|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 15:33:32   
Bebica11
Haj ženice

Ja danas bila u poslu. Došla nakon sedam dana na posao pa mi rekose da sam mnoogo veća user posted image Uglavnom završila sam bitan sastanak user posted image sad opet može laganini...al osjetim da sam teža. Jedva ustajem,jedva hodam, jedva... sveuser posted image

Nisam stigla u apoteku :( slabo sam sinoć i spavala.... Beba se sa sabaha vrtula,štucalauser posted image ova beba mi baš štuca

Midnight kolika je bebica? Jel imas još kontrola ili ide ctg sljedeće?

Lejla jel ti ok pritisak? Mislim da se do 140 gornji toleriše a donji 90/95user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 15:39:16   
amelaaaa
Ja taman napravila salep, a muz izvede curicu, izasle joj drugarice na stubiste... i et nemam s kim pit user posted image user posted image

Idem svakih 7 dana, kako sam u 9tom... Odnosno svaki cetvrtak. Ne rade kod nas u Tz ctg u DZ, a u DZ smo kod naseg ginekologa do termina.
Sljedeci cetvrtak 10.11. mi je termin i tad bih se trebala javiti na UKC (ako se ne porodim), i pretpostavljam tad ide i ctg... Naravno, ako se dese neke komplikacije, tipa bolovi, ili da ne osjetis bebu, manjak plodne vode i sl.upute te na UKC i gore odrade ctg. Medjutim ako je sve cisto i ok, onda nista.
Valjda im je to ok praksa. Sta znam...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 16:02:57   
lejla80
Bebice bio mi je pritisak 150/90, izmjerih ga slučajno jer sam se baš nekako ružno osjećala, nešto mi mutno u glavi bi. Otkucaji preko 100. Inače sam ja niskotlakaš mimo trudnoće. Onda sam ustala oprala suđe, stavila veš u mašinu, oprala nekoliko prozora i usisala kuću. Izmjerim kad ono 135/80. Evo sada 130/75. Bit će da mi ne paše sjedenje i ležanje ama baš nikako. Evo i ruke me prestadoše boliti haha

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 16:24:22   
manuela RR
Cao zenice kako ste mi?
Vidim sve se pokupovalo.
Ja danas hodala citav dan malog u skolu pa otisla do posla odnijela doznake pa kupovali neke pokloncice i tak...

Joj ne znam imate li vi slicnih problema al ja se znojim.
Ono bas mi smrdi... Nije pretjerano ali meni smeta koji god dezodorans probam nije mi bas nesto...
Nikad nisam imala problema sa znojenjem...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 16:25:56   
manuela RR
Ako imate kakav prijedlog za dezodorans da pomaze ?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 16:40:28   
amelaaaa
Joj i ja se znojim nenormalno... Ali vise ono da me oblije znoj, napadi vrucine i tako... Znam biti sva mokra, posebno ispod grudi... Sad tek razumijem mamu koja je u klimaksu user posted image user posted image
A dezodorans vise ne koristim nego sto koristim user posted image hah nisam smrda doduse, samo mi smeta sto budem mokra.. Ali jos malo pa gotovo...
lejla bona cuj ne godi ti lezanje user posted image To nek ostane izmedju nas na forumu khm khm user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 18:50:13   
manuela RR
Meni pravo neobicno pogotovo sto nikada se nisam znojila.user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 18:57:22   
lejla80
Ja se nešto posebno ne znojim ali mi vrućina smeta užasno. Šta radim gasim grijanje a moji ga pale.

Tuširanje navečer mi baš godi jest da svo kupatilo bude mokro zbog mojih oblina haha Malo mahnem nogom i peskirom i svi sretni... aj evo se kanim na kupanje, valja se pripremiti za pregled hjoj

Manuela meni najbolje pomognu ovi standardni antiperspiraniti, a uzimam Niveu ili Adidas i uvijek onaj fresh bijeli.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 22:29:50   
manuela RR
Koje vel benkica za novorodjence kupujete?
52 ili 56?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 23:22:24   
bejbibi
Helloooo zene ,evo i mene .napokon stigla svojoj kuciuser posted image bio naporan dan uh ,premorena sam ...A mi je plakala u avionu ,dosadna bila pa onda u autu 😨ma ludnica ...malo spavaj ,vise placi ..izludila me ...jos nam se put oduzio ,morali preko kladuse ...ma sigurno smo sat duze putovali,crkli smo ...
U zagrebu kad smo stigli otisli jest i to je jedino fino bilo,ostalo katastrofa ludouser posted image al haj proslo..nadam se da je A samo od umora takva bila ,da se nece sta razbolit ...

Oni soavaju ,odo i ja leci vec sam ko zombi.pa se cujemo aBd
Nisam vas nista citala 🤐

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 23:28:44   
amelaaaa
Bejbibi dobrodosla :) ma sutra ste svi kao novi ;)

Manuela ja bih ti preporucila 56, a inace bebe jako brzo prerastu i tu velicinu. Proslu trudnocu mi smo kupili par stvarcica 52 i nisu ni obucene, bebi je rodjena 57 duga... Cak i neke modele 56 bodica vec poslije 10tak dana nismo mogli zakopcat :)

Laku noc, cujemo se sutra :*

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 23:32:10   
bejbibi
Hvala AMELAA :) i ja se nadam da ce sutra bit bolje ..ovo je bas bio naporan dan ..gotov aBd :) odo sad pajkiti😴😪

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2016 23:33:29   
bejbibi
Uh samo da MANUELI odg ...draga te hurme dodju u kitiji ne one male u stiroporu,suhe ,nikakve ..ove su bas glomazne i socneeee :))) ma prefine ..iranske su ugl ...ma treba ih biti svugdje,fis,bingo,itd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.11.2016 8:21:21   
manuela RR
user posted image bejbibi bejbibi nek si i ti dosla svojoj kuci da odmoris malouser posted image
Potrazicu te u kutiji da probam.
Moj mali je isto bio 55 dug pa mu one od 52 nisu ni mogle...
A opet ne bi da bebi pliva u benkicama...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.11.2016 15:43:18   
Mina90
Helo zenice, da vam javim da sam bila kod doktora, I hvala Bogu cula sam odkucaje srca, sve jeu u idealnim mjerama....bebica nasam slici pravaa bebaa,vide se I rukice i nogice , pupcana, trbuscic, glavica.... user posted image
totalno sam se raznjezila...stalno gledam slikice...na jednoj slici, rukicama sakriva lice... user posted image
Kaze doktorica da dodjem zada 18 dana da izmjeri nuhalni nabor, kaze ne smije beba biti veca od 8 cm... :) aBd nadam se da ce I to biti ok...

Manuela, sto se tice dezodoransa, ja koristim onaj rexona u stiku, u dm kosta oko 11 KM, taj mi je najbolji od njega se uopcee nisam znojila, a do tada nisam smjela ruke podici zbog ogromnih krugova na majici ispod pazuha... pokusaj sa tim neces se pokajat, naneses ga nakon tusiranja navece I cijeli dan si mirna...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.11.2016 16:13:29   
manuela RR
E taj nisam probala...
Pokusacu da vidim hoce li pomoci...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.11.2016 16:42:06   
Bebica11
Cure prebacimo se na novembarsku temu :)

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 767
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *