|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 17:06:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

bejbibi baš vala,ja baš i ne gledam TV često osim vikendom,često gledam i program TLC tu bude neke emisije o trudnicama,ali ostale
su katastrofa user posted image evo sad vrtim kanale i naiđem na TLC,kad ono emisija gdje su majka i kćerka trudne u isto vrijeme,mislim stvarno... user posted image
Samo uživajte user posted image


Joj vala ima tih emisija i dogadjaja da Bog sacuva ccc ...bas ono jerry springer fazonuser posted image

Ja cesto vodilm gledati onaj discovery id ...kaze mm ti nesto previse ove krimi emisije gledas da me ne planiras roknutiuser posted image reko slusaj me i nece ti nista biti user posted image
Inace volim sve sto je krimi tematika ,i emisije i knjige ..na faxu sam uzivala uceci krivicno,kriminologiju,viktimologijuuser posted image ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 17:12:42   
Midnight_489
bejbibi i ja ponekad bacim oko na taj kanal,ali volim gledati Animal Planet i RTL (bude vikendom i petkom odličnih filmova) evo upravo ću večeras gledati film u 20:00h Izgubljeni na antartiku user posted image a MM velim nek' on gleda svoju Formulu 1 neki drugi put user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 17:24:22   
manuela RR
Bejbibi i ja stalno gledam ID uvijek sam voljela te krimi stvari Agatha Cristie mi je super za citanje... Cim ustanem kafa I ID... Ha ha...
Moj muz isto stalno komentarise da ne razumije kako ja to mogu da gledam...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 17:32:37   
manuela RR
Midnight_489 TLC ima dobrih emisija meni super ona okruzen sa kcerkama... a ima i onih tipa body bizzzare I tak I to odmah prebacim sl najavu ne mogu dugo da zaboravim...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 17:49:54   
Midnight_489
manuela i ja volim tu emisiju,i onu One born every minute user posted image
Ali imaju i te emisije Body bizzare,pa oni sa 300kg,pa bolesti...stvarno sam osjetljiva i ne volim takve emisije user posted image

Jao žene,u mene glava kao balon koliko sam prehlađena,užas user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 7:15:38   
Midnight_489
Jutro žene,ajmo dižite se,proš'o vikend user posted image
Ja evo nešto poranila,pa se vrtim po krevetu,idem sad pristaviti kafu user posted image
Nisam vala nešto fino spavala,bolili me mišići valjda od prehlade user posted image ah proći će i to valjda

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 8:28:53   
bejbibi
Jutro zene .nisam se naspavala,kasno legla a ustala prije sad spremila M za vrtic ...nadam se da nece pokupiti kakav virus opet user posted image
A spava ,ja samo lezim ..mislila ponovo spavati al kasno sad .mm odveo M .

MIDNIGHT popij paracetamol,smijes!!!

Sta se planira danas?? ...mi u kuci..vrijeme uzasno ..hladno i tmurno .prespavala bih citav dan najradije 😪

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 8:36:30   
Mina90
Jutrooo, mirise li kome kafaa ? :D meni evo danima mirisee I to ona u sisuu, koja se tek prziii user posted image
vikend prosao, jucer smo malo setalii, danas u nove radne pobjeeede...danas smo punih 14 sedmicaa, napredujemo user posted image
pupo se jos ne vidi, malo se ko nazire...vecinom navecer nadodje ko tijesto, a ujutro ga opet nema..
Napoljuu jee prehllladnoooo, pravii decembar ...izgleda bit ce ovo hladna zima, ali bez snijega user posted image Minine prognoze hehe

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 8:56:43   
Midnight_489
bejbibi e hvala ti,ja do sad nisam pila,mislila sam da ne smijem ali sad ću popit paracetamol valjda bude bolje user posted image
Ja danas neću nigdje ići,zima napolju,a i ne ide mi se user posted image
Samo možda odem po ručak user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 9:03:48   
eminaja
jutro i od mene,,evo i ja pijem kaficu na miru, milina nidje nikog user posted image user posted image ni ja se nisam naspavala u 1h legli malu mucio stomacic (mislim),,po belaju i mali ustade,poslije sat opet se mala probudi sreca jela i zaspa do 6h user posted image ii rekla sam mm ako hoce trece nek ceka dok ovi skroz narastu user posted image izgubila vec zivce a i strpljenje user posted image nekad sam psihicki nula user posted image mina user posted image lijepo napredujte neka,neka jos malo pa ces osjetit vrckanje user posted image a sam prvo rano osjetila oko 16-17 sedmica uu 18 se pravo osjetilo lupanje user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 10:15:42   
manuela RR
Jutric zene i od mene...
Izgleda da niko sinoc nije spavao...
Mali mi cijelu noc povracao, prvo sve sto je jeo a onda slajm...
Sreca prestalo je povracanje.
Nije isao ni u skolu.
Dala sam mu prolife I cini mi se da ce biti OK.
Nema temperaturu a ni proliv pa ne bi da ga vodim Dr.da ne pokupi sta ozbiljnije.
Elem mene sad glava boli od budjenja cijelu noc a on jadan da mu je da jede a ne moze. Jedva 1 plazmu pojeo.

Mina 90 I ja sam prve pokrete sa 16/17 sed osjetila i prvi i drugi put... Sad ces I ti jos malouser posted image

< Poruku je uredio manuela -- 5.12.2016 10:16:47 >

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 10:44:58   
anandi
Jutroo, evo i mene danas zvanicno 16+0, vec evo par dana osjetim ko neke baloncice, prije da ce biti crijeva ali ja sam ubjedena da je to user posted image za tri dana sam na pregledu pa moram otici sutra provjerit kks,urin i stitnu
Sad mi valja otici do grada, platiti struju i jos nesto pozavrsavat jooj ima da se smrznemuser posted image

manuela vjerujem da si se bas iscrpila sinoc. Nadam se da ce mali biti brzo boljeuser posted image

eminaja pa i kod tebe belaj s djevojcicom...a jest nesto zavaladalo, pa skoro svako dijete bolesno user posted image

Midnight i ja sam sinoc gledala Izgubljeni na antartiku, film jee divan ali je bas tuzan. Kako grlobolja

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 11:09:02   
bejbibi
MANUELA to neki virus ,nas je uhvatio prosle sedmice ..znate da sam pisala ..
EMINAJA ista sam sa zivcimauser posted image ne znam kako cu ispocetka uh...na hajr

Ja gledala sinoc na rtl onaj haos u kuciuser posted image odlican film

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 11:10:27   
bejbibi
Ja se u petak narucila na pregled u slo ...u cet putujemo aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 11:54:55   
Midnight_489
anadi da slažem se,film je predivan i tužan,ja sam na kraju filma knedlu gutala,MM donekle gledao i zaspo user posted image
Što se tiče grlobolje,bolje mi je hB,ne boli više toliko,samo mi nešto hladno user posted image kod nas sve jutros mraz bio
bejbibi sretno na kontroli i javi nam kako prođe user posted image
manuela ma to neki virus,moramo se dobro čuvati user posted image i ova zima mi je najmrža baš zbog tih virusa.Nadam se da će mališa brzo ozdraviti user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 12:56:30   
manuela RR
Hvala vam zenice mojeuser posted image
Evo sad spava ni on se jadnik sinoc nije naspavao.

Bejbibi znam da si I ti pisala zavladalo je izgleda pravo.
Sreca pa je kod mene izgleda imunitet dobar pa Nisan nista pokupila.
Inace visim sa malim kod Dr.
Ne znam jesam li spominjala al ljetos nekad slomio nadlakticu trebao I na operaciju al sreca uspjeli su mu namjestiti bez operacije vec 2.5 mjeseca svaki Dan na fizikalne...
Sutra bi trebali ponovo na kontrolu nadam se da mu nece vise produzavati terapiju ruka je sad ispruzena...

Anadi to je to osjecaj ko da se mjehurici dizu....user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 13:05:44   
ananas_ze
i mene user posted image
tesko vas je pohvatat sa mob sanse nema user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 14:22:09   
bejbibi
Oj napisah post i izbaci me grrr

Hvala vam zenice..vrijeme je da i ja odem na kontroluuser posted image nisam bila 2mj mozda..valjda je sve ok :)


Javit cu vam aBd ..u petak u 10 sam narucena al cemo mi dan ranije otici da mozemo pogledati i neka auta .moramo mijenjati auto ,uzet cemo sa 7 sjedista ..trebat ce nam autobus kako smo krenuliuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 16:00:16   
ananas_ze
bebjbibi kod nas zafira sa 7 sjedista toplo preporucujem user posted image
nadam se da cu do petka otic na kontrolu, Boze u prvoj t u dan sam brojala isla, sad haj oticu user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 16:45:55   
manuela RR
Bejbibi zeno cemu je vakat tome je vrijeme...
A vrijeme ti je da odes na kontrolu...
user posted image
ananas ze tacno tako u prvojuser posted image jedva cekala kontrole a sad rutinski...
Kakve smo mi zeneuser posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 16:51:54   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

bebjbibi kod nas zafira sa 7 sjedista toplo preporucujem user posted image
nadam se da cu do petka otic na kontrolu, Boze u prvoj t u dan sam brojala isla, sad haj oticu user posted image


Gledali smo i zafiru al mi se cini mala nekakk user posted image
Mislim slike smo gledali user posted image
Mm se svidja pegout 5008 ili renoult na e nesto user posted image ...meni se reno svidja :) pa vidjet cemo ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 16:53:17   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi zeno cemu je vakat tome je vrijeme...
A vrijeme ti je da odes na kontrolu...
user posted image
ananas ze tacno tako u prvojuser posted image jedva cekala kontrole a sad rutinski...
Kakve smo mi zeneuser posted image


Jest vala vrijeme user posted image aBd
Isto i ja tako sa pregledima...prvo jedva cekala,drugo morala svaki mjesec jer sam bila u strahu zbog rizika a sad ova treca jedva user posted image sve mi mrskoo haha

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 17:44:33   
Zelimo_bebu
Vecer zene...safatat vas ne mogu preko moba...prodje vikend...nama svakako nista ne znaci jer sam na bolovanju..al ajd programska sema ma tvu je aktivnija user posted image ...
Prehladno vani pa nikud ne mrdam a ni po kuci nista ne mogu pa samo papam i legim...danas malo ocistila kuhinju pred Bozic pa makar ono sto mogu dok zene iz familije ne dodju u akciju ciscenja user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 18:37:56   
Maca91
Pozdrav žene drage,evo i ja da se prijavim ovdje. Ušla u devetu nedelju,a termin ako Bogda 14.jula. Prva user posted image pa samo preispitujem simptome i sekiram se user posted image Danas radila urin,pa nije ok nalaz user posted image Sutra bih trebala odnijeti nalaz da pogleda. Inače od šest ipo nedelja su počele mučnine nenormalne i povremeno i povraćanje,zinuti nisam mogla,ni jesti ni piti,a od juče skoro pa i nema mučnina,pa me sad i to nasekiralo,što je sve odjednom nestalo user posted image Poljubac za sve

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
5.12.2016 18:52:02   
Lina85
Halo zeniceuser posted image
Bas ste bile vredne sve sam iscitala i skoro nista nisam upamtilauser posted image
Bolesnim drugarima zelimo brzi oporavak,Curicama uredne Kontrolle i ja Imam kontrolu u cetvtrtak aBd i jedva cekam isto nisaam bila dva meseca na ultrazvuku samo da sve bude dobro aBd.
Aidice Kako je bilo na kontroli.

_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *