|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 8:49:08   
bejbibi
Drage zene ja jos imam mucnineuser posted image jutarnje obavexno a nekad citav dan znam bit fuj bez povracanja ...da hoce popustiti

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 9:51:44   
svamojadjeca
pojma nemam za bris,u pitanju je vanginalni bris,ako ti nadzu kakvu bakteriju da te brzinski izljece do poroda hihihi.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 11:00:21   
lejla80
Jutro žene, hajmo kafa.... Meni druga po redu, glava me boli baš sam iznervirala, ne znam ni da li bi se smijala ili plakala.
Jutros sam dobila kamaru uputnica i hajde reko odoh da završim sa ginekologom, i ostalim brisevima da skidam jedno po jedno sa spiska. Stignem dole predam knjižicu i uputnice kad ono nema pečata na njima, mm zaboravio svratiti na šalter da mu popune.user posted image user posted image
Kontam prozvati ću ga nije daleko odmakao neka mi trkne to popunit, uzmem telefon kad nemam kredita user posted image user posted image ....reko sestri, ništa odoh kući napametnije mi je, haman danas nije moj dan.

Svamojadjeca ma ne vjerujem da je to da se mi možemo liječiti, onda bi briseve radile mnogo ranije, makar u osmom mjesecu. Ovo je nešto da se oni osiguraju jer nosiš ih gore kakvi god da su, ma vala samo nas maltretiraju. Ko da nemamo pametnijeg posla nego hodati po DZ

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 12:57:13   
bejbibi
Sta ste se usutile ..
LEJLA jel te popustila nervoza i glava ...
Ja sam se nesto ulijenila ..nidta mi se ne da ,samo bih lezala.mrsko mi kuhati uh.djeca traxila makarone,njima na brzinu skuhala al moram nesto konkretno a ne da mi se 😞


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 14:02:34   
amelaaaa
Drage zene i kod mene jutros katastrofa... Vodila malu na kontrolu dermatologu na UKC, ali to je u sustini prvi pregled radi dermatitisa. Narucene 15do10, prve po redu, imale i stelu, medjutim doktorica je sisla da radi tek u pola 12. Poludila sam, mala pospana, nervozna, gladna, ja 7 dana do termina... Uzas... Mama je doduse isla sa mnom, ali smo se bas izmrcvarile. Jos bezobrazluka od strane doktorice (nisam ni ja bas bila susta ljubaznost i bas sam prigovorila), ali ona ni da se izvine sto toliko kasni, ni da kaze da joj je zao...ma kakvi user posted image user posted image To kao da smo mi pacijenti niko i nista, a ustvari iz nasih dzepova platu dobijaju, treba da su ako nista profesionalni. A ova jos usla u raspravu sa mnom user posted image

Kako ste vi zenice? lejlo je li glava prestala boljeti user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 14:06:02   
amelaaaa
bejbibi depilacija se ne preporucuje u trudnoci, ako do sada nikad nisi radila. Ne znam tacno zasto, ali tako su mi rekli u salonu. Ja doduse radim vec par godina user posted image

A mislim da je jedan od razloga sto prvi put stvaaaarno boli, i nekako si nepripremljen na tu vrstu bola, pa kao posljedica moze doci do kontrakcija i grcenja. Svaki sljedeci put je lakse, meni sad dodje zacas, uopste nije strasno. user posted image

Također, ne radi se u prvom tromjesecju trudnoce, bez obzira na historiju depiliranja. Bas zbog tih posljedicnih grceva.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 14:43:18   
lejla80
Žene moje ma više mi je to malo skočio pritisak zbog svih dešavanja, ono narodski rečeno, nisam ga mjerilauser posted image ... ajjj ja sam stvarno grozna, mislim vazda sam bila osjetljiva al ovo je prešlo sve granice, ma nema , mene ko pogleda ja se rasplačem, na hajr i na dobro.
Bejbibi ma trebat će tebi nekoliko dana da se malo odmoriš.
Amelii pa kako je cura?


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 15:02:56   
amelaaaa
Dobro je dusica... Vodili je zbog atopijskog dermatitisa prvi put konkretno na pregled. Inace mi taj dermatitis drzimo pod kontrolom, povremeno bukne pa se smiri i tako u krug. Sad ce valjda dobiti konkretnu terapiju, svasta smo pokupovali u apoteci, i poslije ce joj raditi testiranja da vide sta joj smeta.
A lejlo draga, samo na hajr. I ja tako placem, i za dobro i za lose, ili se nerviram... hahah Kao da imam bipolarni poremecaj, slabo kad uhvatim zlatnu sredinu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 17:18:22   
Bebica11
Hello zenice

evo i meneuser posted image

sinoc sam imala po noci bocanja, kao da mi neko akupunkturu radi po dnu stomakauser posted image (jeste da ne znam koji je osjecaj kad se ista radi al eto pretpostavljamuser posted image ) i skontam jutros niti imam uputnice ako krene ni one male cak, ni nista. Tako odem sabahile u Dom zdravlja, uzela sam malu uputnicu za ctg. Dr je prvo sestri rekla "pisi joj samo malu" , hajd kontam se bil hajr doci cu ponovo kad zatreba. I tako pise dr, pise i rece sestri "ma napisi joj i veliku"user posted image tako ja dobih i malu i veliku. Rekla mi je u ponedjeljak da odem na ctg na malu a dr put da pitam mogu li sa velikom, kao mozda mi budu dali. Pitala sam je za ovo stezanje i bockanje. Rekla je da ako je navecer da su laznjaci i da ne brinem....

Otisla sam i u apoteku. Tamo je bio sou sa mnomuser posted image trudnicki glupitis do maximuma. Zaboravila sam kako se zove ono ulje za medjicuuser posted image pa su apotekarke u sistemu pretrazivale pod uljem i sl i nisu nasleuser posted image pa sam trazila lanolin. Ponudile su mi purelan od Medele i jos neku "sklj" i jos mi hvale tu sklj kao i ona na bazi lanolina. Ja prokomentarisem "pa ok bitno mi je da beba moze preko nje dojiti" a one ono "pa ne moze moras oprati " ovo ono...vidim ja koliko je sati rekoh dajte meni Medelinuuser posted image i nije im bilo pravouser posted image jos medelina skuplja...vjerovatno imaju proviziju na onu druguuser posted image

i vrhunac trazila sam plimicol i rekla za lisaj na ramenu...kad meni ova pa mogla si ovu i na to (onu sklj) a ja ono molim??? kao ima b vitaminuser posted image i ne dadose mi plimicol kao evo jekoderm evo ovo evo ono...i dosadilo mi se naglabati dajte tu Purelan i bjezimuser posted image


Inace danas sam ok, poooonekad me bocne. Kupila sam jos VIR-ova i bademovu kremu. Moracu naci te spiskove na netu da predjem jos kroz koji da vidim nedostaje li mi sta.



Nemam ni ja neke opcije za torbu za Jezero. Posto se to povlaci svukuda...najbolje neki jeftini ceker da ga mogu baciti kao za plaze da se moze zakopcati al ne mogu da nadjem takvo nesto...kud nisam ljetos kupila........

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 18:03:00   
lejla80
http://www.naturala.hr/dm-te-daruje-trajnom-torbom-koja-stiti-prirodu/2649/

Bebice kod mene je nešto na ovaj fazon. Kupila u DM. Koštala par maraka i baš može svašta u nju stati. Što kažeš pri povratku u smeće. Imam jednu i iz Konzuma istih dimenzija. I na more sam ih nosila, mogu na rame a plastificirane pa zahvalne za održavanje.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 18:19:43   
manuela RR
Cao zenice...
Amelaaa tako je to kod nas...
Ja tako neki dan u pirodicnoj mama narucena samo joj uputnica treba njena Dr. ne radi pa je prebacili nekoj drugoj koja je na pauzu isla 5 puta i
pocela preko stele naocigled svih da prima svoje a ovi ljudi nek cekaju... Ja poludila i fino udjem poslije njene trece stele I svasta joj na finjaka kazem.Ispuni ona meni uputnicu ni rijeci ne rece.
Lejla 80 mislis li da imaju u DM jos tih cegera?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 18:24:11   
manuela RR
Bebica11 bas me nasmija dobro da si ista kupila.

Ja gledam kolica kontam Chicco 3u 1 da uzmem jer treba mi i korpa za izlazak iz bolnice i autosjedalica pa bolje sve odjednom nego odvojeno da kupujem.
Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 20:57:20   
amelaaaa
manuela jedan savjet, bez obzira na sta se odlucis, AS obavezno probaj namontirati u auto. Ne odgovaraju sve bas najbolje svim sjedistima. Mi romerovu isofix koja je jedna od najboljih i najsigurnijih nismo uopste mogli povezat pojasom da se ne klati. Sjediste od auta previse zakrivljeno.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 21:53:16   
Bebica11
Vidite zene ove Amele umjesto da se poradja ona caskauser posted image hajde bona ako nećeš da te preskočimouser posted image


Kod mene sve isto...ponekad bocne..sad je mirno user posted image moram jos frizeru da malo sredim kosu prije poroda jer ne znam da li ću u prvim mj bebinog života naći vremenauser posted image


Lejla dobar ti ovaj ceker iz dm-a. Ja imam sličan lidl-ov al je malo preglomazan. Pokušacu nesto slično naći

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.11.2016 21:56:57   
Bebica11
Sto se tice AS mi koristimo Brevi. Imam pravu AS ima umetak može beba 3+ u nju. Prvi mj,dva imamo neku noname AS zaova mi posudila al skoro i ne hodamo nikuda. Ono te zima,te snijeg te cetresnica ne vozimo se nešto. Kasnije ova Brevi posluži. Kolica babysky neka od prve bebe. Ok su. Prva cura nije htjela nikako u kolica vriska,dreka...maleni je htio...spavao u njima Ma milina. A sad treće vidjećemo... Kišobran kolica smo mnogo više iskoristiliuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 9:24:19   
lejla80
Morning žene, kak ste mi? Šta je ovo, kiša pada i odmah niko kahve pristavio nije hmmm... Ma i ja bi spavala al jutros poranila da vadim nalaze i usput iskoristila mm da me vozi. On od devet radi pa sam taman sve završila...najviše na račun trudnoće hahah..

Manuela ne znam da li imaju ovih torbica više, pretpostavljam da imaju, jer stalno nešto promovišu na njima, nisam stvarno zagledala jer ih imam nekoliko, neke sam dobila a neke kupila a super su zahvalni. Bebice mada imam i veliki i mali, meni je ovaj veliki taman, kako sam krenula slagati stvari u njegauser posted image

Što se tiče ovi skula sa točkovima i za točkove, hvala Bogu pa ne moram još i to sada traziti. Stvarno sam sačuvala sve od A.
Jedno vrijeme sam se bavila potiho mišlju da eto promijenim makar kolica jer smo ih koristili ono baš, baš i obična i kišobran i onda mi sestra da svoja, koja mi se baš dopadaju a najviše što se ona sjedalica može okretati i u smjeru vožnje i obrnuto. Nisu baš neko oličenje laganosti al su mrak hahha..ionako ih ne vadim iz auta kad ih počnem koristiti...Et još trebam otići do Bimaka jer sam vidjela da imaju adapter pomoću kojeg mogu namontirati sjedalicu na njih i superiška.

Ne znam da li ste zagledale al u Azellu ima divnih skafanderčića za ove male bebare. Neki dan sam to snimila. Baš ima medenih skroz.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 12:05:49   
amelaaaa
Zeneee ja vam izgleda najaktivnija sad kako ne radim user posted image A bas evo sjedim na poslu za racunarom user posted image Krenula kod dr.pa mi usput da malo svratim, pregledala mail, nesto ostampala privatno khm khm i naumpadoste mi vi...Ajde reko onda zacas i na forum da udjem da vidim kako su mi zenice, bebica mi je opasna sa ovim ziganjem, polako zeno user posted image A i ja sam sredila kosu neki dan, i to ni manje ni vise nego izvukla svijetle pramenove...NIkad u zivotu nisam imala svjetliju kosu, uvijek smedja, od rodjenja user posted image Bome vi me namamiste, jedno vrijeme se stalno pricalo o farbanju, pa koje farbe koristite, pa svijetlo, tamno, ovako onako...i ode Amela prosle sedmice u frizerski i postade plavka user posted image user posted image

lejla i ja kazem hvala Bogu pa imam sve od starije curice, da nista ne kupujem sad od tih velikih stvari. U kupovini odjecice uzivam, a vala ne bih sad imala zivaca za biranje kolica, sjedalica, krevetaca...huh

Baj baj zene, odoh kod cika doktora :*

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 14:58:02   
manuela RR
Blago vama pa ste sacuvale ja sve podijelila...
Zato sad sve ponovo kupujem...
Jedino imam nesto odjece ...
Kod mene svi bolesni i muz i mali sad spavaju,Samo da na mene ne predje.

Amelaaa i ja sutra narucena na pramenove i sisanje.
Ja cu tamnije pramenove posto sam plavusa da izbjegnem stalno farbanje

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 15:17:06   
Leptirica13
Hej zenice...poceo snijeg a ja nemam sta obuci na noge..nista mi ne moze osim jednih cipelica za jesen/proljece :(
Sto se depilacije tice,ja sam i prije isla pa mi nije nepoznato..samo nisam isla od kako sam trudna..uglavnom,nista strasno al mi puno lakse..otici cu jos jednom prije poroda,cisto da skine to malo sto ce biti pa da mi bude lakse i radi tog carskog i reza i svega...kad pocnu rasti poslije brijanja,nekakve ostre,bockaju,jos se sva usrkletim jer svrbi..ovako je bolje..ko macija guza user posted image
Mi cemo ipak spakovati mali kofercic pa sta bude bude..nemam torbe nikakve za tu priliku..i jedva cekam komisiju 17-og da nam zakazu termin..jedva cekam...ko ce vas poradjati (mislim na zene koje ide na carski)?

I recite mi jel moram pripremiti stvari za bebu svaki dan boravka u bolnici il mi treba samo za izlazak..?u cemu bebe budu gore tih nekoliko dana?

< Poruku je uredio Leptirica13 -- 3.11.2016 15:19:19 >


_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 15:56:37   
lejla80
Ih što ste se vi meni počele sređivat hmmm, frizure, pramenovi ovo, ono,., Neka, neka tako i treba, cijenim to...moram i ja poradit nešto onda na sebi user posted image
Jedino mi vrijeme ne ide u prilog jer ni meni ne može ništa od obuće, osim gojzerica i tena, upravo sam iz ormara izašla, znači ni jedne čizmice, tak da ću morati furati ovaj sportski look pihh

Vidiš ti one bejbibi, dovuknjarila se kući i ni habera cccc

Bebice, dokle si ti danas, sa tobom se nikad ne zna, šta će ti ujutro pasti na pamet hheh

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 16:09:33   
lejla80
Leptirice jesi li ti krenula na Jezero? Imaš li kakav nalaz kao preporuku za carski rez, ako ne daj Bože krene ranije? Sa ovima bebarama se nikad ne zna. Za koju si se anesteziju odlučila?

Ne trebaš nositi ništa od odjeće za bebu, one gore budu umotane ko kiflice samo im lice vidiš. Trebaju ti jedino pelene, al to ti može donijeti muz kada izađeš iz intezivne da ne prtljaš bezveze sa sobom.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 16:54:49   
Bebica11
Žene mojeeee

Vjerujte jedva čekam ovako da sjednem i da vas čitam...navikla sam se na vas pravo user posted image obećajte da ćete biti i aktivne na temi beba aBduser posted image


Pa sinoć me osim tih mojih bockanja jednom jako zateglo s lijeve strane pod stomakom, ono baš grč i popila sam pola donata...po noći mirnije nego preksinoć al malo bocanja. Jutros ponovo to lijevo jače i poslije ništa. Na poslu sam otišla jednom u wc jer pritisak imam moram svako malo u wc i poslije pod stomakom jednom jače i to je to za saduser posted image

Kosu još ne sredih, tamno sam smeđa a ne farbam se, žao mi a i svi mi govore čekaj dok osijediš dosadiće ti...pa eto slušam iskusneuser posted image al gusta mi je pa se petlja čim malo više poraste pa moram to držati pod kontrolom

A danas ja masaAllah uletih u svoje čizme. Nisam ni sa jednom trudnoćom puno oticala....da ovako ostane još koji dan jer trčkaram puno vaniuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 17:00:14   
Bebica11
Gdje nam je bejbibi, kako su joj dječica....

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 17:18:34   
svamojadjeca
srediste se vi zene za poroda user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
3.11.2016 19:06:34   
Leptirica13
Lejla, nisam jos otisla na Jezero...16.11.cu na jos jednu kontrolu privatno a 17-og na komisiju..sto se tice dokumentacije,ja imam tonu dijagnoza...plus ivf a dr zelija velija mi je na zadnjem nalazu svakako napisala da predlaze sekciju..ona je jos davno rekla,kad sam imala onaj predmozdani da nema sanse da idem prirodno...tako da imam to sto imam i mislim da je i vise nego dovoljno...ja bih najsretnija bila da mogu prirodno,al sta da se radi...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trenutci


koj trenutke vaseg zivota bi zelele da vam se ponove )

navedi sama (96%)

nikoje (4%)


Broj svih glasova: 51

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *