|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 0:52:24   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Vece Zenice . Evo kod nas je hvala Bogu dobro... odgovaram semici trudnoće 5+5 :))
Vidi se zumancana i gestacijske. Sljedeće nedjelje idemo srčeko da vidimo ;)))

Nadam se da ste mi dobro

user posted image user posted image
Mashallah Andy :) bas mi je drago :) eto nadam se da si se sad malo opustila ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 1:30:17   
Mina90
Andy cestitke, ja sam prvi put otisla doktoru sa 9 sedmica, nisam htjela prije da idem dok se srce ne bude culo...I hvala Bogu bilo je sve ok, vodilaxsam se time- nista me ne boli, ne krvarim mora da je ok...

Ja sam vam zene nesto hafifna, grlo me boli I glava evo danima, a znam da nista ne smijem popit protiv bolova...mislim da su mi sinusi u pitanju...

Sto se ticce poroda kod nas Jezero u Sarajevu, a ja bih voljela da me porodi dr Katica, cula sam da je pazljiv I njezan, ne znam da li on poradja jer nema ga na listama dezure...

I jos jedno pitanje imam, koliko cesto idete na wc ( velika nuzda) ? Kod mene je vrh svaka dva dana, a Bgm cesto se to i oduzi...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 7:56:14   
Andy_Bec23
Jutro evo kavicu pijem. Muž odveo D u vrtić...

Mina90 draga ja sam svašta prošla i meni psiha Neda mira ja sam morala ic već sada na ultrazvuk i idem opet sljedeće nedjelje nadam se da će se Vidit srčeko...



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 7:59:22   
Andy_Bec23
Ja sam sa D dobila hemeroide jer nisam išla redovno na wc.. sada idem svaki dan do svaki drugi već treći dan stavim Čepić ali trudim se jest puno jogurta sa lanenim sjemenkama i od tada idem na wc bas redovno...
operirat hemeroide planiram kad se porodim ako dragi Bog da..

Danas se bacam na generalku kuća mi je haos... sutra nam je Badnjak pa treba da kuham. Sad sam na godišnjem do 2.1 da odmorim malo

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 8:27:28   
manuela RR
Jutro zenice... Ja doruckovala pa cu kafu za sat dvauser posted image
Probudila se gladna gladna...

Ja redovno idem u WC bar jednom dnevno obavezno poslije kafe...
A I uvijek jedem nesto laksativno bar jednom dnevno tipa palenta, jogurt...Evo sad Sam za dorucak 2 kriske ananasa jednu bananu isjekla na snite dodala 2 kasike meda isitnila 3 integralna keksa i polila vocnim jogurtom...Njam njam pojela u slastuser posted image

< Poruku je uredio manuela -- 23.12.2016 8:29:08 >

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 8:32:12   
manuela RR
Andy_Bec user posted image za kontrolicu...
Bice to sve OK.Samo mi uvijek nestrpljive posebno u pocetku....
Ja Sam isto sa 8/9 sed otisla na prvi pregled...Slucajno se tako odigralo bila na moru pa kad smo se vratili bebac vec porastaouser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 8:37:17   
manuela RR
Bejbibi jesil i na drugom porodaju imala epiziotomiju...
Zanima me da li se rade na istom mjestu kao i prvi put.

Pocela Sam masirati medjicu weledinim uljem I juce me bas rez od epiziotomije bolio user posted image a nikad prije nije.
Bice da ima nesto u tom ulju...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 9:09:42   
Bubamara92
jutro zenice drage,jestel se naspavale? ja sam oba puta otisla na uz u 11 sedmici.Mina bas tao sto je Andy rekla jogurt je spas imas onaj sto regulise probavu sensija ja mislim...Bejbibi tvoj mali je imao 3god kada se A rodila kako je reagovao.Moja A isto neki dn napunila 3 god i sve zna ali plasi me reakcija kad beba dodje kuci....ck me pita da bebi da oraha hehe...Andi bravo user posted image za kontrolu ja danas pune 34sedmice..

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 9:54:10   
covered
Pozdrav svima, ja sam nova na forumu i takodjer friska sto se trudnoce tice, u srijedu sam vidjela svoje user posted image . Po posljednjoj user posted image i proracunu termin bi bio 25.8. Pratila sam ovaj forum i prije, a sad evo da vam se pridruzim. Ne znam da li sam na pravoj temi. Puna mi je glava strahova i pitanja, nadam se da svima bude tako. Sretno svima koje su vec u iscekivanju poroda user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 9:59:22   
Zelimo_bebu
Dobro jutroo zene moje, nije me bilo dva dana, pravila sam kolace sa mamom a kao da sam kopala cijeli dan user posted image ...vidim da ste mi sve dobro i zdravo
Zenicama koje su bila na kontrolama svaka cast, drago mi je da je sve ok hvala Bogu...mazite pupe
mi idemo iduce sedmice barem bi trebali tako,,jucer sam uradila d dimer i rh antitijela..cini mi se da su nalazi ok...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 10:10:50   
Bubamara92
covered dobro nam dosla zelim ti skolsku trudnocu i lagan porod....cestitam na user posted image
nema potrebe da te bude strah samo misli pozitivno trudnoca je jedno najljepse iskustvo

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 23.12.2016 10:20:59 >


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 10:44:57   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi jesil i na drugom porodaju imala epiziotomiju...
Zanima me da li se rade na istom mjestu kao i prvi put.

Pocela Sam masirati medjicu weledinim uljem I juce me bas rez od epiziotomije bolio user posted image a nikad prije nije.
Bice da ima nesto u tom ulju...


Nisam draga imala epiziotomiju drugi put ,niti sam pukla user posted image prelijep porodjaj sam imala uprkos bolovima user posted image al nisu ni oni dugo trajali jer sam imala inducirani porod pa ukupno sve 4h trajalouser posted image svakoj bih pozelila takav porod

Draga ja sam se bas drugi put mazala nistatin kremom ..ona je protiv gljivica (iako nisam imala gljivica) al mi je prijateljica prporucila jer se i ona tako drugi put mazala stim i nije pukla nit su je rezali ...e sad jel pomoglo to ,a vjerujem da jest ...i naravno u 9mj jela sam punooooo hurmiuser posted image bar po jednu onu kutiju dnevno user posted image mislim na one velike socne user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 10:47:06   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: covered

Pozdrav svima, ja sam nova na forumu i takodjer friska sto se trudnoce tice, u srijedu sam vidjela svoje user posted image . Po posljednjoj user posted image i proracunu termin bi bio 25.8. Pratila sam ovaj forum i prije, a sad evo da vam se pridruzim. Ne znam da li sam na pravoj temi. Puna mi je glava strahova i pitanja, nadam se da svima bude tako. Sretno svima koje su vec u iscekivanju poroda user posted image


Draga dobro nam dosla user posted image
Cestitke na teudnoci i zelim ti urednu do kraja aBd i sto laksi porod :)

Da,na pravoj si temi user posted image samo nam se javljaj redovno ,mi volimo caskati user posted image
Kad ti je termin da te uvrstimo na spisak ?
Sve sto te zanima mozes nas pitati :) tu smo da jedna drugoj pruzamo podrsku user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 10:53:33   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

jutro zenice drage,jestel se naspavale? ja sam oba puta otisla na uz u 11 sedmici.Mina bas tao sto je Andy rekla jogurt je spas imas onaj sto regulise probavu sensija ja mislim...Bejbibi tvoj mali je imao 3god kada se A rodila kako je reagovao.Moja A isto neki dn napunila 3 god i sve zna ali plasi me reakcija kad beba dodje kuci....ck me pita da bebi da oraha hehe...Andi bravo user posted image za kontrolu ja danas pune 34sedmice..


Draga,moj imao tacno 3,5g :) i na pocetku ( dok nije A zivnula malo ,tamo oko 9mjuser posted image ) bilo tesko ...M je bio ljubomoran al mislim da sam ja kriva za to jer sam bas bila uz A 24/7 a dotad je on bio glavni u svemu ...mislim logicno da moram biti uz bebu jer je dojila i to uzima vremena ...helwm ..on je nju sa 2mj gurnuo sa kauca ,sreca nije se ozljedila,snimak sve ok pokazao al et prepali se ...medjutim ja sam pazila ,nisam ga ostavljala samog snjom ..pogotovo poslije tog pada ..djeca su to ,ne znaju nista skoro plus malo ljubomore i eto problema ...al ne treba ni udaljiti ih previse ...
Nije vise bilo nekih ispada velikih osim da se on tad bio udaljio od mene skroz ...ignorisao i mene i A ...
Kako je A porasla ,pocela puzati itd i njemu bilo zanimljivo pa je zavolio user posted image sad se tako vole ,on je bas pazi ..naravno ima momenata kad se cupaju al sve jeto normala user posted image
Na pocetku ih treba malo vise paziti ...al kazu da su curicw drugacije ...pruvrzenije ...pa et mozda ti bude lakse :) ...
Bitno da imas nekog da ti uskace kad zatreba ...ja stvarno nisam imala nikog,svi daleko ..sami mm i ja ..al et prezivjeli

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 10:55:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dobro jutroo zene moje, nije me bilo dva dana, pravila sam kolace sa mamom a kao da sam kopala cijeli dan user posted image ...vidim da ste mi sve dobro i zdravo
Zenicama koje su bila na kontrolama svaka cast, drago mi je da je sve ok hvala Bogu...mazite pupe
mi idemo iduce sedmice barem bi trebali tako,,jucer sam uradila d dimer i rh antitijela..cini mi se da su nalazi ok...


Drago mi je da su nalazi ok user posted image samo opusteno
A uzivas sa mamom jel user posted image najbolje je sa mamom vala ...moja daleko user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 10:58:03   
bejbibi
Ja se nadigla jutros ,spremila M za vrtic ,i pocela usisavati u 9user posted image u tom dosao mm ,donio za jest .pojela,popila kafu i sad lezim ...mm rekao da ce danas prati prozore al evo ga zaspaouser posted image
Rucak imam hB da ne mislim jos na to ..mislila izac malo negdje sa djecom al ne bih po onim igraonama ,A dosadna ,hoce unutra a sve velika djeca ...mozda samo odem po M u vrtic i dosta im 10min svjezeg zraka user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 11:02:12   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Jutro zenice... Ja doruckovala pa cu kafu za sat dvauser posted image
Probudila se gladna gladna...

Ja redovno idem u WC bar jednom dnevno obavezno poslije kafe...
A I uvijek jedem nesto laksativno bar jednom dnevno tipa palenta, jogurt...Evo sad Sam za dorucak 2 kriske ananasa jednu bananu isjekla na snite dodala 2 kasike meda isitnila 3 integralna keksa i polila vocnim jogurtom...Njam njam pojela u slastuser posted image


I ja redovno idem u wc user posted image

Al sam znala i po 2 dana ne ic a posto imam problema sa hemoroidima ( dobila ih poslije prvog poroda odmah) onda je to uzasno bolno user posted image na pocwtku trudnoce sam imala malo problema al eto sad hB ok ...a bojim se tamo pred kraj da me ne uhvati to jer bude bolno ..al kod A sam imala proljev da izvinete user posted image
Imate cepuce PROLAX ko se muci stim ...odmah cete u wc otrcati user posted image i preporucuje se poslije poroda da se ne napinjete ,pogotovo kja bude imala epiziotomiju ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 11:29:26   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi jesil i na drugom porodaju imala epiziotomiju...
Zanima me da li se rade na istom mjestu kao i prvi put.

Pocela Sam masirati medjicu weledinim uljem I juce me bas rez od epiziotomije bolio user posted image a nikad prije nije.
Bice da ima nesto u tom ulju...


Nisam draga imala epiziotomiju drugi put ,niti sam pukla user posted image prelijep porodjaj sam imala uprkos bolovima user posted image al nisu ni oni dugo trajali jer sam imala inducirani porod pa ukupno sve 4h trajalouser posted image svakoj bih pozelila takav porod

Draga ja sam se bas drugi put mazala nistatin kremom ..ona je protiv gljivica (iako nisam imala gljivica) al mi je prijateljica prporucila jer se i ona tako drugi put mazala stim i nije pukla nit su je rezali ...e sad jel pomoglo to ,a vjerujem da jest ...i naravno u 9mj jela sam punooooo hurmiuser posted image bar po jednu onu kutiju dnevno user posted image mislim na one velike socne user posted image


IMA li koja mama da je i drugi put imala epixiotomiju?
Da se pripremim za svaki slucaj.
user posted image
Kupila Sam ja I hurme i ananas I caj od maline...user posted image I to ulje save sve valjda pomogne... He he...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 11:35:32   
manuela RR
Bubamara 92 ja i ti cemo zajedno odbrojavati...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 11:42:41   
aidicaa
Veliko mahanje za sve moje drage trudnice user posted image
Nije me bilo sto god. Uvek neke obaveze a i jos uvek radim pa kad stignem kuci ne znam sta cu pre. Radicu sve do 5 januara.
Polozila sam vozacki prosle sedmice tako da sam presrecna sto i ja konacno imam vozacku dozvolu user posted image
Ja danas usla u 37 sedmicu na zdravlje. Jutros bila na kontrolu kod babice i sve je u najboljem redu user posted image . Kontrakcije mada blage su pocele jos pre nekoliko sedmica tako da bebac mozda stigne ranije, nadam se samo da ce mo izgurati ceo decembar user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 11:46:30   
aidicaa

IZVORNA PORUKA: Mina90

Andy cestitke, ja sam prvi put otisla doktoru sa 9 sedmica, nisam htjela prije da idem dok se srce ne bude culo...I hvala Bogu bilo je sve ok, vodilaxsam se time- nista me ne boli, ne krvarim mora da je ok...

Ja sam vam zene nesto hafifna, grlo me boli I glava evo danima, a znam da nista ne smijem popit protiv bolova...mislim da su mi sinusi u pitanju...

Sto se ticce poroda kod nas Jezero u Sarajevu, a ja bih voljela da me porodi dr Katica, cula sam da je pazljiv I njezan, ne znam da li on poradja jer nema ga na listama dezure...

I jos jedno pitanje imam, koliko cesto idete na wc ( velika nuzda) ? Kod mene je vrh svaka dva dana, a Bgm cesto se to i oduzi...



Mina90 smes da popijes Paracetamol.
Sto se velike nuzde tice ja bas cesto izlazim na wc, svaki dan jednom ili dva puta, narocito zadnje dve sedmice i vise je kao tecna stolica. Mada je to znak da se blizi porodjaj, ciste se creva.....


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 12:08:15   
covered
Po ovim kalendarima termin bi bio 25. augusta s tim da jos nisam ni isla ni narucila se dru, sve mislim rano je user posted image
Cim sam saznala odmah sam krenula da iscitavam i naravno unijela sam se u to sve, mislim cak i previse. Strah me pobacaja, jer dosta mojih drugarica nisu iznijele prvu trudnocu.. mada vjerovatno panicim bez razloga, osjecam se super.
Drago mi je da imam gdje se javiti ako me sta bude zanimalo, vec vas voliim svee user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 13:37:10   
Bubamara92

IZVORNA PORUKA: manuela

Bubamara 92 ja i ti cemo zajedno odbrojavati...user posted image user posted image user posted image



Jos malo Manuela i eto 9-tog pa cemo odbrojavat
nego kad cs pocet sa hurmama i ananasom

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 13:39:51   
Bubamara92
Bejbibi kod mene su i mama i svekrva daleko ali uvjek kad iz zovem priskoce u pomoc a valjda ce bit dobro brzo ce to proci

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
23.12.2016 13:44:42   
manuela RR
Ja pocela...
Ne previse par 2-3 hurmi dnevno 1 krisku ananasa zagrijavanja radi...user posted image
Bila na pregledu nema kontrakcija a s obzirom da sam prosli put presla preko termina vise od 7 dana nadam se da cu ovaj put najkasnije na termin.
Kad je tvoja zadnja menga bila?
Moja 1 maja pa bi po tome TP trebao biti 8 februar ali Dr. Po UZ valjda odredila 02.02.?

< Poruku je uredio manuela -- 23.12.2016 13:45:48 >

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *