|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
22.9.2009 21:40:28   
neki
IZVORNA PORUKA: Azure

hahaha sada obavezno svratim na ovu temu po turu smijeha. Pozdrav svima, posebno seprtljama poput mene. Drugo ime mi je smotanko, samo a se zna. Evo ja jednostavno MORAM  da vam ispricam sta mi se jutros desilo. user posted image user posted image user posted image Pa dobro vi ocijenite je li to blam ili nije, ali ja sam se do suza ismijala i jos se smijem. Kako na nekim od ovih postova sam se zalila da imam problema sa hrkanjem u zadnje vrijeme, i toliko je jako da moj muz ne moze spavati, a curica, ako zaspim prije nje, lupne me i kaze suti mama, moja prica je o tome. Dakle muz i ja smo sinoc oko 4 legli. Malo se zezali i tako da je jutros malena ustala prije nas i ulazi u sobu i govori, mama, tata ustajanje. Hajde da se igramo u sobi. user posted image user posted image Budim se ja polako, otvaram oci, pa skiljim i borim se sa snom, ali osjetim nesto cudno. Ne kontam sta pa opet skiljim. Vidim moj dragi spava, a njegova ruka blizu mene. Osjecaj neobican i dalje i kontam sta je to cudno. Kad sam se razbudila i vidim moj muz sa dva prsta drzi moj nos, i spava, tj. pocinje i on da se budi. I naravno kako sam se razbudila skontala sam o cemu se radi i prasnula u smijeh, i on se onda poceo smijati. Kazem ja njemu, pa kako ti je palo na pamet da me drzis za nos dok spavam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj evo dok pisem smijem se. Kaze on pa ti opet hrkala do bola, i ja probao, lagano stisnuo sinuse, nesto za hroptalo i smirilo se. Ti prestala hrkati a ja zaspao. Uopste ne znam kako je izdrzato u toj pozi, al pronasao je lijek. A ja mu lijepo govorim vec mjesec dana da ide kupiti hrkostop. hehehehe Bas me interesuje sta li ce veceras smisliti user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za snalazljivog muzauser posted image

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Vaš blam :-)
22.9.2009 21:43:50   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Vaš blam :-)
25.9.2009 18:48:57   
acudesa
žalim se ja neki dan mužu-znaš koliko imam za peglati, bruku (a cijeli dan sam se nešto žalila na sve, kontam bit će vajde..)
kaže on: Pa, bebo, cijeli dan si mene peglala zar nisi završilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Vaš blam :-)
25.9.2009 19:11:08   
suna
dosla ja kuci s posla umorna i odmah se zavalim spavati...telefon mi stajao iznad glave i zvoni ne prestaje..ja se javim onako izasna kad tamo neki musku glas pita:jeli to banka,a meni muka sto me probudi i ljutito mu odgovorim nije pogrijesili ste,i cutim sekundu dvije pa opet ja: uh izvinite sto sam vas probudila user posted image  


rostiljali mi na jednoj livadi i tako prolazi covjek vodi kravu i tele a kod teleta na uhu halka i visi neki br.(znate vec kako to izgleda) a moj sin koji je tad ima cetiri god.zavika:vidi mama novo tele iz prodavnice,sa cijenomuser posted image

_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Vaš blam :-)
25.9.2009 19:11:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image za improvizovani hrkostop

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Vaš blam :-)
25.9.2009 19:12:18   
neki
dosla ja kuci s posla umorna i odmah se zavalim spavati...telefon mi stajao iznad glave i zvoni ne prestaje..ja se javim onako izasna kad tamo neki musku glas pita:jeli to banka,a meni muka sto me probudi i ljutito mu odgovorim nije pogrijesili ste,i cutim sekundu dvije pa opet ja: uh izvinite sto sam vas probudila user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:42:29   
milenium
evo red je da i na šestoj stranici bude jedan moj blam kad ga već na svakoj imauser posted image

prošli tjedan kod nas došla neka muževa tetka da nam vidi bebu i donese neki poklon,i ulazi ona ostavlja vrećicu a meni u ruku daje bijelu kovertu a ja:''ma daj nemoj me zaje..''
i ostavim na stol.
kasnije vidim neka slova na koverti i skužim da je to pozivnica za svatove(sin joj se uskoro ženi)pa nam usput donijela i pozivnicu da nas pozove u svatove...
aaa bruke...user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:46:24   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

evo red je da i na šestoj stranici bude jedan moj blam kad ga već na svakoj imauser posted image

prošli tjedan kod nas došla neka muževa tetka da nam vidi bebu i donese neki poklon,i ulazi ona ostavlja vrećicu a meni u ruku daje bijelu kovertu a ja:''ma daj nemoj me zaje..''
i ostavim na stol.
kasnije vidim neka slova na koverti i skužim da je to pozivnica za svatove(sin joj se uskoro ženi)pa nam usput donijela i pozivnicu da nas pozove u svatove...
aaa bruke...user posted image

ti stvarno.., samo o lovi misliš, materijalistouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:49:33   
milenium
dok smo ja i mm još hodali,izišli mi jednom tako vani u grad i sad u poznatom jednom night clubu naručim gustiuser posted image sok i konobar mi ga donese a ja uvijek imam običaj doooobro promućkati i protresti prije nego ga otvorim.
šejk livo-šejk desno, gori-doli
i mućkam ja tako i ne primjećujem da štrapam po svim ljudima naokolo,
naime uslužni konobar mi je već bio otvorio sok i samo lijepo kulturno stavio gore poklopac reda radiuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:52:47   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: milenium

evo red je da i na šestoj stranici bude jedan moj blam kad ga već na svakoj imauser posted image

prošli tjedan kod nas došla neka muževa tetka da nam vidi bebu i donese neki poklon,i ulazi ona ostavlja vrećicu a meni u ruku daje bijelu kovertu a ja:''ma daj nemoj me zaje..''
i ostavim na stol.
kasnije vidim neka slova na koverti i skužim da je to pozivnica za svatove(sin joj se uskoro ženi)pa nam usput donijela i pozivnicu da nas pozove u svatove...
aaa bruke...user posted image



eh sto se ismija boze user posted image ma moze se to svakom od nas desit ija bi prva tako uradila misla bi da je za dijeteuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:55:52   
milenium
a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:56:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

dok smo ja i mm još hodali,izišli mi jednom tako vani u grad i sad u poznatom jednom night clubu naručim gustiuser posted image sok i konobar mi ga donese a ja uvijek imam običaj doooobro promućkati i protresti prije nego ga otvorim.
šejk livo-šejk desno, gori-doli
i mućkam ja tako i ne primjećujem da štrapam po svim ljudima naokolo,
naime uslužni konobar mi je već bio otvorio sok i samo lijepo kulturno stavio gore poklopac reda radiuser posted image

pa prestani višeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:56:57   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

reći će mi ukućani da sam poludjela radi tebe, prestani bonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 22:58:16   
neki
IZVORNA PORUKA: milenium

a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

Majke mi procitala sam ovaj tvoj zadnji blam za tu kovertu,ali me ova recenica sad dotuklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zenoooooooo uspavljujem djecu,evo ih probudi smijuci seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:01:41   
milenium
evo još jedan moj blam pred vlastitom materom:

bilo je ljeto i pita me mama:zašto su kod tebe navečer zatvoreni prozori?! (nailazila slučajno pa vidila)
kako možeš trpit ovu vrućinu i kuhat se na +40,otvori bona malo!
a ja ću ti na to:pa jes normalna,ja i mm smo bili tada u sobi,nećemo zar da nas svi čuju!
eee jeziku brzi mojuser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:03:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

evo još jedan moj blam pred vlastitom materom:

bilo je ljeto i pita me mama:zašto su kod tebe navečer zatvoreni prozori?! (nailazila slučajno pa vidila)
kako možeš trpit ovu vrućinu i kuhat se na +40,otvori bona malo!
a ja ću ti na to:pa jes normalna,ja i mm smo bili tada u sobi,nećemo zar da nas svi čuju!
eee jeziku brzi mojuser posted image user posted image

legendooooo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:04:24   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: milenium

a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

Majke mi procitala sam ovaj tvoj zadnji blam za tu kovertu,ali me ova recenica sad dotuklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zenoooooooo uspavljujem djecu,evo ih probudi smijuci seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


neki, nije njoj dobro, a ni nama sa njomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:04:55   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: milenium

evo još jedan moj blam pred vlastitom materom:

bilo je ljeto i pita me mama:zašto su kod tebe navečer zatvoreni prozori?! (nailazila slučajno pa vidila)
kako možeš trpit ovu vrućinu i kuhat se na +40,otvori bona malo!
a ja ću ti na to:pa jes normalna,ja i mm smo bili tada u sobi,nećemo zar da nas svi čuju!
eee jeziku brzi mojuser posted image user posted image

legendooooo

Ti gospoja acudesa ne kradi ta moja opce poznata slova(kao npr. slovo ooooooooooo)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:05:36   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: milenium

a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

Majke mi procitala sam ovaj tvoj zadnji blam za tu kovertu,ali me ova recenica sad dotuklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zenoooooooo uspavljujem djecu,evo ih probudi smijuci seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


neki, nije njoj dobro, a ni nama sa njomuser posted image user posted image user posted image

Joooooj,bas sam se ismijala od srca ono...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:06:01   
milenium
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: milenium

a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

Majke mi procitala sam ovaj tvoj zadnji blam za tu kovertu,ali me ova recenica sad dotuklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zenoooooooo uspavljujem djecu,evo ih probudi smijuci seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


neki, nije njoj dobro, a ni nama sa njomuser posted image user posted image user posted image



jok,nije vam dobro,!samo iđete za mnom i gledate di će te se zasmijatuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:08:04   
acudesa
volim veselo, selo veselouser posted image
gdje li nam je ona vesela kraljica, samo nam ona nedostajeuser posted image
(i reallove-user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:08:16   
neki
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: milenium

a ja već počela u glavi nabrajat šta ću mu za to kupiti user posted image

Majke mi procitala sam ovaj tvoj zadnji blam za tu kovertu,ali me ova recenica sad dotuklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zenoooooooo uspavljujem djecu,evo ih probudi smijuci seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


neki, nije njoj dobro, a ni nama sa njomuser posted image user posted image user posted image



jok,nije vam dobro,!samo iđete za mnom i gledate di će te se zasmijatuser posted image

Hvala Bogu pa te imamo,da nas ovako lijepo nasmijesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:09:57   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

volim veselo, selo veselouser posted image
gdje li nam je ona vesela kraljica, samo nam ona nedostajeuser posted image
(i reallove-user posted image )

Veeseela bi malopre na FBuser posted image Pregleda nase slike ispred BBIuser posted image A ti si nam preeeeeeslatka,i samo te jos jednom cujem da kazes da nisi fotogenicnauser posted image
Jooooj,a da vidis meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:11:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

volim veselo, selo veselouser posted image
gdje li nam je ona vesela kraljica, samo nam ona nedostajeuser posted image
(i reallove-user posted image )

Veeseela bi malopre na FBuser posted image Pregleda nase slike ispred BBIuser posted image A ti si nam preeeeeeslatka,i samo te jos jednom cujem da kazes da nisi fotogenicnauser posted image
Jooooj,a da vidis meneuser posted image user posted image user posted image


čekaj, znaš da nisam na fb, daj ih stavi ovdje plizzzzzz (ili kako većuser posted image user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:12:18   
milenium
e sad će te reć ''pa ti samo na lovu misliš'':

na krštenju našeg malog otišli smo do svećenika da obavimo papirologiju i ostale formalnosti,među ostalim i da platimo krštenje.
običaj je da kum plaća ali već prije se mm dogovorio s kumom i rekao mu da on to neće dopustiti(ionako se dosta jadni čovik istrošio),i usred te procedure kum vadi novčanik...
otvara ga..
A ja iz svega glasa ''Ma nema šanse''!(kontam pa rekli smo mu šta sad izvodi)
Kad jadni čovik zbunjeno pogleda i izvadi...
svoj Rodni list user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *