|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 11:18:22   
smajli80

IZVORNA PORUKA: mamabb

Bila ja na pregledu dojki, sva nekakva zbunjena bilo me više blam skinuti mu se gore nego ginekologu doleuser posted image Doktor pregledao, uradio UZ i na kraju daje mi nalaz. Ja odmah uzela čitam i prva rečenica glasi: Dojke urednog izgleda, veoma volumizirajuće...¨ ja nako zbunjena i u behutu reko šta je sad ovo, šta znači volumizirajuće?user posted image Dr će meni: gospođo, zar stvarno trebate za to objašnjenje, vidi se golim okom i bez da se skinete[sm=jezicek.gif] Jedva sam izbauljala iz ordinacije koliko sam se unezgodilauser posted image

Ovo je vrhuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 1626
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 11:18:44   
veeseelaa
hahahahah dobre dode značiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 1627
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 11:19:28   
bebaa

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Nesto pokasno primjetih da nemam mlijeka u frizu a znam da ce mali trazit cokolino pred spavanje,i nista...oblacim jaknu i cizme uzimam novcanik kad eto malca,pita moze li sa mnom u prodavnicu...obucem mu jaknu kapu i hajde reko da i smece iznesem kad vec izlazim...uzmem kesu sa smecem dijete u narucje i u lift...pred zgradom dijete spustim bacim smece uzmem ga za ruku,ali F svako 5 sekundi nesto zastajkuje...pa tapka nogicama u mjestu...(a mrkli je mrak)..."F sine sta ti je?Jel te zulja cipela?"-pitam ja....brizna majka....kad ce mali "MAMA NEMAM JA CIPELE"user posted image user posted image user posted image user posted image ..pogledam malo bolje a on dusa draga stoji u carapicama...bilo mi je doslo da si takvu samarcinu spucam..podignem ga vratim se u kucu,obujem ga i nazad u prodavnicu...od tad prije izlaska iz kuce slijedi detaljan pregled jel sva oprema na mjestu pa makar isli i samo do prodavniceuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja oplakah...user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1628
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:10:06   
prskalica

IZVORNA PORUKA: mama_alma

joj, prskalice oplakah, ali doslovno, pa šta bi na kraju, kako bez papira

odem u katastar i opisem svoju nezgodu ljudi se smiju pa im neprijatno zbog meene pa kriju usta pa se smiju a ja hebem sama sebi sve zivo.a za kuglu sam se danima smijala sama sebi jbt stvarno moras biti talenat da tako nesto uradis.pa eto kad bude izbor za najbblam na rr nadam se pobjedi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1629
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:20:23   
mamine oci
prskalice popravi mi danuser posted image
definitivno ponekad zafali smijeha, a ovdje uvjek se ismijem ko ludauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1630
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:24:45   
prskalica

IZVORNA PORUKA: mamine oci

prskalice popravi mi danuser posted image
definitivno ponekad zafali smijeha, a ovdje uvjek se ismijem ko ludauser posted image
[/quotnestalo nam interneta i hocemo ja i mm na kafu i ponese svako svoj laptop.sjedimo mi i ja citam provale na rr i suze liju u sred kafica.na kraju me bilo sramota covjek me blijedo gleda.i pocnem ja njemu da citam pa smo se smijali zajedno

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1631
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:32:02   
prskalica
nekad davno otisla ja u Tuzlu.i udjem u robnu kucu da pogledam neke sandale.a posto mi je vid haos naocare nisam ponijela primaknem se izlogu da vidim cijenu i mic po mic ne vidim ja i dalje i drmnem glavom u ono debelo staklo toliko da je odzvonilo.ne moram da vam pricam kakva je reakcija bila naroda oko mene .da se mola zemlja otvoriti to bi me spaslo

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1632
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:34:11   
veeseelaa
sad meni neko sa nepoznatog broja šalje poruku i kaže: gdje si? ja odgovaram sa: ? a on će: šta je, ne znaš gdje si


hahahahahh

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1633
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:35:35   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad meni neko sa nepoznatog broja šalje poruku i kaže: gdje si? ja odgovaram sa: ? a on će: šta je, ne znaš gdje si


hahahahahh

user posted image ma reci i ne znam user posted image

mamabb i prskalice bas se ismijah user posted image prskalice tebi bi trebalo posebnu temu otvoritiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1634
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:35:54   
prskalica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad meni neko sa nepoznatog broja šalje poruku i kaže: gdje si? ja odgovaram sa: ? a on će: šta je, ne znaš gdje si


hahahahahh
hahahahhahahaahhahaahh

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1635
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:36:32   
prskalica

IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad meni neko sa nepoznatog broja šalje poruku i kaže: gdje si? ja odgovaram sa: ? a on će: šta je, ne znaš gdje si


hahahahahh

user posted image ma reci i ne znam user posted image
naravno !bez konkurencije sam user posted image user posted image user posted image
mamabb i prskalice bas se ismijah user posted image prskalice tebi bi trebalo posebnu temu otvoritiuser posted image


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 1636
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:37:20   
prskalica
naravno !bez konkurencije sam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1637
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:40:14   
prskalica
a ima i onaj kad sam prvi put spavala sa mokom,sadasnjim mm,pa jadna ja nzm sta me snano brze bolje da se obucem i upadne mi kondom u najlon carapu. i sad me sramota kad se sjetim da sam takva gradom prosetala i vidjela tek kad sam kuci dosla.sreca pa sam usla u sobi da se prsvucem a tatu nisam srela usput user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1638
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 14:41:16   
zeli da bude mama
ahahhhaha, svaka cast popraviste mi dan. to se treba takav rodit i znat se zezat s ljudima i u najgoroj muciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1639
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 19:38:41   
reallove

IZVORNA PORUKA: smajli80


IZVORNA PORUKA: mamabb

Bila ja na pregledu dojki, sva nekakva zbunjena bilo me više blam skinuti mu se gore nego ginekologu doleuser posted image Doktor pregledao, uradio UZ i na kraju daje mi nalaz. Ja odmah uzela čitam i prva rečenica glasi: Dojke urednog izgleda, veoma volumizirajuće...¨ ja nako zbunjena i u behutu reko šta je sad ovo, šta znači volumizirajuće?user posted image Dr će meni: gospođo, zar stvarno trebate za to objašnjenje, vidi se golim okom i bez da se skinete[sm=jezicek.gif] Jedva sam izbauljala iz ordinacije koliko sam se unezgodilauser posted image

Ovo je vrhuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 1640
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 19:55:22   
visnjica1
Doveli malu na hitnu mm i ja i nako sva smorena nosamo je i dodje zena s bebom i gleda onau mene gleda kaze ona meni ,, izvini koliko vec cekate ,, ma reko njoj je 4 mjeseca a tvojoj kaze moj muz izvini te gouser posted image cekamo vec 2 sata i nikako da nas prime a ja jadna sva crvena a zena se smjeska

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 1641
   RE: Vaš blam :-)
10.4.2013 9:39:54   
bellla
Prskalice legendo!
Ne znam kad sam se ovako nasmijala,al do suza,hahahhahah,najjaca si!

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 1642
   RE: Vaš blam :-)
10.4.2013 22:52:43   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Doveli malu na hitnu mm i ja i nako sva smorena nosamo je i dodje zena s bebom i gleda onau mene gleda kaze ona meni ,, izvini koliko vec cekate ,, ma reko njoj je 4 mjeseca a tvojoj kaze moj muz izvini te gouser posted image cekamo vec 2 sata i nikako da nas prime a ja jadna sva crvena a zena se smjeska


user posted image

Imadoh slicne situVacije...user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 1643
   RE: Vaš blam :-)
15.4.2013 19:40:59   
amra_sa
Kupujem danas cigarete u jednoj radnji u kojoj radi muškarac kod kojeg čestoo kupujem. Elem, danas ja hoću da kupim cigare al ne mogu se sjetiti koje pušim. Pita on kono šta ćeš, reko cigare. Pita on koje ? Reko a izvini Bogati šta ja ono pušim ??? user posted image Vidim ja frajer zinuo u mene, jedva se suzdržava od smijeha, a ja i dalje kontam šta pušim, tj. koje cigare pušim. user posted image
Izašla iz radnje, tek tad skotnam šta sam rekla i počnem se naglas smijati. Ko jedan lik kad mu ispričaju vic on upali poslije 5 minuta ... user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1644
   RE: Vaš blam :-)
11.5.2013 23:28:32   
lady_bubamara
kihnu i upišah se pored rođenog mi muža u krevet user posted image
a malorije piškila user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1645
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2013 21:03:21   
vila_7
Danas ja pravim tortu za mamu i tatu, i sva onako secerom zamazana, i sjetim se da mamu moram nesto pitati nevezano za to , i onako zamazana kazem MM-u da je nazove,on nazove,ja se ispricam, spustim,...... MM cuva bebu i ja dok pravim tortu zezamo se kako je jedva izdrzao da mami ne kaze da pravim za nju i tatu tortu-ma reko ti bi radije rekao nego 100 KM da ti da neko, nego hajd reko smanji pricu i uspavaj bebu ako hoces jedan se.s nabrzaka, ..... Kad zove opet mama i crkava od smiijeha user posted image -reko sta je tebi zeno? Kaze kakvih to 100 maraka spominjes i sto ce uspavati bebu user posted image user posted image user posted image user posted image Ja kako sam bila zamazana nisam spustila slusalicu i mama cula

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 1646
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2013 21:12:03   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: vila_7

Danas ja pravim tortu za mamu i tatu, i sva onako secerom zamazana, i sjetim se da mamu moram nesto pitati nevezano za to , i onako zamazana kazem MM-u da je nazove,on nazove,ja se ispricam, spustim,...... MM cuva bebu i ja dok pravim tortu zezamo se kako je jedva izdrzao da mami ne kaze da pravim za nju i tatu tortu-ma reko ti bi radije rekao nego 100 KM da ti da neko, nego hajd reko smanji pricu i uspavaj bebu ako hoces jedan se.s nabrzaka, ..... Kad zove opet mama i crkava od smiijeha user posted image -reko sta je tebi zeno? Kaze kakvih to 100 maraka spominjes i sto ce uspavati bebu user posted image user posted image user posted image user posted image Ja kako sam bila zamazana nisam spustila slusalicu i mama cula


joooooooj user posted image user posted image


_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1647
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2013 22:20:16   
ena23

IZVORNA PORUKA: vila_7

Danas ja pravim tortu za mamu i tatu, i sva onako secerom zamazana, i sjetim se da mamu moram nesto pitati nevezano za to , i onako zamazana kazem MM-u da je nazove,on nazove,ja se ispricam, spustim,...... MM cuva bebu i ja dok pravim tortu zezamo se kako je jedva izdrzao da mami ne kaze da pravim za nju i tatu tortu-ma reko ti bi radije rekao nego 100 KM da ti da neko, nego hajd reko smanji pricu i uspavaj bebu ako hoces jedan se.s nabrzaka, ..... Kad zove opet mama i crkava od smiijeha user posted image -reko sta je tebi zeno? Kaze kakvih to 100 maraka spominjes i sto ce uspavati bebu user posted image user posted image user posted image user posted image Ja kako sam bila zamazana nisam spustila slusalicu i mama cula


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1648
   RE: Vaš blam :-)
25.5.2013 8:22:34   
ninuska

IZVORNA PORUKA: vila_7

Danas ja pravim tortu za mamu i tatu, i sva onako secerom zamazana, i sjetim se da mamu moram nesto pitati nevezano za to , i onako zamazana kazem MM-u da je nazove,on nazove,ja se ispricam, spustim,...... MM cuva bebu i ja dok pravim tortu zezamo se kako je jedva izdrzao da mami ne kaze da pravim za nju i tatu tortu-ma reko ti bi radije rekao nego 100 KM da ti da neko, nego hajd reko smanji pricu i uspavaj bebu ako hoces jedan se.s nabrzaka, ..... Kad zove opet mama i crkava od smiijeha user posted image -reko sta je tebi zeno? Kaze kakvih to 100 maraka spominjes i sto ce uspavati bebu user posted image user posted image user posted image user posted image Ja kako sam bila zamazana nisam spustila slusalicu i mama cula


user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1649
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2013 13:04:20   
jasmin
Preksinoć sam u žurbi ušla u muški dio džamije user posted image .
Zamislite njihove face kad sam ušla u mojoj odori user posted image user posted image .
Ali sam po xxxxxoti put zahvalila Bogu što mi je lice pokriveno,pa niko nije mogao vidjeti moje crvenilo i grimase user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *