|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
31.3.2016 15:02:12   
tačkicaa
Mala Sretno sutra na kontroli user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
31.3.2016 15:41:53   
samy_lo
Samo da vas pozdravim..
Ja samo radim,cistim,perem,kuham..lijepo vrijeme pa nisam vise lijena..jest da me navecer sve boli,i kazem necu vise,al cim ustanem ne popustam krpu iz ruke..ljubim vas

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
31.3.2016 19:08:03   
agatha
Neko je jutarnji a neko večernji tip sto se tiče pisanja, heh.
Tackice, bolje sam, mada sam sinoc i noćas povraćala i glava me boljela uzas, nikako mi želudac nije hranu provario.
Nadam se da ste i vi, drage moje trudnice, sve dobro i da odmarate.
Sve je ljepše čim je sunce ugrijalo user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
31.3.2016 22:25:51   
samy_lo
Zemice gdje ima onaj spisak sta nam je potrebno za bebicu

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 8:13:26   
tačkicaa
Jutro blagoslovljene žene od blagoslovljene žene user posted image
Jučes smo vala podbacile s pisanjem, slabo to nešto skroz bi. Valjda sunce, pa izmilile vanka user posted image
Samy_lo Svaka čast, to k'o da si dobila neku nadnaravnu energiju trudnoćom user posted image A ja ti ne znam gdje je spisak, mada sam ga viđala user posted image I vjeruj da nisam znala rastumačit' šta je šta user posted image
Agatha Aman što me sad i ti poče sekirat' ženo, kako ba povraćanje sad? user posted image Hajde danas se javi da si super i vesela user posted image Doduše i mene je želudac sinoć bolio, ali ja sam na to navikla user posted image
Uđo' u 15-u sedmicu, kad li će mi se ovaj mališan javit', da znam da ne pjevam džaba user posted image Zamisli, ja namijem mjuzu, Menson grmi, ja pjevam a on tamo mlati glavicom user posted image Joj postala sam jutarnji tip haman user posted image
Ne znam čita li iko ovo što ja palamudim, ovo meni dođe k'o dnevnik user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 8:13:57   
samy_lo
Naspavale se?
Ja poranila na endokrinolosko savjetovaliste,trebam da vadim hormone stitne..a veceras na 4D

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 8:20:03   
minie
Jutric,

Ja se bas pravo naspavala, i R mi zaspao oko 9 pa sam se bas odmorila user posted image

Jucer sam uradila nalaz urina i nadam se da vise necu morati vaditi krv i sl. U ponedjeljak aBd na kontrolu, da vidim je li se ovaj mali svrco okrenuo kako treba. Samo gura opasno nogicama i rukicama i svi ga zeljno iscekujemo a veliki brat posebno.

Danas petak pa sam posebno raspolozena, jos da nam hoce i sunce progrijati kako su najavili user posted image Radim jos dviej sedmice i onda odmor.



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 9:14:00   
nudzejma
Jutro slatke trudnice...

Minie ti bas fino izgura na poslu,skoro do kraja trudnoce.Neki dan sam ovdje pisala,mozda nisi vidjela,moj i tvoj stariji djecak su generacija i rodjeni u par mjeseci a evo i ovi ce biti u blizu aBduser posted image
Samy sretno na 4D,javim nam utiske.
Tackicee gdje draga Mensona nadje hehehe....Legendouser posted image
Ja se nisam javljala ovih dana jer nisam znala gdje mi je glava.Mali iz cista mira dobi temperaturu.Nit' je virozan nit' je upala grla.Bas sam se strasno nasekirala kad ono na kraju ispadose afte.Puna usta afti i jezik. I tako se mi danima borimo jer ga uzasno boli ne moze jesti....Bice bolje aBd.... Pozz

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 9:14:10   
samy_lo
TACKICE ukucaj na google trudnoca po tjednima i pise u kojoj sedmici beba cuje i vanjske zvukove,ja mislim da sam citala da je u 18,al opet nisam sigurna..ma vjeruj da sam iz dana u dan sve energicnija,iako me ledja razvaljuju,evo sad sam na Cekalusi,dosla na komisiju za oca,al vec kontam kad dodjem kuci da pravim zeljanicu,ali sa zarom(koprivom) tj.zarenicu hahahha..mmm nema je bolje i ukusnije,ko god nije probao neka proba nece se pokajati,onako vrucu mirisnu sa jogurtom zaliti..uhh to moj zeludac ocigledno prica

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 9:27:57   
tačkicaa
Minie Svaka čast, tako treba user posted image Izguraj i te dvije pa si beg na konju user posted image
Nudzejma Ma to malo Mensona za promjenu, inače mlatimo glavicama uz metal user posted image user posted image NEka ga, nek' dijete sluša šta voli user posted image Ima li kakvu terapiju za te afte? Duša draga, to je baš nezgodno user posted image Ja sam imala kolegu, vazda dever'o s tim i samo mu cigare pomagale, što ne znači da samjetujem cigaru tvom malcu user posted image Možda je alergičan na nešto?
Samy_lo Aman ženo šta mi to napriča user posted image Želudac mi instant zagrmi kad opisa tu žaranicu user posted image Njam-njam user posted image Ja kobajagi kupila zeljanicu, ali sad kad ti tako fino opisa, dođe mi da ovdje razvijem jednu domaću user posted image Mada nisam haman ni probala nikad od žare user posted image Kako se otac oporavlja? Je li bolje? Sretno ti na pregledu user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 9:30:33   
anidla
Jutro zenice...

I ja se sve bolje osjecam kako sam evo usla u 4 mjesec...
Screening test mi je uredan hvala Bogu user posted image

Djecaka jos ne osjetim.iako sve ocekujem kao drugorotka user posted image

A ovo mog starijeg sincica danas idemo upisati u skolu pa sam mnooogoo uzbudjena user posted image user posted image user posted image

Jucer sam.isla na hematolosko savjetovaliste i moram raditi hrpu nalaza da vidim jel tromb od trudnoce ili je genetski....



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 9:58:48   
Arijana2
Pozdrav,samo da mahnem i vidim kako ste sta se radi user posted image Čitam i vidim da ste sve hvala Bogu dobro .Ja sam naručila krevetić i komadicu i radujem se uvjek ponovo gledam slikeuser posted image .Samo da sve aBd bude u redu.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 11:37:09   
tačkicaa
Samy_lo http://www.ringeraja.ba/forum/Oprema_za_novoro%C4%91en%C4%8De/m_18651/tm.htm
Anidla user posted image za test user posted image i user posted image za školarca user posted image Sretno sa nalazima user posted image
Arijana2 Mahanje user posted image Biće sve uredu abd user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 11:47:25   
Logica
Samo da vas pozdravim i prijavim skori bankrot user posted image

Jedva cekam da beba dodje..samo cu da ga prsavlacim po vascijeli dan :) eto ajd uzivajte user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 12:13:01   
samy_lo
Tackicee,hvala na spisku..a vjeruj da em sto je zara zdrava,u sto dize zeljezo,i krvnu sliku,od nje pita bas mirise,obicna zeljanica mi nekako bljutka..danas je necu pravit jer nema sira u kone,pa sutra..ja svakom preporucujem da je proba

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 13:42:22   
tačkicaa
Samy_lo Vjeruješ li ti da ja još razmišljam o toj žaranici user posted image Ne mogu da je izbijem iz glave user posted image Može li trudnica zbog trudnice dobiti ječmičak? Ako može, tebi ne gine user posted image
Kad sam već navikla da vam pričam svoje snove, sinoć sam sanjala trbuščiće od beba user posted image Aaaaj kako mi je bilo fino, sve trbuščić, do trbuščića u mekanim benkicama user posted image user posted image Hoću bebuuu user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 16:03:59   
agatha
Pozz, ženice! Tackice moja, povraćanje i glavobolje su kod mene česte i mimo trudnoće. Dobro sam hvala Bogu, samo sam umorna ko pas.
Budi strpljiva osjetit ćeš ubrzo bebicu a u svakom slučaju ne možeš dzaba pjevati. user posted image
Drage moje, imam ovaj raspored za ambulantu na Jezeru za april ali kako sam smotan ne znam kako staviti sliku user posted image


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 16:53:16   
samy_lo
Evo ja se vracam sa pregleda..sve je super hvala Allahu..bebica preaktivna,jedva smo napravili par fotkica..ii da moj me osjecaj nije prevario djecak jeuser posted image

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 21:49:22   
mala_sa
Tuspas mene user posted image , jutros smo bili na pregledu user posted image , hvala Bogu sve je uredu, arterije su se opustile i bebica fino dobija na kilazi user posted image . Sutra aBd smo punih 28 sedmica i teska je 1kg i 200gr mashAllah user posted image user posted image debelguzica mamina user posted image user posted image

Samy-lo user posted image user posted image za user posted image , a pitu od zare i ja najvise volim mmmm user posted image user posted image

Tackice mpzda bi vec mogla osjetiti bebicu, ali moras se skoncentrisati, biti opustena i bes glasnih zvukova. Pojedi snikers i lezi na ledja pa osluskuj, meni su se uvijek tako javljali na pocetku user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
1.4.2016 22:19:55   
Logica
Hvala Bogu na urednim kontrolama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.4.2016 15:25:38   
Jananie
Logica @
Koliko je beba krupna? Moja prva je bila 4280, 4 dana prije termina rodila. Druga je bila 4350 i znao je i doktor da je krupna, pukao mi vodenjak na termin i rodila je cim sam dosla u bolnicu. Nisam imala kontrakcije(bolove) ni sa jednom, maximalno se otvorila znaci osjetila nisam. Prvu sam tiskala 35 min a drugu 3 min. Hajd javi mi se na fb, ja ovdje slabo ulazim pa kasnim sa odgovorima po 2 dana. I ovo mi je prijateljica rekla da je vidjela opis mog poroda pa sam usla da vidim i odgovorila :)



(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.4.2016 15:26:39   
Jananie

Koliko je beba krupna? Moja prva je bila 4280, 4 dana prije termina rodila. Druga je bila 4350 i znao je i doktor da je krupna, pukao mi vodenjak na termin i rodila je cim sam dosla u bolnicu. Nisam imala kontrakcije(bolove) ni sa jednom, maximalno se otvorila znaci osjetila nisam. Prvu sam tiskala 35 min a drugu 3 min. Hajd javi mi se na fb, ja ovdje slabo ulazim pa kasnim sa odgovorima po 2 dana. I ovo mi je prijateljica rekla da je vidjela opis mog poroda pa sam usla da vidim i odgovorila :)



IZVORNA PORUKA: Logica


IZVORNA PORUKA: Jananie


IZVORNA PORUKA: Logica

Jeanine termin 15.4. A nisam napravila plan poroda ne znam ni sama zasto :/

Samy i tackice nikad nije previse rano ako nista rasporedicete mjesecne troskove :)


Logica, ako treba pomoc oko plana javi se u pp. Iako mislim da i bez plana mozes traziti sve sto zelis(ako ti se potrefi dobra smjena) Cak se i vakcine mogu odbiti bez ikakvih dodatnih izjava, samo kod njih potpises. Ko ti vodi trudnocu? Razgovaraj sa svojim gin. o svojim zahtjevjma i pitaj da li moras napisati da bi se ispostovalo ili moze i usmeno. U svakom slucaju sretno. Ja sam prvu curicu rodila 14.4. :D



Hvala ti :) inace vodi me ribic pa vidjecemo sljedece sedmice ..inace beba je malo krupnija po uzv pa on predlaze carski ako se do termina ne porodim pa cekam da vidim uq kojem smijeru ce sve ici..btw koliko se sjecam ti si govorila da nisi imala kontrakcije ako se dobro sjecam..pa me zanima kad si otisla u bolnicu,jel ti pukao vodenjak ili si prenijela ili?


(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
4.4.2016 10:54:34   
search
Sta ste se usutile zeniceeee, lijepo vrijeme pa svi pohrlili van aaa user posted image
Evo nas u 26. Sedmici user posted image razmisljam kad treba da pocnem sa pripremama za bebija, nista jos od stvari nemam hmmm
Jaooo kako me sinoc isutala izgurala i ne znam ni ja sta sve nije radila, jako neugodno i bolno, imala sam osjecaj da mi nozice zabija u organe neke dolje na desnoj strani, tako da na desnu nogu nisam mogla stati, jel se vama to desavalo, bas je bila hyperuser posted image user posted image , ajde predlozite mi gdje da kupujem stvari za bebu a da novcanik plaho ne pati, i od cega da pocnem

(odgovor članu Jananie)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
4.4.2016 11:27:53   
blossom
Search nismo se usutile, presle smo u April user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-beba---april/m_2753276/mpage_2/tm.htm#2753457

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 624
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *