|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zmije...... :((
17.6.2010 7:04:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ma palčice ja te razumijem, ja sam Bosanka i jako se bojim zmija,a moja prijateljica iz Stoca umire od smijeha kad me vidi kako skakućem kroz travu da me ne dohvati koja, ali evo ne sve ove naše rasprave ja mislim da si ti upravu, jer nam više šteti strah koji imamo od njih nego da se možde jednom ili nijednom u životu suočimo sa njima


OT a koja ti je to prijateljica  iz mog rodnog gradauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nije ni mene strah onih vodenih u Bregavi al bome na suhom ne skakucem vec skacem sve koljenima bradu udaramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to ti je jedna divna osoba...nisam je 100 godina vidjela...Majda...a, ismijavala je: moj strah od svih zmija..moje skakanje u rijeku...na glavu kad bih crvena kao rak izašla iz vode...baš smo se super družile...herka moja

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zmije...... :((
17.6.2010 8:17:46   
dzeny_2103
Uf isprepada se citajuci, čuj zavukla se pod pod.user posted image

Ja ih se užasavam, a da li one mogu ici uza zid npr. na sprat kuce?

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zmije..... :((
19.6.2010 13:30:44   
bebana27
kod nas se je nedavno u basti pojavile zmije izlaze iz vode
tako da ja tamo ne smijem sa djetetom strah me nedo dragi bog da ga ujede
a mm gdje radi on svakodnevno vidja zmije hodaju kao kucni ljubimci

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zmije..... :((
19.6.2010 13:36:29   
Dida79
Joj ja ne znam sta bi uradila kada bi videjla zmiju oko kuceuser posted image user posted image user posted image
Ali zato ja imam dva jeza koji redovno patroliraju po noci oko kuce i vjerovatno negdje u blizini imaju i gnijezdo...A jednom mi je jedna zena rekla da ih ne diram jer zmija nece gdje su oniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zmije..... :((
21.6.2010 14:11:39   
Mara
Viperal ne funkcionira!! Nemojte pare bacati. 0,75 lit košta cca 30,00 KM , i ne radi . Prvo sam se malte ne ja otrovala prskajući oko kuće , prolila 200 maraka tekućine da bi mi nakon 2 dana 2 zmijićka drito onuda kuda sam ja prskala , fino gamižu zmijice ko eto one se prošetala. A ja drito u poljoprivrednu i velim: Ovo ne radi , daj nešto drugo , tako da mi je čiko rekao neki sumpor da se pospe. Međutim MM je spalio neke gume pa od tada ne viđoh nijednu.

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zmije..... :((
23.9.2012 11:56:44   
Visnja RR
juce sam vidjela malu zmijuljicu na VB... Blizu okretanja fijakara... suncala se na sred ceste... kaze MM to je beba zmija user posted image nekh 15 cm i tanja od malog prsta ...i palaca malim jezikom bljak

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zmije..... :((
23.9.2012 11:59:15   
Blue rose RR
Nije me strah onim malenih sljepića ili kako se već zovu, ali vala se osjećam neprijatno kad vidim bilo šta veće od gliste :(((

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zmije..... :((
23.9.2012 12:03:40   
Visnja RR
ma ja mislila neka grancica...i kontam vidi kako lici na zmiju... i jos skroz prisla da pogledam...aaaaa kad je zaplacala jezikom onako mala, uhvatih se bjezanije user posted image a Asja ko da nije moje diejte "hooocu da vidim bebu zmijuuuu" pa su je ona i MM zagledali ...a ona ne mice ko da ju je neko zalijepio na sred asfalta...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zmije..... :((
23.9.2012 13:18:55   
Adana
user posted image Mama, mama gdje ti je radoznalost? user posted image

Nas troje obicno gledamo i mazimo zmijice. user posted image
MM ih gotivi, kada je bio dijete hvatao ih je sa starijim rodjakom u hercegovini, taj rodjek im je prodavao kozu zadruzi. Helem ne boji ih se i zna ih uhvatiti.
Meni su medene te manje. Drug ima neku vrstu pitona malenog kuci, mnogo je sladak, kako se sav uvije oko ruke. user posted image



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zmije..... :((
23.9.2012 22:53:01   
pepika
Jao Adana divim ti se,ja ih ne smijem gledat ni na tv,to mi je nesto cega se najvise uzasavam i imam fobiju od njih,uh i sad sam se najezilauser posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zmije..... :((
23.9.2012 22:55:54   
draguljče
Mrzim zmije i sve ostale gmizavce....I mrzim insekte istim intezitetom....Panika me hvata od njih.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zmije..... :((
12.3.2013 23:50:39   
bebana27
u mene je cuko prezivio ujed zmije sam sebi otrov isisao koji heroj

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zmije..... :((
12.3.2013 23:52:01   
bananica

IZVORNA PORUKA: draguljče

Mrzim zmije i sve ostale gmizavce....I mrzim insekte istim intezitetom....Panika me hvata od njih.





i ja

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zmije..... :((
12.3.2013 23:53:39   
reallove

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: draguljče

Mrzim zmije i sve ostale gmizavce....I mrzim insekte istim intezitetom....Panika me hvata od njih.





i ja
isto ovako


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zmije..... :((
12.3.2013 23:56:21   
sporty mamaa
uuu jezim se od istih. Jel istina ono sto kazu da kad vidis zmiju pogledas u sunce i da je nikad vise neces vidjeti. a kad je ubijes da ces ih stalno vidati?

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 0:19:55   
leona81
mrzim zmije...

mrzim zohare...



mrzim....kukce

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 8:28:05   
lepetetka
ja se prepala pri čitanju naziva teme user posted image
ne volim zmije, neka ih podalje od mene user posted image
mada ima i većih zmija od samih zmija user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 8:29:27   
Medić*
Nikada ih uzivo nisam vidjela, ni jedne....ali ih se plasim strasno, ni na TV ih ne smijem i ne volim vdjeti, pih

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 8:31:22   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nikada ih uzivo nisam vidjela, ni jedne....ali ih se plasim strasno, ni na TV ih ne smijem i ne volim vdjeti, pih


ista sam

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 8:35:47   
Misty_mama
Hahahahah, ja kad sam vidjela naslov, kontam: Ovo nešto o svekrvama user posted image

Ne volim ih ni vidjeti na slici, a kamoli uživo... Isto vrijedi i za sve moguće insekte i insektiće, a imam i jedan (mnogima smiješan) neobičan strah - strah od ptica... Eto, ako budete hodali Baščaršijom i vidite neku lujku kako pokriva glavu rukama i sakriva se od golubova - to sam vam ja user posted image user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:01:03   
bebana27

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Hahahahah, ja kad sam vidjela naslov, kontam: Ovo nešto o svekrvama user posted image

Ne volim ih ni vidjeti na slici, a kamoli uživo... Isto vrijedi i za sve moguće insekte i insektiće, a imam i jedan (mnogima smiješan) neobičan strah - strah od ptica... Eto, ako budete hodali Baščaršijom i vidite neku lujku kako pokriva glavu rukama i sakriva se od golubova - to sam vam ja user posted image user posted image

to si ti mislila svekrve zmijeuser posted image user posted image user posted image user posted image
nisam ni ja je nikad vidjela ali zivim na trecem spratu dok do mene dodje user posted image user posted image user posted image ljeto su se ovdje kod naspojavljivali sve malo poskoci pa ne smijes nigdje sa djecom koliko sam ih mtrtvih vidjela po cesti ali hb jos nisam zivu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:10:41   
emi7908
Ne bojim ih se, ne smetaju mi ... Držala sam jednom pitona bebu user posted image i nije tako strašno ali imao je čudan miris bljak... i kamleona sam držala, oni su mi baš simpatični... Gmizavci mi ne smetaju koliko se ježim žohara, e njih kad vidim odmah bi se roknula...
Imam fobiju od žohara user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:13:39   
bebana27
kako si mogla ja se bojim rijec zmija meni se kosa na glavi digne a najvise me strah za djecu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:16:47   
EEDITH
ne plašim se zmija,ali ih i ne volim,ali posebno nevolim one na 2 noge

ali zato mrziiiiiiiiim žohare

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:18:59   
Anoniman
Posto sam ja rodjena Hercegovka, kod nas u Hercegovini zmija ima na izvoz. odrasla sam uz njih. Prepanem se, sto jest jest, ali volim da je ubijem. Kontam kad je maznem, jedna manje na svijetuuser posted image

(odgovor članu EEDITH)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *