|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 9:28:55   
anandi
Leptirice draga, vrijeme leti ko ludo
Ja ovdje u Tz najvise vidim rosou i planiramo krajem godine setat sa stomacicima user posted image tu nam je i 9months al tu zenu niko ne uganja, nema je ni na mapiuser posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 9:53:41   
Leptirica13
hajde super...fino je kad imas s nekim razmijeniti iskustva I vrijeme provesti..setnje...
posto smo key I ja skontale da se znamo, tj ona je sve povezala :) ja cekam nju ovaj mjesec da nas obraduje pa da se mozemo druziti..
necemo joj puno pobjeci..tu je to negdje... :)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 10:19:25   
BraMar
IZVORNA PORUKA: anandi
Ne mogu da vjerujem da ce mi za nekih cca 20 dana vratiti eskimeuser posted image


Ha ha Anandi pa ti se u proleće spremaš za zimu user posted image Ručkaj ananasa i cvekle, drmni koje pivce za živce, pa da im dobro pripremiš skafander user posted image user posted image

Ja na pola ove ture, a u Zagrebu 6 mojih eskima. Što reče Harmi, treba po dječicu..da ne čuče tamo pod neonkama

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 10:20:19   
BraMar

IZVORNA PORUKA: pcelica 23

user posted image mnogo srece u novom mjesecu da nam aBd svima bude nafake user posted image trudnice uzivajte user posted image
Silver mila ne znam sta bi to moglo biti ,nemoj se brinuti user posted image user posted image user posted image vas sve



Miss you...
Vratiii seeeee user posted image user posted image

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 12:29:32   
Key99

IZVORNA PORUKA: Leptirica13

hajde super...fino je kad imas s nekim razmijeniti iskustva I vrijeme provesti..setnje...
posto smo key I ja skontale da se znamo, tj ona je sve povezala :) ja cekam nju ovaj mjesec da nas obraduje pa da se mozemo druziti..
necemo joj puno pobjeci..tu je to negdje... :)


user posted image user posted image
to je bas bila nevjerovatna slucajnost, ali našle smo se hhehehehhehe user posted image
u ponedjeljak smo na kontroli pa ćemo vjerovatno znati kad idemo po smrzliće user posted image

pozz svima user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 13:54:42   
Bubule82
user posted image pif anadi pa imaš mene u Tuzli user posted image user posted image . Kako smo krenule u par dana nam je i transfer :D eto nas da šetkamo sa user posted image

(odgovor članu Key99)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 15:03:10   
anandi

IZVORNA PORUKA: BraMar

IZVORNA PORUKA: anandi
Ne mogu da vjerujem da ce mi za nekih cca 20 dana vratiti eskimeuser posted image


Ha ha Anandi pa ti se u proleće spremaš za zimu user posted image Ručkaj ananasa i cvekle, drmni koje pivce za živce, pa da im dobro pripremiš skafander user posted image user posted image

Ja na pola ove ture, a u Zagrebu 6 mojih eskima. Što reče Harmi, treba po dječicu..da ne čuče tamo pod neonkama



eto vidis nisam o tome ni razmisljala user posted image znaci ako se sad zakaci i porodim se u zimu tamam necu ici poslije poroda kod svekijevce (kod nje zima i lozi se) user posted image
ananas i cveklu jedem cesto a sto se tice piva, popijem ono bezalkoholno sad ne znam da li ono ima efekta

Key sretno u ponedeljakuser posted image

Bubule a pa daaaa, i ti si tu user posted image ne znam, ja se sjecam onih zena iz cekaonice samo ne znam koja si ti bila user posted image Ako si na fb posalji mi link u pp da te dodam pa mozemo se i dogovorit za neku kaficu

Mogu vam reci da su mi divne zene koje sam upoznala preko rr, eto bas prosle godine kad sam bila u Z upoznala sam nasu zelimo bebu i dandy i bilo mi je preljepo druziti se s njima.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 15:14:23   
Bubule82
Poslala sam ti :D user posted image user posted image user posted image kad se već nismo uganjale na Gradini user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 15:31:42   
BubaDara
anandi draga sretno da ti bude, ako Bog da ovaj put da uspiju eskimčići preživjeti ove tople dane pa ošinemo kolce user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 15:34:30   
anandi
Bubule, nasla sam te i sjetila sam te se ali ne s Gradine, nego od Balica pred NGuser posted image U proslom mom postupku, ne znam jel bio transfer ili punkcija ti si dosla s mm i niste imali gdje sjesti, cekaona je bila puna a ostala si mi u sjecanju kako si bila nasmijana i vesela u roze vesti

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 15:36:31   
anandi
Hvala BubaDaro i ja se nadam da ce mi eskimi prezivjet user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 15:46:46   
suncica15
Pozdrav za staru i novu raju. Nakon nekoliko mjeseci sam ušla na rr i vidim čekaonica kao i po običaju aktivna. ..uvijek su tu neka dešavanja.
Anandi to su pripreme u toku? Jesi li odlučila koliko eskima vraćaš?
Pozz i za ostale žene. ..treba mi malo vremena da iščitam sta ste sve pisale

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 18:16:51   
Bubule82
Haha anadi user posted image ekstraa :) eh tacno nismo imali gdje sjest!! I sjecam se da je cekaonica bila puna! Eh kako sam samo placuci izasla. Tad mi je doktor reko da su mu oba jajovoda zacepljena da ih moram odstranit i da ne vjeruje da ce mi na gradini radit i sve to tako nonsalatno ko da mi je reko nesto usputno tipa "imas neku fleku na majci" al sve bude i prodze pa evo sad sam pred transerom :)

(odgovor članu suncica15)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 18:22:28   
Lejni
Harmonika, sad sam malo odmakla a boga mi i pupo odmakao on nesto pozirio kao da je par sedmica brzi haha

Daduska mila, samo se strpi. Ja sam isla kod dr u sestoj a on mene uplasio kaze ne vidi se embrion jos ne nije razvio. I kao za 7 dana kontrola. Ja sam u medjuvremenu promijenila dr iz mnogo razloga te je kontrola kod novog bila sa punih 7 sedmica i tada sam tek cula svoje srculence maleno i bili smo 11mm. Zato bez brige uzivaj, svaki dan je sada poseban dok se razvije.

Leptirice aaaaauser posted image user posted image ma kakva divna novost. Ja bih voljela isto da sam nekako sa blizancima hehe. Divno, divno

Anandi, znaci odbrojavamo, sad pripremaj organizam pa da se abd zakaci fino i da nam predjes i ti konacno na veselije teme.

Pozdravljam sve ostale zene koje nisam pomenula, dok ja iskuckam zaboravim pola postova. Uglavnom vidim da je tema pizza, kolaci, sve sto je po mom ukusu pa sam vam ja sada gladna hehe

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 19:27:08   
anandi
suncice bas mi je drago da si se javila user posted image kako si mi ti, kako se osjecas? A da, pripremam se lagano... Sto se tice vracanja esika za sada sam za dvoje pa vidjet cemo user posted image
bubule a daa, to je Adem i nista me od njega ne iznenadujeuser posted image
Lejni hajde ti meni na klasovni kolac user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 21:01:56   
BraMar
Dok "čekamo" u čekaonici jel neko za pitu od praziluka i šampinjona prelivenu jajima i kis.pavlakom??
Ostaće, ne mogu se sama izboriti user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 21:14:55   
harmonika
Uh BraMarko ja bila u antic'su pa ti sada ne mogu pomoći sa pitom. Valjam se po krevetu,najela se pa disati ne mogu. Juče sam histerisala kako nemam ništa trudničko za ove vrele dane a muž danas išao u Zagreb poslom pa me poveo sa sobom. Šoping pao. Ali pala sam i ja. Nisam više za ove cjelodnevne ekspedicij. I rođena majka me grdi,kud sam se digla,samo po kafanama hodam. A šta ću kad je fino vrijeme,ja ne radim pa slobidnog vremena na pretek. Srećom sveki nije tu da mi i ona broji izlaske iz kuće. Navratila sam i u B+ danas,svi na okupu. Počastila ih,podsjetila da ću doći po eskime uskoro. Kaže dr Romana kako je bilo kilavo na početku,sada mašala. Nego,vidim danas ste se pravo raspisale. Pa da ne čitam ponovo-bockalicama puno sreće,čekalicama takođe a trudnjače uživajte sa svojim pilićima. Ljubi vas vaša Harmi

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 21:27:01   
BraMar
E gdje ćeš me sa šopingom u Zg :)
A ja danas kupila trudnjačke hlače i haljinu, jedva našla u PS fashion.
Baš je slab izbor za trblave..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 21:35:53   
harmonika
Sad mi došlo da plačem. Kupila cipele,platila 100 km i kad sam ih probala bile su mi ok. Sad hodam po kući a one male,žuljaju sa svih strana. Sve se nadam da su noge natekle pa zato. Inače nosim 36 a one su 37. oooo,al sam nesposobnjaković,ni cipele ne znam kupiti.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 21:42:27   
BraMar
Ma u najgorem slučaju preprodaj, možda nekoj od ženica odgovaraju! Znaš da je ovo svemoguća čekaonica user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Čekaonica - april
7.4.2016 21:58:22   
daduška
user posted image Ovdje je baš veselo user posted image
Od svi mogućih iščekivanja, danas smo ubacili i novu temu user posted image Šoping, pica, pita.......user posted image Kada smo kod pite (pita) danas je pala jedna domaća od tikvica user posted image . Uh, obljetala sam oko stola samo da je što prije završim i još ptije smažem. user posted image Harmonika, vjerujem da su ti noge natečene, i nadam se da ćeš sutra lako uskočiti u njih, i obavezno ih malo prošetati user posted image
Anandi, samo neka vrijeme prolazi pa da zaigramo jedno kolce i za tebe user posted image

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 8:53:59   
Pofezna
Drage moje cure, ja se još ne mogu oporaviti od neupjelog pokušaja. Sad se pripremamo sve ponovo. Zaboravile ste i mene iz Tuzle user posted image . Razmisljam da pokušamo kod Bahceci-ja. Cure koje su tamo radile, vidim da uspjeva. Ako može mala pomoć oko svega, koliko bi me tamo izašao postupak? Kakva je procedura, kako ide naručivanje?
Posle kolko mogu ponovo u postupak, kolko treba organizmu da se oporavi?
Veliki poljubac za trudnice, a za nas čekalice, jedan veliki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 9:14:13   
daduška
Draga Pofezna, daj sebi malo vremena. Velikoj većine ne uspije iz prvog puta, ali svaki naredni postupak ti daje novu nadu. Ja ti od srca želim da u narednom ugledaš svoje željene user posted image . Harmonika je (ja mislim) rekorderka u postupcima user posted image 3 postupka u 10 mjeseci. Do tada se posavjetuj sa curama, a oko Bahcecija će ti pomoći Leptirica koja je najskorije radila postupak kod njih. user posted image

(odgovor članu Pofezna)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 9:52:40   
Leptirica13
Dusa draga..Pofezna.. :(
Nismo te zaboravile..cesto si mi u mislima I znala sam da si sad u svojoj cahuri..I ja sam ista takva...kad sam tuzna, najradije bih da sam sama..
I dok ne prodje,ne diraj me..

Sto se tice Bahcecija, ja ih toplo preporucujem...po svim osnovama..krenuvsi od Sanite sa recepcije, pa dalje...neki dan, kad smo bili na uz, kaze dr zatrudnila jedna zena koja je prethodno imala 4 neuspjeha (radjeno van BIH) I to neuspjesno zbog neke gluposti koju doktori nisu uradili..
I kod njih sad zatrudnila..tako da su stvarno detaljni,bez zurbe I srkleta...jednostavno se osjecas kao kod kuce..

cijena je 4500KM + lijekovi... (zamrzavanje je 500 KM, ako zelis - u slucaju neuspjeha,sa ovim imas cijenu manju od 2000 za postupak,pa se isplati platiti zamrzavanje)
ne znam koliko se ceka ako ne uspije...ali, sigurno ne skupljaju zene kao u tuzli user posted image (izvinite,morala sam :( )
ako je sve uredu, vrlo moguce odmah za mjesec..narucit se mozes preko telefona I vrlo brzo se dobije termin..mi smo dobili za 5 dana termin..

ako se odlucic,ja ti zelim svu srecu svijeta...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 9:59:48   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: harmonika

Sad mi došlo da plačem. Kupila cipele,platila 100 km i kad sam ih probala bile su mi ok. Sad hodam po kući a one male,žuljaju sa svih strana. Sve se nadam da su noge natekle pa zato. Inače nosim 36 a one su 37. oooo,al sam nesposobnjaković,ni cipele ne znam kupiti.


Ti zaboravila da si trudna user posted image U trudnoci se obavezno kupuju cipele za broj vece jer u organizmu ima vise tecnosti i krvi...i pripremi se da ti mozda nakon trudnoce nikad vise nece moci tvoje cipelice broja 36... Kod mene je nozica narasla na neki medjubroj, prakticno pola broja...sad ne mogu da nadjem 37.5 user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *