|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:16:00   
M kao Mama
Nemoj bogati, bebana pa da nemam napredtka mjesec dana, neka daleko im kuća od mene bila. 

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:18:26   
bebana27
necu draga moje
ja sam sad sa prozora vidjela ogromnu zmiju sutra cirkus kod nas pa je nose ima preko 2 mm a debela moze sacuvaj nekako u sarama ne znam koja je vrsta

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:19:15   
Kesten
Joj dobra ova tema ,,aaa da malo pričamo o vampirima user posted image user posted image user posted image ...bas je gotiva ja se sva jezim,,,user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:28:04   
palčica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     znala sam da ćete se naljutit na mene, ali ja sam samo izrazila svoje mišljenje, pa vas molim da se ne ljutite, nisam htjela nikoga pogodit u "žicu" ili naljutit, samo sam iznjela svoje mišljenje i onako kako ja  živim.... i da odg na pitanje, ne ja nemam djecu, ali sam i ja bila dijete i moj brat također, i sjećam se kad su mi moji prvi put pokazali zmije a imala sam možda 5-6 god kad sam je držala u rukama. i jedan dan ću nastojat svoje dijete naučit što su zmije da ih se ne boji ni ne ubija... To je moj odgoj i molim vas da ne govorite i pišete svašta o njemu, jer ne pišem ni ja o vašem. Ne želim započinat svađu ni ništa slično.

A sad malo off topic- primjetila sam da u zadnje vrijeme na ovom forumu ima ljudi koji su samo spremni sa svađu i podbadanje.... evo javio nam se jedan tata sa pitanjima a odmah mu je prigovoreno jer je krivo postavio rečenicu... mislim svaka čast svakome ali stvarno nije nije ni red ni način.... Mnoge su mu pomogle svojim savjetima i njima svaka čast... toliko od mene, više se neću javljat a ovoj temi...   i znam da će vjerojatno opet bit svakakvih komentara na ovaj moj post tako da se unaprijed izvinjavam user posted image

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:35:51   
bebana27
svako ima pravo na svoje misljenje ovdje nece biti uskracen bez obzira na kojoj se temi nalazio
ali mi govorimo o tome kako se bojimo zmija sto naravno nisu sve osobe iste ja imam strah od njih i ja to ne mogu pobjediti ne mogu ih ni na tv-u gledati jos da je uzivo uzimam
tebi svaka cast sto si takva ali ja nisam i bojim se sto je normalno

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:45:55   
Kesten
ma ne zna te vi mene dobro,,ma kakva ljutnja,,,curke pusa velika,,,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo volim mnogo da se salim,,a razlog sto me nema često je upravo taj sto je palčica navelq,,samo se čeka neko da naleti pa na panj s njim,,ja sam bila prije mnogoo vise,to znaju stare forumasice,ali prije nije bilo ovakvih ispada,,nadam se zaista da če ovaj forum povratiti stari sjaj,,naravno da imaju svi pravo na svoje mišljenje ali u granicama,znači bez vrijeđanja ili omalovažavanja,,sorry palčice ako si ovu moju pošalicu svatila kao uvredu...ali uopče nije bila ta namjera niti sam ikada ikog uvrijedila koliko ja znam niti ču,,,stoga jos jednom sorry...

< Poruku je uredio Kesten -- 28.7.2009 13:49:18 >


_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:58:04   
palčica
ne Kesten, nisam uopće, možemo mi i o vamprima ali o njima mnogo manje znam nego o zmijamauser posted image   i ja sam uvijek spremna na šale i zezancijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 14:01:02   
Kesten
user posted image user posted image user posted image jaoo legendarana si ,,ne do bog da znam vise o vampirima..user posted image user posted image ..al i ja se jezim od same pomisli na zmiju,,i nikad ne bi smijela da se slikam kao sto obično mozes da vidis dosta osoba ,,stave zmiju oko vrata ma nema sanse,,mene riba u vodi dodirne pa se pretvorim u kamen ..user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 22:13:46   
anitaMO
ja sam danas ugledala zmiju kad sam se vraćala u 3 sata s posla.na sred trotoara u sred grada.kako sam samo skočila ma ne volim je nikako ni spomenuti.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 22:35:58   
mamma mumi
Hanady dodjose li  sanitarci napokon? A njih treba zvati izgleda  samo za preventivu, a kad vidis zmiju subotom oni nerade, ma kod nas sve gospoda naka, uzas.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zmije..... :((
2.8.2009 19:39:57   
acudesa
mila, ja imam fobiju od zmija, razumijem te skroz, ali ne smiješ sebi to raditi, ja sebe ovako tješim-prvo zmija nikada ne napada, svi su mi rekli da samo pazim da je ne nagazim i ništa mi se neće desiti, kao ona se samo brani, drugo ima antiserum-na kraju krajeva, a joj ...sve je ovo lako reći ali ne daj mi je Bože vidjeti, mene zagolica trava ja skačen traumatično-mrzim zmije, uglavnom želim ti reći da radi bebe pokušaš biti staloženija, a na kraju i sebi umanjiti stres

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zmije...... :((
3.8.2009 0:16:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Hanady dodjose li  sanitarci napokon? A njih treba zvati izgleda  samo za preventivu, a kad vidis zmiju subotom oni nerade, ma kod nas sve gospoda naka, uzas.


E drage moje ja vam pobjegla od kuće na 5 pet dana user posted image user posted image user posted image  Saniraci nisu dolazili onda se pojavila još jedna zmija i tu mi je bio kraj....pokupim djecu i pobjegnem kod mame. Muž ganjao sanitarce telefonom i ništa i napokon jučer ( pazite subota) dođe tim i pronađe gnijezdo preko puta naše kuće u komšijinom gaju. Zmije odnosu u nekim kutijama plastičnim providnim, kaže mm sve male jer im je majka ubijena, komšija kosio i ubio je...Uglavnom moje bježanje je uozbiljilo stvari u mahali ali sam zato propustila i humanituarnu kafu i rr kaficu i sve živo, jutros sam kući stigla i na netu vidim bilo dogovora user posted image user posted image user posted image

Hvala vam što mislite na mene i moje pačiće, naša priča sa zmijama sa sada je gotova. Uz dužno poštovanje ljubiteljima zmija njih u mojom mahali više nema i baš mi je super.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zmije...... :((
3.8.2009 0:19:40   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zmije...... :((
3.8.2009 9:43:55   
acudesa
ma palčice ja te razumijem, ja sam Bosanka i jako se bojim zmija,a moja prijateljica iz Stoca umire od smijeha kad me vidi kako skakućem kroz travu da me ne dohvati koja, ali evo ne sve ove naše rasprave ja mislim da si ti upravu, jer nam više šteti strah koji imamo od njih nego da se možde jednom ili nijednom u životu suočimo sa njima

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zmije...... :((
3.8.2009 16:28:54   
Visnja RR
hanady bravouser posted image

a ti za svaki slucaj nabavi jednu macu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zmije...... :((
3.8.2009 23:42:17   
mamma mumi
Hanady napokon si se rijesila zmija i pametno sto si zbrisala mami. a njima svaka cast jesu hitri, ko puzevi. Ma mani se maca, mungosa nabavi hahaha, oni su brzi od sanitaraca.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zmije...... :((
4.8.2009 10:42:05   
HanaBana
Hvala Bogu da si ih se rijesila...ja zaista ne znam sta bi od mene ostalo kada bi ih vidjelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zmije...... :((
4.8.2009 10:59:40   
Chuchi
Za ove mame sto zive u prizemljima, a ostavljaju prozore po cijelu noc otvorene: Ima ona mrezica za prozore, pa zakucajte
mada se to i rajsneglom moze zategnuti preko prozora. Ja sam u potkrovlju pa imam to na prozorima, jer tako ne ulaze ni komarci,
strsljenovi, kojih je ove godine vise nego inace... a vala mora se nekad i prozor otvorit, necu pustit da mi se u kuci usmrdi. user posted image
I da, u kucu nekad zna po noci uci i slijepi misevi, pa je ta mrezica dusu dala za sve gmazove , kukce, leteca stvorenja user posted image
Jednom rijecju : nepozeljne !

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zmije...... :((
4.8.2009 15:26:58   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Hanady

Hvala vam što mislite na mene i moje pačiće, naša priča sa zmijama sa sada je gotova. Uz dužno poštovanje ljubiteljima zmija njih u mojom mahali više nema i baš mi je super.user posted image user posted image user posted image


A gdje im je babo? Cini mi se da trebaju dvije zmije da bi se napravile male zmijeuser posted image  Mislim da jos uvijek niste sigurni. A sta su rekli - o kojim zmijama je rijec???

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zmije..... :((
16.6.2010 19:24:37   
M kao Mama
Budući da je opet najezda, da vam kažem da sam pročitala u današnjem avazu da ostiji neki prah koji se može kupiti, 100 km, količina za oko 300 kvadrata, garantuju da ih neće biti četri mjeseca, ovaj prah ne ubija zmije, već ih tjera s tog prostora, gdje je baćen prah u radijusu od 300 metara.

nekog čovjeka na sedreniku ujela iz oluka, a nekim ljudima na Vratniku sunčala se na prozoru,

ja sam već luda jer oko moje kuće je dosta bašči koje se ne kose, ludiiimmmmmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zmije..... :((
16.6.2010 22:58:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Budući da je opet najezda, da vam kažem da sam pročitala u današnjem avazu da ostiji neki prah koji se može kupiti, 100 km, količina za oko 300 kvadrata, garantuju da ih neće biti četri mjeseca, ovaj prah ne ubija zmije, već ih tjera s tog prostora, gdje je baćen prah u radijusu od 300 metara.

nekog čovjeka na sedreniku ujela iz oluka, a nekim ljudima na Vratniku sunčala se na prozoru,

ja sam već luda jer oko moje kuće je dosta bašči koje se ne kose, ludiiimmmmmmmmmmmmmmmmm


zamisli kako je meniuser posted image

hej kad sam u vazu pričitala za olk došlo mi da se odselim još danas

moram taj prah kupiti nema mi drugeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zmije..... :((
16.6.2010 23:01:12   
Anoniman
Hanady ima jeftinija opcija Viperal tecnost naspricas i traje mjesec dana kosta 33km ja sve oko kuce pospricala.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zmije..... :((
16.6.2010 23:03:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

Hanady ima jeftinija opcija Viperal tecnost naspricas i traje mjesec dana kosta 33km ja sve oko kuce pospricala.

joj srce si....
moram sutra u poljoopremu da tražim valjda imaju...
ama sav sam zblahnuta...nesmijem ni balkonska vrata da otvorim od straha.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zmije..... :((
16.6.2010 23:07:35   
malena27 RR
cure cula sam da na top-shopu ima kupiti neki aparat poput onih sa osvjezivacem prostorija sto ide u struju. kosta oko 70-80 KM, ako se kupi u prodavnicama top-shopa i tjera sve komarce, bube, zmije, glodare u krugu od 200 m.
prakticno ispusta neki zvuk tj. frekvenciju koju mi ne cujemo ali koja smeta ovim bubicama, misevima i zmijama...
pa se malo raspitajte... meni rekla jedna drugarica za to, jer mi se s vremena na vrijeme pojavljuju misevi. jeste poskupo ali kupis jednom i traje cijeli zivot...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zmije..... :((
16.6.2010 23:33:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

cure cula sam da na top-shopu ima kupiti neki aparat poput onih sa osvjezivacem prostorija sto ide u struju. kosta oko 70-80 KM, ako se kupi u prodavnicama top-shopa i tjera sve komarce, bube, zmije, glodare u krugu od 200 m.
prakticno ispusta neki zvuk tj. frekvenciju koju mi ne cujemo ali koja smeta ovim bubicama, misevima i zmijama...
pa se malo raspitajte... meni rekla jedna drugarica za to, jer mi se s vremena na vrijeme pojavljuju misevi. jeste poskupo ali kupis jednom i traje cijeli zivot...




ja kupila al to je samo za zatvorene prostore user posted image user posted image user posted image bube po njemu hodaju eto koliko im stetiuser posted image user posted image user posted image user posted image ne bacajte 70 km+ postarina

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *