|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 19:21:58   
eminaja
Jesam ja danas aktivnauser posted image samo s teme na temu user posted image user posted image eh pcelice moj ti je savjet da negledas broj nego model,npr ja sam uzela jedan bodi u bosni 80 broj aa mom malom bio malan kad je imao 4 mjeseca model je bio kratak aa sirok u struku tako da i od tog sve zavisi,jos npr h&m odjeca je manjeg modela ja sam maloj umjesto 56 uzimala 62 i bilo je ok,ona sad cak nosi 68 h&m aa ima malo vise od mjesec dana malo rukavccici veliki ali u struku knap i duzina je malko vece,a opet bolje je i uzet malo vece radi komocije pogotovo na duzinu jer dok se pelena napuni to bude ok..,uzmes za prve dana 2-3 bodija 56 ostalo moze 62 sad ne znam ja nase brojeve u bosni kako idu to ti mogu reci druge zenice koje znaju...raspisa se i ja hehe

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 20:43:33   
bejbibi
Ma neka te EMINAJA bas super da se uspijes javiti user posted image zanimljivije kad ima vise postova hehe

PCELICE ma kupuj ako ti se svidja :) mada gledaj da kupujes i vece jer brzo prerastu..npr nemoj sad 10 kompletica ono od 0-3 mj :) mislim ako ces stalno presvlaciti bebu onda okuser posted image a mozda i ho es.tebi prva bebica,dugo cekana ...meni vise dosadilouser posted image A mi hoda ko cigance po kuciuser posted image bog zna ovo trece kakvo ce biti haha

Ja inace ne stignem nista kupiti od svoje mame .ona to sve pokupuje i posaljeuser posted image
Bas voli stvari za bebe...sad sam joj zaprijetila dxa bar za novorodjence ne kupuje nego tamo od 3 do 6mj ako hoce ...ona inace kupuje i za 2guser posted image uvijek vece ..i A i M imaju vec za dvije godineuser posted image unaprijed

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 22:22:26   
Mina90
Evo I Mine, bila ostala na staroh temi user posted image svaki put zab da se mjesecno mijenja tema... pricam sama sa sobom tamo hahah
Minu bole ledja jos uvijekpimalo, danas smo kitili jelku, inace sam muslimanka ali mi to nesto posebno, ta jelka, snijeg I nova godina user posted image dijete u dusi...
sad pocinje sezona "Home alone" filmova :D muz vec prevrce ocima user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 23:42:12   
eminaja
bejbibi u mene jedno na nogama,drugo u sjedalici ljuljam ii plus jedna ruka za telefon user posted image user posted image aa kuca haus dok jedno podmirim drugo trazi i tako u krug user posted image vidjet ces i sama aBd user posted image de da vas pitam jeste uzimale/narucivale sa str od tkanine do islamske haljine i moze li se kako stupit u kontakt osim fb user posted image ja samo po ovim stranicama svrljam user posted image user posted image user posted image mina bona neka te hehe ti se pravo uzivila user posted image nadam se da ce te proci tegobe koje te muce user posted image pa da uzivis u potpunosti user posted image

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 23:51:00   
Mina90
Svaki decembar mi poseban hehhe al nek smo zivi I zdravi, to je najbitnije user posted image
anandi kod mene malooo stomacic navecer "istrce", ujutro vec opet zalijepio za kicmu... jedva cekam sljedecuu kontrolu da aBd vidim bebu opet user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 23:52:02   
Mina90

Svaki decembar mi poseban hehhe al nek smo zivi I zdravi, to je najbitnije user posted image
anandi kod mene malooo stomacic navecer "istrce", ujutro vec opet zalijepio za kicmu... jedva cekam sljedecuu kontrolu da aBd vidim bebu opet user posted image


(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 8:40:55   
anandi
Jutrooo hamo na nogice lagano, user posted image ceka

Mina pricaj mi o tome, ja cu proklijat do pregledauser posted image
Ista sam ti, obozavam kicenje jelke..otkako znam za sebe uvijek sam je kitila, doduse znala se naci koja mahalusa da kaze, muslimanka si nije to za nas al ko je sisa user posted image
Task dok sam to sve okitila stan sam zabacala, sve se raznijelo od ukrasa pa cekam malo da komsije ustanu pa da usisam, da mi ne bi ko na vrata zahlupo user posted image

A kad spominjes filmove, kod mene je na repertuaru svakog petka rtl, takoder mm kolobata ocima jer gledam Sam u kuci, pa 101 dalmatinac user posted image e tek ce da kolobata kad krenu ovi Bozicni koji se non stop repriziraju

Ne znam da li je moguce da mi beba uzima sav kalciji, nevjerovatno kako me bole zglobovi, ne da mi cucnutuser posted image Nalaze cu da idem vadit utorak-srijedu pa u cetvrtak cu dr

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 9:17:30   
Bebica11
Pčelice ne kupuj puno do 74br to se par puta navuce i gotovo. Uzmi ako vec goces kupovati 80-86 to je 7-12mj da bas beba iznosa.

Zara marka su mali modeli uski. Tako ne kupujte ispod 56-62
Pcelica maja marka evo moja cura od 4kg 53duga nosi komotno. Dužinom knap 62br. Prosječno dijete će to doseći za 15-20dana

Gdje nam je Lejla i njen bebac?

Dajte mi link za bebe temu Eminaja gdje se jos javljaš?

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 10:02:38   
lejla80
Jutro cure jeste mi se naspavale? Evo i mene, nikako da se otkacim od ove teme a vidim imam još jaranicauser posted image

Bebice imaš gore u vrhu stranice beba klikneš i izlistaju se sa strane teme aktuelne. Naziv nešto beba do 2 godine chat, nisam baš upamtila. Eto pa čekamo te i tamo da se pratimo. Jel otpao pupak, nama još nije pihhh

Što se tiče odjeće ja sam uzela nekoliko kompleta 56 a i to mu nešto visi. Ko spadalo mi haha...a ja ne volim kad moram zavrtati rukave a etttt moj je rođen 56 cm dug al nešto je sav skvrcen hehe.. sinoć sam opet obukla jednu pidzamicu uz Lindexa 62 i nije loše...tako da sve zavisi od modela

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 10:07:47   
lejla80
http://www.ringeraja.ba/forum/bebe-do-2-rodendana-jesenji-chat/m_2766379/mpage_25/tm.htm#2768523

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 10:35:50   
eminaja
Jutro zene kako ste jeste se naspavale,ja evo cekam da se moji razidju da sta radim nisam ni kafu kako treba popila samo koji gutljaj povukla evo ohladila se morat cu poslije napravit pa na miru popit ali prvo da sta uradim inace osta heftu haha bebice ja sam na temi bebe,,eh sto se tice tih br to zavisi i od bebe kako raste i sl.. Moj je najmanje nosio 74 znaci uzeli za mjesec dva ponovo u kupovinu dok je broj 68 nosio par mjeseci on je inace krupan sad cak nosi 98 aa taj isti broj nosi mali od mog djevera aa njemu 3.5 godine et... Najbolje nesto malo uzet za pocetak pa poslije vidjet kako ce beba napredovat...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 10:56:25   
manuela RR
Jutric zenice...jest nam tema zivnula...user posted image
Neka bas lijepo...

I ja ne znam kako obuci bebu s obzirom da cu se poroditi u pola zime.. Kontala kompletic pamucni i preko skafandercicuser posted image

A velicine???
Znam da sam prvi put kupila 52 I nista mu nije moglo preko pelene on bio 56...
Sad kontam malo 56 vise 62




(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 11:04:03   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: anandi

Dobro vece bebele, evo i mene al u kasne sate.
Prvo da nam svima zazelim srecan mjesec, ugodne trudnoceuser posted image
Sta ste vi svasta pisale, ajd sad cu se malo vratiti unazad pa napisat koju user posted image

Vidim na kraju da piset_e o odjeci, ja sam prije par dana kupila set_ za novorodence u Tz na Bulevaru u bingu oko 12KM, 11 i nesto (kapica,rukavice,siperak,majica dugih rukava i duge gace sa nogavicama) Doduse imaju i skuplji kompletici, ali ovaj je bio sasvim solidan.Potvrdila mi je i drugarica, kaze nista mu nije bilo kad se otkuhalo
Takoder sam prije par mjeseci isto kupovala u fisu u Gracanici i tako su i tamo cijene bile a vala ima izbora na pretek pa eto da znate.

manulea tako su i mojoj drugarici, ovoj sto sam kopovala kompletic govorili da je user posted image i na kraju rodi user posted image bas mi danas prica, nije vjerovala pa su joj bebu dali odmah i rasirili nogice, prije nego su je okupali i obavili to sto vec rade da se sama uvjeriuser posted image A da, sretan ti ulazak u 8-i mjesec user posted image


Jel preko puta poste u Bingu?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 11:20:08   
Mina90
Anandi pijes li kakve vitamine ? Meni je dala pregnital, I od kako ga pijem imam nekako vise energije...sa tim da mene vecinom navece ukoci donji dio ledja pa mi ko godi da cucnem ili nogu protegnem, sinoc sam cucnjeve radila...kaze muz pa smijes li ti to, reko dok mi godi valjda smijem...sta vise imam osjecaj da bi mi tako pasala ona pilates lopta I da na njoj skakucem, pitanje je samo da li smijem ?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 11:21:59   
eminaja
manuela pa to je ok negdje sam vec pisala ja msm na drugoj temi pcelica cini mi se htjela ovdje pisat pa je ofulala temu user posted image ja sam oboje obukla normalno znaci bodi ii odjelce ii u skafander mali rodjen u aprilu a mala u oktobru tako da to ti je to,,,kazu da ne valja bebe ni utopljavat tako nama patronazna kaze ali mala je uvijek u dekici zamotana kod nas zahladni pravo u stanu doduse sad i grijalicu ukljucujemo pa je puno bolje user posted image ja sam najvise uzimala 68 h&m jer su njihovi modeli uski,,,aa posto imam od starijeg dosta bodija tako da sam malo uzimala 56 i 62 opet se ponavljam najbolje gledat modele a ne br. uzmi ti 2-3 stvari 56 i npr.3-4 62 pa ces vidjet sta ti vise odgovara user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 11:48:27   
anandi
manuela jeste, u Bingu preko puta poste.
Kad vec spomenu skafandercice, jaooo kako sam jucer vidjela medene u azelu na skveru, one kao medo cupave i tople i kostaju oko 30KM, primjetila sam da ima vise velicina.

Mina pijem Prenatal. U svakom slucaju treba neka aktivnost, samo ne treba pretjerivat

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 12:18:18   
manuela RR
Eminaja I meni se cini da je to OK.
Mina 90 ja pila u pocetku femibion 1 sad pijem femibion 2...
Pilates lopta je itekako super stvar u trudnoci...Name vjezbama za trudnice je koriste...
A ja sam cak na samom porodjaju,opusti misice masira a pritom tjera tijelo na pravilno drzanje...
Slobodno nabavi jednu

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 12:32:45   
Zelimo_bebu
Dan zene evo i mene od danas i u decembru s vama....zelim vam miran mjesec bez puno briga...da ste mi zdrave i vesele i da vas bebice u pupama slusaju...
Ja sam jucer isla radit neke nalaze jer u srijedu idemo na drugu kontrolu, pa sam malo vec u tremi nekoj, je li sve uredu....
jos vas nisam sve pohvatala niti upamtila ali vremenom budem...
Ja sam svoju jelku nakitila,i jedva cekam Bozic i Novu Godinu, ove godine sa posebnom zeljom....samo da dragi Bog da, da sve bude ok....jucer smo napunili 8 nedjelju....
obzirom da je meni ovo prva trudnoca svaki vas savjet mi je dobro dosao user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 13:33:41   
manuela RR
Bejbibi koliko si ti cekala da dodje Kello Stretch?

< Poruku je uredio manuela -- 3.12.2016 13:34:25 >

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 13:37:44   
manuela RR
Zelimo bebu za pocetak opusti se i uzivaj...prva trudnoca je posebna imasvremena I volju da iscitavas sve zivo na temu trudnoce i uzivas svaki Dan u svom stanju....
Razmazi se I pusti druge da te razmaze...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 13:49:56   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Mina90

Anandi pijes li kakve vitamine ? Meni je dala pregnital, I od kako ga pijem imam nekako vise energije...sa tim da mene vecinom navece ukoci donji dio ledja pa mi ko godi da cucnem ili nogu protegnem, sinoc sam cucnjeve radila...kaze muz pa smijes li ti to, reko dok mi godi valjda smijem...sta vise imam osjecaj da bi mi tako pasala ona pilates lopta I da na njoj skakucem, pitanje je samo da li smijem ?


Smijes :)
Objasnila ti Manuela ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 13:50:49   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi koliko si ti cekala da dodje Kello Stretch?

Nisam dugo.mozda nekih 5 dana max :) jesi to osvojila kremicu ...ja se mazem al zaboravim svaki dan

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 13:53:17   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dan zene evo i mene od danas i u decembru s vama....zelim vam miran mjesec bez puno briga...da ste mi zdrave i vesele i da vas bebice u pupama slusaju...
Ja sam jucer isla radit neke nalaze jer u srijedu idemo na drugu kontrolu, pa sam malo vec u tremi nekoj, je li sve uredu....
jos vas nisam sve pohvatala niti upamtila ali vremenom budem...
Ja sam svoju jelku nakitila,i jedva cekam Bozic i Novu Godinu, ove godine sa posebnom zeljom....samo da dragi Bog da, da sve bude ok....jucer smo napunili 8 nedjelju....
obzirom da je meni ovo prva trudnoca svaki vas savjet mi je dobro dosao user posted image

Bice sve ok aBd ;) nemoj se samo stresirati bezveze ,to je jako lose ..samo opusteno ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 13:56:37   
bejbibi
Dancek trudnjace :) kako ste

Mi bili u setnji malo ,porodicno...sad dosli,pa malo odmaram jer me nesto presjeklo po dnu stomaka ,popila mg i sjela..

Kod nas hladno,nista novo ugl..pokusat cu uspavat A ,kuhati nesto i odmarati.lijena sam danas ,idealno vrijeme za gledanje filmova user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 15:06:51   
eminaja
ne znam nesto jeste ovdje pricale o steznicima user posted image uglavnom jel ima efekta i jel kasno pocet nosit poslije mjesec dana nesto mi prije nije odg user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *