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Pa eto ja za 2dana punih 37 :)
Kako vam.izgleda taj sluzni cep,ja sam kontala da se to ne moze fuliti,da je bas kao sto mu ime kaze sluzavo i povece haha...a nisam znala da.moze biti u vidu pojacanog iscjedka?



Hehe a ja u srijedu..a sluzni cep jeste bas poveci...i jako sluzavo mene je u prvoj trudnoci šokirao pošto je bio prošaran krvlju..ne možes ga nikako fulat a nisam čula da može biti u vidu pojačanog iscjetka baš s kim sam god pričala svaka je mamica opisala baš onako kako je i kod mene bilo

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 14:46:18   
mom2B
joj blago tebi andjela sto vam je lijepo vrijeme.... ja ne mogu da otvorim prozor i prozracim stan od smrdljivog smoga user posted image user posted image

almac sekret je i kod mene pojacan, moram min 5 ulozaka dnevno da promjenim, ali je bjelicast... Na sljedecoj kontroli obavezno spomeni boju sekreta doktoru...

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 14:53:57   
Pufnicaa
Mom2B i jesi me pomalo zbunila hahha.
Al mene svi zbunjuju dokt.mi je rekla termin 28januar..Sad.kaze po bebi je 17januar,a gore mi kazu termin 4februar i ja ti vise nisam pametna haha...

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 15:29:37   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Mom2B i jesi me pomalo zbunila hahha.
Al mene svi zbunjuju dokt.mi je rekla termin 28januar..Sad.kaze po bebi je 17januar,a gore mi kazu termin 4februar i ja ti vise nisam pametna haha...


37+5 prvi broj ti pokazuje koliko imas punih sedmica a drugi broj koliko si dana u narednoj sedmici... Meni je po svim kalkulacijama termin trebao biti 24.1. ali zbog trajanja ciklusa izacunato mi je da bi se trebala poroditi 31.1.
Sveki mi kaze da cu sigurno prebaciti (po njenom cu roditi 4.2) a ja jedva cekam da se rodi, da ga napokon upoznam user posted image user posted image user posted image

No sto god mi mislili kad njemu bude vakat on ce izaci user posted image user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 15:41:32   
mikica0
Zdravo nova sam na forumu mozetel mi pomoći Trudna sam po nalazu 5 sedmica na nalazu Pise nepravilan gestacijski mjesak sa plodom 5 mm pijem tablete duphaston i dobit cu nalaz beta u četvrtak . Sta VI mislite da li ce bit sve u redu da li je neko imao sličnu situaciju zabrinuta sam

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 15:42:37   
Pufnicaa
Mom2B Ma znas sta mozemo mi sve racunati,ali kad je sudjeno bit ce :) I ja jedva cekam svoju bebicu da upoznam Abd..Samo nek su nam zivi i zdravi a i mi s njima :D
A eto niko mi ne pise za ovu komisiju koja je procedura? Ima li neka zena bar da je bebi bpd bio 100 a da se prirodno porodila?

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 16:14:21   
Pufnicaa

IZVORNA PORUKA: mikica0

Zdravo nova sam na forumu mozetel mi pomoći Trudna sam po nalazu 5 sedmica na nalazu Pise nepravilan gestacijski mjesak sa plodom 5 mm pijem tablete duphaston i dobit cu nalaz beta u četvrtak . Sta VI mislite da li ce bit sve u redu da li je neko imao sličnu situaciju zabrinuta sam


Dobrodosla..Samo da ti kazem nemoj se unaprijed sekirati..Za 7 dana bi se trebalo cuti srce bebici,a vidis da na nalazu pise da se vidi plod,pa samo polako..Nisam imala tako iskustvo,ali da nesto nije uredu vjerovatno bi ti dokt rekao odmah..Malo odmaraj pij tablete i sretno!

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mikica0)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 16:36:40   
Leptiri
Evo i meneuser posted image jos citava user posted image user posted image user posted image
Malo sam skitala sa sekama, sta znam, moze biti da od sutra vise necu moci user posted image sto se i iskreno nadam.
Hvala vam zenice moje na lijepim zeljama za porod, ja sutra aBd idem dr.na pregled i molim Boga da me ostavi, tj.da sam se otvorila jer se jos samo to ceka user posted image . Inace pomalo me boluckaju ledja, pa eto mozda nesto i bude od svega toga user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 17:54:47   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Leptiri

Evo i meneuser posted image jos citava user posted image user posted image user posted image
Malo sam skitala sa sekama, sta znam, moze biti da od sutra vise necu moci user posted image sto se i iskreno nadam.
Hvala vam zenice moje na lijepim zeljama za porod, ja sutra aBd idem dr.na pregled i molim Boga da me ostavi, tj.da sam se otvorila jer se jos samo to ceka user posted image . Inace pomalo me boluckaju ledja, pa eto mozda nesto i bude od svega toga user posted image


Samo opusteno i polako draga Leptiri... Neka bude sa hairom user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 18:36:00   
*andjela*
Mom2b joj kod nas hvala bogu nema Smoga,samo ceste promjene vremena i temperature,eto skoro si spremna,pa beba moze kad Hoce
Ja planiram iducE sedmice poprat neke stvarcice..kod mame na spratu su mi sve stvaRi od V.pa sam njoj zadala da potrazi i pripremi nosiljku,sjedalicu,kolica..ja sam to sve planirala pripremit i pokupovat u januaru,jer mi krajem januara Slavimo,pa 3 dana puna kuca,pa da sam onda mirna i spremna u februaru,da odmaram dok ne kreneuser posted image user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 19:45:11   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Mom2B Ma znas sta mozemo mi sve racunati,ali kad je sudjeno bit ce :) I ja jedva cekam svoju bebicu da upoznam Abd..Samo nek su nam zivi i zdravi a i mi s njima :D
A eto niko mi ne pise za ovu komisiju koja je procedura? Ima li neka zena bar da je bebi bpd bio 100 a da se prirodno porodila?


Upravo tako user posted image kad budu spremni eto i bebica nasih user posted image

Joj voljela bih da ti mogu pomoci za komisiju, ali bojim se da me stigla demencija... Ja se sjecam da je bas tvoj doktor M. rekao da moram na operaciju i da sam jedan ponedjeljak otisla sa nalazima do komisije, tu me komisija pregledala i dobila sam papir sa spiskom predoperativnih nalaza i to je bilo to. E sad... da li mi je trebala uputnica za komisiju ne mogu da se sjetim nikako user posted image user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 19:48:04   
mom2B

IZVORNA PORUKA: *andjela*

Mom2b joj kod nas hvala bogu nema Smoga,samo ceste promjene vremena i temperature,eto skoro si spremna,pa beba moze kad Hoce
Ja planiram iducE sedmice poprat neke stvarcice..kod mame na spratu su mi sve stvaRi od V.pa sam njoj zadala da potrazi i pripremi nosiljku,sjedalicu,kolica..ja sam to sve planirala pripremit i pokupovat u januaru,jer mi krajem januara Slavimo,pa 3 dana puna kuca,pa da sam onda mirna i spremna u februaru,da odmaram dok ne kreneuser posted image user posted image


Moja je namjera bila da se spremim 15 dana ranije, ali eto zbog mira u kuci morala sam mrvicu ranije user posted image user posted image user posted image
Hej neku vece me zove rodica sa muzeve strane i govori: ma znas sta snajka, ja sam sigurna da ce se mali roditi na moj rodjendan, tj na savindan user posted image user posted image user posted image Govorim joj da moze, samo da nije poslije termina user posted image user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
9.1.2016 21:11:51   
*andjela*
Ma meni sad svi govore,da cu pre termina,drugi porod i jos kao curica,pa ja eto da budem mirna,pa da se pripremim..mada nevjerujem u to toliko..V.sam 7 dana posle termina,pa kontam da ce i sad biti takouser posted image user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 10:21:57   
škorpija

IZVORNA PORUKA: *andjela*

Ma meni sad svi govore,da cu pre termina,drugi porod i jos kao curica,pa ja eto da budem mirna,pa da se pripremim..mada nevjerujem u to toliko..V.sam 7 dana posle termina,pa kontam da ce i sad biti takouser posted image user posted image

A to ima neko vjerovanje da curice dolaze user posted image , ja nesto kontam sina sam tačno na termin da ću tako i curicu, doduše koliki mi je sad stomak bolje bi bilo malo prije terminauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 11:52:11   
Leptiri
Evo mene, vratila sam se sa pregleda user posted image nisu me ostavili user posted image kaze dr.bolje da cekam bolove

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 14:51:30   
Pufnicaa
Leptiri Znam da jedva cekas,ali opet je bolje da ti krenu bolovi prirodno nego da oni indukuju...Sve je lakse sto ide svojim tokom..Samo polako i sretno..

Mom2B Ma imam ja uputnicu i sve je to ok..Nego kontam hoce me oni sta pregledati,ne bih voljela da me cackaju vaginalno nisam ni u terminu nemam bolove,nekako me to brine...Neznam tu proceduru uopste kako odlucuju oni sta rade i to..

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 16:50:03   
ney75
Drage moje, moze li mi neka sarajka objasniti gdje se nalazi Skerliceva, ako nije zahmet?

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 17:38:46   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Leptiri

Evo mene, vratila sam se sa pregleda user posted image nisu me ostavili user posted image kaze dr.bolje da cekam bolove


Ama jel ti to cekas da idemo zajedno user posted image user posted image

U svako slucaju bolje ti je da kod kuce budes kad krenu bolovi user posted image

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *