|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: solarij
6.8.2010 14:28:53   
M kao Mama
Kada se ne kvarcam odmah koza pocinje da me svrbi,pa cim prije odem i sve se vrati na staro. Ne znam drage moje ali ja sam ovisnica o solariju! Zivo onaj ko ga je izmislio! Jao odoh sad...



Draga jesi li se ikada zapitala zašto te koža svrbi, pa to je vjerovatno reakcija kože na toliko okvarcanje, ja nisam protiv solarija, i ja idem, ali sad dva ili tri puta u godini,

ovo šti ti radiš je klasinčno samoubijanje, izvini, ali mislim da pretjeruješ,

< Poruku je uredio mama alma RR -- 6.8.2010 14:29:26 >

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: solarij
6.8.2010 14:33:30   
I and my angel

Vjeruj da se borim sama sa sobom po tom pitanju. Zimi idem jednom sedmicno,pa pojacam malo na proljece i ljeto...
Sta cu svi imamo poroke moj je solarij! Probala sam ja sa kremama za samotamljenje ali nista! Iskrena da budem,ne mogu razmisljati sta ce biti za 30 god. Pa ono sto je sudjeno! Istina je da covijek sam sebi na zlo nanijeti,ali kada pogledam ovaj ten naprosto sam odusevljena! Poznajem djevojke koje idu svaki dan,bez preskoka i onda kazem sebi da sam super! user posted image user posted image user posted image Razmisljam da kupim jedan pa da ga u kuci imam,jedino tako bi mi vremenom dojadio... Ali sve prece od preceg! Vise bih voljela solarij nego glanjc novo auto! Bit ce i to abd uskoro!


IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Kada sma ostala u dr. stanj prvo pitanje upuceno doktoru bilo je da li mogu ici u solarij. njegov pogled mi je sve rekao... Bila sam razocarana,i jedva docekala da ponovno idem na kvarcanje... Strpila sam se tih lijepih 9 mjeseci,a onda odmah nakon prvr kontrole po porodu (rodila sma carski rezom) uputila sam se u solarij... DIvnog li osjecaja. Idem u prosjeku 3-4 puta sedmicno,nekada svaki dan po 10ak minuta,nekad svaki treci ovisno o vremenu. Imam super boju i odrzavm je. Mada onih prvih 4 puta se bas i ne primijeti. Ja koristim ulje,i iz higijenskih razloga idem u stojeci,mada nekada i u lezeci. Sve kako kad. Ubjedljivo najbolji je Cibus u Sarajevu. Nije ni skup,a masine su odlicne,jake lampice,tete ljubazne i cisto je sto je najbitnije. Kada se ne kvarcam odmah koza pocinje da me svrbi,pa cim prije odem i sve se vrati na staro. Ne znam drage moje ali ja sam ovisnica o solariju! Zivo onaj ko ga je izmislio! Jao odoh sad... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja mislim da stvarno pretjerujes i da takvim tempom mozes samo zavrsiti sa rakom koze user posted image  
ja bih ti  toplo preporucila da malo smanjis na 1-2 mjesecno jer stvarno nije normalno toliko put iciuser posted image


_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: solarij
6.8.2010 14:35:56   
koka i po
IZVORNA PORUKA: I and my angel


Vjeruj da se borim sama sa sobom po tom pitanju. Zimi idem jednom sedmicno,pa pojacam malo na proljece i ljeto...
Sta cu svi imamo poroke moj je solarij! Probala sam ja sa kremama za samotamljenje ali nista! Iskrena da budem,ne mogu razmisljati sta ce biti za 30 god. Pa ono sto je sudjeno! Istina je da covijek sam sebi na zlo nanijeti,ali kada pogledam ovaj ten naprosto sam odusevljena! Poznajem djevojke koje idu svaki dan,bez preskoka i onda kazem sebi da sam super! user posted image user posted image user posted image Razmisljam da kupim jedan pa da ga u kuci imam,jedino tako bi mi vremenom dojadio... Ali sve prece od preceg! Vise bih voljela solarij nego glanjc novo auto! Bit ce i to abd uskoro!


IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Kada sma ostala u dr. stanj prvo pitanje upuceno doktoru bilo je da li mogu ici u solarij. njegov pogled mi je sve rekao... Bila sam razocarana,i jedva docekala da ponovno idem na kvarcanje... Strpila sam se tih lijepih 9 mjeseci,a onda odmah nakon prvr kontrole po porodu (rodila sma carski rezom) uputila sam se u solarij... DIvnog li osjecaja. Idem u prosjeku 3-4 puta sedmicno,nekada svaki dan po 10ak minuta,nekad svaki treci ovisno o vremenu. Imam super boju i odrzavm je. Mada onih prvih 4 puta se bas i ne primijeti. Ja koristim ulje,i iz higijenskih razloga idem u stojeci,mada nekada i u lezeci. Sve kako kad. Ubjedljivo najbolji je Cibus u Sarajevu. Nije ni skup,a masine su odlicne,jake lampice,tete ljubazne i cisto je sto je najbitnije. Kada se ne kvarcam odmah koza pocinje da me svrbi,pa cim prije odem i sve se vrati na staro. Ne znam drage moje ali ja sam ovisnica o solariju! Zivo onaj ko ga je izmislio! Jao odoh sad... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja mislim da stvarno pretjerujes i da takvim tempom mozes samo zavrsiti sa rakom koze user posted image  
ja bih ti  toplo preporucila da malo smanjis na 1-2 mjesecno jer stvarno nije normalno toliko put iciuser posted image





Blago tebi kad imaš toliko vremena samo za sebe.

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: solarij
6.8.2010 14:40:55   
sara.at
user posted image
IZVORNA PORUKA: I and my angel


Vjeruj da se borim sama sa sobom po tom pitanju. Zimi idem jednom sedmicno,pa pojacam malo na proljece i ljeto...
Sta cu svi imamo poroke moj je solarij! Probala sam ja sa kremama za samotamljenje ali nista! Iskrena da budem,ne mogu razmisljati sta ce biti za 30 god. Pa ono sto je sudjeno! Istina je da covijek sam sebi na zlo nanijeti,ali kada pogledam ovaj ten naprosto sam odusevljena! Poznajem djevojke koje idu svaki dan,bez preskoka i onda kazem sebi da sam super! user posted image user posted image user posted image Razmisljam da kupim jedan pa da ga u kuci imam,jedino tako bi mi vremenom dojadio... Ali sve prece od preceg! Vise bih voljela solarij nego glanjc novo auto! Bit ce i to abd uskoro!


 
Da ti iskreno kazem znas nasta ces liciti za 5god na babu od 50god  sa upropastenom kozom, sa izrazenim borama a na dodir koza ce ti biti kao da gladis staru nenu od 70god,gruba,ostecena tako reci ofucana koza....
neznam zasto ti to treba, e tek ces onda biti odusevljena kad se pogledas u ogledalo,a kako ce biti tvoj muz to ti netrebam ni govoriti user posted image  al ima jos jedan izvor boje za kozu a zove se SUNCE user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: solarij
6.8.2010 14:41:20   
acudesa
nikada nism bila u solariju..
prvi razlog je: imam takav pigment da przo potamnim, a zimi volim biti kao i svi drugi-bijela
drugi je: smatram da je to nezdravo, volim prirodno, evo dok ovo pišem počinjem vjerovati da sam postala pravi zagovornik prirodnog

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.8.2010 15:15:30 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: solarij
6.8.2010 14:44:48   
I and my angel
user posted image user posted image user posted image Hvala na upucenim svjetima! user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: sara.at




user posted image
IZVORNA PORUKA: I and my angel


Vjeruj da se borim sama sa sobom po tom pitanju. Zimi idem jednom sedmicno,pa pojacam malo na proljece i ljeto...
Sta cu svi imamo poroke moj je solarij! Probala sam ja sa kremama za samotamljenje ali nista! Iskrena da budem,ne mogu razmisljati sta ce biti za 30 god. Pa ono sto je sudjeno! Istina je da covijek sam sebi na zlo nanijeti,ali kada pogledam ovaj ten naprosto sam odusevljena! Poznajem djevojke koje idu svaki dan,bez preskoka i onda kazem sebi da sam super! user posted image user posted image user posted image Razmisljam da kupim jedan pa da ga u kuci imam,jedino tako bi mi vremenom dojadio... Ali sve prece od preceg! Vise bih voljela solarij nego glanjc novo auto! Bit ce i to abd uskoro!


 
Da ti iskreno kazem znas nasta ces liciti za 5god na babu od 50god  sa upropastenom kozom, sa izrazenim borama a na dodir koza ce ti biti kao da gladis staru nenu od 70god,gruba,ostecena tako reci ofucana koza....
neznam zasto ti to treba, e tek ces onda biti odusevljena kad se pogledas u ogledalo,a kako ce biti tvoj muz to ti netrebam ni govoriti user posted image  al ima jos jedan izvor boje za kozu a zove se SUNCE user posted image


_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: solarij
6.8.2010 14:45:17   
Visnja RR
Obzirom da sam dozivjela jednu od "najgorih bolesti" koja se manifestovala na kozi mogu reci samo jedno SOLARIJ je SMRT za vasu kozu...
ko zna sta ce biti za 30 g!!! pa eto moja drugarica je korisitila samo 2 g i dobila neke ruzne crne fleke zbog kojih joj je ZABRANJENA upotreba bilo kakvog solarija...i nije morala cekati jos 30 g.... postoje bolesti koze koje vrebaju zene od 30 d0 40 g i najcesce to budu osobe koje se mnogo izlazu suncu ili solariju...
Ni ja ne volim bijelu kozu kod sebe ali radije gledam zdravu kozu nego tamnu koja vec sutra moze biti razlog velike "glavobolje"...Meni je doktor rekao ako zelis da umres onda idi u solarij... zato sam korisitila air brush (kompresor za samotamnjenje) prije mora...ali zadnje dvije godine nisam... nemam vremena za te gluposti...  

btw tamna koza odavno nije IN (evo da i ja malo upotrijebim ovu glupu rijec IN) user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.8.2010 14:46:28 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: solarij
6.8.2010 14:47:35   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: mama alma RR
ovo što ti radiš je klasično samoubijanje, izvini, ali mislim da pretjeruješ,

user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: solarij
6.8.2010 15:48:18   
Hannica
Ja ove pregorene osobe uopste ne smatram lijepim,bas se vidi da su neprirodne,posebno mi se ne svidja kad u pola zime vidim takvu osobu.Mislim da je dovoljno da je koza lijepa i njegovana,a solarij user posted image .
Ovo ljeto,kad sam bila na moru,sam odlucila da se vise necu ni suncati.Lezala sam na plazi,przila se na suncu i kontam...zasto meni ovo treba,i onako se boja ispere za mjesec dana.Ako mogu 10 mjeseci biti ovakava kakvu me Bog dao mogu i ova dva mjeseca ljeta.Od sada pa na dalje i u buduce ja se hvatam hladovine.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: solarij
6.8.2010 15:54:58   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja ove pregorene osobe uopste ne smatram lijepim,bas se vidi da su neprirodne,posebno mi se ne svidja kad u pola zime vidim takvu osobu.Mislim da je dovoljno da je koza lijepa i njegovana,a solarij user posted image .
Ovo ljeto,kad sam bila na moru,sam odlucila da se vise necu ni suncati.Lezala sam na plazi,przila se na suncu i kontam...zasto meni ovo treba,i onako se boja ispere za mjesec dana.Ako mogu 10 mjeseci biti ovakava kakvu me Bog dao mogu i ova dva mjeseca ljeta.Od sada pa na dalje i u buduce ja se hvatam hladovine.
user posted image
brate dragi i postara nekako,ascare se vidi da su "nazor" pocrniliuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: solarij
6.8.2010 15:56:36   
veeseelaa
ja volim biti tamnoputa, hb pa i jesam, znam biti crna ko ciganka hahahah i meni je to super
evo došla sam s mora al garant ću u ovaj dan-dva u solarij na jedno 20 min, mislim imam nijet
Meni su tamnoputi ljudi egzotičniuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: solarij
6.8.2010 15:59:09   
Hannica
Meni su egzoticni ljudi koji su prirodno tamnoputi.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: solarij
6.8.2010 16:03:49   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim biti tamnoputa, hb pa i jesam, znam biti crna ko ciganka hahahah i meni je to super
evo došla sam s mora al garant ću u ovaj dan-dva u solarij na jedno 20 min, mislim imam nijet
Meni su tamnoputi ljudi egzotičniuser posted image

Ma daj ti si "prirodna " takvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kakav solarij nikad ne bih ( barem na slikama) rekla da se kvarcas!
ps. i jesi egzoticnauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: solarij
6.8.2010 16:21:20   
Visnja RR
ne bih nikog da uvrijedim ali kad vidim  nekog nakvarcanog prvo sto mi padne na pamet je "a seljanke majko mila" a druha asocijacija mi je george hamilton (bolesno nakvarcan covjek - mada je na ovoj fotki kao i normalan user posted image )

user posted image

inace pretjerano izlaganje suncu i solirijima je stvar opste nekulture prema samom sebi tj. nepostovanja sebe i svog najveceg organa - kože...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: solarij
6.8.2010 17:59:16   
Hannica
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim biti tamnoputa, hb pa i jesam, znam biti crna ko ciganka hahahah i meni je to super
evo došla sam s mora al garant ću u ovaj dan-dva u solarij na jedno 20 min, mislim imam nijet
Meni su tamnoputi ljudi egzotičniuser posted image

Ma daj ti si "prirodna " takvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kakav solarij nikad ne bih ( barem na slikama) rekla da se kvarcas!
ps. i jesi egzoticnauser posted image


i ja sam joj na RR-u na fb rekla da je lijepotica i po.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: solarij
6.8.2010 18:08:37   
teacher75
ja ne volim solarij nikako. samo sam par puta bila u solariju pred vjencanje jer sam htjela da imam tamniju put (ne previse vec samo malo) i odmah se sva izasula, jos nisam isla na najvecu jacinu i samo na par minuta, postepeno. to pokazuje koliko je nezdravo. kad sam bila u njemackoj vidjela sam neke iskvarcane djevojke, pune su bora i pjega, meni to fuj izgleda. radije cu biti bijela i bez bora i pjega nego tamna a izborana i pjegava ko neka baba. kad sam bila mladja, prije 10ak godina htjela sam da sto vise pocrnim i cvarila se na plazi po citav dan. posljedice su pjege koje imam po tijelu i malo po licu, a i mladezi. sad mi je zao sto sam to radila. da mi je ova pamet, ne bih to nikada radila...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: solarij
7.12.2011 10:28:06   
veeseelaa
idel ko?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: solarij
7.12.2011 10:33:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne bih nikog da uvrijedim ali kad vidim  nekog nakvarcanog prvo sto mi padne na pamet je "a seljanke majko mila" a druha asocijacija mi je george hamilton (bolesno nakvarcan covjek - mada je na ovoj fotki kao i normalan user posted image )

user posted image

inace pretjerano izlaganje suncu i solirijima je stvar opste nekulture prema samom sebi tj. nepostovanja sebe i svog najveceg organa - kože...


pa ja vjerujem da se i tamnopute osobe ibrete kad vide nekog naročito bijele puti....  i ja sam čula par puta da neko prokomentira "vidi ove seljanke i sunce je obilazi", mislim strašno ružno al ko ljudi
a što se tiče ovog zdravo - ne zdravo, odnos prema sebi i bla bla pa isto ti je to kao za pušače, znaš da škodi a pušiš, pušači i vi ste nekulturni user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: solarij
7.12.2011 10:34:01   
vjestica
ne, nisam nikad išla, nit mi pada na pamet ikad ići

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: solarij
7.12.2011 10:34:52   
veeseelaa
Idem u prosjeku 3-4 puta sedmicno,nekada svaki dan po 10ak minuta,nekad svaki treci ovisno o vremenu.


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *