|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 10:17:59   
Zelimo_bebu
Jutrooo zenice ajmo na nogice...jeste mi se naspavale?
Andy bravo za kontrolu user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 10:26:59   
Zelimo_bebu
Zaboravih sretno vam Valentinovo user posted image
Ja sam sinoc osjetila kao malo stipkanje u stomaku mora da je bebac user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 14:21:02   
Maca91
Andi user posted image za kontrolicu. Ja idem sutra,jedva cekam da vidim user posted image

Zelimo bebu,to je to sigurno,sad ces svaki dan po malo jace osjetiti user posted image

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 18:37:45   
mamaS89
Pozdrav, nova sam ovdje
28 mi je godina i termin mi je u martu ako bog da. Neznam jesam li potrefila dobru -temu-topic- zelim da onako malo razgovaram sa trudnicama o svemu tome :)
Prvo me interesuje za Ctg na kosevu treba li uputnica? Danas sam bila na kontroli kod svoje dr rekla mi da odem sutra da ctg ali nije dala uputnicu. Pa valjda nije zaboravila? Dobila sam -velikz uputnicu- za porod.
Eto nadam se da ce te me prihvatiti pa sa se malo druzimo i caskamo ;)

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 20:05:09   
manuela RR
Dobrodosla mamaS89user posted image
Ovdje su sve zenice raspolozene za druzenje i razmjenu iskustava...
Imas jos zenica sa terminom u Martu sigurno ce ti biti od pomociuser posted image

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 21:22:04   
vesela_vrba
mamaS89 dobrodosla, ti si bas blizu termina, blago tebi :)

Nadam se da su ostale zenice dobro.
Mene nesto stomak bolucka, ali nije kao menstrualni grcevi, nego ne znam ni ja objasniti. Zaboli me kao prije kada se prehladim "s nogu", u predjelu jajnika negdje. Kad sjedim i kada tek ustanem boli, boli i dok pomjeram nogu npr. desnu ako me boli na desnoj strani to kada tek ustanem. Onda malo zavezem majicu oko struka ko fol da ugrijem stomak, ne znam ima li to kakvog efekta. Kada lezim smiri se, cim ustanem opet zaboli. Onda prestane skroz. Ujutro se javi kada tek ustanem isto, pa prodje. Tako mi je bilo prosle sedmice jednom, pa par dana nije, pa opet juce malo i danas malo vise. Valjda nije nista ozbiljno? Ima li koja ili je li imala slicne bolove? Nekad to bude kao neki pritisak dole, pojacan kada mi je mjehur pun, ali nestane. Zbunjena sam i pomalo se brinem iako se trudim da se ne brinem :)
Kontrola mi je tek 2.3. ne znam trebam li zbog ovoga ici ranije user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 22:30:18   
Maca91
MamaS89 dobro dosla user posted image

Vesela vrba,mene isto tako boli zadnjih 5-6 dana,kao da sam se prehladila i imam osjecaj svaki cas da bih mogla piskiti,ne znam da li moze biti da beba pritisce pa mozda zbog toga,pitacu sutra dr. I danas me citav dan presijeca prreko stomaka,kao da me nozem poreze,bas neugodno,pa me to malo zabrinulo user posted image

Da vas pitam,je li kontrakcije moze vidjeti ultrazvukom preko stomaka? I kako gledaju koliko je trudnica otvorena? user posted image

< Poruku je uredio Maca91 -- 14.2.2017 22:31:17 >


_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 22:38:14   
manuela RR
Kontrakcije se mjere CTG aparatom, a da li je zena otvorena vaginalnim pregledom...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
14.2.2017 22:47:00   
vesela_vrba
Maca91 Eh i mene isto tako kao probode. A onda se zna smiriti pa nista ne boli. To me tjesi, barem nije stalno. Hajde bas napisi sta ti kaze molim te i sretno :)
Sto se tice kontrakcija to ne znam da li se moze vidjeti prreko uz, mozda to ide samo preko onog CTG, ali bolje da se ko iskusniji javi ko tacno zna, ja stvarno nisam sigurna. A da li je trudnica otvorena i koliko mislim da doktor provjerava prilikom ginekoloskog/vaginalnog pregleda. Meni je od prosle kontrole UZ poceo raditi preko stomaka jer sam bila 14. sedmica a pregleda me valjda da to provjeri, bar sam ja tako razumjela. :)

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 1:30:48   
bejbibi
Vecer zene :) menindosli roditwlji pa ne stigoh se javiti ..da nas vide pred put .u cetvrtak putujwmo aBd ...
VESELA VRBA ja mislim d aje to sve normalno i da nemas razloga za brigu ...mene citavu trudnocu boli stomak .razni bolovi ..lijevo,desno,citav stomak,dole kod jajnika ,krsta,...ma sve zivo sto moze da boli mene bolilo user posted image nisam se bas nesto sekirala ...sve dok se oni ne pojacavaju i ne traju dugo to je ok ..siri se maternica pa zato ...mozda si se malo i nahladila ,ugrij se malo ,lezi,odmaraj,popij mg i buce ok ;)
MAMAS89 dobro nam dosla .,ti si moja terminusa user posted image kad je tacan termin ? Evo uvrstit cwmo te odmah u spisak :)
Joj meni se cini da ti ne treba uputnica za ctg ,da mozes pokazati tu veliku samu za poroduser posted image al opet nisam sigurna ...ja sam prvo dijete rodila 2011 u vojnoj i nisam nijednom na ctg otisla.otisla na dan termina zbog bolova i tad prvi put radil ctg ..i porodila se isti dan :) ...mozda da nazoves njih i pitas :)

Zene mene grlo boli jos vise :(( zaboravila danas kupiti dzumbir pa sam popila paracetamol sad ..a imam i cefalexin pa ako ne prodje do sutra ja cu pocet to piti ...gdje ce sad pred kraj jos i ovo :(((
Danas isla set_ati sa djecom i satrase me bh kontrakcije ..malo malo pa stani ,nisam mogla hodatiuser posted image
Odo leci ,pisem sutra ABd ...laku noc

< Poruku je uredio bejbibi -- 15.2.2017 1:31:16 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 1:32:42   
bejbibi
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa porodila se
02.02. manuela user posted image porodila seuser posted image 5.2
05.02. Zeze porodila se
09.02. Bubamara92 user posted image porodila seuser posted image 3.2
28.02. Lina85 user posted image



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image
03. MamaS89


APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebuuser posted image
13.07 Joyuser posted image
14.07 Maca91
21.07. Vesela vrbauser posted image
29.7 M.A.M user posted image


AVGUST 2017 user posted image

02.08. 3godine
20.8. Orhideja 2505
20.08. Andy_Bec
23.8.Covered


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 1:33:36   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Kontrakcije se mjere CTG aparatom, a da li je zena otvorena vaginalnim pregledom...


MACA ovo je odg na pitanje :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 10:28:40   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zene mene grlo boli jos vise :(( zaboravila danas kupiti dzumbir pa sam popila paracetamol sad ..a imam i cefalexin pa ako ne prodje do sutra ja cu pocet to piti ...gdje ce sad pred kraj jos i ovo :(((
Danas isla set_ati sa djecom i satrase me bh kontrakcije ..malo malo pa stani ,nisam mogla hodatiuser posted image
Odo leci ,pisem sutra ABd ...laku noc


Bejbibi ti vazda sam svoj Dr.user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 12:15:13   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zene mene grlo boli jos vise :(( zaboravila danas kupiti dzumbir pa sam popila paracetamol sad ..a imam i cefalexin pa ako ne prodje do sutra ja cu pocet to piti ...gdje ce sad pred kraj jos i ovo :(((
Danas isla set_ati sa djecom i satrase me bh kontrakcije ..malo malo pa stani ,nisam mogla hodatiuser posted image
Odo leci ,pisem sutra ABd ...laku noc


Bejbibi ti vazda sam svoj Dr.user posted image

Sta cu kad sam se dosad ispraksirala sta mogu u trudnoci sta ne user posted image red bi bio da znam neke stvari user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 12:18:54   
vedada

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zene mene grlo boli jos vise :(( zaboravila danas kupiti dzumbir pa sam popila paracetamol sad ..a imam i cefalexin pa ako ne prodje do sutra ja cu pocet to piti ...gdje ce sad pred kraj jos i ovo :(((
Danas isla set_ati sa djecom i satrase me bh kontrakcije ..malo malo pa stani ,nisam mogla hodatiuser posted image
Odo leci ,pisem sutra ABd ...laku noc


Bejbibi ti vazda sam svoj Dr.user posted image

Sta cu kad sam se dosad ispraksirala sta mogu u trudnoci sta ne user posted image red bi bio da znam neke stvari user posted image

i ja sam bejbi pila kad sam dojila cefaleksin :-)

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 17:22:25   
mamaS89
Hvala vam ;)
Jutros sam zvala i kazu da moze sa velikom uputnicom za porod. Pa cu vidjeti kada otici mada mi se ne ide jer su gore uvijek velike guzve
Ali otici cu jednom bar jer mi treba jos nekih informacija. Napr. Muz zeli prisustvovati porodu pa sta treba vaditi od tih nalaza itd da vidimo. Ali mi danas rece jedna prijateljica da ne daju vise ocevima da prisustvuju zbog ovih bakterija sta znam. user posted image pa se iskreno nadam da ta informacija nije tacna.
Termin mi je 8 mart hihi ali kasnit ce ona jedno 8-9 dana jer su mi i ostale tri bebe kasnile sve tako user posted image
Imam jednog sina i dvije kceri i ako bog da bit ce jos jedna cura
Mozete li se vi meni malo predstaviti da se upoznamo user posted image
Koliko godina i djece imate, koja vam je sada sedmica u trudnoci itd
Hvala vam

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 17:58:11   
bejbibi
MAMAS89 pa mashallauser posted image cetvrta beba :) ...dobro da nisam jedina sa vise djece hehhee ....ja ocekujem trece :) imam sina od 5+ g i curu koja ce u martu napuunit 2g aBd ...meni isto jedan doktor rekao 8.3user posted image drugi 6.3 pa cemo vidjeti koji je tacan ..sad ocekujem djecaka a tako sam htjela jos jednu curu :) ma samo nek su zivi i zdravi oni nama ...
Jesi ti 89 godiste :) ?!
Ja sam '87..sredinom marta punim 30 aBd ...bice troje djece pred rodjendan aBduser posted image

Sto se tice prisustva ja ne znam kako ke na jezeru.ja sam prvo rodila u sa u vojnoj i tad je bila ona mrsa ...al mm nije nikakve nalaze vadio i prisustvovao je porodu bez problemauser posted image divno iskustvo mogu vam reci

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 18:01:59   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa porodila se
02.02. manuela user posted image porodila seuser posted image 5.2
05.02. Zeze porodila se
09.02. Bubamara92 user posted image porodila seuser posted image 3.2
28.02. Lina85 user posted image



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
08.03. MamaS89 user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebuuser posted image
13.07 Joyuser posted image
14.07 Maca91
21.07. Vesela vrbauser posted image
29.7 M.A.M user posted image


AVGUST 2017 user posted image

02.08. 3godine
20.8. Orhideja 2505
20.08. Andy_Bec
23.8.Covered



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 18:48:21   
mamaS89
Jestee hehe masallah i ti troje! Ma neka su nam zdravi i zivi hvala bogu. I meni je isto polovinom marta rodzendan pa cu napuniti 28. Jeste 89 godiste.
Meni je muz inace prisustvovao sa prvim i sa drugim djetetom i divno iskustvo zaista. Ali sa trecem nisu dali jer nije izvadio te nalaze koje nikada nisu trazili sa prvo dvoje. Pa sada bih isto bas voljela da prisustvuje a i rahat sam sama onda u sali a ne sa 3 druge porodilje.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 20:26:48   
bejbibi
Predivno iskustvo stvarno kad i muz prisustvuje :) ..pa raspitajte se sta treba i nek povadi nalaze ..ja sam prvo u sa rodila i dali su ,a drugo u bihacu i ovdje nema te opcije da muz prisustvujeuser posted image bas mi krivo bilo
Sada planiram u sloveniju ici ( sutra putujemo aBd ) ..tamo naravno moze da prisustvuje jedino je pitanje hoce li mm stici na vrijeme user posted image on mora biti ovdje u bih zbog posla a ja idem kod svekijevaca ...ne mogu sama sa trije izac na kraj pogotovo jer mm puno radi ...

Koliko tvoji pilici imaju godina :) kako sve stizes ..mene vec sad hvata panika kako cu sa troje :( pogotovo jer A nema jos 2g ..

< Poruku je uredio bejbibi -- 15.2.2017 20:40:00 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 20:59:08   
vesela_vrba
bejbibi aha, ok, hvala ti puno, malo se smirim ovako, Inace se stvarno trudim da se ne sikiram ali eto, jace je to od mene nekad. Bolje je danas hvala Bogu. Za grlo ne znam jesi probala mentol bombone istopiti pa preliti mlijekom, napraviti kao caj. Meni je pomagalo :)

mamas89 masala, cetvero, to je bas lijepo, da su ti zivi i zdravi :)
Ja imam 29 godina, u septembru aBd punim 30. Nemam djece, ovo ce mi biti prvo aBd. Sad smo 16 sedmica i 3 dana i iz Tuzle smo :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 21:05:41   
mamaS89
Cuj za sloveniju putujes. Roditelje si spominjala sta je s njih? Mogu li ti oni pomagati? Neznam ja to ne bih nikada uradila ipak sam osoba koja voli svoj rahatluk. A jesi ti to planirala duze ostati? I bas zbog te pomoci ides tamo? Izvini ako previse pitam. Ja inace imam sveki blizu skroz i pomagala mi je dosta ali vjeruj da sam mogla vise bi volila da sam sama to sve radila. Snasla bi se ja i bez nje bogami. Ja sam osoba koja voli sve na svoj nacin i ne volim da mi se neko mijesa u bilo sta u zivotu. A svi znamo kakve svekice znaju biti hihi. Mada se u sustini nemam zaliti puno na sveki jer je divna bogami ali eto ja sam valjda jedna grozna nezahvalna snaha! user posted image
Uglavnom, moji su dalekooo u inostranstvu pa moram biti sretna pa imam muzevu familiju ovako finu.
Ja inace volim red, pravila i granice kod djece uspostavljati, i tako super funkcionisemo svi, samo eto kada se drugi umijesaju zna biti vrlo frustrirajuce. Ali borimo se hihi
Ja se sada ne brinem plaho kako cu poslije s cetvero jer sam se zaista ustelila i znam kako to funkcionise. Ali opet nikad se nezna mozda beba bude bas placka (nedo bog) ili nedo bog jos sta gore da nije zdrava itd ali moramo pozitivno razmisljati pa i nadamo se da ce biti sve onako kako je najbolje user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 21:26:04   
bejbibi
Pa bicu sigurno jedno mjesec poslije poroda ...ja kad sam rodila A bas sam pala u neku depresiju i to me satralo ,prvo dijete sam skroz ostavila sa strane jer sam takva da se bebi posvetim 100% ..jako sam se tesko organizovala sa dvojeuser posted image mama mi je tad bila prve dvije sedmice i ona je oko starijeg al opet mi je tesko bilo ..ne mogu mamu zahmetiti ima i ona svojih obaveza :) a i u sarajevu su oni ,ja u bihacu ..mogla bi ona na dvije sedmice doci al ima i ona svojih zdravstvenih lroblema pa necu da je zamaram ..svekijevci su u slo a i nekako mi sigurnije tamo radjati ,iako sam ovdje super prosla na drugom porodu al ne smijem rizikovati user posted image
Ma sta da ti kazem ,i ja sam ista takva ,volim svoj mir al nekad treba prihvatiri i pomoc :) ne zelim i ne mogu da se bebi posvetim ovaj put do kraja jer imam i dvoje koje me trebaju .mada ce to opet biti klnon stop oko bebe pogotovo zbog dojenja ( i prvo dvoje sam dojila i to bas zahtjeva da budes non stop uz bebu ) ovaj put cu pametnije pa cu i dudu i ad ukljuciti ako bude potrebnouser posted image
Iz tih razloga idem u slo ,strpit cu se malo sta fali ...obi znaju sta ja dozvoljavam ,sta ne a i ako budu sta na svoju ruku radili ja ne sutimuser posted image kad su moja djeca u pitanju svima kazem sta i kako ...tako da se ne sekiram plaho user posted image
Moram i malog na kontrolu odvest tamo ,ima problema sa testisima.nisu spusteni ,pa krajem marta ima kontrolu i vjerovatno ce na operaciju ...inace imaju slo papire pa mi ne pada na pamet da ovdje ganjam beke operacije kad mi je bolje tamo ...a sto se svekijevaca tice ,strpit se :) ...oni su ok ,imaju svojih prednsoti i mana ko svako .uglavnom mogu izac na krajuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 21:34:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vedada


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zene mene grlo boli jos vise :(( zaboravila danas kupiti dzumbir pa sam popila paracetamol sad ..a imam i cefalexin pa ako ne prodje do sutra ja cu pocet to piti ...gdje ce sad pred kraj jos i ovo :(((
Danas isla set_ati sa djecom i satrase me bh kontrakcije ..malo malo pa stani ,nisam mogla hodatiuser posted image
Odo leci ,pisem sutra ABd ...laku noc


Bejbibi ti vazda sam svoj Dr.user posted image

Sta cu kad sam se dosad ispraksirala sta mogu u trudnoci sta ne user posted image red bi bio da znam neke stvari user posted image

i ja sam bejbi pila kad sam dojila cefaleksin :-)

Ja sam ga pila na pocetku trudnoce isto zbog grlobilje i uhobolje ,pa znam da smijem ...a sa A sam pila amoksicilin .i to se smije ,naravno na recept ..
Ma ne mogu ovako vise .navecer me bas uhvati pravo user posted image

VESELA VRBA probala sam to sa bombonima prije al meni nista ne pomogne user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
15.2.2017 21:56:20   
vesela_vrba
A joj, bas mi je zao. Mene je na pocetku kada sam tek saznala da sam trudna par puta krenulo grebuckati. Pa napravim to i bas mi pomogne. Stavljala sam i med na gazu pa kao oblogu na grlo. Valjda ti bude bolje :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *