|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zumba
7.3.2016 11:55:34   
Alverde
Eh drage moje, tražila sam ovu temu ali pošto vidim da je nema odlučih da je ja otvorim i malo razmijenimo iskustva da li idete na zumbu i gdje, jeste li zadovoljni trenerom i treningom, i postignutim rezultatima?user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje zumbate:)))
8.3.2016 7:25:09   
Alverde
Pa zar niko ne pleše i ne skačeuser posted image user posted image

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje zumbate:)))
8.3.2016 8:04:50   
škorpija
Ja sam isla z Formu s u Robotu u Hrasnom, nije skupo, trenerice su dobre sami su grupe bile prevelike i nismo imsle dovoljno prostora ni da ruke pružimo kako treba. Zato sam odustala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje zumbate:)))
8.3.2016 8:24:44   
Alverde
Ako ti nije daleko, kod kružnog toka na dobrinji ima teretana u staklu i u sklopu nje aerobic i zumba, i vjeruj da idem dva mjeseca i prezadovoljna sam. muzika super, cura što vodi je odlična, jest da u zadnje vrijeme bude nas malo više pa zna biti malo gužve al i to zavisi koji je dan. na aerobicu se nešto nisam pronašla ali me je zumba oduševilauser posted image . išla i na druga mjesta ali nije mi to bilo to.user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje zumbate:)))
8.3.2016 8:27:43   
škorpija
Uh daleko mi je, i ovu sam zumbaonicu u hrasnom izabrala samo zbog blizine, a pogotovo sad kad imam malu bebu udaljenost je najvazniji faktor user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje zumbate:)))
8.3.2016 9:12:18   
Alverde
naravno, razumijem te jer je i meni blizina najbitnija bila pa sam zato i krenula tamo, al eto ispostavilo se da sam i svim ostalim baš zadovoljna:)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje zumbate:)))
12.3.2016 20:30:22   
Visnja RR
Zumba je odlična ...
Išla sam neko vrijeme u Wisu...al nikako da se organizujem već duže vrijeme pa da nađem vremena i za sebe....
Pokušavala nešto u kućnoj verziji al šipak....
Volim kombinaciju zumbe i pilatesa...Npr 2 odlaska na zumbu a jedan na pilates...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje zumbate:)))
12.3.2016 21:53:01   
ladyblue RR
ne zumbam. teretana i samo sirova snaga user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje zumbate:)))
12.3.2016 23:11:54   
teacher75
ja sam isla prije par godina u skenderiju kod elme viso koja je prva donijela zumbu ovamouser posted image onda sam isla u fis kod edite. nije losa ni ona

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje zumbate:)))
13.3.2016 12:49:19   
nihta
Ja sam isla na Zumbu u plesni klub Astorija. Tri trenera se izmjenjuju i meni su bili odlicni. Sad preko zime mi je bilo komplikovano organizovati se zbog djece, planiram za jedno mjesec opet.

Meni je Zumba daleko najzabavniji oblik kardio treninga i zaista uzivam, izmedju ostalog i zbog plesnih elemenata. U Astoriji su koreografije dosta plesno orijentisane, jer su treneri ipak plesaci, ima i trenera cije su koreografije vise na varijantu aerobika, sve zavisi sta kome lezi.
Sto se rezultat tice, sa aspekta mrsanja kljuc je prehrana, dakle ako cete se pridrzavati neke uravnotezene prehrane, forumasica Ladyblue je nedavno stavljala odlican plan prehrane, Zumba ce samo pomoci. Sa aspekta oblikovanja tijela, ja puno bolje rezultate postizem s tegovima.
Tijelo se s vremenom na svaku kardio aktivnost navikne pa i na Zumbu, a tada napredovanje/mrsanje prestaje.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje zumbate:)))
22.5.2016 23:52:49   
saamy
Ev da i ja ostavim svoj dojam o zumbi user posted image

Meni se svidza probala sam ali samo sto nam je trener uvijek jedno te isto plesao i przstanem...

Aaa najgori su mi oni kad kazu "idi na njivu pa trci i radi,kakva zumba"user posted image user posted image

(odgovor članu nihta)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *