|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
3.3.2018 10:15:56   
ijaa
Jutrooo zenw kako ste kako bebe kako djeca? Mala curice kako si ti? kako bas da te safata....samo da vam pozelim divno jutro

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
3.3.2018 12:56:51   
mina3
Pozz i od mene
Kod nas dan idealan...suncano fino tamam da iskorisrimo malo izac..sreca moja mala jucer do podne proljev i nije vise sta li joj je bilo ne znam al hvala Bogu nek nije virus...joj mala curice bas mi je zao,kud i do tebe da dodje user posted image ,jel maloj bolje?
Ijaa kako tvoja malena jel bolje?
Ostale djeste...nema nam mama Cauchy Vila Almasa svratite kad

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
3.3.2018 16:26:05   
mala curica
Mala je puno bolje.Pocela je jesti . Ja sam nikakva,jos me drzi.Samo,muka,glava i vrucina.
Cuvajte se zene,ovo je neki virus zeznut.
Svi redom zale se .

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 9:47:19   
ijaa
Jutro da se i ja prijavim medju bolesne grli mi se upalilo....sad za sad bez povracanja i proljeva..M je najgore navecer zaspat i ujutru je probudi kasalj ali eto makar prespava veci dio noci....jutros je toliko kasljala natjeralo je na povracanje srecom samo slajm povratila.... Mino je l ono ti rece da si kratko u DE treba mi jedna info u vezi vize ako si za ?

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 10:59:16   
mina3
kako ste zene
sta je ovo bas virus zavlado
mala curice kako si ti od jutros? hvala Bogu nek je maloj bar bolje
ijaa joj pa i tebe sad grlo,sao da nece tempuser posted image pitaj sta god treba ako mogu kako pomoc tu sam
ja nest od jucer nikakva,muka mi neka u zeldacu nista mi nepase od hrane...totalno sam bezveze...sreca muz malu odvede u zoloski i ostado sama,bas mi dobro doslo..sve mi se nekako emocije sastale,samo bi sjedila i plakala ne znam ni sto,hormoni luduju


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 14:22:30   
mala curica
Dancek moje okruglice.
Mala je pocela da jede,jos joj je stolica nije stabilizovala,ali nije sada da stalno ima proliv.Kad ima stolicu to je proliv,nije vise puta na dan.
Ja sam kao nova,kao da mi nista nije bilo.
Svasta 🤭
Uhvatilo me,namucilo jedan dan i jednu noc,samo presjece i nista nije bilo 😂
Sutra kontrola da vidimo sta dr kaze,kako napreduje beba.

Mino,to je normalno da se tako osjecas.
Hormoni rade svoje,sve ti se sastalo,termin se blizi,svaki dan moze da krene.
Ja sebe isto takvu vidim,uplakanu,nikakvu,punu nemira.
Saljemo ti jedan veliki zagrljaj 😘

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 16:46:09   
ijaa
Mino vise je informativno...mozemo i privatnim porukama ako ti vise pse. Koji vam je Paragraph na vizi. Npr evo vec dva puta idemo u poco da uzmemo neki namjestaj na Finanzierung prvo su nas odbili zato sto nismo imali pasose sa sobom, a frugi put jer na vizi pise taj neki Paragraph 18, valjda Commerzbank je u pitanju! Mi smo htjeli odplatu u 6mj a nama viza vrijedi jos godinu dana! A nisu nam odobrili!! Pa me to brine :s .. do sad smo damo telefone uzeli na ugpvore, nismo nista htjeli na Finanzierung msm to je najmanje vazno nije nam uopte za glavu nwgo me vise brine Paragraph

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 16:57:29   
ijaa
Ja fini napisa poruku da se malo pozalim i ode poruka. Nista onda od zaljenja 😂 Samo cu kratko napisat mrzim komunicirat sa svekrom i svekrom dok mi je dijete bolesno...jer su svi doktori i nabijaju mi osjecaj krivice ni zasta! Mrzim! Muz otisao na fudbal ja skoro cijeli dan prelezala i prespavala...cajci supice i tako to...ne znam sta bi mogla nabriznu veceri!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 17:00:37   
ijaa
Dobro si mala curice, hvala Bogu da je tako...da je bolje...meni je prekosutra kontrola... vidjet cu kakva ce M biti sutra da li da je vodim u utorak...jer inace cu je morat sa sobom vodit na konrolu a trebam i ns posao u utorak ne znam ziva kako cu :s

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 17:13:01   
Joppa1990
Pozdrav svima. Nova sam ovdje. Malo prije sam postavila pitanje u vezi bezbolnih grudi u trudnoci. Nadam se da nisam jedina s takvim simptomom.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 18:45:09   
mala curica
Ma najgore mi je kada je bolesna a moram je povesti sa sobom.
Uhvati je nervoza,nikakva,dere se ,cupa kosu,odjekuje hodnik od nje,raja me gleda.dodje mi da krenem plakati sto je nemam kod koga ostaviti ta 2-3 sata sto sam u bolnici.
Nadam se da ce biti bolje do Utorka.

A o svekijevcima...... nemam kom.
Ja sam do vec duze vrijeme na distancu stavila.Kako god nevalja im.E pa kad je tako sad smo merhaba za merhaba.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 18:47:09   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Joppa1990

Pozdrav svima. Nova sam ovdje. Malo prije sam postavila pitanje u vezi bezbolnih grudi u trudnoci. Nadam se da nisam jedina s takvim simptomom.

Nisam upratila gdje si postavila pitanje.
Ne kuzim...
Ne bole te grudi?
Koliko si trudna?


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 19:21:56   
Joppa1990
Trudna sam 6 tjedana. Otprilike tjedan dana prije nego sam utvrdila trudnocu su me bolile. Ne prejako, sa strane sam osjecala bol. Sada nekoliko dana ne osjecam bol. Osjecam grudi da su drugacije i teze. I mogu pprimjetiti da su se povecale. Zanima me da li moraju stalno boliti i da li je normalno ako ne bole. U prvoj trudnoci se ne mogu sjetiti da li su me boljele. U drugoj jesu. Sada za trecu nezz da li je normalno, posto je svaka trudnoca razlicita. Od ostalih sinptoma imam povremene bolove kao pred menstruaciju. Placem na svaku sitnicu i imam gusti bijeli iscjedak.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 19:39:22   
mala curica
Sve je to normalno.
Kada imas kontrolu?
Sve sto te zanima pitas svog doktora.

U prvoj su me bas boljele grudi.Sada u drugoj nisu,bile su(i sada su)tvrde i teske.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 20:10:11   
Joppa1990
U proslu nedjelju sam bila na prvoj kontroli gdje mi je ultrazvucno potvrdena trudnoca. Doktorica mi je rekla da dodem za tri tjedna da cujem otkucaje srca. 18.3.je slj.kontrola. Strah me je jer citam dosta na netu da to nije dobar znak a opet isto citam iskustva zena koje uopce nisu imale bolne grudi u trudnocama i rodile su zdravu djecu. Takoder sam zvala dva doktora da pitam za misljenje, rekli su mi da nemam razloga za brigu i da je sve to normalno ukoliko nema krvarenja. Ali eto mi trudnice smo uvijek uplasene. Cini mi se da cu izludjeti do kontrole, stalno pipam grudi user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 20:37:07   
ijaa
Ma ostaci se zeno sisa, i jest najbitnije da nemas krvarenja....na grudi smo nekad osjetljivije nekad ne...npr mene nisu boljele u pocetku da me nekad malo zabile i opste ne obracam na to paznju...ne znam sta bi mogle grudi pokazati ni na sta ukazivati ne citaj puno na netu nego se opusti kako sam skontala treca ti je trudnoca?

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 20:51:34   
Joppa1990
Da. Treca. Znam da ne mora nista znaciti. Hvala ti puno. Okrenut cu se pozitivnim citanjima.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 21:08:50   
mina3
Joppa ali nisu ti prestali svi simptomi,kazes i dalje su teske...ne moraju bolit...mene uopste nisu u ovoj trudnoci boljele...stvarno mislim da nemas razlog za brigu ipak si iskusna trudnica..drzim fige da sve bude uredu,a hoce vidjeces user posted image
Ijaa ja to Paragraph nigdje ne mogu naci na vizi da pise il sam corava user posted image ne znam mozes li preko pp sliku da mi posaljes gdje to tacno pise il da mi probas objasnit 🙈 inace nemamo iskustva s tim nacinom placanja pa ti nista dr ne mogu reci
Mala curice eto super,drago mi je da si bolje a ovi hormoni izgleda gori nego na pocetku

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 21:38:47   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Joppa1990

U proslu nedjelju sam bila na prvoj kontroli gdje mi je ultrazvucno potvrdena trudnoca. Doktorica mi je rekla da dodem za tri tjedna da cujem otkucaje srca. 18.3.je slj.kontrola. Strah me je jer citam dosta na netu da to nije dobar znak a opet isto citam iskustva zena koje uopce nisu imale bolne grudi u trudnocama i rodile su zdravu djecu. Takoder sam zvala dva doktora da pitam za misljenje, rekli su mi da nemam razloga za brigu i da je sve to normalno ukoliko nema krvarenja. Ali eto mi trudnice smo uvijek uplasene. Cini mi se da cu izludjeti do kontrole, stalno pipam grudi user posted image

Ja nisam nikada imala bolne grudi u trudnoći. Sve je to individualno...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 22:21:09   
ziel

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Joppa1990

U proslu nedjelju sam bila na prvoj kontroli gdje mi je ultrazvucno potvrdena trudnoca. Doktorica mi je rekla da dodem za tri tjedna da cujem otkucaje srca. 18.3.je slj.kontrola. Strah me je jer citam dosta na netu da to nije dobar znak a opet isto citam iskustva zena koje uopce nisu imale bolne grudi u trudnocama i rodile su zdravu djecu. Takoder sam zvala dva doktora da pitam za misljenje, rekli su mi da nemam razloga za brigu i da je sve to normalno ukoliko nema krvarenja. Ali eto mi trudnice smo uvijek uplasene. Cini mi se da cu izludjeti do kontrole, stalno pipam grudi user posted image

Ja nisam nikada imala bolne grudi u trudnoći. Sve je to individualno...

Ja u prvoj trudnoci imala bolne grudi prvi mjesec-dva... a u drugoj trudnoci nikako nije bilo tog bola

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 22:23:47   
Joppa1990
Hvala ti na odgovoru. Nadam se da ce biti sve u redu. Jako se veselim ovoj trudnoci, pa pusem i na hladno.

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 22:25:20   
Joppa1990
A i ja to isto citam dosta. Mnoge zene nemaju i da to ne mora biti nista opasno.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 22:26:57   
Joppa1990
Necu da razmisljam vise. Ovih par dana sam izludjela od brige.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 22:31:26   
ijaa
Anmerkungen
18Abs.4 .S.1
i to 18 znaci da je taj Paragraf i to znaci da nam je prva viza na 3 godine odobrena...zanima me sta ce bit sa ovim zakonom poslije ...

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
4.3.2018 22:55:05   
mina3
Ijaa kod mene pise samo Anmerkungen 30 pa ispod PASS ERSATZ NR. PA 6cifara broj...ocito nesto drugacije kod tebe user posted image

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *