|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 11:59:48   
Zelimo_bebu
Dobro jutro trudnice drage. Ja sam nova na temi. Sve vas lijepo pozdravljam, zelim vam ugodne i lijepe trudnoce, lake porodjaje i zdravu djecicu i da sve skupa doguramo do najljepseg susreta user posted image . Mi smo danas 7+5. Dobro se za sada osjecamo i guramo dan za danom naprijed, a obzirom da smo dugali cekali sve ovo i ono kada nam je lose, muka itd. je extra dobro, ne zalimo se ni sekunde jer se za ove osjecaje zivi...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 12:06:14   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dobro jutro trudnice drage. Ja sam nova na temi. Sve vas lijepo pozdravljam, zelim vam ugodne i lijepe trudnoce, lake porodjaje i zdravu djecicu i da sve skupa doguramo do najljepseg susreta user posted image . Mi smo danas 7+5. Dobro se za sada osjecamo i guramo dan za danom naprijed, a obzirom da smo dugali cekali sve ovo i ono kada nam je lose, muka itd. je extra dobro, ne zalimo se ni sekunde jer se za ove osjecaje zivi...


Dobro nam dosla draga i cestitke na trudnociuser posted image da aBd sto lakse podneses sve i izguras do kraja aBd :))) ..i naravno sto laksi porod kad dodje vrijeme za to ;)

Kad je termin da te stavimo na spisak ?

Ps.javljaj nam se redovno ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 12:23:02   
pcelica 23
bejbibi meni je termin 4.januara user posted image aBd pa me uvrsti na spisak user posted image
Ma joj to s vodom je haos jer racunam samo vodu,a cajeve itd ne uvrstavam to je dodatno user posted image eto od danas mjenjam pa cemo vidjeti stanje!
Zelimo bebu eh,neka i tebe ovdje biti aktivnija,nemoj se ugledati na mene user posted image

_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 12:52:13   
anandi
Evo i mene
pceliceee cupavo moje, pa gdje si ti do sada user posted image kad si se vec ovako kasno pridruzila bar nam budi aktivnija sada. Evo skupljamo se iz cekaonice.

zelimo bebu dobro nam i ti dosla, i sve ono sto te sljeduje, znaci ugodna i skolska trudnoca

bejbibi javljam se i na danasnj raport user posted image aaa ebay je po meni zlo, jednom sam i nikad vise user posted image sad tu i tamo sebi narucim preko fb po haljinu, povoljne su a kvalitetne

bebice drago mi je da ste uspostavila dojenje user posted image sad uzivaj

Mina samo se naoruzaj vitaminima. Kako si danas?

manuela cestitam ti drugarici na rodenju curice, da joj bude zdrava i ziva dugo godina a njoj zelim brz oporavakuser posted image

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 14:47:49   
pcelica 23
evo me moja anandi mah nikad da se javim ovdje a vidim da vam je zabavno user posted image pokusat cu se aktivirati da me hrabrite do kraja user posted image jos malo je ostalo user posted image
Ima li kod tebe mucnina kad ces kod nasih "ljepotana" na pregled?

_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:11:08   
manuela RR
Ja ljepote udjem na temu a tamo i novih I starih ponovo aktuelnih trudnuca.Zelimo_bebu cestitam na trudnoci i dobrodosla u nas klub...

Ja danas opet ljencarim nisam isla nigdje... Mali u skoli muz na poslu a ja malo sjedim malo nesto radim...
Htjela sam malo pete srediti al kasnije cu...
Bebac me lupa na sve strane... 32 sedmica polako se priblizavamo nasem susretu...

Ne znam kome sad da odbrojavamo izgleda do januara nista...

< Poruku je uredio manuela -- 30.11.2016 15:12:39 >

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:12:28   
Mina90
Danaa sam suppeerrr, masala... pijem cijedjeni sok od narandze, ruckila sam sirnicu sa kiselim kupusom, to mi nesto naumpalo evo danima, a kontam kiseli kupus je pun vitamina C... jos mi sveki donijela cijedjeni nar, pa I to pijem + Pregnital koji mi je doktorica dala...
Danas sam procitala (slucajno)jednu tuznu pricu, o jednoj zeni koja je na porodu izgubila bebu...placem, ne mogu sebi da dodjem, sve me strah da mojoj pahulji nece sta bit, molim Boga da bude sve ok sa trudnocom I porodom...
Jedva cekam aBd sljedecu kontrolu da vidim da je sve ok... user posted image
zab sam.napisat u vezi ove vode....ja nikad nisam.pila 2l vode dnevno, moj organizam.kao da nekad uopce nema potrebu za vodom...unosim tecnost sokovima, cajevima, al voda bas slabo... jedne prilike, jedan doktor mi je reko da unosim.onoliko koliko mi se trazi...ja tako I unosim, vecinom pijem caj I sokove, vode nesto bas malo...

< Poruku je uredio Mina90 -- 30.11.2016 15:15:03 >

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:18:51   
manuela RR
Drags Mina90 ti stalno opterecena nekim crnim mislima...
Bice sta dragi Bog da uzivaj i opusti se a sve su sanse da ce sve biti kako treba...
Svasta se desava stalno ja izbjegavam da citam i gledam tuzne vijesti samo pozitivno imas malo bice u sebi koje svu tvoju energiju upija...
A u krajnjoj liniji bice sto biti mora i niko od nas nista ne moze promijeniti...
Promijeni svoj stav.. Mlada si I slijedi ti najljepsi period u zivotu...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 30.11.2016 15:20:12 >

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:25:54   
Mina90
Hehe ispade da je tako manuela, a inace nisam takva nego me strah kako mi je prva trudnoca...sta god da se desi, ja ah sta li je ovo, zbog cega li je user posted image
mislim da sam doktorici isla na zivce prvi put kad sam.je nekih pola sata gnjavila pitanjima, smijem li ovo, smijem li ono
Upravu si, pokusat cu da se opustim user posted image aBd bit ce sve ok! I jos jedva cekam aBd da pupo naraste I sa osjetim lupkanja, tad cu bit mirnija

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:46:50   
bejbibi
Evo i menw na raport..ja isla malo setati sa djecom..pohladno al suncano pa reko da izadjemo malo.A nije 7 dana izlazila ..bilo me strah da se ne pogorsa stanje al haj sta cu,mora malo i na zrak ...tako kupim sebi dzemper i hlace 😍😍😍 hlace 25 km anpredobreeeee...elasticne ,preko pupe super a nisu dole ni ko helanke ,ima malo lufta user posted image ma hej bas po mom ispale user posted image tako da sam sva happy haha ...

Mm juce trazio kompot pa sam nakupovala voca i evo stavila da se kiha ,pa da buredzik pravim za rucak ...

Pcelice ,uvrstit cu tw odmah :)

MINA ma izbjegavaj takve price kolko god je moguce ..svasta se desava ko sto Manuela rece al nije do nas...nekad jednostavno nesto bude ...ti budi pozitivna i bice ok ;) a na picetku je tako inace dok se bebica ne osjeti jer ne znas sta se desava u pupi ..al uzivaj u ranoj teudnoci jer ces kasnije biti ko balonuser posted image ja sam vec sad sva napuhana,jedva disem navecer user posted image a da ne pricam kkako je ustati sa kreveta user posted image

ANANDI ja sve gledam po ebay al ne smijem vise nista narucivatiuser posted image stvarno je to virus haha
Eh odo sad kuhat

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:48:11   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


28.11. svamojadjeca user posted image porodila seuser posted image 21.11


DECEMBAR 2016 user posted image


01.12. bebica11 user posted image porodila se user posted image 24.11
03.12. lejla80 user posted image porodila se user posted image 24.11
04.12. leptirica13 user posted image porodila se user posted image 28.11
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01. Pcelica 23
05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
19.01. aidicaa user posted image


FEBRUAR 2017 user posted image


02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
28.02. Lina85


MART 2017 user posted image


05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image


APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image


11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image

JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image






_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 15:57:23   
manuela RR
Bejbibi cudo jedno kako zeni soping moze popraviti danuser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 17:27:12   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi cudo jedno kako zeni soping moze popraviti danuser posted image


Uh jasta user posted image jos kad nadjes onako brzinski ,bez probanja,a one taman i po duzini i sirini user posted image divota
Ja inace moram hlace uvijek skracivati al ove su mi knaaaap user posted image
A o dzemperu da ne pricam.zaljubljena sam vec dugo user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 18:59:17   
Midnight_489
Hej ženice user posted image
Kako ste mi vi?
Baš je zahladnilo,ja ne znam šta je ovo,već spavam pod najdebljim jorganom user posted image
Novim ženicama na forumu želim dobrodošlicu,i da što lakše podnesu trudnoću kao i sam porod user posted image

pcelice vidim i tebi termin u januaru user posted image hajd bar ima neko prije mene user posted image
mina ja kad vidim te tužne priče gdje majka izgubi bebu,ni ne čitam odmah mislim da se meni ili mojoj mrvici neće šta desiti user posted image
bejbibi upravu si to za shopping user posted image meni odmah dan osvane čim kupim kakvu stvarčicu,a još pogotovo za zimu kakav sladak džemper user posted image ma odmah sam bolje...

Eto žene,ja se raspisala,sad evo kuham supicu,uskoro će MM sa posla,pa da večeramo...
Imate puse. ❤️


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2016 19:40:54   
aidicaa
Evo jedno brzinsko javljanje i od mene user posted image
Danas smo isli malo u kupovinu za bebicu, uzimali neke sitnice...sve stvarcice su tako malene i slatke user posted image user posted image ...Jedva cekamo da bebica aBd dodje
BEJBIBI kontrola je sutra oko 15h.
ZELIMO-BEBU dobrodosla user posted image zelim ti skolsku trudnocu i aBd preslatku i zdravu bebicu.
LEPTIRICE cestitam od srca user posted image user posted image uzivaj sa tvojom dusicom

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.12.2016 14:55:06   
Mina90
Kuc kuc, ima li vas zene ? user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.12.2016 16:54:41   
manuela RR
Aidica user posted image
Mogu misliti jesi uzivala...
Sve bebece stvari su medene i tako male ...
Nekad se zacudim kako to uopste nekome moze...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
2.12.2016 17:18:16   
eminaja
mina ti haman usla na staru temu user posted image prebaci se na decembar user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 568
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *