|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN dijeta
7.2.2016 22:40:48   
Pravnica
Pozdrav zene... kako ide? Ja sam primjetila da ova dijeta smanjuje apetit... ne mogu da pojedem citavu preporuceni kolicinu... danas sam uzela 2-3 zalogaja mesa za veceru nazor... Jel sw i vama isto desava?

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: UN dijeta
7.2.2016 23:45:16   
alman
I ja slabije pojedem za veceru al se zato za rucak lijepo najedem

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: UN dijeta
8.2.2016 9:36:11   
bejbibi
Prvo vaganje nakon prvog kruga: 66,4 user posted image kila otisla dole juhuu user posted image mislila sam da nece biti pomakabal ipak ima ...

Dan 5
Proteinski dan
Dorucak: saka suhog voca
Rucak: bataci
http://www.recepti.dijeta.net/bataci-u-marinadi/#more-519
Vecera pola

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: UN dijeta
8.2.2016 9:52:12   
Pravnica
user posted image bejbibi...
meni je danas 06/91 ... skrobni...
D: dvije jabuke
R: Kuhani grasak sa krompirom, tanjir povrtne supe, salata
V: jedan kuhani krompir

ja cu da se vagam nakon vocnog... inace sam bila na pocetku 76,5 ... cilj je 65 ! Toliko sam imala prije trudnoce koliko se sjecam.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: UN dijeta
8.2.2016 11:20:13   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

user posted image bejbibi...
meni je danas 06/91 ... skrobni...
D: dvije jabuke
R: Kuhani grasak sa krompirom, tanjir povrtne supe, salata
V: jedan kuhani krompir

ja cu da se vagam nakon vocnog... inace sam bila na pocetku 76,5 ... cilj je 65 ! Toliko sam imala prije trudnoce koliko se sjecam.

Ja kolko se sjecam onog dopisivanja tvog sa teme razgovori ti si bila pravo zgodna trudbica i visoka si user posted image tako da ti se kile ne primjete toliko ..kolko se sjecam ,il sam pobrkala user posted image ..nejse ,kako god da je brzo ce to ..citala sam da sa ovom dijetom nekw zene za 7 dana 10 kila izgubeuser posted image uh milina kad bi tako bilo user posted image al sve zavisi od metabolizma .?..ma bice to user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: UN dijeta
8.2.2016 11:26:43   
Pravnica
Hehhe... bilo je to sve super, al zbog dojenja sam jela sta sam zeljela i kada... slatko pogotvo, pa sam dobila dodatno... a inace sam na porodu bila izgubila vecinu, hehh... ovo ne moja prva dijeta i vidim da je dosad super :) Ja vec primjetim da su mi hlace komotnije, jedva cekam vaganje :D

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: UN dijeta
8.2.2016 11:38:16   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Hehhe... bilo je to sve super, al zbog dojenja sam jela sta sam zeljela i kada... slatko pogotvo, pa sam dobila dodatno... a inace sam na porodu bila izgubila vecinu, hehh... ovo ne moja prva dijeta i vidim da je dosad super :) Ja vec primjetim da su mi hlace komotnije, jedva cekam vaganje :D

Nema veze ,sve zbog nasih bebica :)) ...mora se jesti na picetku kad samo doje a sada je lakse pa mozeno i smrsati :) ...ja se nisam udebljala sad zbog dojenja cak sam 3 kg smrsala al to za tri mj user posted image al nista nisam pazila,sto kazes jela kad god i sta god ,sto kaloricbije to bolje user posted image ..
I ja moram skinuti min 10 kg a posto sam 163 cm mozes mislit onda sa 66 kg kako izgledam user posted image a meni sve na guzicu ,bokove i noge ode user posted image doduse i stomak mi je ko u 7 mj trudnoce user posted image ma sva sam napuhana user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: UN dijeta
8.2.2016 11:55:35   
Pravnica
Sad su bebare vec velike i mamino mrsanje im ne smeta za dojenje... hehhe... u trudnoci sam uglavnom pazila pa sam bila "fit trudnica" a poslije se opustila
Jedino mi je to valjalo za porod... nisu me rezali nit sam pukla... hvala Bogu. Kod mene su kg ravnomjerno rasporedjene, pa izgledam sebi ko kakva teta, hhaha... a i sise su mi se povecale :) mah... zato imam motiv da se strogo pridrzavam rezima :D Kod tebe je to super... ja dobila oko 5 kg zbog dojenja i tako stoji sve vrijeme... nadam se nakon ovog kruga da ce biti barem 4 manje :D

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: UN dijeta
8.2.2016 14:29:04   
bejbibi
Jeste ruckile zene :) ja sam se bas fino najela ,taman 😏 ...samo sam umjesto priloga sto ide u receptu ja pravila djuvec ( tikvice,crv luk,paradajz,paprika) ..bas mi fino sjelo 😊

Sad mi se jede slatko 😁😁😂😂 al necu naravno ..

Alman pojedi koji komad za nas user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: UN dijeta
8.2.2016 15:25:26   
Pravnica
I ja sam se bas najela... dosad nisam nikako pravila ovu kombinaciju grasak + krompir... al uopste nije losa :) dal se alman suzdrzala :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: UN dijeta
8.2.2016 19:41:02   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

I ja sam se bas najela... dosad nisam nikako pravila ovu kombinaciju grasak + krompir... al uopste nije losa :) dal se alman suzdrzala :))

Kako si pravila?? Meni je sutra skrobni dan

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: UN dijeta
8.2.2016 19:42:37   
bejbibi
Ja maloprije tek vecerala :) volim oko 7 jer idem kasno leci pa mi taman dodje ..ne izgladnim do spavanja :) bas mi je ovo danas fino sjelo ,uopste nisam osjetila glad user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: UN dijeta
8.2.2016 19:55:26   
Pravnica
Dvije manje glavice luka poprzila na malko ulja... dodala dva krompira srednje velicine, isjeckane na kockice, na to, poprzila, pa jednu saku graska... malo vegete, crvene paprike... kad se poprzilo, oko 4 dcl vruce vode, zalila... i na tihu vatru da se krcka oko pola sata... :) ma prste da polizes, a inace nisam fan ni kuhanog krompira, a graska pogotovo. I meni odgovara sto je vecera pokasno, fakat se ne ogladni.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: UN dijeta
9.2.2016 13:48:04   
Pravnica
Sta je ovo danas... zatisje... hihi... Gdje ste zene?

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: UN dijeta
9.2.2016 15:08:39   
alman

IZVORNA PORUKA: Pravnica

I ja sam se bas najela... dosad nisam nikako pravila ovu kombinaciju grasak + krompir... al uopste nije losa :) dal se alman suzdrzala :))

Ma kakvi se suzdrzalauser posted image juce se grijesilo pravo al nema veze nije mi zaouser posted image jednom je rodjendan
Svega sam uzela pomaco nisam se niceg najela

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: UN dijeta
9.2.2016 15:11:23   
alman
Jucer je vaga pokazala -5 kg tako da sam odlucila brljatiuser posted image al danas nastavljamo ozbiljno
Dan 10/91
D: grejp
R: 3 filovane paprike sa krompirom
V: jedna paprika

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: UN dijeta
9.2.2016 15:23:15   
bejbibi
Ja tek sad ruckila ..malo sam izgladnila al dobro je sada hehe
Dan 6
Skrobni dan
Dorucak suho voce
Rucak pire krompir i dinstano povrce ( kupus i carsko povrce :) mljac )
Vecera pola

Joj stavila chili u ono povrce pa sam malo pretjerala user posted image al dobro je ,moze se jesti ..bas mi se svidjelo :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: UN dijeta
9.2.2016 15:32:40   
bejbibi
Nezz sta bi za sutra slatko pravila :/ da probam ovaj tvoj kolac Alman user posted image ...ja preporucujem monta kolac ,predobar bude 👍👍👍

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: UN dijeta
9.2.2016 15:50:07   
Pravnica
Alman, ti si se ustvari nagradila za dosad postignuto :)
Meni je danas UH dan... pa sam jela tjesteninu u sos parasajzu sa povrcem... a za veceru aBd hurmasiceee (kupovne) :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: UN dijeta
9.2.2016 18:33:43   
Vanja88
Drage moje zene
evo i mene
nisam ulazila jer sam imala smrtni slucaj u porodici... umro mi je deda s kojim sam bukvalno odrasla i mnogo mi je tesko palo, jer sam se par dana pre toga cula snjim i jedva je cekao da dodjemo na ljeto da upozna N... strasna sam ovi dana user posted image user posted image
pridruzujem se ubrzo opet sve ispocetka cu...
nadam se da ste svi ok. Poljubac

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: UN dijeta
9.2.2016 20:03:21   
Pravnica
Vanja88 zao mi je zbog tvog gubitka... isto sam dozivjela prije nekoliko mjeseci.... U tebe smo za novi pocetak :)

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: UN dijeta
9.2.2016 22:11:03   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Vanja88

Drage moje zene
evo i mene
nisam ulazila jer sam imala smrtni slucaj u porodici... umro mi je deda s kojim sam bukvalno odrasla i mnogo mi je tesko palo, jer sam se par dana pre toga cula snjim i jedva je cekao da dodjemo na ljeto da upozna N... strasna sam ovi dana user posted image user posted image
pridruzujem se ubrzo opet sve ispocetka cu...
nadam se da ste svi ok. Poljubac

Vanja draga primi moje saucesce :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: UN dijeta
9.2.2016 22:13:22   
alman
Vanja zao mi je zbog gubitkauser posted image
Kad budes spremna tu smo da se bodrimo

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: UN dijeta
9.2.2016 22:14:26   
alman

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman, ti si se ustvari nagradila za dosad postignuto :)
Meni je danas UH dan... pa sam jela tjesteninu u sos parasajzu sa povrcem... a za veceru aBd hurmasiceee (kupovne) :)

Je li legla hurmasica user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: UN dijeta
9.2.2016 22:16:17   
bejbibi
Kako prodje danas zene ??

Joj kako sam fino ono povrce napravila ,za prste polizati user posted image to cu uz meso isto pravitiuser posted image preukusno ...sutra uh dan ..mislila sam pizze ..naravno sebi samo sa kecapom i paradajzom user posted image iiii gljivama

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *