|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
7.2.2019 22:11:56   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: emy24

sinoc sam tako bila grozna...jutros kad sam ustala smedzi iscjedak mi se pojavio...nista punoo ali krenulo je hb...ne boli me nista...osjetim bebu...sad samo cekamo

Sretno user posted image user posted image
Vjerovatno pocinje sluzni cep ispadati.
Da prodje sve u najboljem redu.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
8.2.2019 9:57:21   
emy24
Evo mene jos kod kuce...juce mi se pokazalo ono malo smedze i nije vise...nista me ne boli bebu osjetim...cuka sam se sa babicom ona i doktor moj su dezurni u nedelju pa cu otići jer svakako moram na kontrolu..

Ma da hoce vise ubi me ovo iscekivanje i osluskivanje


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
9.2.2019 15:47:33   
samy_lo
Ja sam jucer bila na uzv.
Srce kuca hvala Bogu.
Jedino sto bi po ZM danas trebala biti 9+0,a moja trudnoca odgovara 8+3

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
10.2.2019 11:12:48   
Amelaa RR
Samy hB sve je to uredu, cuvaj se i uzivaj u trudnoci. Ja evo odmaram, sinoc su me krsta i ledja ono..ko menstr.bol..blizi se kraj..trenutno sam 38+3..Kako ste mi vi drage moje?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
10.2.2019 11:15:09   
emy24
i ja sam jos u komadu...danas cu opet na kontrolu pa vidjet cu...mislila sam sinoc da cu se poroditi tako sam bila grozna...ali ocigledno je mojoj curi lijepo pa joj se ne zuri van

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
10.2.2019 12:10:53   
Amelaa RR
Emy, kakve ti tegobe imas..meni prva trudnoca oa me svega strah..al aBd bit ce to harili..bila sam na komisiji i dali su mi termin aBd u petak..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
10.2.2019 13:32:46   
samy_lo
Amela ti ides na carski? Ako da sretno,a ako sam pogresno skontala opet sretno pa kako god.Sve bude i prodje samo da nam bebice dodju zdrave u ruke.
Emy javi nam se,mozda i ostanes danas.Sretno.Znam kako je to iscekivanje,ja sam prenijela 9 dana,i kada sam dogovorila sa doktorom da dodjem na inducirani porod,tu istu vecer me zabolilo :)

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
11.2.2019 20:17:49   
samy_lo
Nigdje nikoga :/

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
11.2.2019 20:34:50   
Amelaa RR
Samy evo mene..cekalice, kako ste mi vi zenice, ja sam jutros bila na ctg hB ok je, opet u srijedu i u cetvrtak na GAK cekat petak aBd i porod..
Neku noc sam jela ananas i tu noc su me krsta bas bolila..jel moguce od ananasa? 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
11.2.2019 21:06:54   
ijaa


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Samy evo mene..cekalice, kako ste mi vi zenice, ja sam jutros bila na ctg hB ok je, opet u srijedu i u cetvrtak na GAK cekat petak aBd i porod..
Neku noc sam jela ananas i tu noc su me krsta bas bolila..jel moguce od ananasa? 


Izvini sto upadam, ali sam cula da ananas zna da izaziva kontrakcije

Sretno trudnice, nekad vas provirim 😘😘😘

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
12.2.2019 8:10:46   
samy_lo
Emy nam se ne javlja,mozda sad drzi svoju bebicu.
Znam da ananas u velikim kolicinama izaziva kontrakcije,ali opet ne mora znaciti.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
12.2.2019 13:42:26   
Vodolija0602
Samo da se javimo ( iz nekog razloga mi ne prolazi post kada pisem sa mobitela, pokusala sam nekoliko puta pisati ali bezuspijesno), Zaria je stigla 3.februara, odmah iza ponoci. Porod je bio savrsen, sve je bilo odlicno, nisu me rezali, nisam se uopste napatila. Od srca zelim svakoj zeni porod kao sto je bio moj.

Bebica je rodjena sa 3750gr I 55 cm, upravo sada spava pored mene user posted image user posted image Dojimo, druzimo se, mazimo se...

Sve one koje tek sada ceka porod, samo cu vam reci da ne slusate negativne price, setajte I vjerujte u svoju snagu, u Boga I sve ce biti odlicno! Bolje nego sto mislite. Porodila sam se u Vojnoj bolnici I za osoblje imam samo pohvale, toliko su divni doktori, sestre, babice…

Odoh sad malo da vas iscitam user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
12.2.2019 13:46:23   
Zer92
Draga Vodolija, cestitam ti od srca! Drago mi je da je sve dobro proslo, i da imamo jos jednu pozitivnu pricu sa poroda. Ljubi svoju princezu i uzivajte u svakom zajednickom momentu 😘😘😘😘


(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
12.2.2019 21:00:57   
amised
Vodolija cestitam, uživaj u svakom trenutku sa svojom bebom i naravno pridruži nam se na temi bebe.
Amela, slatko iščekivanje, znam kako je, i kod mene je bio planirani carski. Opusti se maksimalno i ne brini se, u dobrim si rukama, govorim ti iz iskustva. Jos malo i tvoja bebica ce biti u tvom narucju.
Mislim na tebe
Ja ovako naletim da vidim kod vas novosti :-)
Ljubimo vas sve puno moj curetak i ja

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
12.2.2019 21:18:49   
dzemoni
Vodolija, cestitam!! Bas mi je drago da je sve lagano proslo, uzivaj sa svojom bebicom 😍❤



(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
12.2.2019 22:52:23   
samy_lo
Vodolija cestitam.
Divno ime za djevojcicu

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu dzemoni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 0:01:59   
vortex RR
Drage moje user posted image , nisam vas dugo smarala, bas mi je drago da je tema zivnula.
Necu cesto da vam pisem da ne remetim dinamiku grupe i ne pametujem previse jer nisam vise user posted image , ali vas bas rado citam i uzivam u postovima. Ipak, kad ne budem mogla odoliti, ja cu se javiti hehehe

Ja sam nesto lose zadnjih par dana pa cu sutra vaditi nalaze, mnogo me glava boli, nesvjestica, propadanje, varira pritisak, pa da provjerim sta se desava. Moguce da je samo iscrpljenost zbog bebe, mozda manje vode pijem, dosta je i gostiju bilo, ali necu da nagadjam idem vidjeti sta je, ipak sam s bebom stalno a nije i pametno s nesvjesticom biti oko nje.

Draga emy jos malooo, jedva cekamo da nam se javis da si se porodila. Moguce da vec jesi, pa se sada mazite i druzite.

Samy_lo nista ne brini, posebno u pocetku bas bude variranja i tesko se datum odredi, sve to bude priblizno, pa kasnis ili ranis par sedmica. Samo nek mrvica raste i napreduje, a ti odmaraj kad god nesto ne moras raditi.

Amelaa jos 3 dana i ljubis svoju mrvicu, toliko cekanu i zeljenu. Jedva cekam tvoj post kad sve prodje. Strpi se da ne jedes ananas dok se ne porodis hehe, razmazi se jos koji dan i sve relax

Vodolija Iskrene cestitke na mirisnom zamotuljku, da vam bude zdrava, sretna i da uzivate u mazenju i svim ljepotama roditeljstva. Masala bas fina i napredna bebica, predivnog imena. Porod za pozeljeti, bas mi je drago da imamo lijepu porodjajnu pricu, motivaciju i fine rijeci ohrabrenja za buduce mame. Hvala ti od srca sto si to podijelila s nama a posebno sto si naglasila da se ne slusaju tudje strasne price.

Zer sta ima kod tebe, kako si?

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 10:57:58   
emy24
zeniceee...evo me dobila sam najljepsu bebu na svijetu...porod za pozeljeti...da vam ispricam u kratkim crtama...odem u nedelju na kontrolu...ponesem i stvari usput reko ako me ostave da se muz ne vraca...nista me nije bolilo...doktror me pregleda kaze otvorena si pet prstiju..i ostve me..u cetri sata mi ukljuce drip da kapa polako ...mene i dalje nista ne boli...fina noc nema poroda samo ja i jedna Marija njoj prvo...pukao vodenjak al je ne boli..i mi tako minutu za minutom...u devet dodze babica koja je moja poznanica i kaze Emina hajde da te porodimo...ja na porodjani sto legla u devet..doktor mi probije vodenjak u devet i dest..i tad su pocele kontrakcije...dok kontrakcija traje mene babica malo siri rukama i pomaze bebi da se spusti...suradzivale smo ja i ona kao najbolji tim...jos par kontrakcija i dobijem nagon da tiskam...i rodih svoju curu u 21.35..tesku 3915gr.dugu 51 cm...malo sam pukla ali me nisu usivali tako da je to porod bio za pozeljeti...od njih troje ona najteza ali porod najlaksi...zove se ERNAuser posted image hvala dragom Bogu sve je proslo uredno i skolski...koliko sam se samo brinula...sad ruckimo mazimo se i uzvamo...velika seka je presretna...ja ponovo sve ucim ispocetka...eto drage moje..ljubim vas punooo

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 11:36:34   
Zer92


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Drage moje user posted image , nisam vas dugo smarala, bas mi je drago da je tema zivnula.
Necu cesto da vam pisem da ne remetim dinamiku grupe i ne pametujem previse jer nisam vise user posted image , ali vas bas rado citam i uzivam u postovima. Ipak, kad ne budem mogla odoliti, ja cu se javiti hehehe

Ja sam nesto lose zadnjih par dana pa cu sutra vaditi nalaze, mnogo me glava boli, nesvjestica, propadanje, varira pritisak, pa da provjerim sta se desava. Moguce da je samo iscrpljenost zbog bebe, mozda manje vode pijem, dosta je i gostiju bilo, ali necu da nagadjam idem vidjeti sta je, ipak sam s bebom stalno a nije i pametno s nesvjesticom biti oko nje.

Draga emy jos malooo, jedva cekamo da nam se javis da si se porodila. Moguce da vec jesi, pa se sada mazite i druzite.

Samy_lo nista ne brini, posebno u pocetku bas bude variranja i tesko se datum odredi, sve to bude priblizno, pa kasnis ili ranis par sedmica. Samo nek mrvica raste i napreduje, a ti odmaraj kad god nesto ne moras raditi.

Amelaa jos 3 dana i ljubis svoju mrvicu, toliko cekanu i zeljenu. Jedva cekam tvoj post kad sve prodje. Strpi se da ne jedes ananas dok se ne porodis hehe, razmazi se jos koji dan i sve relax

Vodolija Iskrene cestitke na mirisnom zamotuljku, da vam bude zdrava, sretna i da uzivate u mazenju i svim ljepotama roditeljstva. Masala bas fina i napredna bebica, predivnog imena. Porod za pozeljeti, bas mi je drago da imamo lijepu porodjajnu pricu, motivaciju i fine rijeci ohrabrenja za buduce mame. Hvala ti od srca sto si to podijelila s nama a posebno sto si naglasila da se ne slusaju tudje strasne price.

Zer sta ima kod tebe, kako si?



Kod mene sve ok, dobro se osjecam, nemam hvala Bogu nikakvih problema, beba vrlo aktivna. U ponedjeljak nas ceka kontrola. Bacili smo se u potragu za kreveticem, mene bas vesele kupovine za bebu, mogla bih satima razgledati 😅😅
Emy cestitam ti! Bas me smiri kad cujem pozitivnu pricu sa poroda, odmah mi se smanji briga. Uzivaj sa svojom princezom, i ljubi je 😙

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 13:52:00   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: emy24

zeniceee...evo me dobila sam najljepsu bebu na svijetu...porod za pozeljeti...da vam ispricam u kratkim crtama...odem u nedelju na kontrolu...ponesem i stvari usput reko ako me ostave da se muz ne vraca...nista me nije bolilo...doktror me pregleda kaze otvorena si pet prstiju..i ostve me..u cetri sata mi ukljuce drip da kapa polako ...mene i dalje nista ne boli...fina noc nema poroda samo ja i jedna Marija njoj prvo...pukao vodenjak al je ne boli..i mi tako minutu za minutom...u devet dodze babica koja je moja poznanica i kaze Emina hajde da te porodimo...ja na porodjani sto legla u devet..doktor mi probije vodenjak u devet i dest..i tad su pocele kontrakcije...dok kontrakcija traje mene babica malo siri rukama i pomaze bebi da se spusti...suradzivale smo ja i ona kao najbolji tim...jos par kontrakcija i dobijem nagon da tiskam...i rodih svoju curu u 21.35..tesku 3915gr.dugu 51 cm...malo sam pukla ali me nisu usivali tako da je to porod bio za pozeljeti...od njih troje ona najteza ali porod najlaksi...zove se ERNAuser posted image hvala dragom Bogu sve je proslo uredno i skolski...koliko sam se samo brinula...sad ruckimo mazimo se i uzvamo...velika seka je presretna...ja ponovo sve ucim ispocetka...eto drage moje..ljubim vas punooo



Dobro nam dosla Erna! Zelimo ti divno odrastanje.
Mamice, brz oporavak i puno paznje za vas dvije. Hvala mnogo sto si podijelila pricu s nama, predivno, ohrabrujuce iskustvo

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 14:39:14   
samy_lo
Emy24 cestitammm,znala sam da si ostala u nedjelju cim se ne javljas.
Uzivajte

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 15:48:52   
Visnja RR
Divne vijesti 👶
Dobili smo Ernu. Želim joj da bude zdrava i sretna a mamici brz oporavak. 😘

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 21:53:49   
Vodolija0602
Hvala svima na lijepim zeljamauser posted image user posted image

Moja porodjajna prica

U subotu sam otisla na redovan ctg i akuserski pregled. Otvorena tri prsta. Vratim se kuci. Javili su se bolovi od akuserskog pregleda, nista strasno. Dolazim kuci, tu je moja mama, svratila da mi nesto skuha user posted image Legla sam u spavacu da odmorim, i tada se javljaju kontrakcije oko 16.30. Jedna po jedna, lagana. Muzu sam rekla da su krenule kontrakcije i da bude spreman. Isaretimo jedno drugome kad je kontrakcija, da mama ne skonta, jer ne zelim da je brinem user posted image Sjedim na lopti i tako mi kontrakcije budu lakse. Mama je otisla, a moje kontrakcije su vec sisle na 3 minute. Spremam se i odlazim u bolnicu u 20.00h.
Na pregledu sam otvorena 4 prsta i doktorica mi slucajno u toku pregleda probila vodenjak. Smjestili su me u sobu, kontrakcije su sve jace, ali izdrzljive. Svaku lagano predisem, pratim kroz aplikaciju razmak. Izmedju kontrakcija zaspim debelim snom (ili mi se bar tako cinilo)user posted image user posted image To spavanje mi je bilo odlicno, mnogo mi je godilo. Sestra mi je ukljucila drip i tada vec malo pocinje jaca bol, ali uz disanje to ide super. Ne dam sebi da izgubim kontrolu nas sobom. Ustanem, ritmicno njisem kukovima, jedem hurme, pijem vodu...Doktorica dolazi, pregleda koliko sam otvorena i kaze: Ovo je super. Pitam sta je super, koliko sam otvorena. Kaze mi zovite supruga, idemo u salu. U tom trenutku su mi se pomjesali strah i sreca. Zovem ga i kazem da dodje, idemo u salu. On je bio ispred bolnice, cekao da ga nazovem.
U salu sam usla u 00.20, kada sam ugledala supruga mojoj sreci nije bilo krajauser posted image Iz treceg napona sam rodila svoju kcerku u 00.25h. Nisu me rezali, malo sma pukla sama, slusala sam instrukcije babice koja me poradjala. Imala sam dva konca i to usivanje me je boljelo vise nego poroduser posted image user posted image user posted image Kada su mi je stavili na grudi vrijeme mi je stalo, ljubila sam joj ruke i tepala, gledala tu malu caroliju na svojim prsima i divila se user posted image

Moja mala carolija, kako je danas zovem, rodjena je sa 3750gr i 55cm user posted image

Osoblje Opce bolnice je predivno, zaista sve pohvale imam za njih. Zaista sam imala savrsen porod, sto zelim svakoj zeni.

Zato, drage trudnice, nemojte se plasiti, sve prodje mnogo bolje nego sto zamisljate. Mene su plasili kojekavim pricama o porodu, ali nisam dala da me to savlada, uzivala sam citati druga pozitivna iskustva i to mi je dalo mnogo snage. Vjerujte u svoju moc, u svoje tijelo i u prirodu. Ja nisam imala nikakvu vezu u bolnici, a imala sam super njegu, apsolutno mi nista nije falilo. Samo disite, pronadjite polozaj koji vam odgovara, opustite se i znajte da je svaka kontrakcija jos jedna manje do vaseg susreta sa bebicomuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
13.2.2019 22:05:32   
Zer92
Zene upomoc, smijem li staviti hladne obloge na grudi? Imam osjecaj da goreee


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
14.2.2019 2:59:33   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Zer92

Zene upomoc, smijem li staviti hladne obloge na grudi? Imam osjecaj da goreee



Nađoh : "Ako osjećate vrućinu u grudima, možete si olakšati ako na njih stavite hladan oblog ili vrećicu leda zamotanu u ručnik."

http://www.ringeraja.ba/clanak/dojke-u-trudnoci_3118.html

:*

< Poruku je uredio Visnja RR -- 14.2.2019 3:09:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *