|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:25:11   
lejla80
Vidi ti ove bebice što se gura u novembar, omamio je bijeli luk user posted image ....i ja sam novembaraska, jest da mi piše 3. 12. al računam pa ne moram svaki put prenijeti user posted image

Tačko i tebi opao imunitet, nemoj previše bijelog luka, tebe može svaki čas zaboliti, ima da ti doktor pobjegne user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:31:01   
samy_lo
Kako ste mi zenice?
Kod mene jos uvijek nista novo..bas mi ovaj bebac lijen(na mater)..ne ide mu se vani..
Evo uradila ctg pa sad cekam da mi neko potpise

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:40:18   
winky_sa
Jutrooooo....
Kako ste mi nestrpljive, sve bi da se ugurate u novembarske terminuse.
Tackice bas mi zao da te sad i herpes uhvatio. Probaj podici malo imunitet, limun, narandze dok mozes. user posted image
Ove nase septembarsko-oktobarske user posted image cekaju ovo najavljeno zahladnjenje i snijeg izgleda. Kod mene nikakvih naznaka user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:47:13   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image


25.09. samy_lo
28.09. tackicaa
10. 10. winky_sa
28.10. Eminaja


NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num
10.11. amelaaa
28.11. svamojadjeca


DECEMBAR 2016 user posted image

01.12. bebica11
03.12. lejla80
04.12. leptirica13
24.12. bambi1


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa

MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja

JUNI 2017user posted image

5.6. Mina 90


< Poruku je uredio bejbibi -- 2.10.2016 10:59:46 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:48:27   
bejbibi
Evo spiska hahauser posted image ja sa moba pa mi boldirano ne pokazuje pa koja stigne nek boldira user posted image
Samo sam copy-paste LEJLA user posted image

TACKICE ,ako budes imala herpes i kad se porodis nemoj ljubiti bebu niposto ..kako ti je BEBICA objasnila ..opasan je jako za bebe ..

Ma hB ova mi je trudnoca ok ...dosad...druga mi je bila rizicna od pocetka pa sam bas strepila ....sad sam malo opustenija ,sve radim po kuci i ono sto ne trebam user posted image pa kontam da mogu i letiti ..inace mi se stomak ne prepiznaje osim nekad kad se napuse ...to buse kad se prejedem user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 2.10.2016 10:51:16 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 12:27:34   
tačkicaa
E vala sam baksuz, nisam imala herpes dvije godine unazad i sad se naso pojavit'... Ma ja samo cinkovu pastu stavljam, luk nikakav ne konzumiram ni u kom obliku oduvijek, pa mi mozda bas on i fali user posted image kako god, ne mogu ga zalijecit' za sedam dana, vec se rascvjet'o user posted image Aman ko jos ne smije ljubit' bebce kad se rodi user posted image
Bebice ti koliko jedes taj luk, ima da sad imunitet zakucas user posted image
Samy znaci nista, dzaba ispo cep user posted image ah djece nam user posted image ia bona juce sretoh zenu na Jezeru, termin joj bio 28., i kaze doktor je salje na komisiju u ponedjeljak user posted image ona tvrdi da je trudnoca ok, da nema predispozicije za carski, pa mi cudno sto je salje user posted image malo sam se uspanicila i zbog tog'...
Winky ima li kod tebe kakvih naznaka? Hoces prije nas? user posted image
Lejla ja nikakvu sliku debeloguza na dobi' user posted image
Bejbibi kad putujes? Kad mala popije podnevsku kafu. user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 12:32:02   
tačkicaa
Nova clanice, dobro nam dosla. Ima li kod tebe naznaka skorog dolaska bebceta? user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 12:36:51   
Bebica11
Joj žene biću vam asocijacija za b.lukuser posted image A jedem ga samo kad se razbolim ovako i ne smijem nista drugouser posted image al eto to su me moji naučili od malena. Mi smo imali "luk vikende" zimi pa kljukusa pita sa b.lukom i svi se "narokamo" niko nikom ne smrdi hahauser posted image lijepi su to bili običaji kod mojih i tako sam ga naučila jesti....al kako sam se udala ne jedem jer mm ne može miris ni svježeg a kamoli kad se pojede. Al spavamo odvojene sobe dok se "fiksam" s njim pa rahatuser posted image I to navečer pojedem ujutro brzo doručkujem prozracim pa me trpiuser posted image

Bejbibi tako je meni prva bila teška trudnoca krvarenja,ginipral,bolnice. Bukvalno lezala 9mj, druga pola lezala polq ne. Sad ova masaAllah. Prva da uživam u njoj
I. Sad sebi i bebi ja kupujem biram... Objesi ga nisam iscejfila prva dva putauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 13:45:40   
eminaja
hvala vam na dobrodoslici..... druga trudnoca aa bogme treca ce jos jos pricekat user posted image
Bgm odbrojavam svaki dan samo da se kotarisem.... ne znam kako kod vas ali je meni ova druga trudnoca i laksa ali i teza pogotovo sad pred kraj aa vecinu trudnoce me prepone i kosti bole user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 13:54:13   
eminaja
tackica Bogami kod mene jos nista,ali imam neki osjecaj da ce prije termina sve nesto kontam oko 37-38 sedmice aaa ako ne bude trudit cemo se da bude user posted image user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 15:14:25   
samy_lo
TACKO procitala sam negdje da se bijeli luk sitno isjecka i sta i na herpes te drzi 10 min,pa isprati toplom vodom.5 puta na dan.Tako 2 dana i da ce nestati pa pokusaj.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 15:23:12   
samy_lo
i maloprije mi je bilo sluzi,vjerojatno postepeno mi taj cep ispada
Poludit cu,pojavio mi se neki osip na stomaku po strijama..bas pece i svrbi

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 15:27:15   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: samy_lo

i maloprije mi je bilo sluzi,vjerojatno postepeno mi taj cep ispada
Poludit cu,pojavio mi se neki osip na stomaku po strijama..bas pece i svrbi


Koje je boje sluz?

Sad ce to aBd. Reci covi da ti kupi ananasa malo pojedi da te "razmeksa" i hurme ako voliš

Eminaja jesil prvi put na termin rodila? Ja sam prvi put 38+1 i dr put sa 35+5 ispao sluzni al dr Imsirija reče kao i sad ćeš tako sa 38 i fakat opet na 38+1 se i drugi put porodihuser posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 16:01:16   
bejbibi
Hello zene ...ja gledala neki horor pa sam se uspanicila user posted image
Mi vala nalozili,kisa citav dan,uzasno vrijwmw,dwpresivno..eno hocu A da uspavam al se ne da .mislim da cu odustati
BEBICE kako ti jedes taj bijeli luk ..onako grickas il sta..joj ja ga volim jesti uz grah user posted image onak da ga grickam jamii..malo posolim i jami.isto crveni luk..
Ma meni je prva trudnoca bila divna skolska.al zsto dtuga uh ...evo ova hB dobro zasad ..zvat cu sutra ginekologa da odem na preglwd prije putovanja pa da vidim misljenje ..a i vrijwmw mi je ,proso mjesec.valjda ce mi reci sta nosim ...

A TACKICE ne znam kad putujem,nije nista sigurno.samo znam da zelimuser posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 2.10.2016 16:08:34 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 16:38:16   
samy_lo
bebica11 pikem sok od ananasa,a hurme jedem gotov cijelu trudnocu..a sluz je Zuto-zelenkaste boje i bas je bilo onilno u 2-3 navrata

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 17:24:47   
lejla80
Ooo đe ste žene, evo i ja obavila svoju građansku dužnost, išla u kupovinu da napunim frižider, mm odveo mališu na plivanje a ja uživam user posted image Ovdje tek nedavno počela padati kiša pa nije još hladno..i ja po potrebi odvrnem malo plin.

Nego u kakve torbe pakujete prnje za bolnice i kad ste se počele pakirati, i ja moram makar pokupovati osnovno što mi treba jer mm se baš i ne bi snašao u tome. Obično sve ja kupujem pa i njemu, tak das on pojma nema.

Samy i ti si vala uradila tih ctg ova ihih ... ma poslao bi te doktor na komisiju da trebaš. Oni obično predlažu one gelove tamo pa je mozda bolje to krene samo. A za taj osip ti ne znam...osjetljiva koža, maži, šta ćeš drugo. Sreća pa ti se nije ranije pojavio.

Tačkice u pravu si za sliku, ja potpuno zaboravila user posted image Evo namah ću jednu da nađem. I samo da kažem, guza je kod mene ostala mala, al mi j e zato stomak zasjenio sve ostale dijelove user posted image

Bebice uzivaš u sopingu ha ...tako i treba. Mogu misliti scena sa bijelim lukom, al što kažeš i nemap baš nekog izbora. Još ako ga voliš, bolje za tebe.

Eminaja ma većina nas jedva čeka da se kutariše, nije dzaba drugo stanje, sve i da je super lahka trudnoća, nakupi se tih nekih stvari i još na to dodaš devet mjeseci..ihhh prilično dugo..al vrijedi što jest jest user posted image user posted image





_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 17:27:38   
tačkicaa
Samy fala na savjetu, ali ja u kuci uopste nemam bijelog luka, a evo oluja poce vani. Dobro je to kod tebe, bar se nesto desava, ja se samo raspadam sto se karlice tice, a ostalo nista narocito. Doduse to stvrdjjavanje stomaka mi je vec mjesec skoro stalno. Ali cepa nema. Ako ne krene veceras, hoces li sutra opet na ctg? Meni se nikako ne ide, a moram user posted image
Eto vi ostale trudnjace, konacno imate dvije prave terminuse, a ne ko ove do sad. Samo jave-gotovo, bebce doslo user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 17:27:44   
lejla80
bejbibi spiak je dobar, hajd kad se porodi jedna od ovih naših gospoja pa ćemo boldirati i dodati spolove našim bebaramauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 17:29:57   
lejla80

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Samy fala na savjetu, ali ja u kuci uopste nemam bijelog luka, a evo oluja poce vani. Dobro je to kod tebe, bar se nesto desava, ja se samo raspadam sto se karlice tice, a ostalo nista narocito. Doduse to stvrdjjavanje stomaka mi je vec mjesec skoro stalno. Ali cepa nema. Ako ne krene veceras, hoces li sutra opet na ctg? Meni se nikako ne ide, a moram user posted image
Eto vi ostale trudnjace, konacno imate dvije prave terminuse, a ne ko ove do sad. Samo jave-gotovo, bebce doslo user posted image



Jest vala, svaka vam čast hehe...i još su nam plus pojedine zaboravile ispričati svoje iskustvo na porođaju. Vi nećete, jel dauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 17:48:29   
winky_sa
Uh bijeli luk..... Ja ga nikad nisam jela, luk najradije izbjegavam u svom oblicima.
Kod mene simptoma, naznaka nema... Zaboli tu i tamo, malo se teze krecem na duze staze user posted image
Citam spominjete porod u 38 sedmici, ovom mom user posted image fino, izgleda nece jos.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 17:52:44   
samy_lo
Ma naravno da cemo pisati iskustva
Ma moram sutra na ctg Bogsvog doktora da ga nafatam i da vidim hoce li mi uzv uraditi sutra da vidi kakva mi je plodna voda i vjerojatno ginekoloski pregled

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 18:46:13   
bejbibi
SAMY I TACKICE vi budite online dok se poradjateuser posted image tako sam ja zadnji put a i ovaj cu haman user posted image steta da vas nece biti ovdje al hej obavezno se javite na temi bebe,pisat cu ja i tamouser posted image

LEJLA DOK SI TI TU UREDJUJ SPISAK,KASNIJE CU JA PREUZETIuser posted image uh odose mi velika slova al necu brisati haha .slucajno,ne derem se da znateuser posted image

Ma bijeli luk je zakon ,ja ga uvijek u sve stavljam ,jos malo i u kolace cu pocetiuser posted image al nisam ga odavnoooo jela svjezeg a volim ga ...
Zenice mi jos kasljemo ..ne puno al et,A je najgore :( morat cu je voditi doktoru ovih dana .dajem joj bisolvon za iskasljavanje i vidim sluz u stolici .
Plus nos mi se stalno zacepljujemo .ja stavljam operil za djecu navecer inace ne bih mogla spavati ..citala sam kao da moze user posted image al ja fakat ne mogu funkcionisat kad mi je nos zacepljen ,mrzim to ..

Ja istusirala A ,pa moram i M okupati ,sutra vrtic ...a prejela sam se ...opet sad jela plus kolac od jabuka user posted image

Zene ja imam 60 kg ...brzo sam nadoknadila .ako ovako nastavim imat cu 100 do krajauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 20:14:16   
zeze
Vecer. Ovdje ste user posted image
hvala na dobrodoslici, u prosloj trudnoci stekla sam jako puno lijeph prijateljstava s RR. user posted image

Termin je 5. februara. Napredujemo polako i imam osjecaj da me lomi polako ova trudnoca.
user posted image



_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 21:05:08   
eminaja
Bebica11 prvi put 39+1 aa ovaj put nekako imam osjecaj da ce bit prije termina,aa termin je bas tacan u dan cini mi se, tako da poslije njega ne ocekujem user posted image
lejla upravu si,svakako je drugo stanje.....
Inace kako ste prosle na prvom porodu,ja sam punoooo pukla tako da sad bas imam neki strah,tremu kad razmisljam o tome,mada doktori kazu da ne bi trebalo bit komplikacija aa i ja se nadam da se to nece ponovit......

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 21:16:52   
Mina90
Tackice ukoliko deveras sa herpesom provjeren prirodni lijek je curekotovo sjeme, istucaj ga I stavi na herpes...moja drugarica ga imala prije par dana, stavila to I nije mogla vjerovat kako je brzo nestalo, kune se u to... pa eto pokusaj! :)
Bejbibi ja ti I dalje drzim fige da odes na putovanje, I hvala sto mislus I na mene pa si me ubacila na spisak...

Nisam se jos odlucila kojem doktoru da odem, iskreno dr Maja Slakovic mi se mnogo dopala, pami nesto zao da je mijenjam..
Bila sam danas u setnji I kontam kupit sebi kaput, a onda se sjetim da sam trudna I skontam da bi mi bio mali, a nakon trudnoce vjerovatno velik...isplatil se kupovat odjeca u trudnoci ?

Koliko vi imate kila I koji je prosjek dobivenih kila u trudnoci ? Ja trenutno 64 kg, visoka 178 cm... valjda necu izgledat ko od brda odvaljena :D

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *