|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rad partnera u inostranstvu
20.7.2017 16:29:37   
Galicia
Ziel ti si mene uvrijedila prije par godina kad aam ti jos tad rekla da si se udala za pogresnog covjeka. Zao mi je kroz sta prolazis to sigurno ne zasluzujes. Moj savjet ti je d aides dok je vrijeme. A u medjuvremenu idi kod advokata i raspitaj se za prava svoja da znas na cemu si i da te on ne moze ucjeniti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rad partnera u inostranstvu
20.7.2017 18:55:47   
Galicia
Pardon, ti si se uvrijedila. Ne ti mene. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 7:47:10   
ziel
IZVORNA PORUKA: teacher75

Ziel, procitaj odlican clanak:

http://www.adiva.hr/verbalno-i-emocionalno-zlostavljanje.aspx

Trebas se sto prije odvojiti od takve osobe. Djeci je bolje da ne odrastaju u.takvom okruzenju a da ne govorim o takvom zivotu za tebe user posted image zar mozes zamisliti svoj zivot da ti tako izgleda do kraja, zar ne zasluzujes bolje? Moja prijateljica je godinama trpila i na kraju se razvela s dvoje djece. Zena je procvjetala, dise punim plucima. Zna on njoj i sada praviti probleme oko djece al postoje nadlezne institucije koje mogu pomoci. Uglavnom puuuuuno je sretnija nego prije i sad se kaje sto ranije nije stavila tacku na sve to


Svaka cas_t tvojoj prijateljici.... najteze je skupiti hrabrost pa uciniti taj korak jer zivot se nakon toga okrene naopacke, totalno se promijeni. I onda tudji pogledi, price... Ali bilo kako bilo cvrsto mislim da ovaj brak nece izdrzati, samo cekam momenat, vec je casa puna,samo kap jos da prelije

< Poruku je uredio ziel -- 21.7.2017 7:52:30 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 7:49:45   
ziel

IZVORNA PORUKA: cauchy

Milaauser posted image bas se potresoh citajuci ovo sto si napisala, a usla u temu sasvim slucajno, cackam po sajtu iz dosade.
Ovo je bas ozbiljna situacija i ne mogu ni zamisliti kako sve TRUDNA podnosis. On ocito ima nekih problema, mozda i nevezanih za tebe, za brak, ali ti si tu da se na tebi "istrese". Mozda bi pomogao razgovor sa strucnim licem, tesko ces sama ovo uspjeti rijesiti, a i kada ode vani nece se nista samo od sebe rijesiti i popraviti.
Da sam ti blize bila bih ti bar rame za plakanje, da se izjadas, to puno znaciuser posted image

Pa eto ja mislila bice bolje ako smo malo razdvojeni..medjutim 20 dana ga nije bilo, dodje i vec prvog dana obasipa me svojom negativnom energijom , podbadanjem konstantnim... tesko je kad zivis s osobom a ona te docekuje na svaku rijec kao na noz

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 7:51:17   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ziel ti si mene uvrijedila prije par godina kad aam ti jos tad rekla da si se udala za pogresnog covjeka. Zao mi je kroz sta prolazis to sigurno ne zasluzujes. Moj savjet ti je d aides dok je vrijeme. A u medjuvremenu idi kod advokata i raspitaj se za prava svoja da znas na cemu si i da te on ne moze ucjeniti.

Hvala na savjetu. Budem otisla jer i mene zanima sta mogu i sta treba ciniti u ovakvoj situaciji...jer ovo nece jos dugo izdrzati...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 7:59:30   
ziel
A ne mogu ni da zamislim iako pokusavam... kako ce to izgledati trudna, majka djeteta ispod 2 god.razvedena....... totalni krs u glavi.

Meni zaista ozbiljno mislim najiskrenije nije cilj nikakav drugi muskarac, niti gledam u tom smjeru sada, zaista sam iskrena, uopste nemam volje niti razmisljanja da ja poslije ovog zivim s nekim drugim muskarcem, trebace vremena i vremena da odlucim na takvo sto. Sad mi je cilj samo miran zivot nista drugo.. da mogu u rahatluku odgajati djecu a to u ovoj kuci sa ovim covjekom nije moguce

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 8:41:23   
Bambi09
Ziel duso, prvo zao mi je sto prolazis kroz takvu situaciju.
Drugo, moras pod hitno prestati razmisljati o tome sta ce ljudi oko tebe misliti. Niko ne zna, pa cak ni mi koji smo iole upuceni u situaciju, s kakvim stanjem i zivotom se ti boris.
Dakle, to sta ce ko misliti i pricati o trudnoj zeni sa djetetom mladjim od 2 godine, apsolutno neka te ne opterecava. Sve da ti je idealno, ljudi ce naci nesto za sto ce se hvatati da pricaju o tebi.
Sto se tice samog braka, ja bih, posadila covjeka ispred sebe i trazila objasnjenje za takvo njegovo ponasanje. Jer ne mozes ni znati zasto je takav dok ti ne kaze.
Jel mu nesto smeta kod tebe i sta je to sto ga dovodi da se tako ponasa?! Otvoreno porazgovarati s njim, jel on zeli da mu djeca odrastaju u porodici ili razvuceni na 2 strane?!
Da li je moguce da se oboje potrudite da vas brak funkcionise, uz napomenu da sve sto bude trazio od tebe mora dati za uzvrat i tebi ono sto budes ti trazila od njega.
Ako nista od toga nije moguce, koliko sutra razvod braka, jer u protivnom to je samo produzavanje agonije i dovodis sebe u situaciju da neces moci otici kad ti dodje 5 do 12.
Uz Boziju pomoc, tvojoj djeci je potreban mir i stalozenost da izrastu u fine ljude.
Savjet advokata obavezno.
Sretno mila.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 9:12:16   
aidana
Draga ziel, ja sam ti nekad prije rekla da razdvojenost nece pomoci ako vam je veza na klimavim nogama. Moze samo produbiti jaz. Ja vjerujem da je tm pod stresom jer je to bila velika nesreca. Mozda ga je i strah da se vrati pa mu to stvara nervozu. Ili krivi tebe ako si ga nagovarala da ide... Ali sve to ne mjenja cinjenicu da su njegove rijeci i postupci jako uvredljivi. Kao neko sa strane, mogu ti isto reci da za djecu nije bolje gledati roditelje kako se svaki dan svadjaju. Nije zivot film, sreca i veselje 24 sata, dese se i nesuglasice i svadje, i treba poraditi na odnosima. Ali treba znati kad i zasto se truditi a kad prestati i krenuti svojim putem. Ne poznajem vas, ne znam kakav vam je odnos kad se ne svadjate, nije na meni da ti kazem da odes ili ostanes. Ali sjedi i razmisli, da li zelis tako zivjeti i narednih godinu, dvije, pet...da li zelis da ti djeca odrastaju gledajuci roditelje kako se svadjaju i vrijedjaju jedno drugo?
A sto se tice prijetnji, imas posao, imas gdje stanovati, imas svoje roditelje kao podrsku i pomoc ..ne znam po kojem osnovu bi tebi neko mogao oduzeti djecu. Pusti suplje price. Moja rodica se prije koju godinu razvela od psihopate koji joj i dan danas pravi probleme i govori grozote. Bolje trpiti budalu povremeno i iz daleka nego zivjeti s njim i trpiti ga svaki dan. Ona nikad zadovoljnija. Drago joj sto se kutarisala budale. A pokusavao je svasta, godinama se povlace po sudovima.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rad partnera u inostranstvu
21.7.2017 10:47:21   
veeseelaa
ja zaista en mogu a da se ne vratim u proslost
prvo, odakle ti ideja da sa takvim insanom pravis dijete jos jedno????
on je htio , kazes? sad si me naljutila, strasno user posted image

ko je on ?

moras uvijek da si sebi na prvom mjestu, da volis i cijenis sebe i da svog partnera/priajtelje/roditelje od starta naučiš da si ti broj jedan, i da se prema tebi svi trebaju odnositi s postovanjem ili nece nikako imati kontakt

takve stvari se s partnerom u vezi već redaju, u braku samo zabetoniraju

al dobro, sad kad sam se ispucala reci cu sta je tu je

saberi se , vidi kako stojis finanijski i odluci, nemoj vi se nikad da dozvolis da ti kaze to sto ti je rekao
za početak , smanji s njim vrijeme koje provodite zajedno, jer si trudna i samo će te ispizditi , a to ti ne treba
lagano redaj stvari za šupka napustiti, najbolje bi mozda bilo da on ode opet u Afganistan a da ti imas kad da poredas stvari ovdje , a i da ti dijete malo poraste
eto situacija je da il da ga odjebes skroz, vodis svoj zivot il da odselis i razvedes se

al nikako vise sa njim ne idi na bazen, setnju, kod prijatelja i co, to ti ne treba

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Rad partnera u inostranstvu
22.7.2017 9:53:51   
ziel

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja zaista en mogu a da se ne vratim u proslost
prvo, odakle ti ideja da sa takvim insanom pravis dijete jos jedno????
on je htio , kazes? sad si me naljutila, strasno user posted image

ko je on ?

moras uvijek da si sebi na prvom mjestu, da volis i cijenis sebe i da svog partnera/priajtelje/roditelje od starta naučiš da si ti broj jedan, i da se prema tebi svi trebaju odnositi s postovanjem ili nece nikako imati kontakt

takve stvari se s partnerom u vezi već redaju, u braku samo zabetoniraju

al dobro, sad kad sam se ispucala reci cu sta je tu je

saberi se , vidi kako stojis finanijski i odluci, nemoj vi se nikad da dozvolis da ti kaze to sto ti je rekao
za početak , smanji s njim vrijeme koje provodite zajedno, jer si trudna i samo će te ispizditi , a to ti ne treba
lagano redaj stvari za šupka napustiti, najbolje bi mozda bilo da on ode opet u Afganistan a da ti imas kad da poredas stvari ovdje , a i da ti dijete malo poraste
eto situacija je da il da ga odjebes skroz, vodis svoj zivot il da odselis i razvedes se

al nikako vise sa njim ne idi na bazen, setnju, kod prijatelja i co, to ti ne treba

Cula sam jos od jedne osobe taj savjet i definitivno cu da ga prihvatim za sad... da manje vremena provodim s njim i da ne idem nigdje vise na mjesta gdje bi trebali biti veseli a odemo nekako i uvijek se vracamo nadrk* noseva zbog njegovog bespotrebnog nerviranja.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Rad partnera u inostranstvu
22.7.2017 9:56:16   
ziel
IZVORNA PORUKA: aidana

Draga ziel, ja sam ti nekad prije rekla da razdvojenost nece pomoci ako vam je veza na klimavim nogama. Moze samo produbiti jaz. Ja vjerujem da je tm pod stresom jer je to bila velika nesreca. Mozda ga je i strah da se vrati pa mu to stvara nervozu. Ili krivi tebe ako si ga nagovarala da ide... Ali sve to ne mjenja cinjenicu da su njegove rijeci i postupci jako uvredljivi. Kao neko sa strane, mogu ti isto reci da za djecu nije bolje gledati roditelje kako se svaki dan svadjaju. Nije zivot film, sreca i veselje 24 sata, dese se i nesuglasice i svadje, i treba poraditi na odnosima. Ali treba znati kad i zasto se truditi a kad prestati i krenuti svojim putem. Ne poznajem vas, ne znam kakav vam je odnos kad se ne svadjate, nije na meni da ti kazem da odes ili ostanes. Ali sjedi i razmisli, da li zelis tako zivjeti i narednih godinu, dvije, pet...da li zelis da ti djeca odrastaju gledajuci roditelje kako se svadjaju i vrijedjaju jedno drugo?
A sto se tice prijetnji, imas posao, imas gdje stanovati, imas svoje roditelje kao podrsku i pomoc ..ne znam po kojem osnovu bi tebi neko mogao oduzeti djecu. Pusti suplje price. Moja rodica se prije koju godinu razvela od psihopate koji joj i dan danas pravi probleme i govori grozote. Bolje trpiti budalu povremeno i iz daleka nego zivjeti s njim i trpiti ga svaki dan. Ona nikad zadovoljnija. Drago joj sto se kutarisala budale. A pokusavao je svasta, godinama se povlace po sudovima.

Odlucila sam sacekati jos jedan njegov povratak iz Afg.da vidim kako ce tada biti... ako opet bude uvreda ovog tipa , nema mi druge nego sjesti s njim nasamo i reci da je najbolje da se razdvojimo uz dogovor oko djeteta bez nerviranja i prijetnji...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Rad partnera u inostranstvu
22.7.2017 10:04:30   
ziel
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Ziel duso, prvo zao mi je sto prolazis kroz takvu situaciju.
Drugo, moras pod hitno prestati razmisljati o tome sta ce ljudi oko tebe misliti. Niko ne zna, pa cak ni mi koji smo iole upuceni u situaciju, s kakvim stanjem i zivotom se ti boris.
Dakle, to sta ce ko misliti i pricati o trudnoj zeni sa djetetom mladjim od 2 godine, apsolutno neka te ne opterecava. Sve da ti je idealno, ljudi ce naci nesto za sto ce se hvatati da pricaju o tebi.
Sto se tice samog braka, ja bih, posadila covjeka ispred sebe i trazila objasnjenje za takvo njegovo ponasanje. Jer ne mozes ni znati zasto je takav dok ti ne kaze.
Jel mu nesto smeta kod tebe i sta je to sto ga dovodi da se tako ponasa?! Otvoreno porazgovarati s njim, jel on zeli da mu djeca odrastaju u porodici ili razvuceni na 2 strane?!
Da li je moguce da se oboje potrudite da vas brak funkcionise, uz napomenu da sve sto bude trazio od tebe mora dati za uzvrat i tebi ono sto budes ti trazila od njega.
Ako nista od toga nije moguce, koliko sutra razvod braka, jer u protivnom to je samo produzavanje agonije i dovodis sebe u situaciju da neces moci otici kad ti dodje 5 do 12.
Uz Boziju pomoc, tvojoj djeci je potreban mir i stalozenost da izrastu u fine ljude.
Savjet advokata obavezno.
Sretno mila.

Draga ja kad ga pitam sta mu smeta kod mene, on pocne da nabraja kako sam ja lijena, kako nam je po kuci razbacano itd.kao on to jedva gleda... a iz toga stoje moje noci sa 4-5 budjenja pored djeteta koje se budi od rodjenja, ima 20 mj.koje cim ustane raznese svoje igracke po kuci, on nece nikad al bas nikad to nije njegov posao - promijeniti pempas, oprati sudje, usisati, zategnuti posteljinu. Nista ne radi po kuci apsolutno. Ne hrani on dijete, ne kuha. Ja kad hranim dijete i dijete prosipa oko sebe ili se ukapa , isprlja oko usta, on se pocne nervirati i govoriti ZNAS DA MI TO SMETA. OBRISI GA. VIDI STA DIJETE RADI. A ja jos uvijek hranim to dijete znaci nisam ni zavrsila pa da stignem to obrisati iza njega... On to sve smatra mojom lijenoscu. Pa eto majke ste . Imale ste nekad i 1 godisnjeka i 2 i 3 godisnjaka.. pa jel kuca moze biti zategnuta i sjajna???? Kod mene nema sanse. I nisam opterecena time jer sam i zaposlena , idem na posao svaki dan..samo sam sada na g.odmoru . pa kad je vrijeme za mene? Za moj odmor. A jos sam u 19.ned.trudnoce... ali sam ja ipak uvijek kriva za njegova nerviranja.

< Poruku je uredio ziel -- 22.7.2017 10:11:33 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Rad partnera u inostranstvu
24.7.2017 15:16:37   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: ziel
Draga ja kad ga pitam sta mu smeta kod mene, on pocne da nabraja kako sam ja lijena, kako nam je po kuci razbacano itd.kao on to jedva gleda... a iz toga stoje moje noci sa 4-5 budjenja pored djeteta koje se budi od rodjenja, ima 20 mj.koje cim ustane raznese svoje igracke po kuci, on nece nikad al bas nikad to nije njegov posao - promijeniti pempas, oprati sudje, usisati, zategnuti posteljinu. Nista ne radi po kuci apsolutno. Ne hrani on dijete, ne kuha. Ja kad hranim dijete i dijete prosipa oko sebe ili se ukapa , isprlja oko usta, on se pocne nervirati i govoriti ZNAS DA MI TO SMETA. OBRISI GA. VIDI STA DIJETE RADI. A ja jos uvijek hranim to dijete znaci nisam ni zavrsila pa da stignem to obrisati iza njega... On to sve smatra mojom lijenoscu. Pa eto majke ste . Imale ste nekad i 1 godisnjeka i 2 i 3 godisnjaka.. pa jel kuca moze biti zategnuta i sjajna???? Kod mene nema sanse. I nisam opterecena time jer sam i zaposlena , idem na posao svaki dan..samo sam sada na g.odmoru . pa kad je vrijeme za mene? Za moj odmor. A jos sam u 19.ned.trudnoce... ali sam ja ipak uvijek kriva za njegova nerviranja.


"Kad stignem obrisacu, sklonicu, raspremicu... A ako ti vec toliko smeta, nisi invalid, URADI SAM! U suprotnom, ohladi majke ti i skini mi se s filadendrona u mene!"

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Rad partnera u inostranstvu
24.7.2017 18:59:08   
Galicia
Ma on ima komplex manje vrijrdnosti pa se tako istresa na tebe. Zna da imas posao, stan svoj i da si pametnija od njega, a on to ne moze podnijeti. Iz ne licnog iskustva, ali ipak iskustva, reci cu ti da takvi muskarci se nikad ne popravljaju, nego samo idu na gore. Na tebi je da izaberes sta ces. A ja bih mu na svaku poklapala, cak bi ga otvoreno podjebavala pred njegovom familijom. Nek osjeti kako je.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Rad partnera u inostranstvu
24.7.2017 23:24:15   
lejla80

IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: ziel
Draga ja kad ga pitam sta mu smeta kod mene, on pocne da nabraja kako sam ja lijena, kako nam je po kuci razbacano itd.kao on to jedva gleda... a iz toga stoje moje noci sa 4-5 budjenja pored djeteta koje se budi od rodjenja, ima 20 mj.koje cim ustane raznese svoje igracke po kuci, on nece nikad al bas nikad to nije njegov posao - promijeniti pempas, oprati sudje, usisati, zategnuti posteljinu. Nista ne radi po kuci apsolutno. Ne hrani on dijete, ne kuha. Ja kad hranim dijete i dijete prosipa oko sebe ili se ukapa , isprlja oko usta, on se pocne nervirati i govoriti ZNAS DA MI TO SMETA. OBRISI GA. VIDI STA DIJETE RADI. A ja jos uvijek hranim to dijete znaci nisam ni zavrsila pa da stignem to obrisati iza njega... On to sve smatra mojom lijenoscu. Pa eto majke ste . Imale ste nekad i 1 godisnjeka i 2 i 3 godisnjaka.. pa jel kuca moze biti zategnuta i sjajna???? Kod mene nema sanse. I nisam opterecena time jer sam i zaposlena , idem na posao svaki dan..samo sam sada na g.odmoru . pa kad je vrijeme za mene? Za moj odmor. A jos sam u 19.ned.trudnoce... ali sam ja ipak uvijek kriva za njegova nerviranja.


"Kad stignem obrisacu, sklonicu, raspremicu... A ako ti vec toliko smeta, nisi invalid, URADI SAM! U suprotnom, ohladi majke ti i skini mi se s filadendrona u mene!"


Baš tako user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Rad partnera u inostranstvu
25.7.2017 9:04:19   
eminaja
ziel draga bas zalosno kroz sta prolazis...
ali i razlog za nerviranje mu je nidje veze...s obzirom da ima malo djete koje prolazi kroz razne faze ukljucujuci i prljanje,mrljanje,prosipanje i sl.... on bi trebao malo vise da cita o odgoju,razvoju i slicnim temama da bi mogao komentarisat....
zaista tipican bosanski muskarac..ono kao hadzija sjedi i da zena sve radi 😠

npr mm se dosta promjenio kako imamo djecu...i kako vrijeme prolazi tacno oguglas na neke stvari...sad ako djeca spavaju samo kaze pusti sredjivanje malo odmori user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Rad partnera u inostranstvu
25.7.2017 10:51:11   
lejla80
A tek kako će kuća izgledati kad budeš imala još jedno dijeteuser posted image
Još ako su djeca živahnija, ma nema šanse da stignes sve pospremiti a i ne moraš, kome smeta nek zasuče rukave ha ja...il nek plati nekome da radi umjesto njega. Neki muškarci baš sebi daju puno za pravo.
Pa i da si domaćica ima obavezu da ti pomaže a ti još zarađuješ. Moja Ziel spusti to na zemlju.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Rad partnera u inostranstvu
26.7.2017 10:09:42   
ziel
Tesko je kad ti moras 100.000 puta reci da ti nesto pomogne sto ne mozes sama jer si niska, jer nisi jaka, jer ovo, jer ono... covjek je stvarno ogranicen. Jos nam bili majstori krecili pa ja sam pala s nogu. Sama sve. Sama i pomjerala namjestaj. Znaci premorila se. A on mi na kraju nece da stavi zavjesu u spavacoj uhvatio ga taj prenos njegov, morala na kraju ja da se popnem na komodu i stavim jer na toj strani sunce izlazi pa ujutro u 5-6 u sobi se sve vidi, dzaba sto imaju zaluzine.

I kazem ja njemu KAD STIGNEM URADICU POSPREMICU. Al ne pije to vode, to samo produzava raspravu, jer ne shvata te rijeci. On samo u svojoj glavi zamislja da sam bezobrazna, lijena, da ga ne slusam itd. I to uporno ponavlja. Ko da sam ja dijete pa ga moram slusati. user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 26.7.2017 10:10:41 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Rad partnera u inostranstvu
26.7.2017 22:07:11   
lejla80
Pa ti si onda očito tako njega naučila da sve sama obavljaš po kući. Ne znam što si pomijerala i radila sama nakon krečenja, de malo više cijeni sebe, ako ništa radi tog bebčeta.
Nemaš mu se šta pravdati i govoriti da ćeš nešto uraditi kasnije, nek digne guzicu i nek radi..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Rad partnera u inostranstvu
28.7.2017 23:22:05   
salmy

IZVORNA PORUKA: ziel

Tesko je kad ti moras 100.000 puta reci da ti nesto pomogne sto ne mozes sama jer si niska, jer nisi jaka, jer ovo, jer ono... covjek je stvarno ogranicen. Jos nam bili majstori krecili pa ja sam pala s nogu. Sama sve. Sama i pomjerala namjestaj. Znaci premorila se. A on mi na kraju nece da stavi zavjesu u spavacoj uhvatio ga taj prenos njegov, morala na kraju ja da se popnem na komodu i stavim jer na toj strani sunce izlazi pa ujutro u 5-6 u sobi se sve vidi, dzaba sto imaju zaluzine.

I kazem ja njemu KAD STIGNEM URADICU POSPREMICU. Al ne pije to vode, to samo produzava raspravu, jer ne shvata te rijeci. On samo u svojoj glavi zamislja da sam bezobrazna, lijena, da ga ne slusam itd. I to uporno ponavlja. Ko da sam ja dijete pa ga moram slusati. user posted image

O Boze sacuvaj sta zene sebi dozvole
Halooooo draga moja drugarice prijateljice rr frendice....na cemu si ti?
Posalji i njega i zavjese i usisivac i igracke u tri lijepe pm....
Pa nisi ti sluga jebo te? Koji ti je klinac?
Zasto se ponizavas? O Boze dragi nisi mu kucna pomocnica jebo te...
Ne vjerujem sta citam
Ko je on??? Neki poznati lik? Da nije Bali beg? Jbt zeno progledaj ..sto se ponizavas
Kad bi meni moj muz jednom rekao necu ovo uraditi i sl.sve bi pobacala i dotakla ne bi danima
Heeej ti si gospodja dama ....nedaj da te kreten iskoristava...pa trudna si poBogu...jel on normalan

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Rad partnera u inostranstvu
30.7.2017 15:37:52   
ziel
Joj 3 dana se nismo posvadjali user posted image Rekord smo oborili

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Rad partnera u inostranstvu
30.7.2017 15:40:32   
ziel
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziel

Tesko je kad ti moras 100.000 puta reci da ti nesto pomogne sto ne mozes sama jer si niska, jer nisi jaka, jer ovo, jer ono... covjek je stvarno ogranicen. Jos nam bili majstori krecili pa ja sam pala s nogu. Sama sve. Sama i pomjerala namjestaj. Znaci premorila se. A on mi na kraju nece da stavi zavjesu u spavacoj uhvatio ga taj prenos njegov, morala na kraju ja da se popnem na komodu i stavim jer na toj strani sunce izlazi pa ujutro u 5-6 u sobi se sve vidi, dzaba sto imaju zaluzine.

I kazem ja njemu KAD STIGNEM URADICU POSPREMICU. Al ne pije to vode, to samo produzava raspravu, jer ne shvata te rijeci. On samo u svojoj glavi zamislja da sam bezobrazna, lijena, da ga ne slusam itd. I to uporno ponavlja. Ko da sam ja dijete pa ga moram slusati. user posted image

O Boze sacuvaj sta zene sebi dozvole
Halooooo draga moja drugarice prijateljice rr frendice....na cemu si ti?
Posalji i njega i zavjese i usisivac i igracke u tri lijepe pm....
Pa nisi ti sluga jebo te? Koji ti je klinac?
Zasto se ponizavas? O Boze dragi nisi mu kucna pomocnica jebo te...
Ne vjerujem sta citam
Ko je on??? Neki poznati lik? Da nije Bali beg? Jbt zeno progledaj ..sto se ponizavas
Kad bi meni moj muz jednom rekao necu ovo uraditi i sl.sve bi pobacala i dotakla ne bi danima
Heeej ti si gospodja dama ....nedaj da te kreten iskoristava...pa trudna si poBogu...jel on normalan

Sve sam to pokusala i da puknem ostavim onako, da ignorisem, da ne pricam.. ali to u ovom slucaju nista ne pomaze....

Desavalo se samo da svoje obaveze prebaci na svoje roditelje ili sestru a onda neko od njih dodje da oni to rade sto je on trebao. A to mi ne treba. Ionako mi muka bude jos da mi se i oni petljaju i moram glumiti neko raspolozenje tu a muka mi bude . Ako me razumijes

< Poruku je uredio ziel -- 30.7.2017 15:43:41 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Rad partnera u inostranstvu
11.8.2017 22:29:37   
ziel
Sto sam uzivala kod kuce uzivala sam. Izgleda da se on vise ne vraca u Afg.user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Rad partnera u inostranstvu
11.8.2017 22:46:54   
Galicia
Moze i u Siriju. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Rad partnera u inostranstvu
11.8.2017 22:50:51   
ziel
Nek ide gdje hoce eeee samo nek ide.....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *