|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 13:43:37   
ijaa
A tek vidjeh zar saam toliko bila aktivnaaa 🙈 Hvala na cestitkama

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 14:15:16   
boombar
Pozz trudnjace, bas ste se raspisale 😊 Neka, bas je fino kad imam sta citati. Ja nikakva ovih dana, opet me neki virus spucao, glava mi je kao balon 🤕
Joopa dobro nam dosla! Vec su zene pisale, pojedini simptomi dodju i prodju, bitno je da ne nestanu svi odjednom. Ja do sestog tjedna nisam ni u jednoj trudnoci imala nikakve simptome, a onda su se svi sastavili, a najvise mucnina. A vazda je u trudnoci neka briga. Prvo cekas da cujes srce, pa onda onaj u 12oj sedmici sa nihalnim naborom, e onda cekas da pocne da lupa, pa ako je nekad mirna beba, izludis i sve tako .. cari trudnoce 😄
A sve koje ste van BiH zavidim vam! Bila sam tu citav rat u Sa, svasta prezivjela, nadala se boljem u buducnosti, a kako vidim sve ide nizbrdo 😕 Budite sretne da ste tu gdje jeste, uzivajte i ne osvrcite se cak ni na burek 😄

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 17:44:43   
mala curica
Evo nasssss 🤗
Mi zavrsili,malo prosetali,sada me prepone bole 😂
Mamin pasa je dobro.Kaze doktorica perfekt,perfekt alles 😂😂😂😂
Danke dr caoooo 😂😂😂
Salim se malo
Dobro je beba.izbacio guzu i gura se .
33 nedjelja.uradjen vaginalni bris,izvadjena krv.
Jos jedna kontrola i cekaj kada ce da zaboli 🤗
Ja imam puno kg,ali ne primijeti se toliko kao sa malom
S njom sam bila punaaaa vode,kao balon bila,a isto kg.Tako daaa ovo je debljina😂

Ijaa,da tako je kako si rekla za drzavljanstvo.
Skupo jeste.

Ko spomenu burek?
Ma daj,molim te lijepo.Kada pozelim bilo koju pitu,zavrnem rukave i zakuham nam jufke.
Bas sam kupila spinat da pravim zeljanicu.To moram pozvati komsije Turke obecala sam.Oni ne prave pite kao mi,pa svaki put zele da ih pozovem 😂😂😂
Tako da me ni pita nemoze vezati,pa ni cevapi.Sarajlija otvorio cevabdzinicu to je kao kod Zelje .
I ja sam cijeli rat dole bila,izgubila oca u ratu,skolovala se,zaposlila,i na kraju pojavio se jedan decko iz Austrije i eto tako ja se zaljubim,dodjem kod njega,vjencamo se ovdje,dobili curicu i sad cekamo jos jednu bebu tj.napravili porodicu 😂😍

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 17:52:50   
mala curica

IZVORNA PORUKA: ijaa

A tek vidjeh zar saam toliko bila aktivnaaa 🙈 Hvala na cestitkama

Kakva nagrada?Nisam u toku.
Kakva god,cestitam ti i ja 😂

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 18:18:24   
ijaa
A bogami maka curice ja razvijala u subotu pravila burek...ali nije to tooo....hahahah....sto kazes ttako i kod mene bilo upozna ovog svog hairliju on ko biva doso studdirat....drz nedaj evo u dobar cas 7 godina ubrzo da se znamo ...a vec 5 u braku...ja se evo okupala sredila, pravim kvrgusu nisam nikad do sad p da vidimo ksko ce nam de svidjeti...i evo jabukovaca bit brzoo

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 19:30:36   
Joppa1990
Hvala ti na odgovoru. Nadam se da ce biti sve u redu. Hvala vam svima

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 20:07:55   
mina3
Evo i mene moja dr mene samo dole opipa i haj kuci...sljedeca kontola 13tog,tad cu trazit ultrazvuk da vidim kako moj hajirlija napreduje...evo ubi me a svaki njegov pokret me boli...povremeno me dole predje ostar bol oduzmem se...jel se to broji nedju lazne trudove user posted image
Mala curice e bas isto tako ev vec imam 2 kg vise nego s malom na porodu al tad je bila voda bukvalno sam ispuhala al bome sad je salo
Pravim i ja pite al vala merak je otic dje gotovu pojest user posted image
Meni cevapi nedostaju najvise...stabi dala sad za jednu porciju aaa...
Ijaa imal kod tebe u blizini kakav nas restoran..mi nedavno u Stuttgartu bili aa jesmo se pocas_tili pravi bos .restoran ima i pite user posted image steta samo daleko nam...aaa eto me na jabukovacu

< Poruku je uredio mina3 -- 5.3.2018 20:11:36 >


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 20:34:09   
ijaa
Mala curice dobila sam nagradu za najaktivniju trudnicu na temi 😂
A imamo mi cevape u blizini, a nema bureka.. hahaha
mebi je sutraaaaaaaa vodim i M sa sobom pa kako budee...evo jabukovacaaa mirise kucaaa kako mi sjeda

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 21:35:22   
mala curica
Pisi kako pravis jabukobacu
Imam nekih jabuka da se ne baci 😂
A ovaj moj gospodin suprug to voli.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 22:02:10   
ijaa
ako potkuhavam jufku onda normalno brasno, voda, so ulje i jedno jajje...a gotove jufke nista samo mazem uljem jednu jufku i stavljam jabuke..punooo jabuka narendam secer i cimetaa istoo punoo cimetaaa ... a dok sve to pripremam stvim litar vode i kilu secera da kuha i malo da hladne prije nego bude pecena i donro je zalijem ...et ako sam pomogla pitaj jos

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
5.3.2018 22:18:12   
Joppa1990
Dobro vecer zene. Ja sam prespavala skoro cijeli dan. Zaboravila sam pitati imali tko iz Sarajeva da priupitam par stvari

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 0:27:53   
Visnja RR
Ima nas dosta .
Pitaj...mada ja sam davno bila trudnica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 0:46:28   
Joppa1990
Trebam stan do pocetka slj.godine. tocnije, dok se ne porodim.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 7:21:04   
mina3
Naspavale zene
Mala curice hocel bit jabukovaca danas ...nasmigale ste haman cu morat i ja napravit..user posted image
Moj mali dok se vrti sve me boli i ziga kad se umiri prodje sve...valjda se stima za izlazak user posted image
Jucer nam dan bio preljep,izgleda i danas ce..jedva cekam u setnju..muza evo od jucer grlo steglo,samo da nas dvije ne safatauser posted image
Ugodan dan vam zelim

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 8:09:43   
mala curica
Dobro jutro iz snjeznog Beca.Snijeg pada kao u Januaru.
Znam da nece ostati,odma ciste,ali lijepo ga je vidjeti.

Mino,pa kontala sam da pravim.Sad nezz dali da zakuham jufke ili da kupim.
Ja to ne volim,mislim nikad nisam voljela,mozda sada volim 😂
Znam da muz voli,napravila bi zbog njega,pa probala bi i ja malo.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 8:35:29   
mamulina
Jutric 😀
Joopi za iscjedak bi mogla pomoci brusnica a i ima i onaj caj, mislim da se zove pancicev caj za trudnice, kazu jako djelotvoran....nije zgoreg probati :-)
Sretno na ko trolama :-)
Mm odveo sina u skolu tako da ja jos kafenisem a sad bi se vec moglo sta i pojesti 😁
Meni snijega nemoj vise, ovdje prosle godine nipraske snijega nije bilo a ove godine tri puta i baska zima, kad vjetar puhne samo me nazad vrati...hocu proljece, narcise i tulipane :-)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 9:51:38   
Mišica1987
Evo da se i ja prijavim, nova sam na forumu i radujem se budućim razgovorima... imam sincica od 7 god i trenutno sam 17+3 tt... lokacija Sarajevo :) pozdrav za sve mame i trudnice :)

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 9:58:50   
mala curica
Misice dobro nam dosla🤗
Cestitam na drugom krugu,urednu i skolsku trudnocu ti zelim.

Mamulina,bas me nasmija s tim da hoces narcise i tulipne 😂😂😂

Mina,ijaa evo pece se jabukovaca😂😂😂😂
Ipak sam zakuhala.Mrsko mi izlaziti po snijegu
Danas za rucak cu wook tavu,nisam odavno.Takl da mi hljeb ne treba😂😂😂


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Mišica1987)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 10:20:56   
Irinea
pozdrav trudnice.
dobrodoslica novim clanicama trudnicama.
ja sam 19 ta sedmica, pola puta predjenouser posted image uskoro cu na kontrolu i u nadi da saznam da je curica user posted image

misice ima nas jos iz sarajeva.
posto si i ti drugorotka, gdje si se poradjala prvi put?
ja sam na jezeru ali sada se nesto predomisljam za vojnu. mada mi je i gore bilo ok ali za vojnu sam cula samo pohvale pa vagam.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 10:24:29   
ijaa
Jutroo evo nas sa kontrole M isla da vidi sa mamom bebuu ❤ bila je pravo dobraa. Hoce da me vakcinisu sad prehladjena pa smo odgodili a meni se nikako ne vakcinise. Slijedeci ultrazvuk je neki veliki ultrazvuk ne znam sta to znaci....uglavnom uredu je sa bebom sve. Nisam ni grama dobila kaze doktorica da bi to mogo bit problem ne razumjem zasto? Ja se osjecam bolje sto nisam dobila 😂 ali eto, stvarno ne pazim nesto na hranu sve ko i do sad jedem...i eto ne znam vise sta ste pisale najradije bi zaspaala, a moram na posao...cekam svekrvu da dodje pa cu ic...ppzdravljam vas ❤

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 10:28:40   
mala curica
user posted image za urednu kontrolu i M sto je slusala mamu i bila mirna.
Koja si sedmica sada?
Kakav uz trebas raditi?

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 10:35:30   
boombar
Pozz okruglice!
Dobro dosla Misice! 😊 Evo sad nas ima par sa terminima ublizu. Irinea i ti ste negdje tjedan, dva iza mene 🙂
Irinea vala javi se cesce da se pratimo. I ja sam iz Sa. Oba puta se poradjala na Jezeru i ovaj put planiram opet tamo. Nisam "preodusevljena" ali mislim da sve zavisi od toga ko ce te potrefiti kad dodje momenat. Meni je prvi put radjen hitan carski, drugi put sam opet imala hitan carski iako je bio takazan termin, al eto, krenulo ranije. Ni jednom me nije porodio dr koji me vodio, ali ovi koji su se zatekli bili su korektni. Sestre na pauperiju su prica za sebe, ali naravno ne sve. Ne treba puno ocekivati pa se ne mozes ni razocarati 😆
Joppa ja ne znam nikoga trenutno da izdaje stan pa ti s tim ne mogu pomoci 😐

Kad smo kod kila, meni se nekako prebrzo vracaju ove sto sam povracanjem izgubila, a ne jedem jos uvijek "normalno" 🤔 Hajd' valjda uspijem skinuti poslije bebe
Nove trudnice, pisite kad su vam termini i ako znate spol bebe da vas dodamo na spisak 🙂

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 10:40:33   
ijaa
Rece drugi velili ultrazvuk kao tei se rade...a kao vec smo jedan radili sa svim mjerama i to....ja sam 17+6 znaci eto 18 sedmica, nesto mi brzo...jos ne znam sta je je li braco ili seka! Ja sam se u Travnilu prvi put porodila, sad je sve drugacije od kontrola pa nadalje....odma mi je jutros uradila nalaze stitne ne znam kad ce mi javit rezultate misli da mozda ona smeta nesto!

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 11:02:21   
Irinea
Boombar, potrudicu se javljati cesce, bice mi lakse kada prestanem raditiuser posted image
meni je na jezeru bilo ok, u pravu si nisam ni imala ne znam kakva ocekivanja, niti sam imala stelu ni ganjala ikoga a ni placala, grozim se toga. prirodan porod, brzo sve zavrsilo, a gore odjel katastrofa, ucile su me drugorotke dojiti sestre nisu ama nista pomagale.uzas.
mene je potrefio dr koji mi je vodio trudnocu i bio na porodu a sada ne idem kod njega pa nesto razmisljam mozda bi i vojnu ali ima jos vremena. cula sam i ctg da se radi u domu zdravlja, zvala ih i rekli da ne treba ni narudzba nista samo se dodje. a prosli put cijeli deveti sam isla na jezero na ctg smorila se od guzvi i cekanja pa se nadam to izbjeci ovaj put.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
6.3.2018 11:11:56   
mala curica

IZVORNA PORUKA: ijaa

Rece drugi velili ultrazvuk kao tei se rade...a kao vec smo jedan radili sa svim mjerama i to....ja sam 17+6 znaci eto 18 sedmica, nesto mi brzo...jos ne znam sta je je li braco ili seka! Ja sam se u Travnilu prvi put porodila, sad je sve drugacije od kontrola pa nadalje....odma mi je jutros uradila nalaze stitne ne znam kad ce mi javit rezultate misli da mozda ona smeta nesto!



=organscreening=
To je najvazniji uz u trudnoci.Tu se sve gleda,bas sve i nema greske.
I ja sam ga radila.Svaki dio tijela bebe mjere i gledaju.
Super stvar.
Na ovo mjerenju 100000% rece ti sta je ,sto kazu sta je to ti je to.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *