|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:26:23   
winky_sa
user posted image user posted image cestitaaaaam sammy user posted image
Zelim ti brz oporavak, a bebi dug i sretan zivot user posted image


(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:31:15   
lejla80
Čestitam Samy user posted image user posted image user posted image , neka ti je živ i zdrav a i ti zajedno sa njim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:33:56   
lejla80

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image


25.09. samy_lo user posted image porodila se 4.10. user posted image user posted image user posted image
28.09. tackicaa user posted image
10. 10. winky_sa user posted image
28.10. Eminaja user posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image


01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
20.01. aidicaa


FEBRUAR 2017 user posted image


02.02. saraa
05.02. Zeze


MART 2017 user posted image


05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi


APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image


11.05. strepnja


JUNI 2017 user posted image


5.6. Mina 90



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:35:40   
amelaaaa
samy cestiiitaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:47:51   
bejbibi
SAMYYYYYY divne vijestiiiiii..aj kako sam se obradovala mashaAllahuser posted image neka je sa srecom ..sve najljepse ,bebi dug i zdrav zivot zelim user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:50:39   
bejbibi
Hajmoooo TACKO i ti user posted image samo cekam kad ces nam se ti javiti sa curetkom u rukama user posted image da aBd bude sve ok ...

Jesu se zenice i bebice fino poredale na spiskuuser posted image jeste primjetile crtice kako iduuser posted image
Ja se narucila za sutra aBd i nadam se da ce mi reci pol user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:56:28   
tačkicaa
Bejbibi I ja vala samo čekam da vam se javim user posted image Nadam se da će i moja doć' prije gela, al' haj user posted image Držim fige za sutra, da sve bude ok i da saznaš spol user posted image Ti bi gospođicu, ha? user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 14:10:38   
lejla80
Ajjj jest fino ugrijalo žene, ja evo sjedim ispred kuće i sunčam se.
Bejbibi po ovom spisku kod tebe će bit muško user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 14:15:57   
samy_lo
Sinoc me oko 21 pocelo boljeti,i sve sam do jutros do 6 trpila dok nije doslo na 3 min.dodjem ovdje sacekam doktora,on me pregleda..kaze nemoj da bi se napinjala otvorena si 10 prstiju..pravac sala..tamo ctg..i za 10 minuta sam rodila sto se tice napona..sestrica masirala medjicu ali krupna glava pa me sjecnuli malo,ali prilikom napona puknem sama prema anusu..et ukratko

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 14:22:43   
tačkicaa
Ma Samy ti si legenda user posted image Kako to ona opiše k'o pred profesorima, kratko i jasno user posted image Vala mi je baš drago da je tako završilo user posted image Čestitam još jednom user posted image Da se brzo oporaviš aBd, a bebcu naravno sve najbolje user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 14:36:11   
bejbibi
TACKICE ja bih voljela jos jednu curu :) al posto mi nikad nije dosas bilo kako sam htjela onda ce ispast ko sto je LEJLA rekla,muskouser posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 14:47:10   
amelaaaa
jeeei samy fino... user posted image user posted image Tako su nama u skoli za trudnice savjetovali, ne trcati odmah u bolnicu, nego polako, lakse je u vlastitoj kuci u drustvu, uz tv, internet, svoje kupatilo, izdrzati bolove nego u bolnici...a i vrijeme brze prodje... Drago mi je skroz, jedino mi zao sto si pukla... NAdam se da nije puno, da ces moci sjediti i bez problema raditi oko bebice user posted image

a lejla isto razmisljamo, prvo sto sam uradila kad sam procitala post od bejbibi, bilo je da joj izracunam je li je sljeduju roze ili plave crtice user posted image heheh

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 15:28:02   
winky_sa
Sammy super si ti to. Zacas. user posted image
Ja sam vam zene drage sva u nekoj strepnji, panici user posted image
Jutros mi je ispao sluzni cep, barem ja mislim... user posted image zivahna ne smiruje se a mene nista i ne boli.
Ne znam ni sama sta da radim, sta me ceka user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 15:31:33   
bejbibi
Nemas razloga da panicis WINKY ..ne znaci da ce bolovi odmah krenuti i da ces se odmah poroditi nakon ispadanja sluznog cepa :) nekad zna proci i dvije sedmice od ispadanja do poroda .samo uzivaj ,opusti se ,kad bude bit ce ..znat ces ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 15:40:38   
amelaaaa
Ajoj winky nemoj paniciti... Nije pukao vodenjak pa da se sikiras, krenut ce to polako aBd i biti brzo i uspjesno... :*

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 15:51:52   
winky_sa
Hvala vam drage sto me tjesite.
Nekako su mi pomijesani osjecaji, pomutnja. Ostaje mi iscekivanje user posted image



(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 16:12:23   
Bebica11
Winky meni je ispao čep u 35 a porodila se u 38user posted image tako da ne sekiras mada si ti bliže terminu i moglo bi da se desi u narednih 48huser posted image hajde vala laganini poradjajte seuser posted image


Samy čestitam user posted image ljubi ga mazi ga doji ga...Hehe lijep dan i lijepe vijesti user posted image
Zao mi je sto si pukla :( al hajd sve prodje. Nemoj direkt sjediti na rani

Tackooo-macko ne brigaj i ja bila samo omekšana i uloziva kad su stavili gel...jest potrajalo al ono školski mic po mic laganini menstrualni pa dok su počeli pravi nije bilo strasno. Hajde bona.... Hej i tebi ti pregledi kao i kod samy možda malo potaknu ;) ne sikiraj. A ako ti je i do čega možda i prirodni gel da probaš sa covom 😂

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 16:17:57   
Bebica11
Bejbibi sretno na kontroli user posted image

Amelaaa bar nam javi kad se porodis kad prestaneš raditiuser posted image


Ja malo setkala danas radila terenski nesto. Uletim u Skenderiji u Mh outlet. Nesto djecici kupim. Kad sam izašla sjetim se fino da su govorili da ima tu trudnickih stvari user posted image Al et sebi nisam ni na pametiuser posted image

Ima bodica po 5KM dugih rukava 50-56-62 i kratkih takodjer slatki su. Ako kome treba INFO

Super i zimske jakne za cure 1-1,5g uzrast preslatke. Mi smo to prerasli

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 17:42:50   
lejla80
Samy super priča,baš ohrabrujuća, ti si naša mala hrabrica moram primjetit.

Winky ma sve je to normalno, nikome nije svejedno, bit će to dobro aBd, ne sikiraj se.

Bebice a koja je to radnja, prvi put čujem za nju, morat ću i ja malko uletit da vidim šta ima. A sto se trudničke odjeće tiče, vala nam je kasno da ulažemo ako baš ne moramo. Meni pogotovo jer ne idem na posao. Oko kuće mogu i trenerka i helanke.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 19:29:06   
Midnight_489
Hej ženice user posted image
Opet se ja ne javljam,sve sad ću sad,i nikako user posted image

samy draga moja,čestitam user posted image želim ti brz oporavak a bebi sreću i dug život user posted image ❤️

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 20:17:22   
mrkva
Molim vas;ne zna na kojoj temi pitati pa cu ovdje. Od jutros citavo vrijeme imam neugodan osjecaj dole i veceras udjem u kupatilo da pogledam i vidim kao da je nesto na izlazu. Izgleda kao meso ali nije bolno na dodir. Uz to sam trudna pocetak 4.mj.ja mislim da je ispala materica je li to mmogucePosljednjih dana imam pritisak u donjem ddijelustmaka kao da je u pitanju visoka trudnoca. Svakako ujutru zovem za pregled i nadam se da ce me odmah primiti a u medjuvremenu zna li neko o cemu se radi i sta ako jeste stvarno materica.Zahvalna na svakom odgovoru.



_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 20:25:18   
Bebica11
Draga Mrkva idi hitno dr

Jel krvaris? Ja znam da je ženama znao ispasti pupcanik u trudnoci i da je bas hitno tad otići dr. Sta god je nije veselo. Molim te idi na Jezero javi se nek pregledaju

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 20:27:12   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: lejla80

Samy super priča,baš ohrabrujuća, ti si naša mala hrabrica moram primjetit.

Winky ma sve je to normalno, nikome nije svejedno, bit će to dobro aBd, ne sikiraj se.

Bebice a koja je to radnja, prvi put čujem za nju, morat ću i ja malko uletit da vidim šta ima. A sto se trudničke odjeće tiče, vala nam je kasno da ulažemo ako baš ne moramo. Meni pogotovo jer ne idem na posao. Oko kuće mogu i trenerka i helanke.


Lejla radnja je markirane robice tipa babyclub c&a,h&m a naravno po jeftinijim.cijenama. Veća je radnja na 500m kvadratnih.




_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 20:28:02   
bejbibi
Da,i ja smatram da moras odmah doktoru .meni da se tako nesto desi odmah bi u hitnu otisla.nije se zezat stim .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 20:29:40   
bejbibi
Joj sad sam se sjetila da mi je na zadnjoj kontroli dr rekao da urdim nalaze krvi i urin,suk ...morat cu sutra rano otic privatno to odraditi ,samo se nadam da ce biti do 4 nalazi user posted image ..u 16:15 sam narucena .


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *