|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
25.4.2018 9:47:00   
Irinea
pozdrav svim trudnicama. drago mi je da su svima kontrole super.
svricolino cestitke i od meneuser posted image

ja sam dobro, nadam se da ce mi se dici ovo zeljezo kada zavrsim sa pijenjem vadicu nalaze inace se osjecam dobro.
ovaj polen me malo smara a najgore sto se nista ne smije pitiuser posted image

nova clanice biribis, pokusacu ti odgovoriti na pitanje.
sve zavisi u kakvom si statusu ovdje. ako si u stalnom radnom odnosu, ako se neces odjavljivati odavde i ako imas godinu dana placeno porodiljsko, sama cinjenica sto ces se poroditi negdje drugo a ne u sa ne mijenja tvoj radno pravni status, i sve ti ostaje isto. sam cin poroda negdje drugo ne moze nista promijeniti, svi mozemo izabrati gdje se poradjamo samo sto to i placamo kada nismo u svojoj drzavi/kantonu.

problem moze nastati ako se odjavis odavde i prekines radni odnos tada ce ti prestati sva prava koja imas iz radnog odnosa, pa eto vidi sta ti se isplati i sta ces uraditi.sretno i pitaj ako te jos sta zanima.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
25.4.2018 9:55:51   
boombar
Jutro moje trudnjace!
Dobro nam dosla Biribis! Ni ja ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali iduci nekom logikom, imas pravo porodiljno provesti bilo gdje pa pretpostavljam da imas ista prava dok porodiljno traje bila ovdje ili gdje god. Ali opet, to je samo moje razmisljanje, nemam nikakvu pravnu ili zakonsku podlogu da to potkrijepim.
Svricolinoooo user posted image Mislila sam na tebe ovih dana! Drago mi je da si se javila i da je sve proslo uredno! Cestitam na curetku i sve najbolje od srca vam zelim! Meni je malo prpa za taj treci carski, pa jedva cekam da cujem kako je sve kod tebe proslo kad uhvatis vremena da javis 😊 Zelim ti brz oporavak i lagan prelazak sa dvoje na troje 😄
Evo Irinea i ja pisale u isto vrijeme Biribis 😊

< Poruku je uredio boombar -- 25.4.2018 10:01:09 >

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
25.4.2018 19:53:39   
ijaa
Ne takmicite se trudnice

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
26.4.2018 8:01:04   
mala curica
Pozz i od nas
Svrcolino,cestitamo na princezi da vam je ziva i zdrava.
Mi smo jos u komadu
Sl sedmice sa stvarima idem u bolnicu ako Bog da.
Jeli kod tebe ranije samo krenulo ili si imala zakazano ranije?
Ovaj moj decko,koliko vidim ne misli jos vani.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
26.4.2018 11:58:22   
mina3
Svricolino cestitkee user posted image ostale terminuse sretnoo



_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
26.4.2018 17:26:12   
ijaa
A moje zene ja se zadala oko takmicenja, klikam

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
26.4.2018 17:26:39   
ijaa

IZVORNA PORUKA: mala curica

Pozz i od nas
Svrcolino,cestitamo na princezi da vam je ziva i zdrava.
Mi smo jos u komadu
Sl sedmice sa stvarima idem u bolnicu ako Bog da.
Jeli kod tebe ranije samo krenulo ili si imala zakazano ranije?
Ovaj moj decko,koliko vidim ne misli jos vani.


lijepo mu kod mame

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
26.4.2018 21:47:22   
luna_3
Večer,ženice user posted image
Kako ste mi,planirate li šta za 1.maj?
Ja sam danas dobre volje bila,jutros ustala oko pola 9,fino naspavana,nisam
imala mučnine,toliko sam bila dobre volje da sam uzela iz ostave one boje,kistove,platno našla
i fino na terasu i naslikala sam jednu sliku user posted image nisam crtala posljednje dvije godine ali eto,slika je dobro ispala.
Poslije napravila ručak,suđe oprala,evo sad sjedim sa mm,on gleda utakmicu i tako user posted image
Želim dobrodošlicu novoj trudnici i želim joj laku trudnoću user posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
28.4.2018 7:58:12   
vortex RR
Jutro debele, kako stvari? Mi smo juce radili double, po ultrazvuku je sve ok, cekamo laboratorijske nalaze za 10 dana. Bebica unutra skakuce, pokazuje nesto prsticima. Predivno je to bilo gledati.

Naredna kontrola sa 16 sedmica. Mucnine su jos tu, ali sada samo ako sam gladna. Drugih tegoba nemam. Dr se razmislja jesam li za bolovanje ili ne zbog mnogih dijagnoza i steriliteta dugogodisnjeg, sa prethodnim spontanim.

(odgovor članu luna_3)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
28.4.2018 10:58:42   
ijaa
Jutro drage moje trudnice...ove sedmice bilo burno bila sam aktivna oko nagradne igre sve se vraca u normalu.. bas je bilo ludo.. user posted image
Vortex bas mi je drago da je sve ok, i meni je kontrola3.5 abd i ja jedva cekam da vidim svog malog princa...sad se pokreti i na stomaku primjecuju pravi je mali vrciguz...
Sve zavisi kako se ti osjecas, ako ti posao nije tezak malo da vrijeme upotpunjavas druga stvsr je ako postoji neki rizik...cuvajte se

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
28.4.2018 22:20:27   
Innes
Pozdrav zene, izvinite ja ovako samo brzo da uletim i pitam vas, da li se vama desava da nakon odnosa vidite malo krvi ?
Nije to ono jaka cista krv nego onako pomjesana malo sa svacimuser posted image
Citala sam da je to hajmo reci normalno, zbog vece prokrvljenosti materice, ali opet kad vidim krv user posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
28.4.2018 22:34:04   
mala curica
Vece moje dame
Ines,ja nikada nisam imala nikakve tragove krvi poslije odnosa.Tako da ti ne mogu reci jeli ok ili ne.
Mi sad dosli iz setnje,divna noc.Bas sam se umirila.
Imate veliki pozz

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Innes)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
28.4.2018 23:21:24   
ziel

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Jutro debele, kako stvari? Mi smo juce radili double, po ultrazvuku je sve ok, cekamo laboratorijske nalaze za 10 dana. Bebica unutra skakuce, pokazuje nesto prsticima. Predivno je to bilo gledati.

Naredna kontrola sa 16 sedmica. Mucnine su jos tu, ali sada samo ako sam gladna. Drugih tegoba nemam. Dr se razmislja jesam li za bolovanje ili ne zbog mnogih dijagnoza i steriliteta dugogodisnjeg, sa prethodnim spontanim.

user posted image
Bravo za kontrolu
Udjoh samo da vidim sta ima user posted image
I drago mi je sto ide sve po planu
Ako si u mogucnosti, bilo bi dobro da uzmes bolovanje
Lijepo je kad si trudnica kod kuce
Odmice trudnoca a idu ljetni dani
Ja sam 2 ljeta provela trudna
Ma topila se u znoju
Bas mi bila muka kad treba negdje da idem

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
28.4.2018 23:23:41   
ziel

IZVORNA PORUKA: Innes

Pozdrav zene, izvinite ja ovako samo brzo da uletim i pitam vas, da li se vama desava da nakon odnosa vidite malo krvi ?
Nije to ono jaka cista krv nego onako pomjesana malo sa svacimuser posted image
Citala sam da je to hajmo reci normalno, zbog vece prokrvljenosti materice, ali opet kad vidim krv user posted image


Innes nisam u toku. Koja si sedmica?

Meni se desilo na posljednoj kontroli da mi je dr.preporucila odnos. I tako je i bilo... 39+5 taj odnos je pokrenuo i sluzni cep (mada je on izlazio par puta u zadnje 2 sedmice) i pucanje vodenjaka. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Innes)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
29.4.2018 0:12:36   
Innes
29.sedmica sam, a desavalo mi se i ranije ponekad.
Nemam nikakve bolove, krv ne curi...samo eto kazem bude malo pomjesano sa svim drugim pa se onako njezno crveni.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
29.4.2018 21:08:50   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Innes

Pozdrav zene, izvinite ja ovako samo brzo da uletim i pitam vas, da li se vama desava da nakon odnosa vidite malo krvi ?
Nije to ono jaka cista krv nego onako pomjesana malo sa svacimuser posted image
Citala sam da je to hajmo reci normalno, zbog vece prokrvljenosti materice, ali opet kad vidim krv user posted image



Ja bi to rekla svom ginekologu...kod mene nije nikad ...u svakom slucaju reci doktoru

(odgovor članu Innes)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2018
30.4.2018 8:39:35   
vortex RR
Drage moje hvala sto se radujete zbog mene, i meni je kamen pao sa srca. Evo vec smo 3 sedmice vise nego prosli put.

Meni je sex strogo zabranjen, a i da nije od stalnih mucnina i nemoci ne znam da bi bas mogla. Inace, obavezno to javi ginekologu mada sukrvica nije neobicna nakon odnosa. Ne panici, ali doktora obavezno pitaj i pokusaj se do pregleda suzdrzati bar malo...

Fino mi je dosao ovaj produzeni vikend da malo odmorim. Posao mi jeste naporan, ali bi mi zbog misli pametnije da sam zaokupljena necim.

Da li znate nekog da je sredinom ili krajem trudnoce prvi put uzeo bolovanje. Prvi trimestar sam skoro pregurala, u drugom svi kazu da zivnes i vrati se energija, a u trecem mislim da bi bas bila dobra odluka zbog prirode posla odmoriti malo. Posebno jos ako se udebljam dosta.

Uzivajte u kratkoj radnoj sedmici.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 217
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *