|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
11.4.2010 13:27:42   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Nina_sa

Neki dan sam čula da se otvorila igraonica u Bosmalu ... zna li neko nešto o tome?

ja znam za diskoteku da se otvorila user posted image user posted image user posted image user posted image
ako ima i igraonica bilo bi cool da se ukumponuje samo je vjerovatno pitanje radnog vremena teško ukomponovat diskoteka i igraonica user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image , e bas me fino nasmija user posted image

Ja svog malenog najcesce vodim u igraonicu Robot u Rajlovcu, nekako mi sve na vidiku, pijemo kafu i pazimo na djecicu. S obzirom da moj maleni ima 1,5 ja udjem sa njim i igramo se zajedno, jer kad god odemo nije velika guzva. U to vrijeme mm preko puta pije kaficu, i onda se zamijenimo, on udje i bude sa njim, i bas se lijepo provedemo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
11.4.2010 22:40:50   
mamma mumi
nego sta bi, bilo ko u toj bajci novoj igraoni, blizu mi je da skoknem?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Dječije igraonice
11.4.2010 22:57:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

nego sta bi, bilo ko u toj bajci novoj igraoni, blizu mi je da skoknem?

nisam al idem u utorak nakon posla aBd javim kako je.user posted image


< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.4.2010 20:59:20 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Dječije igraonice
11.4.2010 23:00:08   
mamma mumi
haj javni molim te.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.4.2010 20:58:50 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Dječije igraonice
29.4.2010 20:55:05   
mily
pozzzz svim mamama treba mi samo informacija koliko kostaju rezervacije rodjendana u igraonama i kakva je organizacija,ako neko ima iskustva sa tim nek javi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.4.2010 20:58:32 >

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Dječije igraonice
29.4.2010 20:59:45   
Visnja RR
sve ti to zavisi od igraonce...cjene su od 200 do 500 km za 15 djece...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mily)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Dječije igraonice
4.5.2010 12:53:59   
hanabanana
Mi imamo izuzetno loše iskustvo sa igraonicom u WOG-u.
Zahvaljujući zaposlenim u igraonici nas više neće vidjeti.
PRostor je inače ok. PRozračan i čist.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Dječije igraonice
4.5.2010 13:23:55   
snijeg
A ja baš planirala da posjetim taj WOG večeras (nisam bila nikako user posted image ), a ubiše reklamama...iako smo mi mali za igraonice i ne bi se zadržavali u istoj, sad me baš zanima šta to bi hanabanana user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Dječije igraonice
4.5.2010 13:33:06   
hanabanana
pp, da ne bude trač. user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Dječije igraonice
4.5.2010 14:18:17   
Blue rose RR
Mi imamo odlično iskustvo sa igraonicom u WOG-u, i prilično lijepo iskustvo kikica ima sa tetama, da se sa svakom sprijateljila. Meni je važno što ima mnogo prostora, prozračno je i osvijetljeno, dovoljno rekvizita za igranje, i što majke sa malim bebicama mogu ući da se sa njima igraju tamo. 



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Dječije igraonice
6.5.2010 11:35:40   
hanabanana
- Meni smeta što je sok dvojni C - 1,5 KM. ( što je puno, puno je ) Kad bolje razmislim nije problem ni što je toliko skup, nego zato što imam osjećaj da me smatra ovcom koja će na trećem spratu platiti sok 1,5 km dok taj isti na prizemlju može kupiti za 0,50 km.
- smeta mi što se usluga mora platiti unaprijed. ( mora se platiti i donjeti račun unaprijed za prvi sat da bi teta otvorila vrata )
- smeta mi što se tete ne trude animirati djecu nego su djeca prepuštena sama sebi. S druge strane divim se roditeljima koji tako ostave svoju djecu i odu bezbrižno kupovati. ( malac je pao sa tobogana dok smo mi bili, a roditelji bili u merktaru, tete se smijale i uglavnom gledale u nas - ledjima okrenute djeci )
- zbog ovog gore mislim da je previše dati 4,00 KM samo za korištenje nečijeg prostora, koji je istina prozračan i velik.
- smeta me što mi konobarica kaže: nemam da vam vratim 0,50 km....šta me briga?!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Dječije igraonice
6.5.2010 12:02:33   
shpagica
I jos da dodam ako smijem na ovo sto je hanabanana napisala - upravo je ta igraonica JEDINO sto me moze odvesti u onu rupendu od objekta (da ne kazem u Vogoscu jer kroz istu prodjem jednom u dvije godine kad putujem negdje u tom pravcu van Sarajeva). U merkatoru (koji je velicine obicne samoposluge) ponuda artikala je losija nego u mom lokalnom granapu.

Suma sumarum, JEDINO bih zbog igraone tamo otisla, ali ako cu pritom naici jos i na nekulturu i primitivizam - GUDBAJ WOG ZAUVIJEK!

ps od koga je i ne cudi me

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 13:20:29   
Blue rose RR
Meni je primitivizam nazvati nekoga ili nešto "rupendu", jer od toga neko izdržava svoju porodicu, ma kako to "rupendasto" zvučalo ili izgledalo. 

P.S: Vogošća ništa bolja niti gora, od bilo kojeg drugog dijela (posljednjih godina) tzv. grada Sarajeva.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 13:55:43   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Blue rose

P.S: Vogošća ništa bolja niti gora, od bilo kojeg drugog dijela (posljednjih godina) tzv. grada Sarajeva.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Apsolutno si sama nicim izazvana zakljucila da ja imam nesto protiv Vogosce sto je notorna neistina i ako malo pazljivije procitas vidjeces da za Vogoscu nisam rekla nista osim da mi nije usput i da tamo idem rijetko ili nikako. 


Ti malo ove komentare za WOG previse licno dozivljavas, mozda bas zato sto si sama iz nekog "tzv grada". Sarajevo jeste grad i to je sama po sebi cinjenica koju nemam nikakvu potrebu da branim.

Zao mi je ako ti nesto ne pase, ali svako ima pravo na svoje misljenje, kako ti tako i ja. I imam pravo nazvati rupendom sta god pozelim.

Ugodan dan ti zelim.

< Poruku je uredio shpagica -- 7.5.2010 13:58:47 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 14:32:22   
Blue rose RR
Pokušala sam da ne povežem ono što je u zagradi, sa onim van nje, i nakon nekoliko čitanja, ipak nije mi to uspjelo-nažalost.
Moguće je da nisi htjela povezati to dvoje, u negativnom kontekstu, ali meni kao pukom čitaču, to je izgledalo užasno ružno.

Moji komentari o igraonici u WOG-u su izričito subjektivni, i želim da predočim onima koji žele da dovedu svoju dječicu u tu "famoznu" igraonicu, da nije sve tako crno. Ne želim da nikome "naturam" gdje će voditi svoju djecu, nemam apsoutno nikakve veze sa WOG-om, niti njihovim uposlenima, što dovodi do toga da sam sve svoje komentare o igraonici napisala shodno našem ličnom iskustvu.
Naravno što svako ima pravo.


Bdw, ja jesam rođena u nekom drugom gradu van ex-Yuge, ali roditelji, i njihovi roditelji su upravo iz onog "nostalgičnog"  Sarajeva, tako da tvoja opaska možda i jeste upravu.
Ipak je sadašnje Sarajevo, tzv.grad.

Hvala na ugodnom danu.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 14:50:26   
hanabanana
Ja sam shvatila komentar o Vogošći potpuno drugačije.
Vogošća nije slijepo crijevo, ali meni nikad nije " usput " bilo gdje da idem. Tako da moram maksuz otići u Vogošću i odvesti djecu u igraonu.

Dok su recimo igraonice u BBI, MErkatoru ili na Dobrinji usput. ( mada ni tamo ne vodim djecu )

Meni inače smeta naš javašluk, pa bio on u Ferhadiji ili u Vogošći.

Recimo, meni je palo u oči da prostor ispred ulazin vrata u centar nije završen.
Zar se nisu barem ploće mogle postaviti, ili asfaltirati taj dio??

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 15:03:00   
škorpija
Bojim se ćemo puno otići Off topic, ali moram ovo napisati :UŽASNO me nervira što svako jutro u emisiji hayatovci onaj lilo i voditeljica, (kako god da se zove) skriveni iza onih lutkica, upotno djecu isituju jeste li bili u Wog, a kad ćete ići, ako diejte kaže da nije bilo onda se oni čude, ispituju i narešuju:pa što niste bili, morate otići, bla, bla bla.
to mi je grozbo degutantno na taj način peglati jandu djecu koja ni nemaju pojma šta je Wog uglavnom, sreća moj je još mali pa ne razumije, ali vjerujm da mnoga djeca trjearju roditelje da ih odvedu u Wog jer im je to lilo naredio. grozan i bezobrazan marketinguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 15:07:32   
hanabanana
i to si upravo škorpija....razumijem ja da je marketing - marketing, ali tako što je previše.
Ja to nisam skontala, do duše mi ni negledamo tv toliko, ali me Hana stalno pitala: kad cemo ici u wog, tamo je maskenbal. ( zato smo i otišli one nedelje, mogli smo ući u Sarajevo preko Rajlovca kao i uvijek )

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 15:15:54   
Blue rose RR
Kod nas je problem što mi ni u čemu ne znamo granicu postaviti, pa ni u tom marketingu - znaju gdje je ljudima osjetljiva "žica" - u djeci.
Seća ni mi ne podliježemo TV-marketingu, idemo kada nas put nanese, i kada kikica poželi.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 15:16:04   
škorpija
ma vjeruj mi dok nisam počela raditi, svako jutro smo gledali hayatovce jer tad ustajemo otrpilike i svako jutro ista priča: kad ćete u Wog, morate doći, obavezno dođite, prave onu djecu koja nisu bila u Wogu da se osjećaju krivom zbog toga, fuj, fuj. neki jadničci su čak pokušali slagati da su bili u woguuser posted image , ali ih lilo razotrkrio i naružiouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 15:19:10   
shpagica
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma vjeruj mi dok nisam počela raditi, svako jutro smo gledali hayatovce jer tad ustajemo otrpilike i svako jutro ista priča: kad ćete u Wog, morate doći, obavezno dođite, prave onu djecu koja nisu bila u Wogu da se osjećaju krivom zbog toga, fuj, fuj. neki jadničci su čak pokušali slagati da su bili u woguuser posted image , ali ih lilo razotrkrio i naružiouser posted image



dno dna!

< Poruku je uredio maja78 RR -- 7.5.2010 16:49:16 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Dječije igraonice
7.5.2010 16:37:04   
acudesa
zaista manupulirati najosjetljivijom skupinom društvauser posted image ...nisam gladala, ali vaši komentari mi sve govore...
ja sam nedavno naglas razmišljala pred grupicom djece o Havajima, i onda rekla: Ehh, da je mani malo na Havajeuser posted image ...oni su mi nakon toga svi uglas rekli da su oni bili na Havajima i da je tamo superuser posted image user posted image user posted image  smijalo mi se, ali nisam iz poštovanja prama dječijoj maštiuser posted image ...toliko o tome kako je lako uticati na dječicu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Dječije igraonice
20.5.2010 10:03:00   
Anoniman
Da li neko zna ima li na Bjelavama neka igraonica? Ne znam kako se zove, znam samo da je na Bjelavama i da je nesto kao dvoracuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Dječije igraonice
20.5.2010 11:18:25   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Maida*

Da li neko zna ima li na Bjelavama neka igraonica? Ne znam kako se zove, znam samo da je na Bjelavama i da je nesto kao dvoracuser posted image

igraonica se zove Djeciji dvorac imas na fb ostale podatke broj telefona nalazi se tacno preko puta pumpe OMW

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Dječije igraonice
20.5.2010 11:28:44   
veeseelaa
....i nije na Bjelavama na Stupu je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *