|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 17:27:37   
eminaja
bejbibi nije meni sto ustaje neka je user posted image nego mi se cini kao da vise jede ipak ad duze drzi ali ona haman u 4 h pojede 180 to mi malko previse a nema ni 2 mjeseca...nekad jede svaka 2-2,5 h po 90-110ml...ali haj ok valjda ona bolje zna od mene user posted image user posted image

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 20:19:56   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

bejbibi nije meni sto ustaje neka je user posted image nego mi se cini kao da vise jede ipak ad duze drzi ali ona haman u 4 h pojede 180 to mi malko previse a nema ni 2 mjeseca...nekad jede svaka 2-2,5 h po 90-110ml...ali haj ok valjda ona bolje zna od mene user posted image user posted image


Joj ja bas nista ne znam oko toga ...jednom A dala ,drugu noc kad smo kuci dosli i tad me sutradan patronazna napala kako sam dala previse ( 60ml) a njoj tad kao trebalo samo 5mluser posted image ..i onda sam slucajno naletila na neki video gdje novorodjencetu,odnosno prvih sedan dana dovoljno po 5 ml svaka 2h user posted image
Kazem ti ,ne znam nista oko toga jer sam dojila oba puta ..a voljela bih sad i ad da probam zbog spavanja user posted image
U mene nekakvo tanko mlijeko pa valjda brzo izgladne djeca i to je budjenje svakih sat,sat ipo u periodu dok doje ...za izluditi ..malo je rec da sam nenaspavana user posted image zao mi sebe a i nemam vise zivaca majke mi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 20:23:24   
bejbibi
Evo A zaspala .nadam se uskoro i M ...sutra rano ustajemo (6) najkasnije u 7 krecemo...moramo ici pogledati jedno auto i iskreno se nadam da ce biti ok ,da odmah uzme mm..u petak aBd kontrola ,malo sam nervozna user posted image bojim se napast ce me sto nisam svaki mjesec isla user posted image jos na slovenskom moram pricati 😒a nije mi najbolji 😅
Haj bice valjda sve ok aBd ...

Sta je ovo danas,slabo se pisalo ..gdje su nam ostale zenice user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 20:34:30   
Maca91
Veče ženice,šta se radi? Ja sve iščitavam redovno al mi mrsko kuckati user posted image Mene nešto zadnja dva dana boli desni jajnik,ne previše ali konstantno,pogotovo kad se malo više krećem user posted image I sad sam skontala,kad stavljam utrogestan da me boli dole kad ga uguram unutra,to jest kad se "dodirnem" prstom unutra user posted image Da izvinete na detaljnom opisu user posted image

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 20:57:36   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Veče ženice,šta se radi? Ja sve iščitavam redovno al mi mrsko kuckati user posted image Mene nešto zadnja dva dana boli desni jajnik,ne previše ali konstantno,pogotovo kad se malo više krećem user posted image I sad sam skontala,kad stavljam utrogestan da me boli dole kad ga uguram unutra,to jest kad se "dodirnem" prstom unutra user posted image Da izvinete na detaljnom opisu user posted image


Te bolove sto osjecas mogu biti od sire ja materice ..ne mislim da jajnici mogu boliti u trudnoci ...i mene je na pocetku bolilo cas lijevo cas desno ...mada ovo sto kazes da te boli unutra kad diras ne znam jel to touser posted image mozda da odes na jednu prijevremensku kontrolu ha user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 21:06:56   
eminaja
bejbibi ja sam davala 15 ml uz dodjenje,,,razumijem te skroz aa kad bi mogla izgurat makar prvi mjesec da dojis pa da onda uvedes ad uz dodjenje,,,jer taman bi beba savladala tehniku i uspostavilo bi se dodjenje pa bi mogla prihvatit i flasicu aa da se ne odvikne od dojenja,,,ako sam dobro objasnila user posted image nadam se da ces povezat user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 21:08:09   
Maca91
Prekosutra svakako imam kontrolu pa ću se strpiti do tad,ali i meni je malo čudno što me tako boli,ali ko zna.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 21:09:01   
eminaja
bejbibi tako sam ja procitala aa i negdje na forumu je jedna mama opisala svoje iskustvo uz ad i dojenje ali ne znam gdje user posted image sretno ti sutra aa i na kontroli da sve prodje kako treba aBd

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 22:14:10   
bejbibi
Joj napisala sam dug post za ovaj ad i ne ode user posted image ne mogu ponovo tipkat mrsko miuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 22:15:03   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Prekosutra svakako imam kontrolu pa ću se strpiti do tad,ali i meni je malo čudno što me tako boli,ali ko zna.


Sretno draga :) ja iskreno mislim da nije nista strasno :) da se to materica siri samo :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 22:50:15   
anandi
Dobro vece drage, evo i mene jedva uleti na rr.. cijelo vrijeme neka trka frka
Jucer sam radila nalaze krvne slike, urna i stitne pa onako je situacija, hemoglobin mi je nizak 116 a ref 119-157, hematokrit 0,35 a ref 0,365-0,470, sto se tice urina ima nekih bakterija a po pitanju stitne, tsh mi je za 20 dana spao sa 3,0 na 2,12 a pocela sam piti letroxs cijelu tbl. Ostalo je sve u granicama normale, pa sta vi mislite?

bejbibi srecan putuser posted image nadam se da ce te uspjeti i auto kupiti.

Maca91 ja ne vjerujem da je do utrogestanam prije da ce biti do sirenje maternice. Mene je tako bolilo dok sam bila na utrog a boli i sada kad nisam na njima. Sretno na pregledu

Ja idem sutra u pola12 na kontrolu, jedva cekam user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
7.12.2016 22:50:59   
anandi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Evo i ja pijem kaficu,MM gleda vijesti user posted image
Sutra valja na CTG user posted image nadam se da ce sve biti dobro
bejbibi jao i ja volim cokolips,jednom sam ih uzela 20 komada user posted image a šta ces kad sam
sladokusac user posted image

sretno sutra i tebi user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 9:32:23   
manuela RR
Cao zenice...
Evo I mene preksinoc cijelu noc povracalauser posted image
a taman name sva usta pisala kako ja u trudnoci nemam mucnine.
Ovo je prvi put da Sam povracala malo sam se prepala da se Nisan zatrovalauser posted image hranom ali nije bilo bolova u stomaku ni proluva.. Zato juce nisam nista bukvalno mogla staviti u usta samo sam tekucinu pila.
Jos juce biking u Sa ni zeljine cevape nisam okusila.
Jutros opet apetita nigdje al natjerala sam se makar suhu kiflu da pojedem....
Al osjecam se bolje....
Eto izjada se ja...

Bejbibi sretan putuser posted image
Midnight anadi sretno name kontrolicama.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 13:41:21   
Maca91
Nadam se anandi draga da je to u pitanju user posted image Jesi li stigla sa kontrole? user posted image

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 15:36:19   
Midnight_489
Hej ženice evo i mene user posted image
Bila sam danas na CTG-u sve uredu,hB.Opet trebam za 7 dana i tako user posted image
Kaže doktorica u 9-tom mjesecu ima najviše tih kontrola user posted image
Kako ste mi vi? user posted image

Ja evo kuham ručak,makarone sa mljevenim mesom mmm user posted image
Mada MM baš nešto i ne voli to,ali eto ja baš volim user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 19:16:43   
bejbibi
Cao zene ,kako ste ..evo i mene :) ..mahanje iz slo

Dog auto ,sutra ce mm po njega i da obavi papirologiju ...onaj renoult grand scenic tour 2014 ..lijep auto pravo :) samo da nas posluzi kako treba aBd

Sutra u 10 na kontrolu moram .malo sam neuroznauser posted image javim vam se aBd

Trenutno djeca veceraju pa cemo na spavanje ,ja sam u 5 ustala user posted image smorena sam

Imate mahanje

Bravo za kontroleuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 22:45:10   
Mina90
Heej zenicee, hajmo malo podic temu... imate li prijedloge za neka neobicna muska musl. imena ? Mom muzu se do sad ni jedno nije svidjelo, samo DANI I to kaze onako.... meni se svidja Lamin, Mak, Sami... jeste li cule neko neobicno, lijepo ime ili ste mozda tako dale ili naumile dati vasem djecaku? user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 23:27:50   
anandi
Dobro vece zene ili ti ga dobro jutro user posted image
Ja tek sad uspjela uzet od mm laptop, zapravo on ode leci pa reko da napisem koju dok nisam ni ja.
Bila sam na pregledu i sto se tice mog izvjestaja situacija je sljedeća
Imamo 12cm i 150g, pravo smo aktivni user posted image Ono sto ne valja je da sam dobila 2,7kg za 3 sedmice i moram na dijetu. U biti nije strasno, jedna kila je suvisna ali sama sam kriva... danima marisem po 3-4 kroasana + lisnato sa sirom a nisam se kretala pa nije ni cudo sto sam dobila na kilazi user posted image Takoder vezano za nalaze uvela mi je Feroglobin 2x1 za zeljezo. I daaa, ona kitica nije se pretvorila u klitoris, definitivno je decko. Cak mi je i slikala kiticu user posted image
U biti dr je zadovoljna a ja sam preeesretna. Naredna kontrola nam je 9.1. u 21+0
Pitala sam je za posteljicu pa kaze da je smjestena tamo prema ledima, i da ovo sto osjetim u stomaku da je to user posted image a ne probava.

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 23:30:48   
anandi

IZVORNA PORUKA: Mina90

Heej zenicee, hajmo malo podic temu... imate li prijedloge za neka neobicna muska musl. imena ? Mom muzu se do sad ni jedno nije svidjelo, samo DANI I to kaze onako.... meni se svidja Lamin, Mak, Sami... jeste li cule neko neobicno, lijepo ime ili ste mozda tako dale ili naumile dati vasem djecaku? user posted image

meni se svidaju Džani, Adi, Haris,Harun a mm Ali, Amer,
a u sali oslovljavamo ga ja Halim a on Musauser posted image user posted image

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 23:32:47   
anandi
bejbibi cestitam na autu user posted image da vas sluzi i aBd kupili sebi i bolje user posted image user posted image
Sretno sutra na kontroli i cekamo izvjestaj user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
8.12.2016 23:35:54   
anandi
manuela ma neka si nam se izjadala, tu smo za sve i sve nas pukne nekad neki prenosi. Da nisi sta pojela sto ti skodi? Nadam se da sutra neces imat mucnine user posted image

Odoh i ja sad na spavanje user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
9.12.2016 0:37:05   
Mina90
Anandii masala, bas mi je drago sto sve tece kako treba, ti si sad 17 t ?
I ja aBd idem sljedece sedmice sa muzem, navalio hoce I on :D biti cu 15 sedmica, I posto sad nemam ni mucnine, a bebu jos ne osjetim, jedva cekam aBd da je vidim na uzv... user posted image samo molim Boga da je sve ok!

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
9.12.2016 12:18:21   
bejbibi
Helloo zene ,evo me sa kontrole ..sve ok hB mada sam trebala nekad u 20 sedmici na neku morfologiju doci a ja nisam user posted image tad valjda gledaju i mjere sve ..ugl doktor je i to sad radio i sve su mjere ok hB :)

Hvala vam za auto :) jedva cekam da mm dodje da uzivo vidimuser posted image juce je on sa M otisao gledati a ja sa A u shopinguser posted image
Mene jutros svekar vozio i ujedno cuvao djecu dok sam ja bila na pregledu..dala sam urin i krv ..sad me ruka boli:( haman se set_rica izivljavala na meniuser posted image al rpoci ce haj

Kako ste vi ?
Sta ste tihe tako? Hajmo malo zivljeee

MANUELA tebe je mozda onaj virus uhvatio,stomacni..kakvo je stanje danas ?

ANANDI super za kontroluuser posted image

MINA sto se imena tice moj M je mustafa i to mi je ime prelijepo..sada ce aBd biti emin:) ..jos mi se svidjaju imran,benjamin,ahmed,muhamed,zejd,emir,amir,tarik...et nisu neka moderna,neobicna user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 9.12.2016 12:22:01 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
9.12.2016 13:48:32   
Midnight_489
Evo i mene user posted image
Otišla malo po ručak i da udahnem svježeg zraka user posted image
Ja i MM smo odlučili da će naša bebica da se zove Hana user posted image

Kako ste mi vi?
bejbibi user posted image za kontrolu,baš mi je drago da je sve ok

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
9.12.2016 13:51:50   
Midnight_489
anadi takođe,super za kontrolu user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *