|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 11:18:42   
manuela RR
Uh zene moje jutros na gacicama kad sam ustala mokro izgleda Kai sekret, promjenim gacice kad I na drugim malo odmah pomislim vodenjak mi poceo curiti legnem kad nista... Osusilo se i vidi se da je iscjeak...Bas me panika bila uhvatila....

Bejbibi kako izgleda kad pukne vodenjak.
Meni su ga u bolnici probili prvi put.
Sutra idem na pregled ionako...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 11:24:45   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: manuela RR

Uh zene moje jutros na gacicama kad sam ustala mokro izgleda Kai sekret, promjenim gacice kad I na drugim malo odmah pomislim vodenjak mi poceo curiti legnem kad nista... Osusilo se i vidi se da je iscjeak...Bas me panika bila uhvatila....

Bejbibi kako izgleda kad pukne vodenjak.
Meni su ga u bolnici probili prvi put.
Sutra idem na pregled ionako...


I meni su,cak,oba puta u bolnici probiliuser posted image tako da ne znam kako pravi izgleda,odnosno kad sam pukne

Al se sjecam da sam imala kao krvavu sluz poslije toga ...a kazu da kad pukne budes mokra,ono ko da si se upiskila user posted image znaci voda neka tece iz tebe..tako opisuju zene

A ja sam bas neki dan citala da je taj iscjedak na kraju normalan ...pa cak i sukrvica ...mozda ti je ispao sluzni cep user posted image bas je tako ko rozkast...

Ps..gdje sam ja procitala da si ti napisala da je rozkastuser posted image ne vidim dobro izgleda hahaha
Uglavnom obrati paznju na to

< Poruku je uredio bejbibi -- 25.1.2017 11:29:04 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 11:40:39   
manuela RR
Ma nije rozkast al jest sluz ajd mozda bude u toku dana da ispadne CEP...user posted image

Malo mi cudno nisam imala iscjedak do sad i brisevi su mi uredni al vjetovatno kako se grlic skracuje pa zato...
I ja zamisljam da vodenjak bas curi niz noge a ne ovako malo...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 11:53:52   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Uh zene moje jutros na gacicama kad sam ustala mokro izgleda Kai sekret, promjenim gacice kad I na drugim malo odmah pomislim vodenjak mi poceo curiti legnem kad nista... Osusilo se i vidi se da je iscjeak...Bas me panika bila uhvatila....

Bejbibi kako izgleda kad pukne vodenjak.
Meni su ga u bolnici probili prvi put.
Sutra idem na pregled ionako...


E draga meni je sa prvom bebom pukao vodenjak kuci,curka non stop po malo voda,i citavo vrijeme i u bolnici curkalo nije mi ni sad jasno gdje je sve ono stalouser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 12:03:10   
Leptirica13
Drage moje,samo da vas moja cura i ja pozdravimo...28.ce nam biti dva mjeseca,aBd..uzivamo,ljubav nevidjena..
Nek je sa srecom svim zenicama koje su se porodile i koje cekaju porod..ljubimo vasss

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 12:18:48   
anandi
bejbibi bas si me nasmijala user posted image s tim kako malac ne da roditeljima da se ljube user posted image user posted image

Kad spomenu to, bas se sjeti...sinoc ja i mm lezimo na seciji i gledamo tv a bebac se ne cuje i ja miu govorim kako imam brigu da se naviknem kad on dode. Ipak nas dvoje imamo neki svoj ritual koji traje 7-8 godina i sad ce doci novi clan izmedu nas. Bas me zanima kako cemo se snaci user posted image

zelimo bebu
tu sam zeno, radim nesto. Ej ne odgovori ti jucer na wiber nesto mi telefom blokira, nesto koci tak da sam odustala od pokusavanja. Uglavnom imamo nekih prijedloga za ime pa vidjet cemo

E da, sad su me zvali sa klinike pomjerili mi 4d od jucer na danas, odnosno veceras u pola 7. Jedva cekam da vidim mog nocnog ptica user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 12:54:32   
Bubamara92
IZVORNA PORUKA: manuela RR

Uh zene moje jutros na gacicama kad sam ustala mokro izgleda Kai sekret, promjenim gacice kad I na drugim malo odmah pomislim vodenjak mi poceo curiti legnem kad nista... Osusilo se i vidi se da je iscjeak...Bas me panika bila uhvatila....

Bejbibi kako izgleda kad pukne vodenjak.
Meni su ga u bolnici probili prvi put.
Sutra idem na pregled ionako...


Manuela ne brini normalno je to kod mene to vec par dana kako me ledja bole..
A kad pukne vodenjak to ti je kao da se upiskis i kasnije non stop curi po malo ne staje ni kad legnes meni je curilo 3 dana sa A...
Kazu da se sekret poveca pred porod
Da ti neces prije mene a ja se zalim da me boli heheuser posted image

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 25.1.2017 12:55:50 >


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 13:08:08   
Bubamara92
Zelimo bebu user posted image za nalaz
Bejbibi ja sam A ucila na tutu od marta kada je otoplilo da se ne nahladi..
Sad ce biti 2 god kako koristimo tutu user posted image
Ja juce bila na CTG sve je OK bebac se sprema da ga upoznamo bas je aktivan ovih dana
i A je pred porod bila bas aktivna....
Jos malo pa smo izgurali do kraja termina user posted image


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 13:22:14   
Zelimo_bebu
Anandi ti samo nesto radis user posted image
A ipak ides na pregled kod njih ili? Mogu misliti javi mi se sa izvjestajem...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 13:27:17   
covered
Jest lijepo citati vas pred porod, sve imam osjecaj necu ja jos jos, sve mi se cini daleko :D
Mene mucnine iscrpise, samo banane jedem, ne mogu nista jest, a da ne pricam o drugim poslovima, samo lezim :(

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 13:48:29   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Uh zene moje jutros na gacicama kad sam ustala mokro izgleda Kai sekret, promjenim gacice kad I na drugim malo odmah pomislim vodenjak mi poceo curiti legnem kad nista... Osusilo se i vidi se da je iscjeak...Bas me panika bila uhvatila....

Bejbibi kako izgleda kad pukne vodenjak.
Meni su ga u bolnici probili prvi put.
Sutra idem na pregled ionako...


Manuela ne brini normalno je to kod mene to vec par dana kako me ledja bole..
A kad pukne vodenjak to ti je kao da se upiskis i kasnije non stop curi po malo ne staje ni kad legnes meni je curilo 3 dana sa A...
Kazu da se sekret poveca pred porod
Da ti neces prije mene a ja se zalim da me boli heheuser posted image


Pa red bi bio da ja prvauser posted image
Zvala sam Dr. sutra u 16:00 na pregled pa vidjecemo.
Ja evo kucu radim podove, prozore,perem. Mjenjam posteljinu sve isto kad god trebam na pregled dan ranije generalkauser posted image .

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 13:52:03   
manuela RR
Leptirice zar vec 2 mj.user posted image user posted image
Zelimo bebu eto sad si mirnauser posted image
Anandi cekamo izvjestaj sa pregleda...user posted image
Covered proce valjda i te mucnine uskoro...user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 14:31:47   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anandi

bejbibi bas si me nasmijala user posted image s tim kako malac ne da roditeljima da se ljube user posted image user posted image

Kad spomenu to, bas se sjeti...sinoc ja i mm lezimo na seciji i gledamo tv a bebac se ne cuje i ja miu govorim kako imam brigu da se naviknem kad on dode. Ipak nas dvoje imamo neki svoj ritual koji traje 7-8 godina i sad ce doci novi clan izmedu nas. Bas me zanima kako cemo se snaci user posted image

zelimo bebu
tu sam zeno, radim nesto. Ej ne odgovori ti jucer na wiber nesto mi telefom blokira, nesto koci tak da sam odustala od pokusavanja. Uglavnom imamo nekih prijedloga za ime pa vidjet cemo

E da, sad su me zvali sa klinike pomjerili mi 4d od jucer na danas, odnosno veceras u pola 7. Jedva cekam da vidim mog nocnog ptica user posted image



Ma nije samo ljubljenje ,vec i zagrljaj,boravak u odvojenoj prostoriji gdje je on,prolazak pored ,itd...user posted image
Ako se gdje ja i mm zadesimo sami on odmah trci da vidi sta se desava ,da se nismo slucajno dotakliuser posted image ne znam kakav mu je ovo period naisao cc.....a vjeruj da je lakse kad su mali ,ono bebe user posted image ne kontaju nista haha

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 14:35:34   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Zelimo bebu user posted image za nalaz
Bejbibi ja sam A ucila na tutu od marta kada je otoplilo da se ne nahladi..
Sad ce biti 2 god kako koristimo tutu user posted image
Ja juce bila na CTG sve je OK bebac se sprema da ga upoznamo bas je aktivan ovih dana
i A je pred porod bila bas aktivna....
Jos malo pa smo izgurali do kraja termina user posted image



Ma skontala je ona tutu i solju cak ...redovno piski na tutu,solju..cak se sama skine i obavi al veliku nuzdu nije jos skontalauser posted image
Odnosno nekad obavi a nekad joj se omakne ...
Ma ja sam vise htjela da skinemo pelene da ne moram dva paketa kupovati user posted image ipak je tp 60km u 3sed...pampers inace koristimo oduvijek ...
Nocnu joj jos nisam skinula i planiram ovih dana ...par noci se budila suha al evo opet se upiski navecer a vec par noci se vrti hoce da piski a meni mrsko ustati na tutu .. i govori u snu piskiuser posted image valjda je zbunjuje to ...morat cu je buditi na nocno piskenje i skinuti pelenu skroz...ionak ne spavam kako treba ,stalno se budim

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 14:37:49   
bejbibi
Uh mene je sad bolilo po dnu stomaka odnosno iznad zdjelice i na krsta mi islo ....sjecam se tako me bolilo kad sam A radjala ..pa me malo prpa uhvatila user posted image zbog sedmica naravno,nismo jos u 9mj ...ne bih voljela da sta ranije krene ne daj Boze ...
Popila mg i ev malo sjela pa popustiilo...garant bh kontr.

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 14:46:58   
manuela RR
Bejbibi ti si bas aktivna jos sa 2 male djece nije ni cudo sto imas jake BH kontrakcije...
Ti ces zacas da se porodis cim udjes u 9-tiuser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 18:20:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Bejbibi ti si bas aktivna jos sa 2 male djece nije ni cudo sto imas jake BH kontrakcije...
Ti ces zacas da se porodis cim udjes u 9-tiuser posted image


Nadam se user posted image barem to nesto pozitivno od dvoje djece user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 20:22:12   
anandi
Evo me u nebesima user posted image user posted image
Gledali smo se sat vremena i nismo uspjeli napravit ni jednu fotkicu user posted image kad god pokusavmo slikat glavicu lopov stavi rukice preko, al zato neka on cijelo vrijeme pokazuje kiticu user posted image Dobra stvar je sto ce nam dr izaci u susret i zakazala nam je jos jedan termin iduce srijede u jutarnjim satima samo za fotkanje i poziranje koje ce biti besplatno user posted image

Po pitanju pregleda, dr je zadovoljna. Svi su se organi fino razvili i sve funkcionise kako treba sto je najvaznije. Otkucaji srca su nam 156 u minuti, a teski smo 629 grama.
Ono sto ne kontam sto pise na nalazu Placenta Grade 2 user posted image
E da rekla mi je da malo vise odmaram, tj da lezim. Glavica je baas nisko, a nije ni cudo, obzirom da dosta sati provodim u sjedecem polozaju za racunarom... zavrsit cu ovaj posao koji sam zapocela i vise necu raditi.
user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 20:24:00   
anandi

IZVORNA PORUKA: Leptirica13

Drage moje,samo da vas moja cura i ja pozdravimo...28.ce nam biti dva mjeseca,aBd..uzivamo,ljubav nevidjena..
Nek je sa srecom svim zenicama koje su se porodile i koje cekaju porod..ljubimo vasss


Draga moja bas mi je drago da si nam se javila. Samo uzivajte i ljubi mi curu od tete s rr user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 21:21:06   
manuela RR
Anandi to znaci da ti je posteljica 2 stepen zrelosti...

Bas ste uzivali na pregleduuser posted image
Lopovcici su oni nasi...
Ja isto nemam sliku lica bas da se vidi Dr nema kako nije pokusala samo profil jednom desni jednom lijeviuser posted image


< Poruku je uredio manuela RR -- 25.1.2017 21:31:42 >

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
25.1.2017 21:25:39   
manuela RR

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI porodila se
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image porodila se user posted image 13.1



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91
29.7 M.A.M


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine


< Poruku je uredio manuela RR -- 25.1.2017 21:27:09 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 0:27:43   
Mina90
Heejj evo Mine...mi smo sinoc bili na pregledu, tezimo gotovo pola kile :D kaze doktorica masala sve je idealno...
Trenutno sam 21 sedmica i par dana, do sad sam dobila 5,5 kg. Doktorica mi kaze da po mjesecu smijem kilu dobivati... ne znam kako cu, ja nista puno nisam jela, a kile su se penjale...I bas danas nakon sto mi je zena rekla da pripazim na kile, ja odem kupit sirnice, pohedem za dorucak 300 gr sa paradajizom I poslihe za rucak 200 gr...elem pola kile pite stukla user posted image

Bole me ledja, tacnije vise ko rebra, jel to normalno ? To me danas pocelo bolit...user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 0:48:52   
bejbibi
ANANDI super za pregled :) mashalla
Samo se opusti i uzivaj

MINA ma pysti sta prica dr za kile ,samo ti jediuser posted image ja sam se od 4mj udebljala 16 kguser posted image ..imam 70 sad i nije me briga vjeruj :) ja sam se oba puta udebljala od 18-20 kguser posted image i sad ce valjda tako biti ...mada priznajem zadnjih dana slabo jedem ,kontrolisem se jer kad se najedem onda me gusi user posted image evo upravo sam tako gladna da bi vola mogla pojest user posted image al nista od hrane

Ja bila fino zaspala oko 9 i probudim se u 23h user posted image sad mi se ne spava user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 8:06:51   
Andy_Bec23
Jutro Zenice... nemojte mi zamjerit nestignem da vas čitam .. odvezla sam D u vrtić i sad pijem kavu i za 15 minuta ode sa kolegicom u njen novi stan da vidimo..
Juce sam bila na kontroli i doktorica mi reče da beba ima još organe van stomaka da nije koza oko pupka srasla ... rekla je da se nebrojen da je to normalno u ovoj sedmicu i da se do 12 sedmice treba zatvoriti jer je bebač još mali i nestanu mu crijeva u pupu još... E sad naravno mene je to jako zabrinulo da sam Juce cjeli dan čitala... opet su me i mučnine uhvatile ... grozno ...
u subotu ode za hrvatsku pa ću tamo Radit mjerenje nuhalnog nabora i 4D ultrazvuk pa se nadam da će rec da je sve ok i da se pupo zatvorio.. užasno se osjećam i nije mi do ničega...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 8:13:24   
Andy_Bec23
Al nije mi jasno kad sam bila trudna sa a i sa d Niko mi u 11 sedmicu nije rekao za to i da je to normalno ... možda asa se isto vidilo Al doktori nekazu da ne uzrujavaju?? Stvarno sam šokirana.. čitam loše i dobre stvari stvarno puno trudnica ima sa time i gdje se pupo zatvori a ima i puno njih gdje ostane pa bebe čim se rode idu na operaciju.. loše sam :( Nemogu kroz ovo opet da prolazim.. rekla sam šta hod da se desi nNIKAD vise neću biti trudna. Bog neka mi oprosti na sebičnosti...

Svima za kontrole čestitam...

Manuela draga meni isto curkalo po malo uopće ne puno pa sam legla i kad sam ustala opet curilo meni sve do poroda cirkulira mislili su da mi nije ni pukao vodenjak kad su radili ultrazvuk jer je d imao bas dosta vide još ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *