|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dječije igraonice
1.6.2010 12:04:21   
Medić*
redovno posjecujemo Zanzibar, igraonica je odlicna, s obzirom da je jos mali i da su prisutna veca djeca najvise volim biti prisutna i nadgledati svoje dijete, tamo gdje ne mogu biti prisutna ne idemo, nije da ne vjerujem tetama ali sto je sigurno, sigurno je. Nedavno je malena pala sa tobogana u igraonici u rajlovcu, polomila zubic, licno sam cula komentar tete da je zub nemoguce slomiti ovdje i da ga je polomila kuci, sjela i zapalila cigaretu ne obaziruci se puno nadijete cija je mama bila u kupovini, ne bih da osudjujem ali moram reci da mama curicu od dvije i po god nije trebala ostaviti bez nadzora a za takvo ponasanje tete koja ih cuva svaki komentar je suvisan.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Dječije igraonice
1.6.2010 14:25:46   
mamina princeza
Mi smo bili u zanzibaru prije 10 dana ( ona prva subota poslije otovrenja). bili smo oko 11 sati i nije bila tolika guzva.

Meni se svidjela sto je prostrana i naravno to se svidjelo i mojoj curici koj a je odmah otisla u igru. Meni su rekli eto mozete "malo" ostati s djetetom. mojoj curici je nepune dvije godine inikad je nisam ostavljala samu u igraonici ni malo. Mislila sam prvo da nece htjeti kao i obicno al on ajeodmah odjurila i nije mi ni gledal. Malo sam je ostavila i otisla prvo tamo gdje su cipele p ausla u jednu radnju pa se opet vratila. Nisam mogla pa sam se vratila i usla - sta me brga. Kasnije vidim sivi roditelji manje djece su prisutni pa me iznervira onda sto meni rekose d amogu samo malo. Moja curica se bez problema igrala u onom lavirintu s lopticama  i toboganom . al kasnije krenula sama da lunja po igraonici a niko je ne gleda. Ide ulazi na stepenice se penje ma moze se slomiti i te kako.
Nije ni naucila tako a i jednostavno po meni je premala. Zato ni ne idem u igraonice gdje ne mogu roditelji.

Nama je Zanzibar bas daleko... nekad cemo vjerovatno opet otici al tada ja obavezno ostajem s njom.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Dječije igraonice
1.6.2010 15:04:41   
škorpija
niko ne može paziti moje dijete kao ja i zato se slažem da ne treba ići u igraonice gdje ne dopuštaju roditeljima manje djece da ostanu s njima.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Dječije igraonice
4.6.2010 23:39:42   
Dinkica
Bili smo u Zanzibaru, od 20 do 21h, ma super nam je bilo, bogami usli i ja i MM jer nam malena ima 15.5 mjeseci. Odusevljena je bazenom sa lopticama, kucicama, toboganima, bile karaoke, muzika za 10, svi smo plesali, animatorke se stvarno trude, nije bilo puno djece za onako veliki prostor, ma sve u svemu mi smo odusevljeni. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 16:16:19   
ema:
ja sam nedavno vodila djecu u djeciju igraonu disney u hrasnom i djeca su se bas fino zabavila igraonica je mala al ima puno sadrzaja tako da cu i sljedeci put da ih vodim tamouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 16:27:51   
damiraaaaaa
slazem se sa emom bas je fina igraona disney u hrasnom ja i moj muz smo isto posjetili tu igraonu nije nesto velika al je fino sredena dok su se djeca igrala ja moj muz smo pili kaficu a djecu smo imali na oku tako da ce mo i mi posjetiti opet disney jer nam je blizu a lijepo je vrijeme mozemo sjediti vani dok se djeca igraju user posted image

(odgovor članu ema:)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 16:30:34   
hanabanana
Zar ovo nije previše očito...

OK posjetit ćemo igraonicu u Hrasnom.


(odgovor članu damiraaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 16:32:54   
aazra
IZVORNA PORUKA: faris0'

Zelim ovo sto mi se desilo u igraonici Wogoland podijeliti sa vama. Kod njih "predate" dijete u igraonicu, date njegovu obucu, jaknicu, oni to ostave i za to dobijete broj. Pri preuzimanju kazete broj oni vam vrate obucu i ostalo. E prosli vikend  mi vodili malog, muz ga obukao i kad smo dosli kuci vidim ja nisu njegove patikice. Dosao kuci u dva broja vecim. Ja se tu naljutim na muža kako nije skontao da nisu njegove, kaze on pa kad isto izgledaju. Stvarno one nove kao i nase , mozda prvi put obuvene. Nazovem ja njih sutra, i oni mi daju kontakt telefon roditelja koji su se isto tako javili da su dosli u tudjim patikama kuci. Izvrsimo mi razmjenu, ja ne pogledam u kesu, tek kad sam se popela u stan, kad tamo opet nisu nase patike . U kesi broj manje nego nase i vidno iznosene. Mozete li zamisliti da su oni taj dan u tih par sati zamijenili tri para patikica, a fol imaju brojeve ormarica. Ma nazovem ih i naljepim, kao  ona meni ostavite broj , pa ako se neko javi. Ma da mi je bilo samo blize , otisla bi i trazila da mi refundiraju novac, jer su nase patikice kupljene par dana prije, a ove sto smo mi dobili da zadrze kao uspomenu. zato otvorite cetvere oci.
Izvinjavam se na duzini posta.


Ovo je katastrofa - ko bi rekao a tako se hvale sramota user posted image
Bas mi je zao zbog patikica jos ako su bile noveuser posted image

_____________________________








(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 16:33:00   
Anoniman
user posted image Očito je!

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 18:20:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zar ovo nije previše očito...

OK posjetit ćemo igraonicu u Hrasnom.


user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 18:43:28   
sarayka
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zar ovo nije previše očito...

OK posjetit ćemo igraonicu u Hrasnom.


user posted image


Ne provociram al ja sam u Hrasno i fakat neznam gdje je Disney user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Dječije igraonice
14.6.2010 18:53:07   
acudesa
ne znam ni ja..to je nešto novo, znam za Crtić...Mašnica...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 11:28:56   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zar ovo nije previše očito...

OK posjetit ćemo igraonicu u Hrasnom.


user posted image


Ne provociram al ja sam u Hrasno i fakat neznam gdje je Disney user posted image



I ja sam u Hrasnom. Čak šta više - vrlo blizu ove nove igraonice....
Sarajčice, možda smo i u komšiluku....user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 13:23:36   
mama75
Moze li mi neko reci gdje je ta igraonica u Hrasnom? 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 13:27:05   
hanabanana
Porodice Ribara - zgrada do Selex pumpe.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 13:56:22   
mama75
Tnx

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 13:59:59   
mama75
Izvini, ali zar ta puma nije izmedju Milana Preloga i A. Sacirbegovic? Sad opet ne znam gdje je igraonica user posted image Btw. jesi li vec bila tamo, ima li kakvih "objektivnih" misljenja, ne samo vlasnice user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 14:32:34   
hanabanana
Kad staneš ledjima okrenuta RZB Banci i gledaš Selex pumpu vidjet ćeš desno od pumpe malu zgradu - 5 spratova. U toj zgradi je igraonica.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 14:35:37   
mama75
OK hvala ti puno. Idemo ovih dana u izvidjanje 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 16:16:13   
damiraaaaaa
hahha neznam sta je vama ocito al ja i prijateljica ema: smo samo htjele da pofalimo igraonu u kojoj smo bile i da se malo druzimo sa vama nismo imali lose namjere nemozemo pofaliti  nesta sto jos nismo posijetile al uskoro idemo u igraonicu cooco loco pa ce mo vam se javiti kako nam je i tamo bilo naravno ako vam ne smetauser posted image a i da samo znate da nismo vlasnice te igraone vec smo samo htjele da se ukljucimo u razgovor al ocito je to pogresno protumaceno user posted image ako imate prijedlog koju jos igraonicu da posjetimo pisi te nam gdje da vodimo nase malisane user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Dječije igraonice
16.6.2010 18:37:52   
Anoniman
Kako da ne...i baš se ti i prijateljica Ema isti dan učlaniste i pravac tema "Dječije igraonice" i više ni traga ni glasa vama dvjema...
Ali ok,naravno da nije s lošom namjerom,možda se baš ta igraona i svidi nekim forumašicama,pa nije važno čija je.user posted image

(odgovor članu damiraaaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Dječije igraonice
18.6.2010 14:15:31   
damiraaaaaa
draga gracanka ako si malo bolje pogledala ema se u aprilu uclanila a ja tek prije par dana i kad god se sastanemo mi skupa pisemo tako nema potrebe da ista sumljate i da nebi ispala reklama za i igraonicu disney isle smo i u coco loooco  tamo nam je bilo isto super jako je veliki prostor i djecica su se bas izigrala a nas dvije smo se bas odmorile e daj te nam prijedlog gdje mozemo jos ici da posjetimo igraonice i gdje mozemo biti zajedno sa djecom  jer su maleni malom ameru je 2 god a maloj sajri je  3 god nadam se da ce te nam odgovarati jer zelimo da se druzimo sa vama a ne da se raspravljamo cija je koja igraona u ostalom nas je brige cija je igraona bitno nam je da je djecici fino user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Dječije igraonice
19.6.2010 17:29:57   
škorpija
mi smo danas bili u igraonici zanzibar i sve troje smo oduševljeniuser posted image , ajdin je vrištao od sreće kad je ušaouser posted image , dijete nije moglo sebi da dođe, stvarno je prostrano, čisto, ima super igračaka, klima hladi pa nije ni vruće, tete što rade onako, srednja žalost, mi smo oboje pazili na bebija pa nije bilo potrebe da se one angažuju, a bilo je svega 3-4 djece kad smo mi biliuser posted image .

jedino što mi se nije svijdelo je preglasna muzika i puštaju istovremeno crtiće, neki igraju igrice, ma ludilo, mene je glava na kraju zaboljela od bukeuser posted image ,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu damiraaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Dječije igraonice
19.6.2010 17:35:40   
acudesa
gdje je zanzibar:)
ne vidim, ćorava sam da pronađem adresu ..
OT: škorpija, sto sam pojastao mami cojoj...duša lijepa, pravi dječačić...nije beba više...vidi pogleda i osmijeha za 10

< Poruku je uredio acudesa RR -- 19.6.2010 17:37:20 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Dječije igraonice
19.6.2010 17:41:53   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

gdje je zanzibar:)
ne vidim, ćorava sam da pronađem adresu ..
OT: škorpija, sto sam pojastao mami cojoj...duša lijepa, pravi dječačić...nije beba više...vidi pogleda i osmijeha za 10

Zanzibar je u Grand centru na Ilidzi na spratu. Mi smo juce bili na rodjendanu u igraonici Kreativnog Centra Djecije Carstvo. Bas nam je bilo lijepo, djecica nisu htijela kuci, a i tete koje tamo rade su fine i vrlo ljubazne,


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *