|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:11:19   
tačkicaa
Lejni I moj je isti. S tim što je kod njegovog kolege žena prošle godine rodila na GAK-u i oboje fasovali MRSU. I sad se uspaničio... Eto ni ja ne znam. Možda bi' u Opću, ali ako dođe do kakvih komplikacija ndB... Ne znam user posted image
Skorpija I tebi su radili epizotomiju?
Kako uopšte brzo ide oporavak od toga, bude li problema poslije?

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:14:11   
škorpija

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Lejni I moj je isti. S tim što je kod njegovog kolege žena prošle godine rodila na GAK-u i oboje fasovali MRSU. I sad se uspaničio... Eto ni ja ne znam. Možda bi' u Opću, ali ako dođe do kakvih komplikacija ndB... Ne znam user posted image
Skorpija I tebi su radili epizotomiju?
Kako uopšte brzo ide oporavak od toga, bude li problema poslije?

nisu, ovaj put sam rodila na carski, a s prvim malcem su mi radili epi i pričlično brzo sam se oporavila, maza samo sa kremom Balsam peruvianum, puno mi je pomogla

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:21:51   
Spajalica
Pozdrav drage moje!
Ja se jednom javila, pa nestala ...
Evo da vam javim da smo u petak vidjeli malu tackicu na uzv, velika je 11,4 mm, narucena sam 14.04. da cujemo kako kuca srce junacko user posted image
Citam vas stalno, a obzirom da pisem sa moba, bas i nemam volje da nabadam user posted image
Jel ok sto nemam nikakvih simptoma, osim stalnih posjeta wc-u?

_____________________________

Sreca je zeljeti i drugima ono sto zelis sebi!!!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:26:05   
BubaDara
Maya25 od srca čestitam na bebici. Pa ima li išta ljepše sad od maženja, ljubljenja rukica nogica i male slatke pupice....evo već se istopih! user posted image user posted image user posted image user posted image
Što se tiče tog plana poroda i ja ko duduk, prvi haber o tome sad hahahahahahaha user posted image
Nekad baš kontam da sam smotaša prava po pitanju mnogo čega, šta epiziotopija (skontah rezanje! user posted image ) šta plan poroda, šta ba testovi, amnio, majko draga ja samo Nuhalni mjerila u 12-oj i bio 1,1 i doktorica više niti jedan nije ni spomenula user posted image
Neko ovdje lud? Haman ja user posted image user posted image
Stvarčice još nisam niti jedne kupila, ali što kaže Lejni jedva čekam da počnemo! user posted image
Uveliko sam već pikirala neke stvarčice po internetu pa čim dobijem zeleno svjetlo, biće posla za brzu poštu hahahaha


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:30:27   
tačkicaa
Skorpija Pa dobro, u suštini nemamo puno izbora, samo trebamo slušat' pozitivne priče i pazit' se user posted image
Spajalice user posted image za tačkicu user posted image Ja bi' rekla da je sve normalno, dok god ne boli user posted image U kojoj si sedmici? Ja sam čini mi se samo u devetoj imala neke mučnice, ali nisam povraćala i to. Mada su i mučnine možda bile od prehlade koja me prije izmučila. Tako da, ni ja nisam imala nekih velikih simptoma user posted image
Ima li nam gdje Sanjalice? Nit' se javlja, niti dolazi user posted image

(odgovor članu Spajalica)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:38:36   
search
Hmmm, naravno nekada je i indukcija i epiziotomija neophodna ali je to manji postotak trudnica, kazem opet voljela bih da izbjegnem ako je ikako moguce znaci ako to bude prijeko potrebno onda naravno nema problema ali sad da zbog zurbe ili neceg drugog dobijam drip ili rez to nikako ne zelim a to se desava itekako , pa kontam Boze dragi moja svekrva mala sitna uska sa svega 49 kila u devetom mjesecu na porodu nit je sjecena nit pucana e reko ako tako osoba moze bez toga aBd mogla bih i ja.. Nisam strucnjak ali po svemu sudeci mislim da vecina zena moze proc bez toga samo da se babica malo potrudi oko masiranja međice i objasnjavanja porodilji kako sta da radi a ne samo vike tiskaj ili sad nemoj da guras, a ti imas napon da guras instiktivno ti dolazi, zasto nam ne kazu kako jedno a kako drugo

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:39:20   
Spajalica
tackicaa ja sam sad 5 sed+5 dana mozda je jos i rano, ne sjecam se sigurno, ali ni u prvoj trudnoci koja je bila jako davno, nisam imala bas nesto pretjerano simptoma, ali jesam povracala!

_____________________________

Sreca je zeljeti i drugima ono sto zelis sebi!!!

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 14:45:20   
Lejni
Spajalice ne brini i uzivaj. U tom periodu sam se ja jako hvalila kako nemam mucnina, kako je sve super pa kad su me skopale. Tek u 13-oj popustile. Zato uzivaj i ne brini za njih. Meni je dr rekao dobro je dok ih osjecas sve je ok ali ima zena koje ih uopste nemaju. Te su srecnice prave.

Tackice, ne znam, mislim imam vremena do tada da razmislim, ali vec me hvata panika, njemu rodjak rekao da je mala pokupila mrsu, pa neku vakcinu joj pogresno dali pa odatle sve pocelo, rak joj nasli itd. Kad citam iskustva razlicita su, nekima je na gak ok. Mi na gak znamo par doktora a ovamo ne znamo nikoga. Eh sad...sta raditi...brine me sto za hitne carske salju na gak a nemaju pedijatriju...

BubaDara ja od kako sam saznala da je pisonja nisam nikako mirna ja nesto moram kupiti, bilo sta ali cisto da se smirim malo za neki period hehe

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Spajalica)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 14:45:35   
nudzejma
I meni su radili epiziotomiju i vala neka su...nemam nista protiv.Time su mi olaksali i ubrzali izgon bebe koja je isla potiljkom tj.sirim dijelom glave i nije drugacije ni mogla izaci.Ionako sam sva popucala iznutra i grlic i porodjajni kanal tako da sam bila izusivana kao jedan fini goblen.Ali neka opet kazem sve to hvala Bogu prodje brzo a mi imamo najvredniji poklon za citav zivot.Indukciju mi nisu ukljucili do momenta izgona mozda nekih 10 minuta svega.Mislim da ni oni nisu ludi da te odmah prikopcaju na drip ako nije stanje za to.To je moje misljenje.Ipak imaju iskustva i bilo bi mi krajnje glupo da se ja mjesam u to iako sam zdravtsveni radnik. BOG PA DOKTORuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Spajalica)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 15:40:38   
minie
DAncek moje drage,

Ja vam se nisam javila jedno 100 godina. MM bio tu, pa samo sad R i ja jedno vrijeme kod mojih jer ga moja mama mora cuvati, a svekijevci nisu u Sa, pa nikako da stignem.
Elem, ja sam jos uvijek dobro, radim jos kojih 15ak dana i vec 35. sedmica hB, ova trudnoca mi je bas brzo prosla. Kaze moj R, znas mama kad mi sad rodis tog brata, ja odmah zelim i jednu seku, ja zelim da nas bude cetvero djece user posted image
Ja se opet odlucila za Vojnu bolnicu, nadam se da ce sve aBd biti uredu.

Kako ste mi sve? Novopecene mame? Bebice?
Zelim toplu dobrodoslicu, ugodno druzenje i najlakse trudnoce i porode svim novim clanicama.

Pisem vam sutra aBd.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 15:43:23   
minie

IZVORNA PORUKA: nudzejma

I meni su radili epiziotomiju i vala neka su...nemam nista protiv.Time su mi olaksali i ubrzali izgon bebe koja je isla potiljkom tj.sirim dijelom glave i nije drugacije ni mogla izaci.Ionako sam sva popucala iznutra i grlic i porodjajni kanal tako da sam bila izusivana kao jedan fini goblen.Ali neka opet kazem sve to hvala Bogu prodje brzo a mi imamo najvredniji poklon za citav zivot.Indukciju mi nisu ukljucili do momenta izgona mozda nekih 10 minuta svega.Mislim da ni oni nisu ludi da te odmah prikopcaju na drip ako nije stanje za to.To je moje misljenje.Ipak imaju iskustva i bilo bi mi krajnje glupo da se ja mjesam u to iako sam zdravtsveni radnik. BOG PA DOKTORuser posted image


I meni su radili epiziotomiju na prvom porodu, jer je R bio krupan, mada sam pored epiziotomije i dobila ogroman hematom u unutrasnjosti porodjajnog kanala, pa dr morao da ga razreze, istisne krv pa to sve sio. Zamalo ne zavrshih na operaciji. Ali sam se i nakon toga jako brzo oporavila, 9. dan sam pravial kolace user posted image
Ovaj put se nadam da ce biti lakse. MM-a cu zaduziti da masira medjicu, cak sam nasla detaljan opis, mislim da nece biti problema oko nagovaranja user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 15:55:13   
Lejni
Minie eto ti nam javi iskustva sa Vojnom. Hehe opsaan je maleni. Ja sam muzu rekla odmah na dan kad smo saznali da je djecak da moramo popravni. Da smo u istom broju.
Muz da masira...hehe. i ja sam imala tu ideju ali mislim da bi moj umro od straha. Valjda sto smo dugo cekali nase pile, on je sav istraumiran. Kad me zagrli dok spava sve pipa da mu ruka nije na stomak da me ne stegne itd.

Srecno nam svakako svima kad dodje taj trenutak

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 16:19:01   
Sanjalica 85
Jel me neko trazio user posted image user posted image

Evo me tackice, dovukla se kuci najedvite jade. Citav dan papire neke ovjeravala i na kraju kada sam sve trebala da predam u jbn CIPS, neka nadrndana kokoska mi vrati sve, kaze star mi vjencani list, mogla si se do sada i razvesti. Doslo mi od huje da placem, al kontam gdje cu pred svijetom, pa sam se malo izrondala, ispsovala i otisla. Sutra me opet ceka hodanje user posted image user posted image user posted image . Mogla sam je ubiti kolika mi je zuta minuta naletila.

Vidim pisale ste o svemu i svacemu...ja sam se odlucila za GAK, uzela uputnicu i vjerovatno cu za pocetak ganjati dr Katicu. Mojih nekoliko prijateljica se porodilo gore i kazu da nije toliko lose. Rodica mi se je porodila sa prvim u Vojnoj, sa drugim bebcem na GAK-u, i kaze sve je to u par deka, svugdje ima i boljih i losijih babica i doktora, a svakako nigdje ne znas na koga ces naletiti kada porod krene.

Danas sam kupila korpu za iznosenje bebare, iako sam bila protiv toga, ali mi naletila polovna, haman nova, 2 puta koristena, za 20 KM, i bas mi nesto drago user posted image
user posted image to mi je popravilo dan, da ne mislim na onu kozu user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 16:26:14   
tačkicaa
U suštini, sa planom ili bez ako dođe do stani-pani valja i rezanje i sve što sljeduje, tako da se ja vala neću time zahmetit' user posted image
Ja sam eto za sad po planu u Vojnoj, ali ima za mene jooooš vremena user posted image
Sanjaliceee Ma evo prizivam te cijeli dan, razmišljam o tvojim kukovima user posted image Hahhahah, kako ovo zvuči kul user posted image I nekako mi odma' lakše kad vidim da se još neka iznervira toliko da ne zna da li da psuje ili plače ili sve skupa user posted image
Joj ja dočekala pola 5, ne mogu da vjerujem user posted image Sad na sunašce user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 16:27:12   
Sanjalica 85
E da, taj plan poroda zvuci lijepo, ali bih ja muza izbacila iz svega toga user posted image ...vjerovatno bi ili pao u nesvjet ili me zapitkivao, a sta ja sad trebam da radim i slicno user posted image a ja sam muhanata kada me nesto boli, ne diraj me, ne pricaj samnom, samo me pusti na miru...tako da bi mozda mogao i batina dobiti u toj situaciji user posted image user posted image user posted image Inace ko ima zdravu i normalnu trudnocu to je super. Bas je o tome neki dan pricala i teta na vjezbama. Da zena moze odbiti i drip i zamoliti da je ne rezu...izuzev ako nesto ne krene po zlu ne daj Boze. I kazu da ta masaza medjice dosta pomogne na porodu. Moja prijateljica (joj jesam dosadna vise sa tim prijateljicama user posted image ) je od kada je usla u 9 svaki dan masirala medjicu maslinovim uljem i prirodno bez rezanja rodila bebu od 4 kg, ni koncica nije imala, pa sad, valjda djeluje user posted image

< Poruku je uredio Sanjalica 85 -- 29.3.2016 16:29:07 >


_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 16:57:33   
Lejni
Sanjalive neka bolje je kad saznamo jos iskustava. Mozda onda radi to ipak ili je ona srecnica. Mislim da se nema sta izgubiti

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 17:00:18   
Lejni
Da ja vec danima planiram da vas pitam nesto ali zaboravim.

Da li se nekoj desavalo da je svrbi bradavica? Mene lijeva ubi, znaci svrbi tako da me izludjuje, a ne mogu se pocesati nikako. Samo malo pritegnem ne bih li olaksala sebi. Prvo mi je bilo smijesno ali sad vec me nervira i smeta

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 18:18:14   
agatha
Cao, zenice! Sve sam iscitala sto ste pisale ali sam toliko umorna pa ne vjerujem da sam puno zapamtila. Na poslu mi je danas bila ludnica i plus dodjem kuci i pravim pitu, kad nešto zacrtam teško odustajem.
Što se tiče poroda, porodila sam se na Jezeru 2011.haman se tek bilo otvorilo.Lezala sam pet dana na patologiji zbog otjecanja plodne vode i moje iskustvo sa većinom doktora je OK jer su svi dolazili u vizitu i radili preglede. Na porodu mi je bio Nikulin i jedna mlada doktorica i babica. Bila sam u pripremnoj sobi sa još jednom trudnicom dok nisam bila otvorena devet prstiju. Mogla sam zauzeti položaj koji mi je odgovarao.Eh, ono što mi se ne svidja je odnos sestara nakon sto vas smjeste u sobu, nikakve upute sto se tiče dojenja,prvi kontakt sto se toga tiče bi trebao biti ranije.
Uh, ne znam jesam li nešto zaboravila...

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 18:31:44   
mala_sa
Evo mene opet user posted image , novcanik sam nagrdila porucujuci onlineuser posted image , spisak je spreman, a stvarcice prebrane user posted image user posted image

Eh svasta ste pisale danas user posted image , moje iskustvo sa 2 poroda je:

1. Prvi zavrsen sa epi + vakum jer je sin isao potiljkom, i hvala Bogu to nas je spasilo oboje user posted image user posted image . Drugi put sam sama pukla po starom savu, ali ne puno, max 3 koncica da sam imala. Oba puta sam hodala vec 3 dana nakon poroda, a sasvim se oporavila nakon 7 dana.

2. Muz je prisustvovao na oba poroda, divno iskustvo i meni i njemu user posted image user posted image . Bio je uz mene bas kada mi je najvise trebao, prosli smo skupa kako lijepe, tako i manje lijepe trenutke, hrabrio me je kad god je osjetio da mi treba, i to iskustvo nas je svaki put iznova zblizilo user posted image . On je bio taj koji je prerezao pupcanu nakon pulsiranja, oba puta, i on je skupa sa babicom uradio prva mjerenja, vaganja, oblacenja i apgar testove.

3. Nakon prvog poroda bebu mi nisu odmah stavili na prsa jer je morao u toplotni krevetic, temp mu je vec bila jako spala. Ali nakon sat vremena prvi put smo dojili i ljubili se user posted image . Drugi put su macu odmah spustili na moje grudi, tako svu vrucu i umazanu, ali meni i mm najljepsu na svjetu; tada smo je prvi put pomirisali i zaljubili se oboje user posted image user posted image .

4. Dok bebu babica i muz oblace i testiraju, ja "poradjam" posteljicu, i doktor uradi epi, tako da je u oba poroda bio postedjen te malo gadnije strane porodjaja user posted image

Eto ukratko, tako to kod nas bi user posted image user posted image

Lejni mene su svrbile bradavice u 3 i 4om mjesecu, nekad bas smeta, ali utjesno je da prodje user posted image

Mini znaci uzivali ste svo 3 user posted image user posted image , jos malo i eto vama i 4og clana aBd user posted image
user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 19:08:58   
samy_lo
Pozdrav zenice..
Ja se danas samo izlezavam,i spavam..
Vidim pisete gdje ce se koja poradjati,ja sam za GAK,jer gore je ipak samo porodiliste,i vec sam lezala gore i sta znam,meni je sve super,tako cisto,lijepo,uredno..

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 20:09:48   
anidla
Zdravo zene!

Ja sam za GAK! user posted image

Ja sam se danas spakovala i.pravac kod Mehmedbasica....uradila sam na kraju screening i sad sam mirnija....bice Akbgda dobro...nuhalni je 2.6 a na Jezeru mi mjerili preko stomaka i bio je 1.2 mm

I opet je user posted image pa pribiljezite u tabelicu

user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 20:23:39   
samy_lo
Anidla,koliko si ti sedmica?

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 20:35:39   
BubaDara
lejni i meni se to sa bradavicom dešava ali je se ko čojk počešem i onda kad skont da je sve crveno namažem baby uljem i pomogne mi, smiri se. Nekoliko puta mi se to desilo i to baš s lijevom isto hahaaha.


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 20:56:49   
anidla

IZVORNA PORUKA: samy_lo

Anidla,koliko si ti sedmica?



12+5 a po nekim mjerama 13+2....haj ga znaj user posted image


Ti draga?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 21:45:35   
samy_lo
Ja sam 14,nezz bas tacno,vidjet cemo u petak na 4D,nikad mi nije rekao tacne informacije

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *