|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 20:56:35   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

bejbibi jao kad si već spomenula,ja sam MM uspjela nagovoriti da nabavi jedno mače,pa sutra ide po njega user posted image jedva čekam
Inače sam negdje čitala da kad mačke predu da to pozitivno i smirujuće djeluje...user posted image



Da,ovo je istina za macke :) samo sto za trudnice mogu biti opasne ako te ogrebu a nose neki virus koji moze ubiti plod .al ako se vodi veterimaru i vakcinise redovno i pazi se onda nema frke :) ...mada i yo za virus je veliko AKO :) ....ja i mm smo ludi za macama i imali smo dvije dosad ..medjutim ja kad sam bila teudna sa M nisam ni znala da postoji ta opasnost a ja sva izgrebanauser posted image kad sam otisla dr napala me zena bas zbog toga i morali smo ke vani ostavljati ( nismo bili u mogucnosti voditi po veterinarima itd) to ono macka sa ulice ....al smo i dalje brinuli o njoj ...
Sad nesto bas kontam da radi djece uzmemo ,ppogotovo radi M da se nauci odgovornosti al et nece user posted image vidjet cemo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 20:57:20   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela


IZVORNA PORUKA: bejbibi

ORHIDEJA kad jw tebi termin da te uvrstimo u spisak user posted image

Ja evo popila i kafu i lezim..bas mi se nista ne da ...
Sad pricamo sa mm da nabavimo macuuser posted image a M nece ..inace ih voli al ne znam sta ga spopalouser posted image kontam bilo bi dobro za djecu pogotovo M da se uci odgovornosti ...
Inace nije ok za trudnice al ako je vakcinisano nema frke




Bejbibi user posted image
Svaka cast 2 djece I beba i ti bi jos i macu... Svaka ti cast... Pitam se odkud ti tolika energijauser posted image


Ne znam ni ja otkud user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 20:59:45   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Jutric zene...
Ja cim ustanem ujutro uzmem kasikicu meda a poslije nekad u toku dana i kasikicu pekmeza domaceg od jabuka.
Zbog krvne slike i imuniteta...

Jutros sam bas bezveze raspolozena...
Place mi se i sve mi smeta...
Valjda hormoni pa blizu mi I 9 nekako mi sve realnije sad me i strah kako cu to sve izgurati... Dugo nisam oko beba a imam i velikog djecaka... Uhuser posted image



To su ti draga hormoni a i normalno da se plasis ,tvoj djecak je vec veliki pa si haman zaboravila sve al ne brini sve ke instiktivno:) iznenadit ces se kako ces sve znati iz prve user posted image
Nemoj se sekirati zbog toga
A vala kad ti se place ,placi ....i ja sam nesto osjetljiva u zadnje vrijeme uh


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 21:00:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Drage zene, hvala na podrsci...nadam se da ce biti sve ok :) sto se tice termina mislim da je august 2017 :)aBd ljubim vasuser posted image user posted image



Eto te na spisku user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 21:03:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Kazu da je od jabuke najbolji sigorno ima na pijaci ja dobila kao poklon.
Manuela znam kako ti je,moja djevojcica se nikad nije odvajala od mene neznam kako je ostavit i otici u bolnicu..kako se januar blizi sve vise razmisljam.




Bas cu vidjeti na pijaci ako mogu maci :)

Eh drage moje za sve postoji prvi put al nemojte se plasiti .bice djeca ok :) ja moram dvoje ostaviti i to ce curetak aBd biti nepune 2g :) i to na 3dana ( u slo se min ostaje 3dana ako se radja prirodno i bude sve ok )
Ja necu ni da razmisljam o tome .zato idem kod svekijevaca u slo roditi jer mm ne bi mogao sam sa dvoje djece a treba jos raditi a nemamo nikoga ovdje ko bi se mogao ubaciti :)
Bice ok aBd :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 21:05:53   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Žene,kakvo je ovo zatišje? user posted image
Ja se evo i dalje borim sa začepljenim nosom,kupila sam Aquamaris i Operil pa kapam,pa ćemo vidjet...


Evo ja prekinula zatisje user posted image vidis kako sam se navila ,svakom loncu sam poklopacuser posted image

I ja koristim operil.al samo pred spavanje stavim ..
Mene bas uhvatilo grlooo jooj ..uzela sam jedan tantum verde bombon

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 21:07:47   
bejbibi
Ev ja legla kod djece ..A je zaspala ,M se vrti valjda ce uskoro ...
Ja danas malo hodala sa A ,a M sa mm ...dosla kuci,rucak,palacinke ,jeli,odgledali film .pa oko djece kupanje,spremanje za spavanje i et ...prodje dan ...nisam sad nesto ni pospana vala ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 22:27:13   
manuela RR
Cao zenice...
Ja evo direkt iz kina
CineStar...Isli muzic i ja malo u skitnju.Malog ostavili kod mame na nocenje...
Bas sam se oraspolozila ...Gledali domaci film stado ...Danas sam sva raspolozenja izmjenjala... Sad sam resetovanauser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
18.12.2016 22:54:50   
manuela RR
Sad mi pade na pamet neka od zenica je pisala da ce ici na yogu za trudnice... Zanimaju me utisci?....

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 6:42:03   
Bubamara92
Jutro trudnice drage evo da i ja pristavim kahvu user posted image a za nahladjene moze i caj user posted image ja evo ispratila MM na poso sad hocu pit kahvu pripremem se na ne spavanje i rano ustajanje...user posted image

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 6:46:14   
Bubamara92
Manuela cujem da vam je i vatromet bio na otvaranju kina...ja sam bila dan prije al se vise ne usudim preko karaule i ja sam rodjena Tuzlanka....nego zene nema pcelice da se zena nije porodila


< Poruku je uredio Bubamara92 -- 19.12.2016 6:52:32 >


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 8:24:17   
manuela RR
Jutric evo i mene...
Muzic jutros krenuo na posao gotov mu godisnji...
Ja ga ispratila u 6 user posted image mali mi nocio kod mame od nje ce u skolu.
Sad se budim u 6 dobrovoljno a kad budem trebala ustajatiuser posted image user posted image spavace mi se garantuser posted image

Bubamara92 Na otvorenju CineStar u petak je bila tolika guzva da se sa autima nije mogli ni pribliziti centru.
Bilo je lijepo al ja tad u guzvu ni na kraj mi pameti nije...
Al sinoc mi je bilo bas super...
Nema guzve milina...
Premda je mozda malo poskupo 30 KM dvije ulaznice + 2 kole I 2 kokice...user posted image
Uglavnom extra mi bilo...


< Poruku je uredio manuela -- 19.12.2016 8:26:21 >

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 8:36:14   
Midnight_489
Jutro ženice user posted image
Meni je bolje danas,hB nos se malo odčepio user posted image
Evo MM maloprije došao i donijeo mače,ma preslatko je,bijelo i duge dlake,a prethodno je bio kod veterinara na vakcinisanju user posted image evo sad malo istražuje kuću user posted image moram smisliti ime...

Kakve ste mi vi danas?

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:10:22   
bejbibi
Jutro zene :) jest fino uci na re a ono puno poruka hehhe
Tako trebauser posted image
Mi smo danas punih 29sed mashallah:)
Mm tacnp u 9 M odveo u vrtic ,malo zakasnili al nema veze .lrobudili se 15do9 pa trciuser posted image mada nije frka kad god da ode al u 9 im locinje mala skola a rado bi da je na tom,da sta nauci ..helem..
MIDNIGHT bas ti zavidim na muciki😍 i ja bi jednu da nabavimo :) da nam ne bude dosadnouser posted image
Super da je vakcinisana ..joj jel to ona perzijska mozda user posted image sto ima dugu dlaku ...meni su te najljepse al kad bi nabavili ne bi tu jer bi je A garant stalno ljubilauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:23:14   
Bubamara92
To je preskupo sreca pa mi je daleko user posted image moja djevojcica kada je bila beba ustajala je jako rano nekad u 5h ujutro...manuela jesil se ti spremila za bebu. Kupila te sitnice?

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:30:07   
Bubamara92
Bejbibi masallah..iskreno ja se nebi usudila ni macu ni psa blizu male djece.Mozda tek kad A krene u skolu...da cemo razmisljat o ljubimcu.

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:31:11   
bejbibi
Ja i mm zadnji put u kino isli prije nego smo M dobiliuser posted image znaci prije 5 guser posted image
A i jest vala skupo ...zato mi skidamo filmove i gledamo kuciuser posted image
Joj ne spominjite ustajanje ...meni je to najgoreuser posted image sad sam pocela fino spavati ,6h mi je dovoljno u komaduuser posted image a kako cu ustajati svakih sat ipo ako bude ko braco i seka ...pih ne smijem ni pomisliti...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:35:46   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Bejbibi masallah..iskreno ja se nebi usudila ni macu ni psa blizu male djece.Mozda tek kad A krene u skolu...da cemo razmisljat o ljubimcu.


Ma ne usudjujem se ni ja zbog A jos uvijek ,dvoumim se jer trpa u usta sve user posted image tako je jednom haman pojela od zaove mackuuser posted image mada sad zna i ljubiti fino pa bi skontala da se macke ne trpaju u usta user posted image
A M kad je bio ko A ,i kod sveki je bila macka ,ona iznijela hranu za macku da joj da a M zaronio u tanjir i jede maciju hranuuser posted image majko mila kad me nije strefilo hahaha,sreca nije nista bilo ...al ono lego i bas ono ko maca jede user posted image
Ma sad su veci i hocu da se nauce odgovornosti .a i zdravo je imati macu:) naravno da je macka zdrava i redovno ide veterinaru ...
Ja ih bas volim :) i mm isto

Dokazano je da djeca koja rastu uz ljubimce su odgovornija,suosjecajnija,itd...
Vidjet cemo aBd sta cemo ..eno M sad nece user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 19.12.2016 9:37:44 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:37:54   
Bubamara92
Moja A spava po citavu noc kako je napunila 6mjeseci znaci odvikla sam se skroz ustajanja po noci jedino sto sada ustajem na wc po 3 put

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:40:42   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Moja A spava po citavu noc kako je napunila 6mjeseci znaci odvikla sam se skroz ustajanja po noci jedino sto sada ustajem na wc po 3 put


Joj to je super ,fina bebica bila :) ...ma moji su terzuser posted image salim se ,nego oni dok god doje ustajali bi svakih satipo,dva ..to je ludnica ,ja ko zombi
A da napomenem da sam M dojila 2g a A 1,5g :) ....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:44:24   
anandi
Jutrooooo bebele, kako ste mi? Imal zime kod vas?
Kod nas sinoc malo pao snijeg i evo sad -3, bas je hladno user posted image a trebala bi otici platit struju

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:46:01   
anandi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Manuela cujem da vam je i vatromet bio na otvaranju kina...ja sam bila dan prije al se vise ne usudim preko karaule i ja sam rodjena Tuzlanka....nego zene nema pcelice da se zena nije porodila



pcelica nam je jos uvijek 2u1, cule smo se prije par dana. Zena vodi borbu s oticanjem pa joj je tesko tipkat. Vjerujem da ce nam se javiti bar jos jednom prije poroda.

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:47:20   
anandi

IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Zene moje, ja juce isla na ultrazvuk prvi, i kad tamo dvije bebe :)) e sad nisam se previse radovala jer kazu da moze otici.Pa cemo vidjeti sta Bog da.Za 15 dana idem ponovo.Doktorova preporuka bolovanje :( ljubim vas user posted image


cestitam draga user posted image neka je sa srecom. Odmaraj i uzivaj i vidjet ces na kraju da ce biti sve okuser posted image

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:51:05   
Bubamara92

IZVORNA PORUKA: bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Bejbibi masallah..iskreno ja se nebi usudila ni macu ni psa blizu male djece.Mozda tek kad A krene u skolu...da cemo razmisljat o ljubimcu.


Ma ne usudjujem se ni ja zbog A jos uvijek ,dvoumim se jer trpa u usta sve user posted image tako je jednom haman pojela od zaove mackuuser posted image mada sad zna i ljubiti fino pa bi skontala da se macke ne trpaju u usta user posted image
A M kad je bio ko A ,i kod sveki je bila macka ,ona iznijela hranu za macku da joj da a M zaronio u tanjir i jede maciju hranuuser posted image majko mila kad me nije strefilo hahaha,sreca nije nista bilo ...al ono lego i bas ono ko maca jede user posted image
Ma sad su veci i hocu da se nauce odgovornosti .a i zdravo je imati macu:) naravno da je macka zdrava i redovno ide veterinaru ...
Ja ih bas volim :) i mm isto

Dokazano je da djeca koja rastu uz ljubimce su odgovornija,suosjecajnija,itd...
Vidjet cemo aBd sta cemo ..eno M sad nece user posted image


Mojoj A je 3god pa sve usta stavlja a i plasi se mace jer joj ide oko nogu mi imamo jednu u komsiluku al je vani svi je hrane user posted image user posted image


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
19.12.2016 9:57:02   
Bubamara92

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Moja A spava po citavu noc kako je napunila 6mjeseci znaci odvikla sam se skroz ustajanja po noci jedino sto sada ustajem na wc po 3 put


Joj to je super ,fina bebica bila :) ...ma moji su terzuser posted image salim se ,nego oni dok god doje ustajali bi svakih satipo,dva ..to je ludnica ,ja ko zombi
A da napomenem da sam M dojila 2g a A 1,5g :) ....


A je dojila samo 3 mjeseca bila lijena al je punih 40dana plakala po citavu noc.od 23 pa do 3-4h ujutro

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *